Esileht Beebi ja mitmikud kui oma laste riideid müüte…

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kui oma laste riideid müüte…

Postitas:

…siis kas lasete ostjal raha kanda oma arvele või lapse arvele?

Mõtlesin ka siis oma lapse väikseks jäänud riided ära müüa, hakkasin mõtlema, et kas siis äkki lasta juba lapse arvele raha kanda, siis ikkagi minu igapäeva kasutatavast rahast eraldi.

Lihtsalt huvi pärast küsin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul polegi lapsel mingit arvet avatud. Lapse arvelt ei ostnud ka lapsele riideid, ikka enda arvelt. Seega läheb ka müügiks (kui üldse midagi müün, seda juhtub harva, enamus asju läheb tasuta edasi või tagasi kui laenatud), siis minu arvele raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekiks sellisel juhul mõte, et tegemist on järjekordse kohtutäituri poolt sihikule võetud müüjaga, kes üritab jälgi peita. Natuke kahtleks, kas sellisele inimesele üldse hakata raha kandmagi, sest seda skeemi on siin paljud petturid kasutanud. Minu jaoks sellisel asjal mingit mõtet ei ole, miks ma peaks seda raha eraldi hoidma või lapse arvele kandma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin ka lasta lapse arvele kanda, kuid just eelpoolnimetatud kahtluste tekkimise tõttu (kohtutäitur) lasen siiski enda arvele kanda. Küll sellisele arvele, mida ma igapäevaselt ei kasuta, nii et kmingil määral kogumiseks ikka. Eks ma pärast kannan ise lapse arvele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen suhteliselt tihe riiete ostja aga ülekandega maksan VÄGA harva. Mul on lihtsalt kadunud usaldus müüjate suhtes ja kunagi ei tea kelle otsa satud. Seetõttu ostan ainult siis kui saan ise järele minna ja sularahas maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasen alati ostjal kanda raha oma lapse arvele ja kellelgi pole siiani mingit küsimust või kahtlust tekkinud. Ma vist ise ka nii heauskne, et pole petuskeemi kahtluse peale mõelnudki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…siis kas lasete ostjal raha kanda oma arvele või lapse arvele?

Mõtlesin ka siis oma lapse väikseks jäänud riided ära müüa, hakkasin mõtlema, et kas siis äkki lasta juba lapse arvele raha kanda, siis ikkagi minu igapäeva kasutatavast rahast eraldi.

Lihtsalt huvi pärast küsin :)[/tsitaat]
Soe soovitus: ära anna lapse kontonumbrit.
See on netipetturite käitumisviis, et antakse kas oma mehe või lapse arvenumber ja sul võib juhtuda nii, et peale arvenumbri saatmist klient sinuga enam ei kontakteeru ja meilidele ei vasta, sina aga mõistatad, miks.
Enda nimi, enda arve – läheb ka müük ladusamalt. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka enda arvele, sest mina olen ju see kes uued riided asemele ostab ning lastel polegi veel kontot. Samas on mul endal 2 kontot erinevates pankades ja vahel lasen tõesti riiete raha teisele kontole kanda, siis sealt hea võtta kui uusi riideid ostan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasen enda arvele ikka kanda, hiljem võtan välja ja hoian selle talle, et saaksin midagi vajalikku osta.
preagu kogun raha söögitooli ostmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasen suurema lapse arvele panna, väiksel pole veel.See raha on ainult laste tarbeks, ostan neile mänguasju selle eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud kui oma laste riideid müüte…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.