Esileht Pereelu ja suhted Kui oled kole

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kui oled kole

Postitas:

Või siis valis ta selle teise naise, sest too polnud teiste inimeste suhtes nii kriitiline. Ma ei tea, miks peaks üldse kellegi välimust nii kommenteerima?

See oli ju provokatsioon. Kägu ütles ju, et mehe töökaaslane oli “kahtlane”, st et talle tundus, et miskit on toimumas. Asja selgitamiseks tegi mehele katse ja selle liigemotsionaalne reaktsioon kahtlase kolleegi kritiseerimise peale reetis ta kohe ära.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli ju provokatsioon. Kägu ütles ju, et mehe töökaaslane oli “kahtlane”, st et talle tundus, et miskit on toimumas. Asja selgitamiseks tegi mehele katse ja selle liigemotsionaalne reaktsioon kahtlase kolleegi kritiseerimise peale reetis ta kohe ära.

Täpselt nii.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 23:08; 30.12 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba 45-selt on Eestis naisi rohkem kui mehi. Seega kindlasti mees leiab kellegi uue. Sinu kohta poleks nii kindel. 50-ndates naisel tasub kolm korda mõelda, enne kui tühja koha pealt lahutama hakata.

50-ndates naine nopib tänapäeval 35-se mehe. Nii käivad asjad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageerite siis, kui teie ülipikaajaline elukaaslane järsku ütleb, et oled ülikole. Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

Infoks. Olen normaalses kaalus ja igati oma eale vastav (pea 50) naisterahvas.

Ju siis oled hingelt ja sisult kole, mitte välimuselt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmarõõm ilmselt tekkinud, siid hakkavad tavaliselt sellist showd tegema. Minul aastatetagune kogemus, kui mulle nees sarnaselt ytles ja moned kuud hiljem tuligi valja, et armuke tekkinud. Lisan juurde, et yldjuhul peetakse mind vaga ilusaks naiseks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui oled kole