Esileht Pereelu ja suhted Kui naine ei taha enam koos olla

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kui naine ei taha enam koos olla

Postitas:
Kurbusruudus

Oleme koos olnud juba üle 14 aasta, nendest viimased 5 abielus. Meil on 2 üliarmast last. On ka soetatud üks vana maja, mille pidime enda jaoks korda tegema. Viimane aasta on suhtes väga probleemne olnud, ja nüüd viimaste kuudega on asi muutunud väga kehvaks. Naine ei taha enam koos olla. Ütleb et on minust tüdinenud, ei armasta mind enam, tunded on jahtunud ja tahab et ma välja koliks.
Probleem on aga selles, et mina ei kujuta oma elu ilma temata ette. Ei taha kuuldagi midagi mingist teisest naisest vms. Samuti on iiveldust tekitav mõte sellest, et kui mõni teine mees temaga olema peaks. Nagu enamus mehi, olen minagi sigadusi teinud, aga nüüd on tõesti mõistus pähe tulnud ja miite midagi muud kui oma peret ma ei taha.
Naine on mul alati olnud selline, kes probleeme selgeks rääkida ei taha. Ta ei saa aru, et probleemid ei kao kuhugi. Ta ütleb selle peale kohe, et tundeid ei ole. Ise loodan, et äkki see pikk lastega kodus oldud aeg (ühe lapse tervisega oli ka pikka aega probleem) on ta muutnud selliseks tigedaks. Nüüd otsib tööd, aga ei oli ju midagi. Meievahelisest füüsilisest lähedusest ei taha ta midagi kuulda. On hetki, kus ta tuleb ja kalistab ja ütleb et olen musi, aga järg hetk olen juba kõige suurem vaenlane, kellest ta tahab puhata.
Jutt on hullult segane, sest tunded ja terve sisikond on täiesti sassis. Kuidas ma saaks asjad korda teha. Ma ei taha uskuda, et seda suhet ei saa parandada. Miks ta ei taha pingutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kui naine ei taha enam koos olla

[small]Kurbusruudus kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil on 2 üliarmast last. [/tsitaat]

Ma ei saa aru, mis värk nende \”üliarmsate\” lastega siin perekoolis on… Kui lapsed poleks \”üliarmsad\”, kas see muudaks su olukorda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katsu kuskilt suurem summa raha saada, mängi lotoga ja… kui võidad, tee elamine korda, osta tehnikat, uuem auto – ja naisel lööb kohe hoobilt alt leemendama ja kiretorm sinu vastu vallutab tema, ning ripub sul kaelas

Please wait...
Postitas:
Kurbusruudus

Vabandust selle üliarmsate pärast, aga nad lihtsalt on sellised.
Piinlik oleks olla koos naisega, kelle suhtumist mehesse muudab majanduslik olukord, kas kõik naised ongi siis sellised tegelt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

nagu enamus mehi, näid sa arvavat, et meestele on kõik lubatud- kui tahan, teen sigadusi, kui tahan armukadetsen jne jne, naine olgu see, kes kõik vaikselt välja kannatab ja andestab.
sorry, aga sinu suhtumine küll erit lootustandev ei ole, seega soovitan sul esmalt end naise oukorda mõelda ja vaadata, mida sa ise tema asemel tunneksid ja mõtleksid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjelda oma kordasaadetud sigadusi, siis me oskame arvata, kas naise vihal on põhjust või mitte. See, et sa oled hetkel arvamusel, et sigadustega on nüüd lõpp, ei tähenda tegelikult mitte midagi, kui naine seda juttu lihtsalt ei usu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

asi ei ole rahas, aga rahata pole ka elu ja ykskord saab hing täis. Raske on Sulle ju nöu anda mina saan naisest aru, aga selge on see, et kui tunded jahtunud tuleb vöta enda jaoks aega. Millal viimati kuskil koos käisite, söitnud kuhugi kahekesi – vahest on sellest abi. tihti on nii iseennesest möistetav et naine on kodus, keedab, koob, koristab ja kypsetab. Tegelikult tahab naine tähelepanu ja möistmist. Loodan, et Su naine leiab tööd, ma arvan ta enesehinnang on löönud köikuma ja Sinust pole just ka palju abi olnudm vöi? Lootus sureb viimasena 🙂 Muide minu mees ei andnud mulle hingamisruumi kui seda vajasin, et enda ja meie suhtes selgusele saada. Olukord läks aina ebameeldivamkas ja läksin ise ära, koos lastega…

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui sa oled teda petnud või vägivallatsenud vmt, siis ära looda, et kõik saab korda ja endiseks. Mõrad on sees ja need jäävadki, võite vaid koos nendega elama õppida, kui tahtmist ja jõudu on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas sa oled teinud köik vöimaliku, et teie suhet parandada. ka igasugu abielunöustajad jne? kui jah, siis ei olegi ju paraku muud teha kui lasta tal minna. kui tal on vähegi möistust peas taipab ta oma viga kunagi, vbl siis on juba liiga hilja sest sinda oled edasi liikunud, ning tahab naaseda. kui aga ei siis usu, et ilmas on palju häid inimesi, ka naisi:) ning selle asja purunemine ei pruugi tähendada, et sa ei leia enam head naist endale. laste armastus on sul ju alles, see peaks sisuliselt vördluses naise oma yles kaaluma

minu ema on meid pikalt yksi kasvatanud ja alati enda lapsi primaarseks pidanud ja ma ei saa aru kui ollakse yli murtud sellest kui partner lahkub. sest lapsed jäävad ja nemad on ju primaarsed…. vöi mis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägi nüüd ikkagi oma tehtud sigadustest, ega siis naisel tunded päris niisama ka ei kadunud, midagi seal teie elus pidi toimuma. Praegu jääb mulje, et pärast kõikvõimalikke jamasid oled sina lõpuks aru saanud, et tahad oma naisega pereelu, aga tema on viimasest piirist üle astunud, ega näe sind enam oma elu kaasteelisena. Ava siis natuke neid tagamaid meile, kui juba kirjutasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

minu ema on meid pikalt yksi kasvatanud ja alati enda lapsi primaarseks pidanud ja ma ei saa aru kui ollakse yli murtud sellest kui partner lahkub. sest lapsed jäävad ja nemad on ju primaarsed…. vöi mis?[/tsitaat]
Lapsed ei jää. Lapsed kasvavad suureks ja loovad oma pere ja see pere saab nende jaoks primaarseks. Ema/isa, kes oma lapsi esmaseks on pidanud jääb ikka üksi, sest lapsed tavaliselt ei taha, et vanemad nende elust üliaktiivselt osa võtaks. Ühes õiges suhtes tuleb esmalt partner ja siis lapsed, aga see ei tähenda, et lapsed võiks partneri vajaduste rahuldamiseks hooletusse jätta. Kõik peab olema tasakaalus.

Mina ei usu, et teemaalgajata mees on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult enne kui nõu andma hakkaskin, tahaksin ise ka kuulda neist sigadustest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa küsid siit, miks ta ei taha pingutada? Ta vastas sulle ju ise: sest tundeid ei ole ja arvatavasti oled ise need ära tapnud.

Please wait...
Postitas:
antimode

Naisel on keegi teine ja ta üritab sind vaikselt välja puksida, et oma uue täku saaks maja tuua. Sinu poolt mainitud naise vaimne manipulatsioon näilisest armastusest vihlamiseni paari hetkega käib asja juurde.

Tee nüüd ennast karmiks meheks ja palu naisel välja kolida, Lapsed jäävad muidugi sinu juurde. Mida temasugusel töötul nendega peale hakata on ?

Naise reaktsioon sellise jutu peale võib vägagi tähendusrikas olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole iial kohanud meest, kes kasutaks sõna üliarmas. See on romantilise hingega naise sõnavara.
Kui elus on tehtud sigadusi, siis rääkimine siin ei aita. Aitab see, kui sigadusi enam ei tehta ja tehakse tegusid, mis soodustavad ühist olemist ja pereelu. Mis see täpselt on, eks pead ise väljamõtlema. Oma naist tunned sa ju kõige paremini.
Aga rääkimine sigaduste lahendamisel miskit ei aita. Aitab see kui teed tegusid, mis teise hingest olevad suured haavad äraparandab. Kuna ei taheta enam koos olla, ju siis tuntakse et asi on lootusetu.

Please wait...
Postitas:
hall kass

Võta vabalt. Naisi maasilmas küll. Leiad uue. Ära vaid tee sellist viga, et kukud uue naisega kohe lapsi vorpima. Siis jätkub ressursse oma lastele ja sa saad leida ju sellise naise, kes lastel vahet ei tee.

Jah, ma olen kah meessoost ja tean, kui hää on naise hellus. Aga selle leidmiseks vaid 1 naise külge klammerduda on siin ilmas veidi liiast. Lase tal minna ja säilita suhted lastega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole iial kohanud meest, kes kasutaks sõna üliarmas. See on romantilise hingega naise sõnavara.
Kui elus on tehtud sigadusi, siis rääkimine siin ei aita. Aitab see, kui sigadusi enam ei tehta ja tehakse tegusid, mis soodustavad ühist olemist ja pereelu. Mis see täpselt on, eks pead ise väljamõtlema. Oma naist tunned sa ju kõige paremini.
Aga rääkimine sigaduste lahendamisel miskit ei aita. Aitab see kui teed tegusid, mis teise hingest olevad suured haavad äraparandab. Kuna ei taheta enam koos olla, ju siis tuntakse et asi on lootusetu. [/tsitaat]

Mulle tundub muide ka, et kirjutatud on see tekst naise poolt

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu eksmees tegi ka sigadusi. Korduvalt, kuigi iga kord vabandas ja mõnd aega oli kõik ok. Lõpuks muutus ta minu jaoks mõttetuks ja tähtsusetuks meheks. Loomulikult tahtsin suhtest välja, kuna armastuse oli ta nende sigadustega tapnud ja ma tundsin sisimas, et ma ei saa iial tema peale kindel olla, vaid pean terve elu kartma, mis jama ta jälle korraldab. Siis kui mina tema sigaduste pärast õnnetu olin, ei tahtnud tema rääkida ja probleeme lahendada. Kui aga ma lõpliku otsuse tegin, et läheme lahku, halas ta ja hakkas klammerduma täpselt, nagu teema-algataja. Ehhh… mõttetu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

kägu 19:01 peaaegu, et vastas minu eest
mu mees võiks praeguses olukorras suht sama jutu kirjutada nagu teemaalgataja
kaasaarvatud see, et mina probleemidest rääkida ei taha, no tõesti enam ei taha, aga meie ja teema-algataja vahe on see, et tema ka ei taha. ehk tahabki, jumal seda teab, aga minuga ta normaalselt rääkida ei ürita ja nii kui räägime, hakkab mind manipuleerima ja minu juttu peapeale keerama. sigadusi on palju teinud ja vabandama ei ole tulnud vaid ühel hetkel teinud näo, et nüüd on kõik jälle korras. peale sigadusi on kommenteerinud, et see tüli lõigi õhu puhtamaks (nagu vihm palava ilma puhul). minul aga on iga sigadus tüki tunnetest endaga kaasa viinud ja nüüd ei ole enam tunderaasugi alles, mingist nõustamisest ma ka ei huvitu. mul läheks süda pahaks kui mees seal head meest mängiks ja kaasa räägiks, nii kui uksest välja saaks hakkaks süüdistamine ja manipuleerimine jälle pihta.
aga üllataval kombel ta lahku minna ka ei taha. kohtleks mind siis kasvõi nüüd paremini kui lahkuminek terendab, aga ei, ta on vihane ja ootab, et mina ikka kõike parandan aga ma ei kavatse enam üksinda seda tangot tantsida. mees üritas ka mind ära osta, et ma ei tahaks lahku minna. aga ei tänan, pigem olen vaene kui sellises destruktiivses suhtes mehega kes vaid kolmandate isikute juuresolekul suudab normaalselt käituda.
sa ei suuda elu ilma oma naiseta ette kujutada? aga mis tunne oli kui neid sigadusi korda saatsid ja kas siis mõtlesid sellele, kas sinu naine suudab elu nende sigadustega taluda? iga inimene saab kord oma vitsad ja teistele põhjustatud valu tuleb kord sulle endale tagasi.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui naine ei taha enam koos olla

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.