Esileht Ajaviite- ja muud jutud kui naine ise soovib, et teda pekstakse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: kui naine ise soovib, et teda pekstakse

Postitas:
Kägu

Kui Kuusiku naine ise soovib, et mees teda peksab, kuidas saab mehe kohtus süüdi mõista, kui pole kannatajat? Minu mõistus ei võta seda… Sellisel juhul saaks kohtus süüdi mõista ka sado-maso hullud, anaalseksijad jt kannatuste tekitajad. Mõelge loogiliselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui Kuusiku naine ise soovib, et mees teda peksab, kuidas saab mehe kohtus süüdi mõista, kui pole kannatajat? Minu mõistus ei võta seda… Sellisel juhul saaks kohtus süüdi mõista ka sado-maso hullud, anaalseksijad jt kannatuste tekitajad. Mõelge loogiliselt.

Kui sa näed siin kedagi, kellel on probleeme mõtlemisega, seisad sa järelikult parajasti peegli ees.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõtlen loogiliselt. Isegi kui naine oleks peast nii soe, et paluks mehel endale kehavigastusi tekitada, siis võiks mehel mingi sisemine tõrge olla sellist palvet täita. Hea küll, naine tahab laksu või anaalseksi ja mehele meeldib see ka. Lasku käia. Kehavigastusi ei teki, äkki annab nende elule vürtsi juurde. Aga kui naine palub, et murra mu käeluu, siis võiks ju punane tuluke põlema lüüa, et see pole ikka päris normaalne palve. Veel vähem võtad siis kätte ja murradki teise inimese käeluu. Veel hirmsam, kui keegi ei palugi sul enda käluud murda ja sa ikka murrad. Eks kohus otsustab, kas selline käitumine peres peaks olema norm või siiski mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas see käeluu murdmine on ikka tõestatud ja fakt? Ma miskipärast ei kahtle, et Kuusik võis oma naisega vägivaldne olla, aga käeluu murdmine on juba kõrgem level. Ekspress väitis, et seda on juhtunud lausa kahel korral.
KK võis tahta kinnist istungit, sest midagi seal kindlasti oli. Aga mis täpselt, seda antakse meile ilmselt umbes samamoodi teada, nagu teavitati Aivar Rehe asjust. Et igaüks võib mõelda, mida tahab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas see käeluu murdmine on ikka tõestatud ja fakt? Ma miskipärast ei kahtle, et Kuusik võis oma naisega vägivaldne olla, aga käeluu murdmine on juba kõrgem level. Ekspress väitis, et seda on juhtunud lausa kahel korral.
KK võis tahta kinnist istungit, sest midagi seal kindlasti oli. Aga mis täpselt, seda antakse meile ilmselt umbes samamoodi teada, nagu teavitati Aivar Rehe asjust. Et igaüks võib mõelda, mida tahab

Jah, see on tõestatud fakt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

KK võis tahta kinnist istungit, sest midagi seal kindlasti oli. Aga mis täpselt, seda antakse meile ilmselt umbes samamoodi teada, nagu teavitati Aivar Rehe asjust. Et igaüks võib mõelda, mida tahab

Kust sa tead? Küsin tõsiselt. Kui näitad usaldusväärse allika, siis usun.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüüpiline vägivallatseja ähvardab oma ohvrit kõige mõeldava ja mõeldamatuga, näiteks et kui minu vastu süüdistuse esitad, tapan meie lapsed ära. Vägivallatseja teab täpselt, mis ohvrile tähtis on ja mis mõjub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kust sa tead? Küsin tõsiselt. Kui näitad usaldusväärse allika, siis usun.

Kaks miinust ja ei ühtki vastust? Selge, perekooli valetajakäod ajavad oma poliitasja. Kas te aru ei saa, et teie vale (nagu sa teaksid fakte) räägib võimaliku vägivallatseja kasuks? Miks te seda teete?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimesed koos elavad, siis pole ju variantigi, et naine ütleks: jah, on vägivaldne, jah, peksab. Neid naisi on ju palju, kes kuidagi ei suuda joont alla tõmmata ja oma elu alustada, ikka usuvad ja loodavad, et nüüd ometi muutub kõik paremaks ja kui ma nüüd hoian tema poole, siis on meie elu edaspidi nagu lust ja lillepidu jne. Enamasti on see küll alusetu lootus, aga on neid, kes jaksavad lõputult loota, aastakümneid. Miks, kes sest aru saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega ma väsi peast lihtsatele asja puust ja punaseks tegemast: et kui naine ütleb, et tapa mind ära ja mees tapabki, siis mees ei olegi mõrvar ja teda ei peaks saama süüdi mõista?
Kas on natuke abi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tüüpiline vägivallatseja ähvardab oma ohvrit kõige mõeldava ja mõeldamatuga, näiteks et kui minu vastu süüdistuse esitad, tapan meie lapsed ära. Vägivallatseja teab täpselt, mis ohvrile tähtis on ja mis mõjub.

Jah, seda küll. Ka mind on igasugu jõledustega ähvardatud, ka ära tapmisega. Ma hakkasin vastu ja ütlesin, et lase käia, tee mis tahad. On üritatud mu mainet kahjustada (laimuga), kallale tuldud tänaval, laps jäeti materiaalsest toetusest ilma (et mu hakkama saamist nõrgendada), aga ega ma ei lase siis ju end mõjutada. Pöördunud politseisse ja kohtusse. Et kui ma kardaksin ja jääksin tema juurde või läheksin tagasi, siis ta ei teeks neid asju? Teeks ju küll, parem siis juba eemal olla.

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Aga kui naine ei taha, et meest karistatakse, miks peab karistama? Las elavad rahus edasi. Paljudele naistele meeldib, et mees on kõva käega perepea ning peres on kord majas. Minul pole midagi selle vastu, kui minu Vello mind füüsiliselt karistab. Tavaliselt olen ma hea naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui naine ei taha, et meest karistatakse, miks peab karistama? Las elavad rahus edasi. Paljudele naistele meeldib, et mees on kõva käega perepea ning peres on kord majas. Minul pole midagi selle vastu, kui minu Vello mind füüsiliselt karistab. Tavaliselt olen ma hea naine.

Ohhoo, tundub et sotside jüngritele on need perevägivalla probleemid vist vägagi tuttavad ja kodused. Irw

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohhoo, tundub et sotside jüngritele on need perevägivalla probleemid vist vägagi tuttavad ja kodused. Irw

Milvi peab jah ette vaatama, keegi ei tea, mis suunda see tema pull lõpuks keerab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

KK võis tahta kinnist istungit, sest midagi seal kindlasti oli. Aga mis täpselt, seda antakse meile ilmselt umbes samamoodi teada, nagu teavitati Aivar Rehe asjust. Et igaüks võib mõelda, mida tahab.

No on ju öeldud, et “Süüdistuse kohaselt pani Kuusik kuriteo toime lähisuhtes ja põhjustas kannatanule vähemalt neli nädalat kestnud tervisekahjustuse. Prokuratuur ei ole seni avaldanud, milles Kuusiku kuritegu täpselt seisnes.”
Ma tõesti ei oska sulle vastata, kas see neli nädalt kestnud tervisekahjustus oli just käeluumurd või midagi muud, aga igal uhul on neli nädalat kestev tervisekahjustus väga karm asi. Oled nõus?
Allikaid on mitmeid artikleid, esimene ettejääv näiteks see
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/marti-kuusik-astub-kohtu-ette-maikuus?id=87705911

Ja ma nüüd paluks allikat, kus oleks kirjas, et naine ise eitab ka praegu, süüdistuse kohtusse saatmise ajal seda? Jah, alguses ta eitas, kui kolm tähtsat onu alle helsitasid ja nõudsid, kas mees peksab või ei. Vägagi võimalik, et ta uurimise ajal siiski tunnistas, et mees peksis teda ja tekitas tervisekahjustusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei oska sulle vastata, kas see neli nädalt kestnud tervisekahjustus oli just käeluumurd või midagi muud, aga igal uhul on neli nädalat kestev tervisekahjustus väga karm asi. Oled nõus?

Kindlasti, kui pärast ei selguks, et tegu oli näiteks paha tujuga neli nädalat. Mida ma ei arva tegelikult. Aga käeluumurd kestab täiskasvanul kindlasti kauem kui neli nädalat, töövõime mõttes, eriti kui oled pianist.

Allikaid on mitmeid artikleid, esimene ettejääv näiteks see
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/marti-kuusik-astub-kohtu-ette-maikuus?id=87705911

Ma olen neid allikaid lugenud, sinu lingitu on üks nõrgemaid. Selliste põhjal teetegi oma arvamusi ja järeldusi? Ma mäletan, et Kuusiku süütõendid pidid koos olema selle aasta jaanipäevaks, polnud küsimustki. Meedia kirjutas nii. Täna on meil … mis kuupäev?

Ja ma nüüd paluks allikat, kus oleks kirjas, et naine ise eitab ka praegu, süüdistuse kohtusse saatmise ajal seda? Jah, alguses ta eitas, kui kolm tähtsat onu alle helsitasid ja nõudsid, kas mees peksab või ei. Vägagi võimalik, et ta uurimise ajal siiski tunnistas, et mees peksis teda ja tekitas tervisekahjustusi.

Jah, on võimalik. Kahjuks peab see jääma oletuste tasemele, sest me ei kuule ega kuule neist tunnistustest.

Ei, ma ei õigusta Kuusikut ega pea teda süütuks ingliks, mitmes kord ma seda juba ütlen? Aga kuivõrd on nii palju valetatud, kogu sellest laviinist on jäänud “neli nädalat tervisekahjustusi”, mis ilmselt küll käeluumurd ei olnud, (mäletame, et meedia järgi oli neid murde lausa kaks) siis tuleks mõelda, mida veel on valetatud ja miks me juba kord ei kuule midagi tema süüdimõistmisest, mis pidi juba suvel ära olema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen neid allikaid lugenud, sinu lingitu on üks nõrgemaid. Selliste põhjal teetegi oma arvamusi ja järeldusi? Ma mäletan, et Kuusiku süütõendid pidid koos olema selle aasta jaanipäevaks, polnud küsimustki. Meedia kirjutas nii. Täna on meil … mis kuupäev?

Nõus, et on ka paremaid allikaid. Mul läks kiireks enne pidin kas kohe postitama (sest arvuti aku sai tühjaks laadija järgi ei oleks jõudnud) või oleksin pidanud telefonis uuesti toksima, saatsin ära. Ja kuusiku süütõendid olidki uudiste järgi 21. Juuniks koos ja läksid ta advokaadile ülevastanuseks. See oli ka uudistes,
https://m.delfi.ee/article.php?id=86608613

Edasine oli juba advokaadi poolne ülevaatamine ja mis iganes seal toimus. Täna oli juba eelistung. Kohus käibki aeglaselt, pole midagi parata.

ah, on võimalik. Kahjuks peab see jääma oletuste tasemele, sest me ei kuule ega kuule neist tunnistustest

Jah. Aga me saame ehk kunagi teada tulemuse. Kui ta süüdi mõistetakse, siis oli piisavalt tõendeid.

Igal juhul ei ole mõtet oma aruteludes lähtuda eeldusest, et naine kindlasti kuusiku süûd eitab. Meil puudub selle kohta info.

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks me juba kord ei kuule midagi tema süüdimõistmisest, mis pidi juba suvel ära olema?

Nüüd sa küll valetad ise. Suvel ei pidanud süüdimõistmine olema, aga süütõendud koos. Ja meedia andmetel olid ka. Seda, et kihus ka suvel ära tehakse ei ole küll keegi lubanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kehavigastuste tekitamine on kriminaalselt karistatav. Tegemist ongi ju kriminaalasjaga, mitte tsiviilasjaga naine vs mees. Kriminaalasja ei saa naine tagasi võtta, sest tema ei ole hageja, hageja on selles olukorras prokuratuur. Seega, kui ka mingil hüpoteetilisel põhjusel keegi tahab, et talle kehavigastusi tekitatakse määral, mis on kriminaalselt karistatav, ei ole vigastatu tahtel siin mingit rolli ja tegemist on endiselt kriminaalkorras karistatava teoga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

miks me juba kord ei kuule midagi tema süüdimõistmisest, mis pidi juba suvel ära olema?

Nüüd sa küll valetad ise. Suvel ei pidanud süüdimõistmine olema, aga süütõendud koos. Ja meedia andmetel olid ka. Seda, et kihus ka suvel ära tehakse ei ole küll keegi lubanud.

Okei, ilmselt olin ise pealiskaudne. Ootame siis ära, mis sellest saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Okei, ilmselt olin ise pealiskaudne. Ootame siis ära, mis sellest saab.

Aga miks see Kuusik sind niiväga huvitab? Niisama lihtsalt peksmise pärast inimest ju ametlikult süüdistama ei hakata.

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Seega, kui ka mingil hüpoteetilisel põhjusel keegi tahab, et talle kehavigastusi tekitatakse määral, mis on kriminaalselt karistatav, ei ole vigastatu tahtel siin mingit rolli ja tegemist on endiselt kriminaalkorras karistatava teoga.

Isegi mulle, vanainimesele, tundub selline väide jama. Üheski seaduses pole kirjas lubatud kehavigastuse määra. Kas sinu arvates on põselaksu andmine lubatud, kuid jalaluu murdmine mitte? Kuidas on küünistamisega? Kui küünistatakse selja pealt või siis nägu, nii et veri väljas? Suguühe võib olla neitsi jaoks väga valus, prostituut tunneb vaid kihelust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seega, kui ka mingil hüpoteetilisel põhjusel keegi tahab, et talle kehavigastusi tekitatakse määral, mis on kriminaalselt karistatav, ei ole vigastatu tahtel siin mingit rolli ja tegemist on endiselt kriminaalkorras karistatava teoga.

Isegi mulle, vanainimesele, tundub selline väide jama. Üheski seaduses pole kirjas lubatud kehavigastuse määra. Kas sinu arvates on põselaksu andmine lubatud, kuid jalaluu murdmine mitte? Kuidas on küünistamisega? Kui küünistatakse selja pealt või siis nägu, nii et veri väljas? Suguühe võib olla neitsi jaoks väga valus, prostituut tunneb vaid kihelust.

Näe, Milvi on täitsa terane. Kui ühest küljest kisatakse, et igasugune vägivald on vägivald, ja teisest küljest üritatakse tagasi võtta, et igasugune ikka ei ole, ja kolmandast küljest ei tohi nagu vastastikusel kokkuleppel ka jälle “üle piiri” minna, muidu on kriminaalne – siis sellest pudrust ja kapsast ei saa enam keegi aru, ja ma pakun, et puderkapsaatikud ise kõigepealt mitte.

Aga miks see Kuusik sind niiväga huvitab? Niisama lihtsalt peksmise pärast inimest ju ametlikult süüdistama ei hakata.

Kas mina tegin selle teema või? Teine lause on nii sügavmõtteliselt loll, et ei oska kohe midagi öeldagi.

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Niisama lihtsalt peksmise pärast inimest ju ametlikult süüdistama ei hakata.

Kui peksjaks on reformar või sots, siis muidugi ei hakata. Kui EKRE mees kutsub oma naise korrale kerge laksu abil, siis on pahempoolne peavoolumeedia tagajalgadel ja kisavad endal vahu suust välja. Peresisesed asjad jäägu ikka pere sisse, nagu oli 100 aastat tagasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peresisesed asjad jäägu ikka pere sisse, nagu oli 100 aastat tagasi.

Maailmas on riike, kus nii käibki. Sinna saavadki kolida need, kes soovivad elada nii nagu oli 100 aastat tagasi. Meil siiski on aeg edasi läinud natuke. Mitte kogu ühiskond ei pea taandarenema, et mõned arengust maas inimesed saaksid end hästi tunda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koduvägivald ja BDSM on täiesti erinevad asjad.

Vägivald on see, kui kellelegi tehakse haiget, tekitatakse vigastusi. Ja seda tehakse siis vastu ohvri tahtmist. Enamasti vihaga, raevuga, emotsiooniga. Isegi siis, kui ohver ei julge seda vägivalda tunnistada ja oma meest kaitseb, on see siiski vägivald, kuigi seda võib olla raske tõestada kui ohver eitab.

BDSM on vastastikusel kokkuleppel kokkulepitud reeglitega mängitav mäng kus reaalseid kehavigastusi ei tekitata. Ei sisalda viha ega raevu. Jah põhimõtteliselt võib BDSM-i osamatult tehes ka päriselt viga teha ja sel juhul peaks see ka karistatav olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ee aga kuidas siis poksivõistlusi pidada saab? Prokuratuur esitab peale võistlust mõlemale kriminaalsüüdistuse kui nina veriseks läheb?…

Please wait...
Postitas:
Kägu

BDSM on vastastikusel kokkuleppel kokkulepitud reeglitega mängitav mäng kus reaalseid kehavigastusi ei tekitata. Ei sisalda viha ega raevu. Jah põhimõtteliselt võib BDSM-i osamatult tehes ka päriselt viga teha ja sel juhul peaks see ka karistatav olema.

Eriti küüniline on teisele haiget teha veel ilma vihata. Kui keegi vihaga teist tambib, siis on vähemalt mingigi ajend. Aga “armastada” ja haiget teha – vot see on tõesti haige. Aga see selleks.

BDSM-i harrastades võib isegi tappa ja mitte midagi selle eest ei tehta. Alles üks SM tüüp praktiliselt pääses karistusest – kogemata juhtus noh, seksi käigus. Ilmselt võib siis ilma vihata piinamise lugeda mittekaristatavaks. Meil siin armastatakse niimoodi. Naine ise tahtis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eriti küüniline on teisele haiget teha veel ilma vihata. Kui keegi vihaga teist tambib, siis on vähemalt mingigi ajend. Aga “armastada” ja haiget teha – vot see on tõesti haige. Aga see selleks.

Teisele naudingut pakkuda ei ole küüniline. Vihaga naudingit ei pakuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järjekordne peast lihtsate teema, kes asjadest aru ei saa. Ja muudkui arutavad ja arutavad, irw.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kui naine ise soovib, et teda pekstakse