Esileht Veebikonstaabel Kui naabrist saab kõrini

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kui naabrist saab kõrini

Postitas:

Mida teha naabriga, kes sündinud aastal 1928, kuid käitumine on lihtsalt jube.
See lugu kestab sellest ajast kui kolisin oma kortrisse tagasi aastal 2005. Võtsin kaasa ka oma sel ajal 2 a koera, kes kahjuks 3a tagasi sai magama pandud terviserikke tõttu. Hetkel meil 3 koera.
Probleem aga selles, et naaber vihkab või kardab koeri ja seega pean iga jumala õhtu, hommik tema sõimu ja ähvardusi kuulama aknalt. Korduvalt on ta koeri jalaga löönud ( meil on korteriuksed kõrvuti), pidevalt ähvardab, samuti ka mind nüüd. Ma ei räägi üldse sellest, et kõik võimalikud uksed on ta sulgenud ja lukud vahetanud , mis peaksid olema kõigile ligipääsetavad.
Ühesõnaga elab ta kortermajas nagu omas, kuna tal korter sundvõõrandati on ta veel verisemaks muutunud käitumiselt. See sõim kestab aastast 2006, lisaks loobib ta oma aknast alla sööki, alatasa on kuurikatus mingeid kilekotte söögiga täis, see siis minu kuurikatus. Konstaabel on temaga vestlemas käinud, siis on mõneks kuuks rahu ja algab kõik algusest, iga kahe kuu tagant hakkab endal imelik konstaablit tülitada aga mingi hetk saab taluvuse piir täis. Naaber elab nagunii kõigi elu ja kui vähegi aeda satud on ta aknal ja kuulab, vahib.. ok selle vastu ei saa, kuid see kuidas ta sõimleb seal hakkab vastu.
Mis nipiga sellel naabril kord suu kinni panna?
Pole meeldiv kui sind sinu enda lapse juuresolekul sõimatakse \”sitajunniks\”. Aeda vältida pole mõtet soovitada, kuna see kuulub maja juurde ja kuna olen selle maa erastamise eest samamoodi maksnud, siis oleks see üsna totter soovitus. Hetkel tundub, et seda parandab vaid haud, sest nii vanad inimesed ei muutu vist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 12:28; 04.06 12:34; 05.06 07:29; 05.06 16:38; 06.06 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks koeri vihkab ei tea, pigem kardab ta neid vist.
Koerad ei haugu , selge see et üksikuid haugatusi ja helisi ikka tuleb aga no mitte mingit meeleheitlikku haukumist ja ulgumist küll ei kosta.Öösel on nagunii meil alates kella 21 vaikus, kuna laps on pisike ja läheme varakult magama, päeval ja õhtul nagunii vaikus. Äärmisel juhul hauguvad nad kui keegi võõras tuleb.
Alumisel korrusel käib külas küll koer , kes ulub ja kisab kogu aeg, õnneks käib harva aga no milles minu loomad süüdi on…
Koerte kohta on ta teinud ka valekaebusi, et jube piinamine, nälgas , vaktsineerimata ja kiipimata, lisaks ogadega ketid kaelas. No käis kontroll ja midagi sellist just pole, mitte ligilähedastki. Esiteks koerad käivad näitustel, on heade tulemustega, reisivad, mis välistab mittekiipimise ja vaktsineerimise. Ogadega kette meil vist ei müüda ja taksile ei kujutaks seda ausalt kaelagi. Nälgas on nad jah, sest toit on kogu aeg ees ja seda nad ei söö. Lausa nii nälgas:P
Kass on meil ka aga selle kohta ei tule miskit, sest teda ei nähta, ta on me varjame teda osavalt toas, koerad kahjuks peab siiski jalutama viima, vastupidiselt tema jutule kus nad üldse ei jaluta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 12:28; 04.06 12:34; 05.06 07:29; 05.06 16:38; 06.06 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil jäävad naabrile ette koerad, meil aga laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

korter sundvõõrandati ja tema elab seal ikka sees? kes sundvõõrandas kelle korteri? kohtusse minek, palju muud teha ei saagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naabri korter sundvõõrandati, majal on omanik ja osad korterid sundvõõrandati, see ei puutu just teemasse ja mind tema elumured ei puuduta aga see kuidas ta siin aknal hullub ja muudviisi tüütab ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 12:28; 04.06 12:34; 05.06 07:29; 05.06 16:38; 06.06 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keegi ei lahenda neid probleeme sinu eest, isegi mitte politsei, ammugi mitte su koerad. kas sa tead ka, mida tähendab sundvõõrandamine? äkki on hoopis sundüürnik see mõiste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kaarel ise vist ei saa aru!
See, et ta seal sundüürnik on ei puutu asjasse , lihtsalt peale seda kui ta selleks muutus on ta totaalselt ära keeranud. Ja see kui keegi kedagi stabiilselt terroriseerib, ähvardab ja sõimab puutub ikka küll politseisse, samuti kui ta möödaminnes koeri jalaga taob. Konstaabel ei oska midagi temaga enam teha, sest igavesti trahvida ei saa ka inimest, temaga rääkimas on ka käidud 3x vähemalt.
Sa kaarel soovitad siis ka kohtusse pöörduda kui keegi rikub avalikku korda või? Aknal räuskamine sinna ka kuulub muide!
See millises vormis ta seal elab pole minu asi, ma tahan lihtsalt elada oma korteris rahus, ilma naabri terrorita!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 12:28; 04.06 12:34; 05.06 07:29; 05.06 16:38; 06.06 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lgp koeraproua, kasvata oma koerasid rõõmsasti edasi, seal sa saad vähemalt aru, kuidas asjad käivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaarel räägib kohati õiget juttu, politseil puudub õigus ühe naabri ümberpaigutamiseks põhjusel, et teisel naabril on temast kõrini saanud.
Politsei saab tõesti inimest karistada avaliku korra rikkumise eest. Samuti looma julma kohtlemise eest, millise koosseisu peaks koera jalaga löömine välja andma küll.

Mida aga ette võtta? Kuna tegemist on üsnagi soliidses eas kodanikuga, siis võib tema käitumine olla tingitud ka vanusest. Reaalselt ei pruugi siinkohal inimese karistamine rahatrahviga mõjudagi, karistuse põhjus ei pruugi lihtsalt kohale jõuda. Naabrile järjekordse karistuse hankimise asemel tasuks murega pöörduda omavalitsuse sotsiaaltöötaja poole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks vist jah, sest konstaabel trahvida igavesti ei saa ka inimest, sel pole mõtet aga see käitumine on ebaadekvaatne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 12:28; 04.06 12:34; 05.06 07:29; 05.06 16:38; 06.06 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just selle ebaadekvaatse käitumise osas peakski sotsiaaltöötaja poole pöörduma. Tema peaks pereliikmetega ühendust võtma näiteks ja välja selgitama, ehk vajab vanainimene hooldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui palju informatsiooni, mis need koertenäitused siia puutuvad ma kohati ei mõista muidugi, aga hästi.

Tulebki kutsuda politsei järjekindlalt, fikseerida võimalusel kõiki juhtumeid(nt enamus telefone tänapäeval omavad sisseehitatud kaamerat või mikrofoni).
Muidugi ka pöördumine sotsiaalametisse ei tee paha, suunatakse ehk lõpuks kontrolli ja vb tuvastataksegi kõigi tõendite põhjal vanahärral mõni haigus.

Ise tasuks muidugi äärmiselt rahulikuks jääda ja võimalusel mitte välja teha, sest vastasel korral saab ka tema sinu peale kaevata olgu selleks kasvõi lärmamine, sest samamoodi võib tema kõike jäädvustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 13:23; 05.09 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei kujuta korteris väga 3 koera pidamist ette ja ei usu, et seal vaikus on.
Minu naabril jookseb ringi vaid üks koer, ka taksi ning olen ka juba hulluksminemise äärel.

Ei ela korteris vaid maamaja, hoolimata sellest pean ust pingsalt kinni hoidma, sest koer tuleb mulle muidu tuppa, on ründevalmis ja klähvib. Poristest käpajälgedest vaibal pole mõtet rääkidagi.
Samas asi aias, hiilib vaikselt ligi ja siis klähvib. Peale karjumise ka see pidev ehmatamine häirib kohutavalt.

Minust on ilmselt aru saada, et ma pole suuremasi koerasõber. Katsu oma naabrist aru saada, ilmselt ka tema ei ole. Kortermajas keelaks ma koerapidamsie üldse ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma ei kujuta korteris väga 3 koera pidamist ette ja ei usu, et seal vaikus on.
Minu naabril jookseb ringi vaid üks koer, ka taksi ning olen ka juba hulluksminemise äärel.[/tsitaat]
Hea tähelepanek 3 koera + laps – seal pm ei saagi olla vaikus (eeldame et tegu on väikelapsega, kuna suuremat juba ei häiriks roppused/inetused.)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 13:23; 05.09 11:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Veebikonstaabel Kui naabrist saab kõrini

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.