Esileht Pereelu ja suhted Kui oled kole

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kui oled kole

Postitas:
Kägu

Mulle vastupidi öeldi hiljuti, et ma olen ilus ja ma ei ole. Mul on juba hallinevad juuksed ja 30 kg ülekaalu. Ausalt öeldes juba ka kortsud siin-seal ja hakkan mutistuma nii näolt kui kehalt/ olen 37. Ütleja ise oli 20+ ja no tõesti ei saa aru, kus see ilu on, mida minus nähti. Oleks siis veel väga hea iseloom. Seda mul ka pole. Kummaline kompliment.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või siis valis ta selle teise naise, sest too polnud teiste inimeste suhtes nii kriitiline. Ma ei tea, miks peaks üldse kellegi välimust nii kommenteerima?

See oli ju provokatsioon. Kägu ütles ju, et mehe töökaaslane oli “kahtlane”, st et talle tundus, et miskit on toimumas. Asja selgitamiseks tegi mehele katse ja selle liigemotsionaalne reaktsioon kahtlase kolleegi kritiseerimise peale reetis ta kohe ära.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli ju provokatsioon. Kägu ütles ju, et mehe töökaaslane oli “kahtlane”, st et talle tundus, et miskit on toimumas. Asja selgitamiseks tegi mehele katse ja selle liigemotsionaalne reaktsioon kahtlase kolleegi kritiseerimise peale reetis ta kohe ära.

Täpselt nii.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tjah. Mul oli kunagi üks meessõber, kes ikka rääkis mulle oma suhetest ja mõtetest ja tunnetest jne. Pikk aaega oli ta seisukohal, et tema enam suhteid ei otsi ja eelistab vallalise elu. Ent siiski leidis ta kellegi, kellega hakkas koos elama. Mulle rääkis, et inimesega on sobivus olemas, ühised huvid jms, kuid tundeid pole. Pihtis mulle, et tema arust on naine suisa kole. Imestasin.. Et mdea.. kole tähendab siis ilmselt ka, et miskis osas on ju inimesega ebameeldiv või häiriv koos elada. Küsisin ka otse, miks ta siis koos on, kui on selliseid häirivaid asju ja negatiivseid hinnanguid. Vastus oli – mugavuse ja seksi pärast. Möödas on 6 aastat. Mis neist praeguseks saanud on, ma ei teagi, sest pärast seda vestlust me polegi rohkem kohtunud ja sots.meedias teda ka pole. Seega… ei tea jh, kas ta on vahepealse ajaga julgenud naisele tunnistada, mida ta tegelikult temast arvab või kannatab veel mugavuse ja seksi nimel. Vb ootab ka 50. eluaasta täitumist, enne kui taipab, et enam ei talu.

Inimesi ikka igasuguseid…… :/

Teemaalgataja, sina aga püüa mitte hinge võtta. Kui võimalik, minge eraldi teid ja elu jälle hää. Parem ikka kui inimesega, kes sind ei austa ning sind tahtlikult sedasi solvama tuleb. Kui ilu on vaataja silmis, siis järelikult pole mitte sina kole, vaid seda on mehe silmad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juba 45-selt on Eestis naisi rohkem kui mehi. Seega kindlasti mees leiab kellegi uue. Sinu kohta poleks nii kindel. 50-ndates naisel tasub kolm korda mõelda, enne kui tühja koha pealt lahutama hakata.

50-ndates naine nopib tänapäeval 35-se mehe. Nii käivad asjad.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

variant 1. ütleks, et ega sa ise ka suurem asi ole – pada sõimab katelt.

variant 2. ütleks, et kole küll, aga vähemalt mitte puruloll, nagu sina.

variant 3. ütleks, et tore – aga nüüd sokid kokku ja kiire minek sellise koleda naise juurest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas reageerite siis, kui teie ülipikaajaline elukaaslane järsku ütleb, et oled ülikole. Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

Infoks. Olen normaalses kaalus ja igati oma eale vastav (pea 50) naisterahvas.

Ju siis oled hingelt ja sisult kole, mitte välimuselt.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Silmarõõm ilmselt tekkinud, siid hakkavad tavaliselt sellist showd tegema. Minul aastatetagune kogemus, kui mulle nees sarnaselt ytles ja moned kuud hiljem tuligi valja, et armuke tekkinud. Lisan juurde, et yldjuhul peetakse mind vaga ilusaks naiseks.

+2
-1
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui oled kole