Esileht Pereelu ja suhted Kui olete midagi paha teinud…

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kui olete midagi paha teinud…

Postitas:

…nt midagi ära lõhkunud vms. Paha pole õige sõna, õnnetusi ikka juhtub. Meil oli väga pikka aega wc-pott poolumbes. Täna võttis mees poti lahti, see oli täis katla- ja kusekivi ning seal oli ka väike lapp mis oli arvatavsti ette jäänud ja kogu sodi koguma hakanud. Arvatavasti olen nt ämbriga visanud kui põrandaid nühin (koerakarvad). Nüüd ma ei oska kohe olla, ühtpidi tunnen end pahasti, ikka proovin korralik olla, teisalt õnnetusi juhtub ju. Mu mees pole selline, kes võtab enesestmõistetavalt teiste õnnetusi, ta kipub neist toituma ja nende najal end tähtsaks tegema.
Kuidas te sellises situatsioonis kui miskit pole läinud korrektselt?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiida meest. ütle, et sa ei tea, kuidas ilma temata üldse hakkama saaksid.
kui oskad, küpseta kook.
sest tegelikult pole ju asi mingis väikses ummistuses, mehe tunnustusvajadus on rahuldamata.

+26
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tolmulapp vetsus pole nüüd küll mingi õnnetus, vaid pigem hoolimatus. Õnnetus on see, kui tass kukub maha.

Ausalt, mina oleks ka pahane, kui saaks teada, et keegi on vetsu ära ummistanud mingi lapiga.

Samamoodi olin väga pahane, kui mees tõmbas sügavkülma elektrivõrgust välja ja unustas tagasi panna. Nädal hiljem ma avastasin ja päästa polnud enam midagi.

Jah, polnud otseselt tahtlik tegu, aga mitte ka õnnetus. Eks natuke elasin oma tunded mehe peal välja ja kõik. Ta vabandas ja enam me sel teemal ei räägi. Asi on andestatud.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ei salli samuti lohakust, hooletust, mis teiste elu keerulisemaks teeb, seep saab mees ka ikka võtta. Omad vitsad ja kasvatamatus peksavad, mis teha.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et rõhk on siin hoopis sellel, et sulle mehe hinnang nii valusalt mõjub. Kellel meist ei juhtuks selliseid äpardusi – ega sa ju meelega ei ummistanud potti. Asi on teievahelistes suhetes. Kas sina oled ise maksimalist ja põed üle või siis on mees tõesti tänitav, ehk isegi manipuleeriv?

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lase ennast mehe poolt alandada! Kus Su eneseuhkus on? Ma arvan, et kui ta peaks midagi selle koha pealt kobisema, siis jäta ta maha. Aja majast välja ja pane alimendid peale! Ei tohi lasta ennast meeste poolt kohelda nagu mingit jalamatti. Ära raiska oma elu. Otsi omale mees, kes sind armastab ja austab.
Elame ju ainult üks kord!
Mis ei tapa, see teeb tugevamaks!

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, nimeta asju õige nimega – see polnud mingi pahategu ega ka mitte õnnetus. See oli lihtsalt sinu lohakus. Mul on tunne, et esiteks on sul raske endale tunnistada, et sa oled tegelikult lohakas inimene. Minu meelest pole selles midagi häbiväärset, ma ise olen ka väga lohakas. Muidugi on piinlik ja püüan mitte olla, aga vahel unustan ikka. Muidugi proovin alati parimat, aga välja kukub nagu alati… Parem on seda endale tunnistada ja sellega rahu teha, kui hakata terve elu põdema.

Aga see, et su mees sinu lohakust sulle nina alla hõõrub (lohakust, mitte “õnnetusi”), see on ehk ka hoopis sinu kõrvdes kinni. Kuuled tema juttu nii. Proobi testi moodi kuulata. Ehk tahoopis nöögib sind, ehk tõesti otsib mingit tunnustust, et küll ta ise on ikka nii tubli.
Esiteks, ennast nöökida ma kindlasti ei lubaks. Olen jah selline, pole midagi parata! Pööra ta sõnad ümber, tee ise ena kulul nalja, siis pole tal enam midagi lisada… Vabanda, kui sitasti tegid või välja kukkus ja täna suurepärst abilist abi eest asju jälle korda seadma.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ei salli samuti lohakust, hooletust, mis teiste elu keerulisemaks teeb, seep saab mees ka ikka võtta. Omad vitsad ja kasvatamatus peksavad, mis teha.

Ja siis imestatakse, miks mehed armukeste juurde lähevad. Ma mehena läheks küll kiiresti sellise juurest minema.
Kui juba külmkapi pärast selline draama, mida veel tõsiste situatsioonide korral teete (kellegi haigestumine, viga saamine vms)

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees oleks tõmmanud sügavkülmiku seinast välja ja kõik oleks sulanud, ma aitaks teda koristusvahendite leidmisega ja otsustamisega, mis koerale, mis kiiresti potti ja mis ära visata.

Ehk ise tegid, ise ka toimeta tagajärgega. Ainus, mis ma ise teeks, on see osa, kui oleks vaja otsustada, mis otse potti läheb ja arutelus osalemine, et mis sellest saab. Retsepti leiab ise ja edasine pole minu probleem ja ärgu katsugugi sellest minu probleemi teha. Ammugi siis sügavkülmiku põhjalik puhastamine.

Nutab ja keedab.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 14:36; 27.12 14:51; 27.12 15:10; 27.12 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu mees oleks tõmmanud sügavkülmiku seinast välja ja kõik oleks sulanud, ma aitaks teda koristusvahendite leidmisega ja otsustamisega, mis koerale, mis kiiresti potti ja mis ära visata.

Ehk ise tegid, ise ka toimeta tagajärgega. Ainus, mis ma ise teeks, on see osa, kui oleks vaja otsustada, mis otse potti läheb ja arutelus osalemine, et mis sellest saab. Retsepti leiab ise ja edasine pole minu probleem ja ärgu katsugugi sellest minu probleemi teha. Ammugi siis sügavkülmiku põhjalik puhastamine.

Nutab ja keedab.

Ohoh, mees kohe selline sõnakuulelik, nutabki ja keedabki? Mina küll ei keedaks, kui see sinu mees oleksin. Ma pole sinu alluv ega sinu laps ka mitte, seega keeda ise kui tahad. Shit happens ja ma koristaksin loomulikult enda tekitatud laga ära, aga sinu välja mõeldud reegleid, et pean süüa keetma hakkama, küll ei täidaks. Wtf.

Ja mis lapi teemasse puutub, ei saa ma ka aru, miks peaks sellel teemal nüüd keegi viha pidama hakkama või ninale viskama. Tal endal ei juhtu kunagi midagi?

Taevale tänu, et mul ikka normaalne abikaasa on, mitte mingi kindral või vimmavedaja.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 14:45; 27.12 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoh, mees kohe selline sõnakuulelik, nutabki ja keedabki? Mina küll ei keedaks, kui see sinu mees oleksin. Ma pole sinu alluv ega sinu laps ka mitte, seega keeda ise kui tahad. Shit happens ja ma koristaksin loomulikult enda tekitatud laga ära, aga sinu välja mõeldud reegleid, et pean süüa keetma hakkama, küll ei täidaks. Wtf.

No eks ta ise sooviks ju ka, et mõni hea lambatükk ikka talle endale lauale saabuks, mitte koera kõhtu. Mul pole siin midagi kamandada, ta oeks esimene mees püüdmas midagi päästa. Kui ei viitsi küpsetada, minul kama. Ise teeb nimekirja, mis kapis oli ja raisku läks ja ostab uued.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 14:36; 27.12 14:51; 27.12 15:10; 27.12 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoh, mees kohe selline sõnakuulelik, nutabki ja keedabki? Mina küll ei keedaks, kui see sinu mees oleksin. Ma pole sinu alluv ega sinu laps ka mitte, seega keeda ise kui tahad. Shit happens ja ma koristaksin loomulikult enda tekitatud laga ära, aga sinu välja mõeldud reegleid, et pean süüa keetma hakkama, küll ei täidaks. Wtf.

No eks ta ise sooviks ju ka, et mõni hea lambatükk ikka talle endale lauale saabuks, mitte koera kõhtu. Mul pole siin midagi kamandada, ta oeks esimene mees püüdmas midagi päästa. Kui ei viitsi küpsetada, minul kama. Ise teeb nimekirja, mis kapis oli ja raisku läks ja ostab uued.

See on juba teine jutt. Eelmisest postitusest jäi teine mulje, et mehel endal pole mingit sõnaõigust ega valikut, kuidas olukord kompenseerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 14:45; 27.12 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohoh, mees kohe selline sõnakuulelik, nutabki ja keedabki? Mina küll ei keedaks, kui see sinu mees oleksin. Ma pole sinu alluv ega sinu laps ka mitte, seega keeda ise kui tahad. Shit happens ja ma koristaksin loomulikult enda tekitatud laga ära, aga sinu välja mõeldud reegleid, et pean süüa keetma hakkama, küll ei täidaks. Wtf.

No eks ta ise sooviks ju ka, et mõni hea lambatükk ikka talle endale lauale saabuks, mitte koera kõhtu. Mul pole siin midagi kamandada, ta oeks esimene mees püüdmas midagi päästa. Kui ei viitsi küpsetada, minul kama. Ise teeb nimekirja, mis kapis oli ja raisku läks ja ostab uued.

See on juba teine jutt. Eelmisest postitusest jäi teine mulje, et mehel endal pole mingit sõnaõigust ega valikut, kuidas olukord kompenseerida.

Mulle jäi näiteks nii tollest postitusest kui ka sinu omast mulje, et hullemat ja alandavamat karistust kui toidutegemine ei anna mehele välja mõeldagi, peaaegu sama hea kui kastreerimine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on juba teine jutt. Eelmisest postitusest jäi teine mulje, et mehel endal pole mingit sõnaõigust ega valikut, kuidas olukord kompenseerida.

Ega tal selles mõttes olegi, et tema koristab, pakendab ümber ja ostab riknenud kraami tagasi ja vastutab selle eest. Aga selleks ma ei pea ju teda sundima, see on ju loomulik, et inimene seda teeb. Meil on sama lugu juhtunud…500 liitrise sügavkülmakirstuga 🙂 Ma ise teeksin ka seda kõike, kui mina sügavkülmiku välja võtaks, et puuri akut laadida ja siis unustaksin tagasi panna.

Meil sai palju siiski päästa. Töödelda (praadida, hautada jms) , jahutada ja valmistootena sügavkülma panna. Aga mingi 300 liitrit läks otse välja, sest päris roiskunut või väga teravat koerale ju ka ei anna. Kalmaarirõngaid, karrit, boržipõhja, hakitud maitseaineid jne 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 14:36; 27.12 14:51; 27.12 15:10; 27.12 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulje, et hullemat ja alandavamat karistust kui toidutegemine ei anna mehele välja mõeldagi

Ega see pole karistusena mõeldud. Kuigi ilmselt tajuks iga inimene, ka innukaim kodukokk, õiglase, väljateenitud aga julma karistusena seda, kui ta peab/tahab ühe-kahe tööpäeva kõrvalt näiteks kolm kana, pardi, pool lammast, seakintsu ja hane ära kuumtöötlema:-) Ma sõna otseses mõttes nutaks ja küpsetaks. Aga kui oleks minu süü, siis kas küpsetan või raiskan…ja pere on pärast ilma nii lihast kui kulunud rahast. Mitmekesi ühe pliidi juurde ju niikuinii ei mahuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 14:36; 27.12 14:51; 27.12 15:10; 27.12 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetne teemaalgataja olukord on küll selline, et mehel pole siin end midagi puhevile ajada. Olgu üldse õnnelik, et tal on selline naine, kes kõik üksi koristab, nii et ei teki kahtlustki, et äkki kellegi teise (näiteks mehe enda) hajameelsuse tõttu see lapike sinna sattus.

Kui seal vetsupotis oli katlakivi juba päris palju ja toruteema peaks olema mehe vastutusala, siis on ju ilmne, et mees pole aastaid selle toru läbitavuse vastu üldse huvi tundnud. Kui teemaalgataja ütleb, et see toru oli juba pikka aega poolumbes, siis ka see näitab, et ei ole see mees ise ka nii virk ja usin, et annaks talle kuidagi õiguse teise õnnetusest end tähtsamana tunda.

Mina ei salli selliseid inimesi, kes ilmselgelt kogemata juhtunud asja veel tükk aega meelde tuletavad ja teist selle kogemata juhtunud asja tõttu pisemaks teevad või neid end pahasti tundma panevad. No paha lugu küll, et juhtus, aga juhtus, teinekord ole hoolikam. Kogu lugu.

Pahameelest saaksin aru siis, kui teine oleks üleüldiselt igas asjas selline hooletu, et kogu aeg juhtub, kord toru umbes, siis klaasid katki, siis külmkapuksed lahti, jälle toit kõrbenud jne. Aga kui teine on üleüldiselt korralik ja tal tõesti harva midagi juhtub, mitte see pole süstemaatiline hooletus, siis ei tasu sellest küll mingit suurt numbrit teha.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

kui mees on wc poti lahti kiskunud siis süüdistagu iseennast. tänapäeval ei kista lahti mitte wc pottti vaid vahetatakse välja

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks, nimeta asju õige nimega – see polnud mingi pahategu ega ka mitte õnnetus. See oli lihtsalt sinu lohakus. Mul on tunne, et esiteks on sul raske endale tunnistada, et sa oled tegelikult lohakas inimene. Minu meelest pole selles midagi häbiväärset, ma ise olen ka väga lohakas. Muidugi on piinlik ja püüan mitte olla, aga vahel unustan ikka. Muidugi proovin alati parimat, aga välja kukub nagu alati… Parem on seda endale tunnistada ja sellega rahu teha, kui hakata terve elu põdema.

Aga see, et su mees sinu lohakust sulle nina alla hõõrub (lohakust, mitte “õnnetusi”), see on ehk ka hoopis sinu kõrvdes kinni. Kuuled tema juttu nii. Proobi testi moodi kuulata. Ehk tahoopis nöögib sind, ehk tõesti otsib mingit tunnustust, et küll ta ise on ikka nii tubli.

Esiteks, ennast nöökida ma kindlasti ei lubaks. Olen jah selline, pole midagi parata! Pööra ta sõnad ümber, tee ise ena kulul nalja, siis pole tal enam midagi lisada… Vabanda, kui sitasti tegid või välja kukkus ja täna suurepärst abilist abi eest asju jälle korda seadma.

Hmm… aga millest üldse nii kindel järeldus, et just teemaalgataja läbi see lapp sinna potti jõudis? Mees siis järelikult tolmulappi ei kasuta? (Ja süüdistate naist lohakaks?!) Majas rohkem kedagi ei ela?
Meil oli ummistunud torudes mängukaruke. Ei tulnud pähegi, et nüüd ülemise korruse naabritega õiendama minna! (Meil väikeseid lapsi pole)
Miks peab üldse selliste asjade pärast õiendama?
Ma vist siis ütleks, et ok, edaspidi palun kasuta ise tolmulappi! XD
Õiendamine ei ole ok ja mina ei laseks endaga niimoodi õiendada!
Aga hea soovitus oli eespool, et meest kiita ja tunnustada – seda ei saa kunagi liiga palju olla!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abiellusin lesega, kelle kodus tehti kodutööd koos. Katust paigati koos naisega, mitte ei kutsunud mees sõpra appi. Ükskord sõitsin oma auto vastu äärekivi mõlki. Oli väga üllatunud, kui mu kuldsete kätega mees nö sundis mind endale appi mu autot nühkima-värvima. Ausalt, oleks seda ette teadnud, oleks auto töökotta viinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kallan õhtul potti 30% äädikat, hommikuks on katlakivi ja muu sodi lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabanda, kui sitasti tegid või välja kukkus ja täna suurepärast abilist abi eest asju jälle korda seadma

Ainuõige käitumine, teiseks see võtab näägutamisel tooni vähemaks.
Esiteks, see oli lihtsalt tahtmatu aps, lohakus, nagu sulle siin juba mahlakalt nina alla hõõruti (tõenäoliselt oli see Kägu sarnaste kalduvustega kui su mees). Selliste asjadega vabandatakse õks kord ja tänatakse meest tehtud t66 eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui olete midagi paha teinud…