Esileht Pereelu ja suhted Kui naisele meeldivad vanemad mehed

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kui naisele meeldivad vanemad mehed

Postitas:

Mida teha, kui naisterahvale meeldivad vanemad mehed? Nii 20+ aastat vanemad.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siis oleks teha vaja? On mingi  probleem, et naisele ei võiks meeldida endast vanemad mehed või on küsimus hoopis selles, et kuidas ise ka endast vanematele meestele meeldida vms? Segane teemapüstitus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oiou, mida küll teha, kui naisele meeldivad temast kõvasti vanemad mehed?

 

Ouou, mida teha, kui naisele meeldivad temast kõvasti nooremad mehed?

 

Elulised küsimused….

 

????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No väga hea ju, siis konkurents puudub. Suuremal osal meestest on jumala savi, milline tont naine on, peaasi, et noorem. 50+ hakkavad eriti nooremad naised meeldima, ükskõik milline sobib.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 21:31; 15.08 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha, kui naisterahvale meeldivad vanemad mehed? Nii 20+ aastat vanemad.

Oodata. Ühel hetkel lihtsalt pole enam 20+ vanemaid mehi, kõik on surnud. Ja näita 60 aastast naist, kellel läheb silm särama kui näeb 80-90 aastast tänava peal liikumas. Nii et siin parandab  aeg kõik haavad. Ja eks võib ju mõnele vanemale mehele ju minna ka koduseks põetajaks. Nii et võimalus, et kohe kohe tuleb sellel meeldival mehel hakata pamperseid vahetama, sest mees ju vajab põetajat, võiks ehk nii mõnegi vanema mehe meeldivuse lõpetada. Nii et naisterahvas kellele meeldib hooldaja olla võivad ehk vanemad mehed isegi meeldida.

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis probleem sul on muidu? Said mingi neiu käest korvi, põhjendusega, et sa pole piisavalt vana?

Ühelegi naisele, kellele “meeldivad vanemad mehed”, ei meeldi igasugused vanemad mehed.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anda tuld, niipalju kui torust tuleb. Igas mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaielge vastu palju tahate, aga peaaegu alati on sellisel juhul tegemist isata kasvanud naistega. Tean, et paljud endast palju vanema mehega koos olevad naised solvuvad selle peale, aga nii on.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on isaga alati kõik korras olnud, parim isa ja parim pere, mis üleskasvamiseks olla võib. Mul on lihtalt alates sellest east, kui meeste vastu huvi hakkasin tundma(18-aastaselt), olnud tõmme neljakümbiste meeste vastu. Seega jah, esimene mees ja mu laste isa oli minust ikka märkimisväärselt vanem. Järgmiste kooselude puhul olid siis vanusevahed 11 aastat, järgmise mehega 7 aastat. Vahepeal olen ise ka vanemaks saanud, seega mu praegune elukaaslane on minust juba paar aastat noorem, aga siiski neljakümnendates 🙂

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kujutad ette, et sul on midagi teha või?? Absoluutselt ei pruugi olla see seotud isata kasvamisega, mingi taskufreudi tarkus.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes mida teha?Midagi ei ole vaja teha. Vax on ikka juba inimeste ajusid hakanud võtma  ..

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha, kui naisterahvale meeldivad vanemad mehed? Nii 20+ aastat vanemad.

Nautida kuni veel saab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas need 20 aastat vanemad mehed meeldivad ka siis, kui nad juhtumisi on vaesed ja varatud?

Ise olen 50 ja enda kõrval 70-aastast, isegi 60-aastast ei soovi isegi ette kujutada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen 50 ja enda kõrval 70-aastast, isegi 60-aastast ei soovi isegi ette kujutada.

Jah, jama ongi see, et kui võtad nii palju vanema mehe, siis ilusat aega kauaks ei jätku. 30 aastaselt hakkasin elama 50 aastase mehega. Juba õige pea muutus mees vastumeelseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 21:31; 15.08 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis probleem sul on muidu? Said mingi neiu käest korvi, põhjendusega, et sa pole piisavalt vana?

Ühelegi naisele, kellele “meeldivad vanemad mehed”, ei meeldi igasugused vanemad mehed.

sina 50 aastane ka ei meeldi enam ühelegi mehele, seepärast siin igas teemas sõna võtadki.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui naisele meeldivad vanemad mehed