Esileht Pereelu ja suhted Kui olulised on need asjad…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kui olulised on need asjad…

Postitas:

Partneriga koos….
… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine
Laste koos lasteaeda viimine/toomine
Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul
Õhtusöögi söömine
Teleka vaatamine
Poes käimine
Koristamine
Magama minemine

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olulised on need asjad…

Sul vanamees enam ei taha neid asju koos teha või?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiami kaksik? Sest sel juhul oleks mõistetav, miks üks ilma teiseta sammu astuda ei saa.

Minu jaoks on need kõik sellised asjad, mida võib koos teha, kui see emmale-kummale või lastele- teistele pereliikmetele on oluline, aga ei pea.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski pole oluline!
Kõige imelikum neist oli KOOS lasteaeda sõitmine. Mõttetu ajakulu.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke imelik küsimuse püstitus ja ma päris täpselt ei saa aru ka, mida mõeldakse. Kas nagu igapäevaselt või? Mulle meeldib ärgata ja magama minna oma abikaasa kõrval. Ka koos hommikukohvi nautida on tore. Aga koristada võin vabalt üksi, isegi eelistan. Poes käigud on kuidas kunagi koos või eraldi… need vist ebaolulised siis. Üldiselt ma naudin, kui saan olla koos oma abikaasaga. No, ma vist ikka ei taba selle küsimuse mõtet.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline on leida tasakaal, et kohustused oleks jagatud mõistlikult, nii et mõlemal partneril jääks rohkem aega. Me ei vii kunagi lapsi lasteaeda koos, viib ja toob see, kel selle päeva tööasjadega rohkem klapib. Kui üks viib lapse hommikul lasteaeda, siis teisel võimalus ju otse tööle minna, aeg säästetud. Samamoodi poes käimine, poenimekiri valmis ja üks käib ära, teine saab samal ajal näiteks koolilapse kodused tööd üle vaadata või juba perele õhtusööki teha. Ma ei kujuta ette, mis meie elust saaks, kui me kõiki neid rutiinseid igapäevatoiminguid mehega koos teeksime. Kui sellised igapäevaasjad ära jagada, jääbki rohkem aega ka niisama koos logelemiseks ja ajaveetmiseks õhtul.

Lapse koos hommikul lasteaeda viimine on muidugi mõistlik, kui töökoht on mõlemal samas suunas ja töö algab samal ajal, et siis saab koos kodust välja minna ja ühine tee.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu “oma aja” vajadus on nii suur, et pigem on mu jaoks oluline neid asju üksinda teha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Partneriga koos….

… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine

Mina ärkan ja tõusen varem. Partner kohvi ei joo.

Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul

Minu lapsepõlvekodus “niisama” telefoni hargilt ei tõstetud, seega partneriga kasutame telefoni siis kui päeva jooksul kokku ei saa, oleme lahus.

Õhtusöögi söömine

Kui võimalik, siis jah

Teleka vaatamine

Igal õhtul midagi koos, kasvõi pool tunnikest koos vastastikuse massaažiga

Poes käimine

Nii ja naa, mõnikord on tore koos käia, kuid teinekord käib üks või teine

Koristamine

Koos ei tee, teeb üks või teine

Magama minemine

Sageli mina enne, aga oma kaisutused saan igal juhul kätte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ebamõistlik viia või tuua lapsi lasteaiast koos!
Poes me käime küll koos, sest ostame mitme päeva toidu, kolm suurt kotitäit, üks jääks kassas lihtsalt järgmistele ostjatele jalgu.
Magama läheme siis koos, kui on seksiisu.
Ärkame koos nädalavahetusel. Õigemini mees ärkab ja läheb hakkab hommikusööki tegema ja mina tõusen siis, kui lõhnade järgi on arvata, et hakkab valmis saama.
Telekat vaatame koos ehk paar korda kuus. Üldiselt on meil erinevad eelistused saadete osas.
Koristan mina, sest ma töötan poole kohaga, olen rohkem kodus ja teen kõik kodutööd.
Sõnumeid vahetame, kui on asja.
Minu meelest välja toodud asjad on enamasti ebaolulised abielupaari suhtluses. Tavalised argipäevased asjad. Kui nende tegemise suhtes on midagi selgeks rääkimata, siis tekib jama. Nt kui üks pool arvab, et peaks koos koristama, aga teise poole arvates mitte. Aga kui ollakse ühel nõus, et üks toob lapsed lasteaiast ja teine käib niikaua poes, on see ok.
Minu meelest on olulisem suhte kvaliteedi näitaja, kas tahetakse veeta vaba aega koos? Kas mees tahab minna nädalavahetusel koos naisega välja või sõbra garaaži õlut jooma või sõpradega kalale?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Partneriga koos….
… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine
Laste koos lasteaeda viimine/toomine
Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul
Õhtusöögi söömine
Teleka vaatamine
Poes käimine
Koristamine
Magama minemine

Meie ei tee peaaegu midagi neist koos. Ma ei ole näiteks kunagi aru saanud miks kaks inimest peaks poes korraga oma aega raiskama. Meil on nii, et sel ajal kui üks poest nädala kaupa ostab, kütab teine näiteks maja. Samuti, kuna me ei lähe tööle samas suunas ega sama autoga, oleks täielik ajaressursi raiskamine, kui mõlemad lasteaeda läheksid, aja kokkuhoiu nimel üks toob, teine viib lapsed lasteaiast. Koristamisel osalevad meil lapsed ja mina pigem, sest lapsed teevad peamise sodi ja segaduse. Mees klopib vaibad ja toimetab samal ajal hoopis õues. Me helistame ja saadame tööpäeva sees sõnumeid harva, ei näe vajadust. Õhtuti koos istume küll teleka ees üksteise vastus, kes siis loeb, kes vaatab filmi. Ärkame erineval ajal, magama läheme erineval ajal, v.a pärast seksi, siis läheme koos.

Oluline on et mingil hetkel päeva jooksul ka kokku saadakse ja räägitakse. Aga iga punkt selles nimekirjas pole minu jaoks üldse olulised koos tegemise seisukohast.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 22:41; 31.10 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmed asjad, mida teemaalgataja välja tõi on paarisuhtes hoolivuse näitamiseks.
Abi-elu, koos-elu see tähendab, et üksteist aidatakse ja tehakse asju vajadusel koos.
Ühte jogurtit koos ostma ei lähe, aga mitu rasket kotti, mehena ikka aitan.
Kui pere õhtusöögi ajal kokku ei saa, on päris kurb. Räägitakse oma päevast, elatakse kaasa, rõõmustatakse ja vajadusel lohutatakse.
Kõne või sõnum päeva jooksul ju rõõmustab. “Niisama hargilt tõstmise” teema on vist 70ndad? Helistan ka tihti, a’la et lihtsalt öelda, et tahtsin su häält kuulda.
Lapsed magavad, päev läbi. Teleka/filmi ees jääb naine magama, silitan ta pead ja viin voodisse.
Minu jaoks tavalised tegevused näitamaks, et oled suhtes ja hoolid oma kaaslasest läbi väikeste tegude.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Partneriga koos….

… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine EI ÄRKA SAMAL AJAL

Laste koos lasteaeda viimine/toomine VÕIMALUSEL KOOS

Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul SAADAME KUI ON MIDAGI OLULIST ÖELDA

Õhtusöögi söömine SÖÖME KOOS

Teleka vaatamine TAVALISELT KOOS

Poes käimine ENAMASTI KOOS

Koristamine KORISTAN MINA

Magama minemine TAVALISELT KOOS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmed asjad, mida teemaalgataja välja tõi on paarisuhtes hoolivuse näitamiseks.

Mina isiklikult olen vaadanud neid vaeseid poes kaasas jõlkuvaid või lasteaia värava taga passivaid mehi igavledes haigutamas ja olen mõelnud, et need naised küll mehe vastu hoolivust üles ei näita, kui nad mehe mõttetule käigule kaasa veavad, tema aega raiskavad, ise ilmselgelt soovides ainuisikuliselt ostu üle otsustada või kasvatajaga pikalt lapsest vestelda.

Abi-elu on ka see, kui sel ajal, mil sina lapse lasteaiast tood, mees abistab maja küttes või kodus sööki vaaritades või vastupidi. Niikuinii on puhtalt puhkuse aega õhtuti vähe. Milleks seda meelega veelgi vähendada.

Aga eks kokku peavad saama samasugused inimesed. Kui mina peaks kõike mehega koos tegema, oleks nii minul kui temal vangistatuse tunne. Meile selline kooselu mudel ei sobi. Samas on täiesti ok neid asju kõiki koos teha siis kui mõlemad osapooled sellist elu naudivad.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 22:41; 31.10 07:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei tee midagi neist peaaegu koos. Minu töö algab varem, seega ärkan varem, söön varem, tema viib lapsed lasteaeda ja kooli enne tööd, mina saan jälle lapsed oma tööaja lõppedes koju tuua enamasti.

Õhtusööki sööme koos nädalavahetuseti, tööpäevadel lihtsalt tuleb tema nii hilja, et meil on lastega juba söödud enamasti. Vahel maiustame küll millegagi õhtul üheskoos, aga mitte regulaarselt.

Poes käin ma üksi, ei meeldi üldse ei riideid ega toiduasju koos kellegagi soetamas käia, palju kiiremini saab üksi käidud. Ainult ehituspoes käime koos enamasti.

Telekat vaatame minimaalselt, aga nädalavahetuseti enamasti vaatame mingit head filmi või sarja koos küll jah.

Koristada eelistan mina siis, kui mees lastega kuskile uttu tõmbab eest. Aga oma asju koristavad niikuinii kõik ise, lapsed ka iga õhtu panevad oma asjad ilusasti ära, seega polegi väga teemat.

Magama lähen enamasti mina varem kui mees, sest ma pean varem ärkama.
Eelnevast võiks arvata, et meil on kohutav külm abielu, aga tegelikult vastupidi: väga mõnus on meil omavahel ja perena koos, keegi kellegi närve ei sae, anname küll üksteisele ruumi, kuid vajadusel oleme teineteise jaoks alati olemas, käime sageli matkamas, teatris, kinos, väljasõitudel jm.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine
ei ole oluline. Nädala sees ei söö kodus. Nädalavahetusel ärkavad lapsed nii vara, et tavaliselt ühel päeval ärkab üks ja teisel teine, et lastele süüa teha.

Laste koos lasteaeda viimine/toomine
Tööajad ei võimalda seda. Küll lastele on see tore, kui oleme mõnikord varem koju jõudnud ja seda teinud (siis jalutades)

Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul
Ei

Õhtusöögi söömine
Minule väga oluline, et terve pere sööb koos. Mehel on ükskõik, aga aktsepteerib minu soovi.

Teleka vaatamine
Jah

Poes käimine
Üksi saab kiiremini. va asjad, kus vaja arutada (sisustus, aga vahel ka laste õueriided)

Koristamine
Ei.

Magama minemine
Jah.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige imelikum neist oli KOOS lasteaeda sõitmine. Mõttetu ajakulu.

Kes siin sõitmisest rääkis? Või noh, paljudel muidugi ongi lasteaed ja töökoht kodust kaugel. Aga kaaluks ikka ka variante, et mõlemad on u kümneminutise jalutuskäigu kaugusel ja pere võtab hommikul selle aja, et üheskoos minna (keegi juba ütles, et lapse jaoks võib see olla väga oluline). Või siis ka et elatakse maal ja sealt lasteaia-töökoha-asulasse tuleb tõesti autoga sõita – aga miks siis nii imelik on, et seda tehakse koos? Väga mõistlik hoopis ju, ka kütuse kokkuhoiu poolest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Partneriga koos….

… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine – vabadel päevadel väga mõnus kahekesi uneleda, kaisutada, diivanil kohvitassiga vedeleda.

Laste koos lasteaeda viimine/toomine – kui lähme hommikul mõlemad tööle ja ühe autoga, siis viime ka koos lapse lasteaeda. Üks aitab riidest lahti, teine paneb asjad kappi ja mõlemad saadavad lapse kallistusega rühma. Lapse jaoks on see väga oluline rutiin.

Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul – ei tee seda, kui just pole vaja. Niisama ninnunännutamiseks ei helista ega kirjuta.

Õhtusöögi söömine – kõik koos laua taga süüa ikka üritame, minu meelest mõnus traditsioon. Iga päev ei õnnestu.

Teleka vaatamine – olid ajad, kus mõnikord õhtuti vaatasime koos telekat, aga praegu on erinevaid tegemisi liiga palju, ei õnnestu.

Poes käimine – üldiselt käime eraldi, kes süüa teeb, see käib ka poes.

Koristamine mulle meeldiks rohkem koos koristada, aga on kujunenud omad nö tsoonid, kes mida koristab. Kui külalisi oodata on, siis koristame koos.

Magama minemine – väga meeldib, esimesed kooseluaastad läksime alati koos magama, aga jällegi elu on teinud omad korrektiivid ja nüüd tihtipeale ei lähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Partneriga koos….
… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine
Laste koos lasteaeda viimine/toomine
Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul
Õhtusöögi söömine
Teleka vaatamine
Poes käimine
Koristamine
Magama minemine

Minu jaoks on neist oluline koos teha ainult ühine õhtusöök (võimalusel).
Seal saab hästi ülejäänud ülesanded omaette tegemiseks ära jagada 🙂
Päeva jooksul helistada ikka siis kui vaja. Ei tunne puudust I just called to say I love you -st

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine – ma ärkan varem, ainult pühapäeval sööme hommikust koos;
Laste koos lasteaeda viimine/toomine – hindasin väga seda lapsega-kahekesi-aega, kui lasteaiast jala tulles sai ta segamatult viimse kui päevajuhtumi ära rääkida;
Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul – ainult vajadusel – niikuinii ju õhtul näeme;
Õhtusöögi söömine – jah, oluline
Teleka vaatamine – jah, oluline (mingi kindel seriaal või film).
Poes käimine – no ei!
Koristamine – töötan kodus ja koristan enamasti ise, aga nii kord kuus on tore koos koristada;
Magama minemine – mees öökull, mina kana, koos magama vast 1-2x nädalas. Nii kaua koos, et sobib selliselt küll.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus vastuseid tulevad “ei”-d ehk siis pole olulised.

Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine – ei. Ärkame enam-vähem samal ajal. Aga mees on selline, kellele meeldib pesta hambad, panna riidesse ja uksest välja astuda. Sööb hiljem. Minule jällegi on hommikusöök väga oluline. Praegu olen lapsega kodus, seega pärast tööl/lasteaias käiva rahva lahkumist asun hommikusööki tegema. Kui ma ise tööl käin, siis pean mina varem tõusma ja sööma, mees aga eelistab magada nii kaua kui võimalik ja söögita ära minna.
Laste koos lasteaeda viimine/toomine – ei, mees viib, mina jään koju.
Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul – ei, niisama telefonis jutustamise kommet pole. Kui on just mingi uudis edasi öelda või midagi praktilist, siis tuleb helistamist ette. Milleks telefoniga pläristada ja tööpäeva segada, kui igal õhtupoolikul oleme niikuini koos ja aega rääkida piisavalt?
Õhtusöögi söömine – ei, meil ei ole õhtusöögikultuuri ehk kommet õhtul sooja toitu süüa. Päeva tähtsaim söögiaeg on hoopis lõuna. Tööpäevadel ei ole koos, seega ei lõunasta koos. Nädalavahetusel lõunastame enamasti koos.
Teleka vaatamine – ei, enamasti vaatavad lapsed multikaid ja pärast käivad minul õhtuse vööndi saated (“Ringvaade” jt.) taustaks. Mees ei viitsi enamasti telekat vaadata.
Poes käimine – käime koos ka, aga tegelikult mulle meeldib kõige rohkem üksi käia. Sest meie poekäimise stiil on erinev. Mulle meeldib kaupa vaadata selle mõttega, et meelde jätta, mida üldse müüakse, võrrelda koostisi jne. Mees on poes suhteliselt kärsitu, rabaks asjad, maksaks ja läheks kohe ruttu poest välja.
Koristamine – ei, mugav on siis, kui teisi pereliikmeid jalus pole. Meil toimib kodutööde osas pigem “üks teeb ühte, teine teist” kui paaris tegemine.
Magama minemine – sageli samal ajal, aga kui üks enne ära väsib, pole keelatud ka enne magama minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti ebaolulised. Armastan üksi toimetada ja õnneks saan ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koos seksimine võiks oluline olla, muidu tekib küsimus, kes siis parasjagu seksib su partneriga. muud asjad on ebaolulised

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll olulised.
… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine
alati joome hommikul koos kohvi, ka siis kui üks ei pea samal ajal minema

Laste koos lasteaeda viimine/toomine
lasteaeda viib ja toob lasteaiast lapse mees, kuna on autoga.

Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul
jh, vahetame messengeris pidevalt sõnumeid, lisaks tuleb ka mõni kõne kui midagi kiiresti vaja edasi öelda

Õhtusöögi söömine
alati sööme koos, kui üks nt. trennis siis teine ootab ära

Teleka vaatamine
ka oluline, meil omad lemmikseriaalid, mida koos vaatame

Poes käimine
käime koos ja eraldi, mees käib tihedamini kuna poed on kohe töökoha kõrval. Nädalalõpus käime alati koos.

Koristamine
Ühel ajal alati ei korista aga jagame koristamist, mees koristab tolmuimejaga.

Magama minemine
enamuse ajast lähme koos magama, mõned üksikud korrad on mees jäänud midagi veel vaatama, tavaliselt magab enne mind diivanil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama minemine
enamuse ajast lähme koos magama, mõned üksikud korrad on mees jäänud midagi veel vaatama, tavaliselt magab enne mind diivanil.

Huvitav, et koos (samal ajal) magama minemine on olulisem kui koos (samas kohas) magamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Partneriga koos….
… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine- ei, 5p nädalas ärkame eri kodudes ja eri aegadel
Laste koos lasteaeda viimine/toomine- ei, pole kunagi koos seda teinud, viis see, kellel oli loogilisem viia st mina (töötan lasteaias)
Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul- vajadusel kas või 10 x päevas ja vahel nädalaid üldse mitte, küll muul ajal räägib v sõnumdab kui keset tööpäeva
Õhtusöögi söömine- taas 5 p eraldi ja ka L ning P eraldi, sest mees ei söö kunagi õhtul, v-o näksib mõned pähklid vms aga ei söö
Teleka vaatamine – mina ei vaata juba aastaid praktiliselt üldse telekat, kui vaatasingi, siis hoopis muid saateid kui abikaasa
Poes käimine – jah, koos, autoga ja e-v kogu nädala toidukraam korraga on mõistlik
Koristamine – kel vaja see koristab aga koos pole küll koristades midagi teha, eelistan oma loogikat ja järjekorda, teine ainult segaks
Magama minemine- ei, mina olen varane uinuja, mees 3-4t hiljem

Abielus juba 33 aastat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tööpäeva jooksul saadame sõnumeid küll, aga muidu midagi eriti koos ei tee, sugulaste sünnipäevadel käime koos ja vbla korra kuus vaatame koos telekat ka
muidu teeb igaüks omi asju, magame ka eraldi
samas ideaalis oleks muidugi oluline vähemalt midagi koos teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Partneriga koos….

… Hommikul ärkamine ja/või kohvi joomine

Laste koos lasteaeda viimine/toomine

Sõnumite vahetamine või helistamine vähemalt korra tööpäeva jooksul

Õhtusöögi söömine

Teleka vaatamine

Poes käimine

Koristamine

Magama minemine

Koosoleku aeg on oluline, aga kõiki neid asju vahel on väga ebapraktiline koos teha. Partner pole lapsevanem, kes lapsega peab alati koos ( Mõtlen füüsiliselt) olema. Oluline on, et üksteisega jagatakse pere vajaduste rahuldamine ära. Et kui üks läheb poodi ja teine samal ajal koristab, siis on korraga mõlemad tehtud ja saab koos midagi ettevõtta – näiteks mängida mingit aruvti või lauamängu, vaadata filmi. Hetkel need väljatoodud “koos” asjad viitaks nagu , et tegemist on ema ja lapse suhtega. Aga partnerlus on hoopis midagi muud, kui füüsilisel tasandil ema ja laps koos tegutsemas. Võib kõike teha ka eraldi, kuid teadvustada, et tehakse seda pere jaoks. Ja peres on minu meeles kõige olulisem see, et kui vaja saab nii mees kui naine rääkida kõik hingepõhjast tulevad pained ja mured ära. Ja teine kuulab, sest austab. Ja annab oma erapooletu vaate läbi toetuse. Aga suhtest ära taha, et see oleks lapse ja lapsevanema suhte jätk, et kogu aeg teine füüsiliselt peab olema lähedal. Jagage olmega seotud ära ja siis see vaba aeg, mis jääb, siis looge suhet. Ühine poes käik võib ainult ja ainult lõhkuda kooselu, mitte seda luua.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga ebamõistlik viia või tuua lapsi lasteaiast koos!

Mis seal ebamõistlikku tingimata? Lähed abikaasaga sama autoga tööle, viite teel lapse ära, väga mõnus ju. Mis selles ebamõistlikku oleks nagu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski pole oluline!

Kõige imelikum neist oli KOOS lasteaeda sõitmine. Mõttetu ajakulu.

Ühel mu lapse lasteaiakaaslasel olid vanemad, keda ma mitte kunagi ühekaupa ei näinud. Hommikul tõid lapse koos, õhtul viisid koos, linnapeal ka ei näinud neid kunagi ühekaupa. Ma ei tea, kas neil töö oli ka koos või mitte. Tundus, et olid rõõmsad ja rahul, aga minu meelest väheke veider. Mina ei pea olema mehega nagu särk ja p.rse. Tegelikult mulle tundub, et väga paljud kogu-aeg-koos paarid natukene valetavad teisele või iseendale. No ei usu mina, et kõik need mehed, kes naisega koos raseduse ajal ämmaemanda vastuvõtus, ultrahelis, rasedate võimlemises käivad, päriselt selle vastu nii tohutut huvi tunnevad. Aga vähesed julgevad tunnistada, et nad käivad seal naisele rõõmu tegemiseks, mitte tohutust isiklikust huvist.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 16:46; 31.10 16:47; 31.10 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mingite mõttetute sms-ide või messengerisõnumite saatmine stiilis “mis teed?” on minu meelest ahistamine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 16:46; 31.10 16:47; 31.10 16:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui olulised on need asjad…