Esileht Pereelu ja suhted Kui oma ema klatšib

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Kui oma ema klatšib

Postitas:

Ma ei taha sellest rääkida igaühega. Ma ei taha igakord nendele küsimustele vasta(noh kuidas on, oled juba rasestunud? Jne). Ma ei taha! Mul ei ole vaja suvaliste inimeste tuge. Ma räägin oma asjadest neile kellele MINA tahan. See ei ole maailma suurim saladus vaid ma ei taha, et seda teistega arutada(see on põhjus, miks ma neile ei räägi). Mul pole seda vaja! Ja mis tuge ma peaks oma tädilt saama, kes tunneb kahjurõõmu teine õnnetustest?

Ma ei taha isegi oma koroona kulgu suvalise töökaaslasega rääkida, et kuidas end parasjagu tunnen ja palju palavikku on jne üle päeva ette kanda. Jube isiklikku ruumi tungimine minu jaoks. Selliseid asju räägin ma ainult oma ema ja parima sõbrannaga mitte mingi uudishimuliku töökaaslasega, kellesse see absoluutselt ei puutu. Ma ei kujuta ette mis ma veel siis teeks kui peaks kellegi sellisega oma rasestumist arutama. Õudne.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

natuke teemast välja, aga ma tõesti ei saa aru miks mitte rasestumine peab olema maailma kõige suurem saladus? ma ka ei rasestunud 5 aastat. sellest üsna avalikult rääkides sain nii palju positiivset tagasisidet ja tuge.

Asi on selles, et inimesed ei ole ühesugused, sinule meeldis see, et said palju positiivset tagasisidet ja tuge. Minule ja ka kindlasti paljudele teistele on see kohutav koorem kui keegi suht võõras inimene tahab mind lohutada ja mingit tuge pakkuda. See tekitaks minus tohutu stressi lihtsalt. Teemaalgatajast saan ma aru, see on reetmine lähedase poolt.

+5
0
Please wait...
Postitas:

Võimalik, et su emal ongi ainult kaks väga lähedast inimest – sina ja tema õde. Ja kui ema sinu pärast muretseb, siis kellegagi tahab ta ju oma muret jagada.

Ei, siis ma saaks veel aru, kui nad oleksid lähedased, aga ei ole. Nad klatšivad teineteist ka taga.

Ega see veel ei tähenda, et nad lähedased ei ole.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 12:40; 24.03 12:45;
Postitas:

Keelan-käsen, poon ja lasen. Karistan ema selle ja teise eest; võibolla karistas ema sind millegi eest, mille peale sa pole ikka veel tulnud?

Karistas mind minu asjadest teistele rääkimisega? Väga huvitav lahendus.

No sellega ta tegi ka endale karuteene. Mis seal ikka. ????

Sina rääkisid, sest jagatud mure on pool muret.

Ja ka tema rääkis, sest jagatud mure on pool muret.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 12:40; 24.03 12:45;
Postitas:

Keelan-käsen, poon ja lasen. Karistan ema selle ja teise eest; võibolla karistas ema sind millegi eest, mille peale sa pole ikka veel tulnud?

Karistas mind minu asjadest teistele rääkimisega? Väga huvitav lahendus.

No sellega ta tegi ka endale karuteene. Mis seal ikka. ????

Sina rääkisid, sest jagatud mure on pool muret.

Ja ka tema rääkis, sest jagatud mure on pool muret.

Ma ei jaganud temaga muret. Ma ei rääkinud sellel eesmärgil, et ta mind lohutaks. Ma lihtsalt kaasasin ta protsessi. Miks? Sest ta ise tahab neid asju – ta tahab olla perekonnas. Ta koguaeg armukadetseb, et ma olen ämmaga lähedasem, kui ma temaga olen. Eks ma siis püüdsin seda parandada.

Ja tal ei olnud sellega mingit muret.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 21.03 12:15; 21.03 12:35; 21.03 13:42; 21.03 14:37; 21.03 15:11; 21.03 15:34; 21.03 15:36; 21.03 21:13; 22.03 08:14; 22.03 08:40; 22.03 08:59; 22.03 14:33; 22.03 15:54; 22.03 16:03; 22.03 16:15; 22.03 21:24; 22.03 21:39; 24.03 13:11;
Postitas:

Ma tegelikult mõtlen küll, et peaks katkestama suhtlemise. Ma ei ole kunagi, mitte kellegi puhul, tundnud ennast nii halvasti, kui praegu.

Ma rääkisin temaga juba sellest ka, et ma tean, et ta räàkis minust, aga ega ta vist väga aru ei saa, kuidas see mulle mõjub. Mulle tundus, et ta tundis ennast lihtsalt sellepärast süüdi, et ta vahele jäi. Ta koguaeg räägib, kuidas ta mind armastab ja kui oluline ma talle olen, ning samas lööb niimoodi mulle noa selga.

Palun vabandust, ma olen lihtsalt nii hämmingus.

Ma arvan, et su ema ei pruukinudki tahtlikult sulle nuga selga lüüa, vaid ta lihtsalt on selline inimene, kes räägibki kõik asjad edasi. Tõenäoliselt ei tee ta seda üldse pahatahtlikult ja “klatšimise” mõttes, vaid lihtsalt ta on see tüüp.

Mu enda ema on samasugune ja ma pigem ei räägi talle midagi sellist, mida ma ei taha, et kuhugi edasi jõuaks. Ta on üldse ülijutukas ja tema jaoks justkui ongi normaalne rääkida kõik asjad edasi, mida keegi talle räägib. Jagab ta ka väga meelsasti enda kohta igasugu asju ja seetõttu ei ole tema jaoks nagu miski selline “saladus”, mida ei tohiks edasi rääkida. Räägib mulle samamoodi seda, mida teised on rääkinud.

Mis teha, mõni lihtsalt on selline. Mul on ka mõni selline sõbranna, kes armastab talle usaldatud asju edasi rääkida, aga olen elu jooksul õppinud sellega lihtsalt leppima ja tegema oma valikud, kellele ma mida räägin. Aga samas saan ma sinust aru, ka mul on olnud asju, mida ma ei oleks tahtnud, et ema tavapärase “uudisena” edasi räägib.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Minul oli noorena samuti üks seik, mis pani mind oma emas pettuma.
Mul algasid päevad. See oli minu jaoks nii piinlik ja tabuteema ja ma ei tahtnud sellest mitte kellegagi rääkida. Ja siis ühel päeval mõni kuu hiljem ütles mu ema: “Ma rääkisin sinu päevadest oma töökaaslasega”. Ma olin niiiii pettunud ja solvunud, et kuidas ta võis minu suurt saladust edasi rääkida. Tegelikkuses saan ju täna aru, et temal kui emal oligi võib-olla oma sõbrannaga vaja seda teemat arutada, vbl nõu küsida vms.

Veidi sama on ka selle lapseteemaga. Ka minul pole õnnestunud lapsi saada. Olen jäänud rasedaks küll, väga pika ootamisega, aga on olnud siis ka 4 raseduse katkemist/peetumist. Minu ema ootas (ootab) väga lapselapsi, ja tean, et kui ta seda teemat oma vaatenurgast sõbrannaga arutab, siis  see on tema enda mure jagamine. Mure lapse pärast ja ka võimalike lastelaste pärast. Ma ise olen ka sealmaal, et räägin sellest murest üsna avameelselt 8oleneb loomulikult kuulajast) ning nii mina kui ka mu ema on leidnud tohutult mõttekaaslaseid kes ise või kelle lapsed on seda sama läbi elanud. Ja veidral kombel see rahustab, kui tead, et pole ainuke “imelik”.

See olukord on võib-olla sama kui näiteks ema ja isa hakkavad lahutama. Siis tahaks ju kellegagi seda oma muret jagada. Kas siis ei tohiks sellest ka oma parimale sõbrannale rääkida?

+2
0
Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui oma ema klatšib