Esileht Pereelu ja suhted kui öeldakse, et armastab aga seda pole kuidagi tunda…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kui öeldakse, et armastab aga seda pole kuidagi tunda…

Postitas:
Kägu

…, siis kas on asi selles, et tegelikult ei armastagi või selles, et teine pool ei oska armastust vastu võtta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kui öeldakse, et armastab aga seda pole kuidagi tunda…

Minu arvates on kahte liiki mehi. Need, kes ütlevad ilusaid sõnu, aga ei mõtle neid tõsiselt ja need, kes ei ütle midagi, aga oma tegudega ütlevad kõik.
Mulle teine varjant sobib rohkem, sest need seepijad ja ilusa möla ajajad on minu jaoks vastikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lase täpsustada, mida ta sõna all armastab mõtleb. Kui armastab võrdub kirega, siis loomulikult ta ei valeta. Ta tunneb kirge, kuid see ei tähenda üldse, et ta sinust kui inimesest hooliks. Temal on tundega tõsi taga ja räägib õigust. Samamoodi võid sina miskit tunda, kuid teise jaoks pole see piisav, kuna tema ei näe märke. On kaks täiesti erinevat asja, mida ise tunneme ja mida selle tunnete ajel tehes teistele põhjustame(meile põhjustakse).

Please wait...
Postitas:
amatöör

armastus ongi erinev, olen varsti 15.a. abielus ja hiljuti mees rääkis, et esialgu oli suur armumine kirg, siis järgnes mõistmine, et olen naine, kes teda väga armastab (st. esialgu, kui temal olid tunded laes – ei olnud see sel ajal oluline, siis piisas oma tunnetest) ning nüüd tunneb et armastab mind kui naist ja oma laste ema. Muidu suht kinnine eesti mees, aga näe oskas sedasi lahti rääkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Minu arvates on kahte liiki mehi. Need, kes ütlevad ilusaid sõnu, aga ei mõtle neid tõsiselt ja need, kes ei ütle midagi, aga oma tegudega ütlevad kõik.
Mulle teine varjant sobib rohkem, sest need seepijad ja ilusa möla ajajad on minu jaoks vastikud.[/tsitaat]

Tegelikult on veel kolmas liik ka – need kes ütlevad sõnades ja tõestavad ka tegudes. Mul on siin üks selline, usun, et kuskil on neid veel 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Minu arvates on kahte liiki mehi. Need, kes ütlevad ilusaid sõnu, aga ei mõtle neid tõsiselt ja need, kes ei ütle midagi, aga oma tegudega ütlevad kõik.
Mulle teine varjant sobib rohkem, sest need seepijad ja ilusa möla ajajad on minu jaoks vastikud.[/tsitaat]Variant.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja on ka neljas liik – need kes ütlevad sõnades ning mõtlevadki sõnades, kuid ei oska kuidagi tegudes näidata. Ehk tagasihoidlikud Eesti mehed. 🙂 Armastavad ning ütlevad seda välja, kuid arvavad et naistele sellest piisab ja palju rohkem ei pinguta, kui just ise märku ei anna. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahaks ka rohkem kuulda neid sõnu aga minu mees rohkem tegude mees, mis näitavad tegelikult sadu kordi rohkem kui need kolm sõnakest…aga ikkagi nii väga tahaks neid kuulda…

Please wait...
Postitas:
Miss Maple

[tsitaat]…, siis kas on asi selles, et tegelikult ei armastagi või selles, et teine pool ei oska armastust vastu võtta?[/tsitaat]

Armastama on tegusõna. Kas tema teod näitavad midagi? Kas ta arvestab sinuga igapäevases elus, kas ta kuulab, mis sul öelda on jne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ja on ka neljas liik – need kes ütlevad sõnades ning mõtlevadki sõnades, kuid ei oska kuidagi tegudes näidata. Ehk tagasihoidlikud Eesti mehed. 🙂 Armastavad ning ütlevad seda välja, kuid arvavad et naistele sellest piisab ja palju rohkem ei pinguta, kui just ise märku ei anna. :)[/tsitaat]
Sa ilmselt pead silmas, et ei kingi midagi, ei too lilli, ei pea meeles. Aga ilmselt ta hoolitseb, et teil oleks kodu, toit laual, et sa tunneksid end turvaliselt…Minu mees on selline. Ja see on ikka tõeliselt suur asi, kui mees sellistes tegudes armastust näitab.
No muidugi, ta ikka sünnipäevaks ja pulma-aastapäevaks toob lilli ka ja ikka teinekord ütleb, et armastab mind.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina algataja armastuse tundmise all mõtleb, eks sellest oleneb.

Kas mees räägib, et armastab, aga nt peksab naist? Või siis sõnades räägib, et armastab, aga lilli ei too?

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Pereelu ja suhted kui öeldakse, et armastab aga seda pole kuidagi tunda…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.