Esileht Pereelu ja suhted Kui oma ema klatšib

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Kui oma ema klatšib

Postitas:

Ma olen sattunud eriti ebamugavasse olukorda(pehmelt öeldes). Ma olen üksikvanema laps, mul ongi ainult mu ema ja ma pidasin meie suhet nüüdseks üsna usalduslikuks. Tänu sellele ma olen temaga jaganud mõningaid oma muresi, mis peaks olema normaalne. Aga paraku olen ma kuulnud mitmelt oma lähisugulaselt, et nad teavad minu asjadest, sest mu ema on neid edasi rääkinud ja teistega arutanud. Ma tunnen sügavat pettumust ja ma tunnen, et mind on justkui reedetud. Ma tunnen seda valu eriti tugevalt, sest see on olnud mu enda ema. Ja ta on rääkinud minu asjadest ka inimesele, keda ma ei salli, sest ta on nii mürgine ja sapine.

Kuidas minna edasi, mida ma peaksin tegema?

*ma mainin ära ka selle, et see mure, mida ma oma emaga jagasin, oli seotud sellega, et ma ei rasestu. Et mul on sellega probleeme. Ja ma jagasin temaga seda ainult sellepärast, et see teeb mind õnnetuks.

+32
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 21.03 12:15; 21.03 12:35; 21.03 13:42; 21.03 14:37; 21.03 15:11; 21.03 15:34; 21.03 15:36; 21.03 21:13; 22.03 08:14; 22.03 08:40; 22.03 08:59; 22.03 14:33; 22.03 15:54; 22.03 16:03; 22.03 16:15; 22.03 21:24; 22.03 21:39; 24.03 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinseid nõuandeid parafraseerides: otsi uus ja parem ema?

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.03 12:19; 21.03 13:03; 22.03 05:52; 22.03 08:37; 22.03 08:53;
Postitas:

Kuidas minna edasi, mida ma peaksin tegema?

Pane oma ema tel. siia kirja.
Ma räägin temaga ise, kui sa hakkama ei saa.

+12
-2
Please wait...
Postitas:

Loomulikult mitte enam emale jagama oma asju. Ja sugulasele ei tasu välja näidata, et see sinu jaoks vastik on, et ta seda teab, ütledki, et nojah, on nii, mis siis?

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 12:30; 21.03 12:53; 21.03 15:23;
Postitas:

Ma tegelikult mõtlen küll, et peaks katkestama suhtlemise. Ma ei ole kunagi, mitte kellegi puhul, tundnud ennast nii halvasti, kui praegu.
Ma rääkisin temaga juba sellest ka, et ma tean, et ta räàkis minust, aga ega ta vist väga aru ei saa, kuidas see mulle mõjub. Mulle tundus, et ta tundis ennast lihtsalt sellepärast süüdi, et ta vahele jäi. Ta koguaeg räägib, kuidas ta mind armastab ja kui oluline ma talle olen, ning samas lööb niimoodi mulle noa selga.

Palun vabandust, ma olen lihtsalt nii hämmingus.

+18
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 21.03 12:15; 21.03 12:35; 21.03 13:42; 21.03 14:37; 21.03 15:11; 21.03 15:34; 21.03 15:36; 21.03 21:13; 22.03 08:14; 22.03 08:40; 22.03 08:59; 22.03 14:33; 22.03 15:54; 22.03 16:03; 22.03 16:15; 22.03 21:24; 22.03 21:39; 24.03 13:11;
Postitas:

Ta koguaeg räägib, kuidas ta mind armastab ja kui oluline ma talle olen, ning samas lööb niimoodi mulle noa selga.

Enamasti sellistes olukordades need klatšimoorid on nagu ajupuudega. Nad üldse ei mõtle, et teine isik (nende klatšimise objekt) nagu omaette inimene oma tunnete ja mõtetega ja mis on tema jaoks õrn teema ja usaldus. Neil on lihtsalt 3 boonust sellel jutustamisel: 1) teise inimesega huvitava info jagamine, enda väärtuse näitamine infoallikana 2) mure kurtmine ja jagamine, et jagatud mure on pool muret 3) äkki saad vastutasuks teiselt ka siis midagi mahlakat teada, mida saab jälle muidugi kellelegi edasi rääkida. Ja mis see siis on, oma laps ju, ilmselt nad ammusel ajal kurtsid igaühele, kes kuulata jaksas, et beebil on kaka roheline vms. Nad pole ilmselt sellest staadiumist suurt edasi arenenud ega saa aru, et suurema lapse puhul see ei ole enam sama aktsepteeritud ja et tegelikult ei ole viisakas kõigi kõikvõimalikest haigustest ja probleemidest kõigile laterdada.

+23
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 12:30; 21.03 12:53; 21.03 15:23;
Postitas:

No vabandust, kus on mõistus, “lööb noa selga”; katkestama emaga suhtlemise? Lumehelbekesed karjas koos. Sul on ainult üks ema, naudi temaga suhtlemist kuniks teda veel on. Pärast on hilja kahetseda. Kui mingid teemad ärritavad, räägi sellest ja kui ei aita, lihtsalt jäta mõni asi enda teada.

+25
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.03 12:19; 21.03 13:03; 22.03 05:52; 22.03 08:37; 22.03 08:53;
Postitas:

Kuidas minna edasi, mida ma peaksin tegema? *ma mainin ära ka selle, et see mure, mida ma oma emaga jagasin, oli seotud sellega, et ma ei rasestu. Et mul on sellega probleeme. Ja ma jagasin temaga seda ainult sellepärast, et see teeb mind õnnetuks.

Noh, esialgu jaga emaga siis ainult oma muret, kuidas tema sinu mure teistele edasirääkimine on teinud sind õnnetuks ja elad seda väga üle. Iga kord. Tegelikult on see julm soovitus, sest ilmselt edasirääkimine ei pruukinud olla latramise eesmärgil (vabalt võis peas olla mõte, et pigem selgitab su olukorda ja kaitseb) või kui sama juhtuks temaga, ei tunneks suurt meeleheidet – me oleme erinevad.

Mul muide oli emaga ka suur kokkupõrge – minu jaoks oli see pisiasi ja tema pani selle suure kella ja solvumise külge. Ma jäin enesele kindlaks ja selgitasin oma vaatenurka korduvalt. Ega ta vist lõpuni aru ei saanudki (ja mina temast), aga aeg lahendas ja leevendas.

+14
0
Please wait...
Postitas:

ma arvan, et su ema ei mõelnud seda tehes midagi halba. Ilmselt on sinu rasestumisprobleem ka tema jaoks suur mure ja ta püüdis seda leevendada teistega jagades.

+23
-4
Please wait...
Postitas:

Mina ka katkestaks mõneks ajaks suhtlemise. Päris nii, et nüüd mul igavesti enam ema ei ole, muidugi ei teeks. Aga mõnda aega teeks eetrivaikust. Nt nii kaua, kuni rasedaks jääda õnnestub. Siis sätiks asjad nii, et ema saab rasedusest hoopis mõne klatšimoorist sugulase kaudu teada. Pärast seda ta ilmselt lendab peale, et kuidas sa ometi nii tähtsat asja temale ei rääkinud. Siis ütleks, et mõelgu hoolega järele, kas ta soovib vanaemaks hakata või tahab ka edaspidi uudiseid oma lapselapse kohta ainult küla pealt kuulda ja eelduseks on, et mingit pläkutamist ei toimu.

Kui tundub, et sa siiski ei suuda suhtlemist lõpetada (mina oma emaga nt ei suudaks), siis lihtsalt ei räägi midagi isiklikku. Ilmast ja koroonast ja mis süüa tegite ja ok siis, helistame jälle. Kui hakkab küsimusi esitama, vastad haigutades, ma ei tea. See on väga mõnus nüri vastus, mida saab öelda absoluutselt iga küsimuse peale ja küsija saab väga hästi aru, mida talle vihjatakse.

+7
-18
Please wait...
Postitas:

ma arvan, et su ema ei mõelnud seda tehes midagi halba. Ilmselt on sinu rasestumisprobleem ka tema jaoks suur mure ja ta püüdis seda leevendada teistega jagades.

Ei, see oligi klatšimis eesmärgil, sest ta arutas neid asju inimesega, keda mina ei kannata. Üks põhjus, miks ma seda inimest ei kannata, on ka see, et ta räägib kõigist taga ja halvasti, ning mõtleb testest lugusi välja. Ja mu ema teab seda suurepäraselt, sest jutt käib tema õest. Ma arvan, et sellepärast ma ennast nii reedetult tunnengi, et ta arutas neid asju temaga. Mu tädi ongi selline, et ta veidi tunneb ennast hästi, kui teistel on mingi probleem. Ja peale selle, on mu tädi nagu külakell – ta räägib kõik asjad edasi.

Lisaks temaga rääkides, sain ma aru, et ega ta väga süüdi vist ennast ei tundnud. Tema üks argumentidest oli, et ega ta nüüd kõike ka edasi ei räägi. Halloo, sa lahkad teistega minu kõige isiklikumat probleemi!

+26
-7
Please wait...
Postitas:

Minul oli kunagi samamoodi, lihtsalt ei jaganud enam infot temaga. No nagu kogu aeg küsimine et mida ma ostnud olen, kuhu kavatsen reisida jne ja siis selja taga õelalt kommenteerimine.

+10
0
Please wait...
Postitas:

Mul on õde selline, kes absoluutselt kõik ja kõigile edasi räägib. Alguses olin ka väga õnnetu ja häiritud. Rääkisin temaga ka sellest, et miks ta nii teeb, aga vastuseks olid suured silmad ja täielik “teadmatus”.

Mina suhteid ei katkestanud, sest ma siiski armastan teda ja tal on palju positiivseid omadusi. Ma lihtsalt enam ei räägi talle kunagi millestki, mille kohta ma tean, et ma ei taha, et sellest terve maailm teaks.

+30
0
Please wait...
Postitas:

Ma tegelikult mõtlen küll, et peaks katkestama suhtlemise. Ma ei ole kunagi, mitte kellegi puhul, tundnud ennast nii halvasti, kui praegu.
Ma rääkisin temaga juba sellest ka, et ma tean, et ta räàkis minust, aga ega ta vist väga aru ei saa, kuidas see mulle mõjub.

Ei ole selgelt aru saada, kas sa konkreetselt ütlesid emale sel ajal, kui talle oma asju rääkisid, et seda ei tohi kellelegi rääkida?
Kui ei, siis pole mingit “usaldust reedetud”. Inimestel on erinev tunnetus selle kohta, mida on OK jagada, mida mitte. Sõnastasid ka oma pettumuse, küllap ema ka aru sai (ta ju ei saanud asja olematuks teha, niiet mis tal ikka muud öelda oli, kui et “kõike ei rääkinud”)
Ema on ema, selle pärast ometi ei katkesta suhtlemist, mis imelik jutt?
Jätad lihtsalt sellised asjad rääkimata, oma ema tundes.
Oma saladusi hoidma peab kõigepealt ikka ise.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 14:33; 22.03 14:20; 22.03 15:43;
Postitas:

Ma rääkisin temaga juba sellest ka, et ma tean, et ta räàkis minust, aga ega ta vist väga aru ei saa, kuidas see mulle mõjub.

Ei ole selgelt aru saada, kas sa konkreetselt ütlesid emale sel ajal, kui talle oma asju rääkisid, et seda ei tohi kellelegi rääkida?

Kui ei, siis pole mingit “usaldust reedetud”. Inimestel on erinev tunnetus selle kohta, mida on OK jagada, mida mitte. Sõnastasid ka oma pettumuse, küllap ema ka aru sai (ta ju ei saanud asja olematuks teha, niiet mis tal ikka muud öelda oli, kui et “kõike ei rääkinud”)

Ema on ema, selle pärast ometi ei katkesta suhtlemist, mis imelik jutt?

Jätad lihtsalt sellised asjad rääkimata, oma ema tundes.

Oma saladusi hoidma peab kõigepealt ikka ise.

Ja, loomulikult ma ütlesin talle, et ta seda kellegile ei räägiks. Ma usaldasin teda ja ainult teda.

+17
0
Please wait...
Postitas:

Emaga ikka ei ole mõtet sellist asja üldse jagada. Ema sind ju selles aidata ei saa. Pigem pöördu mõne arsti poole ja muuda oma elustiili. Ema ilmselt pahaaimamatult rääkis sinu murest sugulasele ja sugulane siis mängis “head inimest” ja kandis sulle ette, võimalik, et pani omalt poolt veel mahlaseid detaile juurde. Lapse saamine ei pea ka olema kinnisidee. Laps tuleb siis kui ise tahab, mitte siis kui ema tahab ja ootab. Mina ise ootasin lapse saamist mitu aastat enne kui ta täiesti loomulikult tulla otsustas.

Minuga on seda ka tehtud, kuid sõbrannade poolt. Sõbrannaga oli väike ütlemine. Tema solvus ja omakorda kaebles teistele sõbrannadele, mitte mulle. Minu ees tegi head nägu. Need teised sõbrannad said üldse omamoodi asjadest aru ja üks neist oli siis ka “hea inimene” ja rääkis mulle, mida minu kohta öeldud ja arvatud oli. Võttis suht nõutuks küll, kuid aja jooksul olen andestanud kõigile. See ei tähenda, et ma nendega enam suhtleks. Oma emaga muidugi sa ei saa nii tülli minna. Mõnda aega hoiaks küll eemale või siis nõuaks kõigilt osapooltelt selgitust. Mina otsustasin lihtsalt kõik need inimesed enda elust välja jätta.

+10
-4
Please wait...
Postitas:

Minu jaoks on ka ema see, kellele ma räägin asju, millest ma tahan, et kogu suguvõsa teada saaks, ilma, et peaksin ise igaühele eraldi rääkima.

+18
0
Please wait...
Postitas:

ma olen korduvalt palunud, et mu ema ei räägiks mu asju suvalistele edasi, aga ta on lihtsalt lapsesuu ja midagi pole parata ja olen sellega leppinud. ja räägibki suvalistele naabritele ja kes teab kellele ja lõpuks veel mõtleb osa juurde, kuna ei tea või ei mäleta, mis päriselt oli. ei ole dementne, täiesti tavaline normaalne 60a.

ei kavatse suhteid katkestada ja räägin ikka asju talle, mul suva, kui keegi suvilatädike, keda ma kunagi ei kohta, teab must midagi. vaid vähesed sellised asjad, mida tõesti ei tohi levitada, jätan rääkimata.

+14
0
Please wait...
Postitas:

Ausalt?

Aga mis seal vahet on? Sinu ema ja tädi räägivd omavahel, kas lapselapsi tuleb või ei. Et kas ei taha või ei saa. See on kõige normaalsem teema lähisugulaste vahel.

Ja sina oled nüüd reedetud ja nuga seljas?

Ei, sul on endal tugev psühholoogiline probleem rasestumise teemal ja seetõttu teevad kõik teised valesti.

Asi siis tunnistada, jah, med põhjustel veel ei ole, aga loodame parimat. Ja kõik.

+17
-10
Please wait...
Postitas:

jutt käib tema õest. Ma arvan, et sellepärast ma ennast nii reedetult tunnengi, et ta arutas neid asju temaga. Mu tädi ongi selline, et ta veidi tunneb ennast hästi, kui teistel on mingi probleem. Ja peale selle, on mu tädi nagu külakell – ta räägib kõik asjad edasi.

Võimalik, et su emal ongi ainult kaks väga lähedast inimest – sina ja tema õde. Ja kui ema sinu pärast muretseb, siis kellegagi tahab ta ju oma muret jagada.

+18
-2
Please wait...
Postitas:

Ausalt?

Aga mis seal vahet on? Sinu ema ja tädi räägivd omavahel, kas lapselapsi tuleb või ei. Et kas ei taha või ei saa. See on kõige normaalsem teema lähisugulaste vahel.

Ja sina oled nüüd reedetud ja nuga seljas?

Ei, sul on endal tugev psühholoogiline probleem rasestumise teemal ja seetõttu teevad kõik teised valesti.

Asi siis tunnistada, jah, med põhjustel veel ei ole, aga loodame parimat. Ja kõik.

Sinu arust on normaalne teiste asju arutada, kui on palutud seda mitte teha. Ja nagu ma ka aru sain, siis ta ütles, et ta tädi tunneb sellistest asjadest kahjurõõmu. Mina oleks ka tohutult häiritud sellest, kui minu isikliku muret jagatakse inimesega, kes mulle ei meeldi ja kes tunneb kahjurõõmu teiste õnnetuste üle.

+16
-5
Please wait...
Postitas:

Võimalik, et su emal ongi ainult kaks väga lähedast inimest – sina ja tema õde. Ja kui ema sinu pärast muretseb, siis kellegagi tahab ta ju oma muret jagada.

Ei, siis ma saaks veel aru, kui nad oleksid lähedased, aga ei ole. Nad klatšivad teineteist ka taga.

+5
-3
Please wait...
Postitas:

Mina juba arvestangi sellega, et ema mu asjad edasi räägib. Kõige nõmedam on see, et tema jaoks ei ole mitte mingisugune probleem seda edasirääkimist eitada. Aga ikka räägib edasi, minuni see teema teiste kaudu tagasi ei jõua, aga ma tean et ta räägib. Ta teab nii palju mahlakaid detaile oma sõbrannade laste probleemidest ja kord rääkis, kuidas tema sõbranna tütar lahendas ühe asja ära oma elus ja ma sain aru, et ta pidi esimesena minust rääkima.
Ta on pensionär ja kui külas käin, siis näen, et veedab oma päeva telefoniga lobisedes. Ühe käest kuuleb midagi, mille järgmisele ette laob. Puhas meelelahutus, aga mina ei taha selle meelelahutuse sisuks olla. Ta mulle midagi rääkides alustab pidevalt juttu “x palus seda mitte kellelegi edasi rääkida, aga ma räägin ainult sulle”
Püüan mitte rääkida asjadest mida suurele ringile avaldada ei taha, aga see on raske ka, sest tegemist ikkagi lähedase inimesega.

+13
0
Please wait...
Postitas:

Ei, siis ma saaks veel aru, kui nad oleksid lähedased, aga ei ole. Nad klatšivad teineteist ka taga.

Muidugi klatšivad. Saad ju isegi aru, et need pole inimesed, kes suudaks suud kinni hoida, sa ootad neist liiga palju. Ainus võimalus saladust hoida on seda mitte kellelegi rääkida. Enamik inimesi klatšib, liiga jutukatel inimestel lipsab alatasa midagi üle huulte, mida nad võib-olla plaanisidki enda teada jätta, oma ema peaksid ju tundma.

+5
0
Please wait...
Postitas:

No vabandust, kus on mõistus, “lööb noa selga”; katkestama emaga suhtlemise? Lumehelbekesed karjas koos. Sul on ainult üks ema, naudi temaga suhtlemist kuniks teda veel on. Pärast on hilja kahetseda. Kui mingid teemad ärritavad, räägi sellest ja kui ei aita, lihtsalt jäta mõni asi enda teada.

See kõlab, nagu TA ema oleks 90-aastane või kohe vähki suremas. Kui TA ei saa lapsi ja see on probleem, on ta järelikult fertiilses eas naine. Tema ema seega näiteks 45-50-60-aastane? Nii et sellise klatšimoorist emaga suhtlemist tuleb siis nautida veel näiteks 30 aastat? Või mida see ‘kuniks teda veel on’ pidi tähendama?

+17
-2
Please wait...
Postitas:

Muidugi klatšivad. Saad ju isegi aru, et need pole inimesed, kes suudaks suud kinni hoida, sa ootad neist liiga palju. Ainus võimalus saladust hoida on seda mitte kellelegi rääkida. Enamik inimesi klatšib, liiga jutukatel inimestel lipsab alatasa midagi üle huulte, mida nad võib-olla plaanisidki enda teada jätta, oma ema peaksid ju tundma.

Siin teemat tehes ja kirjutades, sain ma ise aru, et ma olen ise loll. Kuidas ma üldse võisin arvata, et ta mind ei klatši, mulle ei tohiks see ju üldse üllatusena tulla, et ta seda teeb. ????

Aga see mõistmine tegi mu olukorra veidi paremaks küll. Idealiseerisin ema-tütre suhet vist liiga üle, oma emaga, seega – minu enda viga.

+15
-1
Please wait...
Postitas:

See kõlab, nagu TA ema oleks 90-aastane või kohe vähki suremas. Kui TA ei saa lapsi ja see on probleem, on ta järelikult fertiilses eas naine. Tema ema seega näiteks 45-50-60-aastane? Nii et sellise klatšimoorist emaga suhtlemist tuleb siis nautida veel näiteks 30 aastat? Või mida see ‘kuniks teda veel on’ pidi tähendama?

Jah, ma olen 30 ja mu ema on 54.

+8
0
Please wait...
Postitas:

Ei, see oligi klatšimis eesmärgil, sest ta arutas neid asju inimesega, keda mina ei kannata. Üks põhjus, miks ma seda inimest ei kannata, on ka see, et ta räägib kõigist taga ja halvasti, ning mõtleb testest lugusi välja. Ja mu ema teab seda suurepäraselt, sest jutt käib tema õest. Ma arvan, et sellepärast ma ennast nii reedetult tunnengi, et ta arutas neid asju temaga. Mu tädi ongi selline, et ta veidi tunneb ennast hästi, kui teistel on mingi probleem. Ja peale selle, on mu tädi nagu külakell – ta räägib kõik asjad edasi.

Lisaks temaga rääkides, sain ma aru, et ega ta väga süüdi vist ennast ei tundnud. Tema üks argumentidest oli, et ega ta nüüd kõike ka edasi ei räägi. Halloo, sa lahkad teistega minu kõige isiklikumat probleemi!

Sa oled ilmselgelt häiritud, sest sinu jaoks on su mure suur. Aga oma muret emaga jagades panid sa osa oma koormast ka tema õlgadele ja ka tal on vaja seda koormat kellegagi jagada. Ja sina selleks ei kõlba, sest sulle ta peab toeks olema. Minu arvates oled sa oma ema vastu ülekohtune. Ja su emal on ka kindlasti raske kuulda, et sa tema õde ei salli.

+9
-20
Please wait...
Postitas:

Kui sa räägiks oma ema kõige pinkantsemat saladust edasi ja pärast vastaks talle ka: “Ega ma päris kõigest ikka ei räägi.” Või lihtsalt küsiks emalt, mis tunne tal oleks, kui sina temast selliseid asju edasi räägiks. Fantaseeri talle eriti mahlaselt ja eriti nõmedatele inimestele rääkimist, keda ta ei salli, aga kellega sina “saad ju hästi läbi”.

Mõned inimesed õpivad ainult ise läbi tundes, mitte, kui keegi jutustab neile.

Muidu on ütlus, et 2 inimest suudavad saladust hoida ainult siis, kui üks neist on mulla all. Niiet, kui sa ise ei suuda rääkimata jätta, miks arvad, et tema suudab rääkimata jätta. Kahju muidugi, kui ei saa asju lähedasega jagada.

+3
-2
Please wait...
Postitas:

Minu ema on ka see, kellele olulisi ja mitte edasi räägitavaid asju ei saa rääkida. Ja siis kui olen küsinud, et miks ta seda teeb siis ütleb, et rääkisin ainult ju nii lähedastele inimestele. Ma vastasin siis, et jagagu omi asju nende lähedastega ja mina ise jagan omi asju nendega kellega õigeks pean.

Seetõttu oma emaga ma enam asjadest, mis mu elus toimuvad enam ei räägi. Mu ema ei tea, et ma ei ela enam oma kaaslasega koos, mu ema ei tea seda, et ma olen elukohta vahetanud. Jah ma suhtlen emaga tihti aga mitte enam olulistest asjadest.  Sest lisaks sellele, et minu ema minu asju edasi räägib teeb ta minu muredest enda mured. Tema jaoks ei ole see probleemikoht näiteks see, et mina ei saa lapsi vaid see, et tema ei saa lapselapsi ja mina pean olema see, kes lohutab teda. Ja kui rääkisin emale privaatselt saladusena, et meil on IVF käsil, helistas mulle pool suguvõsa, et millal siis sünnitan kuigi IVF ebaõnnestus. Peale seda sain aru, et ema on ka inimene ja usaldusliku suhet seda tüüpi inimesega ma kahjuks pidada ei saa.

Ma olen aru saanud, et emad ja lapsed ei ole mingi eriliik vaid ongi täiesti tavalised inimesed ja olen lõpetanud oma ema idealiseerimise ja suhtun temasse kui lähedasse ja olulisse inimesse, kes ei ole just kõige usaldusväärsem.

+28
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui oma ema klatšib