Esileht Pereelu ja suhted Kui oma mees läheb üksi klubisse.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kui oma mees läheb üksi klubisse.

Postitas:

Kuidas suhtute, mis esimene mõte on, kui kuulete, et siis kui kõik teised inimesed koosviibimiselt koju läksid, siis Teie mees läks üksinda ööklubisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks ta ikka läks; tahtis ehk lõbutseda, edasi juua, kepisõpra leida? või on veel variante? ahjaa, koduaadress ei tulnud meelde ja siis, et mitte tänaval ööbida, läks klubisse. need ju kaua lahti. jah, just nii oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas suhtute, mis esimene mõte on, kui kuulete, et siis kui kõik teised inimesed koosviibimiselt koju läksid, siis Teie mees läks üksinda ööklubisse?[/tsitaat]

Et on lõbujanuline mees, kes vahel ka libastuda võib, aga võib ka mitte. Võta inimest nagu ta on ja ära teistega teda võrdlema kuku jumala pärast. Lähtu sellest, mis sobib sulle ja mida kannatad sina, mitte teised. Noorena oleksin panniga vastu pead pannud, kuid nüüd, küpsemana, leian, et täiesti normaalne. Iseasi, kas minu oma just kluppi roniks, aga noh … üldiselt normaalne. Sõltub maailmavaatest ka. Ma suht liberaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas peaks suhtuma sellesse mees, kui sina lähed ööklubisse üksinda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska kohe mdigai mõelda! Lootis vb klubis natuke edasi juua ja tantsida!
Mul meees käinud siin meil maja lähedal baaris. Seal lauldakse karaoket jne. Ta niisama istunud , mõne õlle joonud ja koju tulnud.
Klubis käinud sõprade/tuttavatega, mind aga ikka öösel kutsutakse autoga järgi!
Käib siis käib, ise teab mis teeb…täiskasvanud mees.Ja ega ta mul väljas suurt käi ka! Aastas paar kolm korda vb! Ja koos käime ka tantsimas ja piljardit mängimas jne.Enamus korrad, kui üksi käib, ongi korrad, mil mina ei viitsi kaasa minna!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hammas oli verel, tahtis veel ühe ólle teha, rahvast vaadata, melu – juhtub. Tuttav tunne tegelikult, et ei taha veel kohe óhtut lópetada. Pole midagi hullu ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma suhtuksin nii, et järeldaksin et mees polnud veel väsinud ja ei viitsinud koju tulla?

Samas klubis võivad ju teised sõbrad ka olla. Või lemmikesineja vms mitte vasakule viiv põhjus.

Samas kui naine juba muretseb kui mees üksi klubis siis vb on vaja muretseda ka. Üldiselt oma mehel lasen teha mis tahan, tal omamõistus peal ja kui tahab vasakule panna siis aga palun, aga siis me läheks lihtsalt lahku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, seal võib olla palju põhjuseid. Alates naistest, jookidest, tantsust, lõõgastumisest.. mida iganes. Ära mõtle üle. Kui vaevab, küsi oma mehelt. Tema teab sinu küsimusele täpset vastust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 09:39; 09.09 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas suhtute, mis esimene mõte on, kui kuulete, et siis kui kõik teised inimesed koosviibimiselt koju läksid, siis Teie mees läks üksinda ööklubisse?[/tsitaat]
Mis mõttes kuulen? Minu mees pole ühelgi koosviibimisel mu selja taga üksi minema hiilinud:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me üle 20 aasta juba abielus ja viimane kord ühel üritusel olles nuias mees seni, kuni ikka nõustusin kaasa minema temaga. Ma oleks tahtnud koju juba ammu, aga tema ikka et käime veel ööklubis ka. Heameelega laseks tal üksi siis minna, aga ta ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ajatusaK kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Et on lõbujanuline mees, kes vahel ka libastuda võib, aga võib ka mitte. Võta inimest nagu ta on ja ära teistega teda võrdlema kuku jumala pärast. Lähtu sellest, mis sobib sulle ja mida kannatad sina, mitte teised. Noorena oleksin panniga vastu pead pannud, kuid nüüd, küpsemana, leian, et täiesti normaalne. Iseasi, kas minu oma just kluppi roniks, aga noh … üldiselt normaalne. Sõltub maailmavaatest ka. Ma suht liberaalne. [/tsitaat]Kahtlustan, et mitte maailmavaade pole liberaalsemaks muutunud, vaid et sul lihtsalt ei jää mitte midagi muud üle, kui aktsepteerida mehe käitumist. Mis iganes põhjusel sa siis oma mehest kinni pead hoidma – hirm üksinduse ees, emotsionaalne ja/või majanduslik sõltumine või mis iganes…
Kõlab julmalt, aga nii ilmselt on?!

Mina ei ole oma mõtetelt ja väärtushinnangute osas tuulelipp. Täpselt nii, nagu ma arvasin truuduse kohta 18-aastaselt, täpselt samamoodi arvan ka 40-aastaselt ning miskipärast on tunne, et mõtlen samamoodi ka 60-aastaselt…

Et siis mees läheb ööklubisse ja libastub, aga pole hullu?! Minu suhte puhul ei tuleks selline asi kõne allagi!
Ja millegipärast mind tohutult häirivad sellised allaheitlikud ja lepilikud naised, kes mehe väga vastikute tegude ees silmi kinni pigistavad või head nägu teevad.
Mis see minu asi on? Tegelikult ei olegi, aga sellised naised annavadki meestele signaali selle kohta, et mehed võivad naistega suheldes käituda nagu sead. Ikka saavad andeks! Ja paratamatult mõjutab see juba ühiskonna hoiakuid üldisemalt.
Mehed arvavad, et nemad võivadki… ja naised arvavad, et nemad peavadki…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas suhtute, mis esimene mõte on, kui kuulete, et siis kui kõik teised inimesed koosviibimiselt koju läksid, siis Teie mees läks üksinda ööklubisse?[/tsitaat]

Kahtleksin tõsiselt mehe mõistuses 😀
Ta pole ööklubides käija kunagi olnud (st. 2-3 korda elus on pika mangumise peale seltskonnaga seal käinud ja siis ka kiiresti koju tahtnud) ta kuulab absoluutselt teistsugust muusikat, klubitümakas, üldse diskomuusika pole talle kunagi meeldinud. Tantsimist ta vihkab täiega. Ei käinud kunagi koolidiskodel ega ole ühelgi elava muusikaga peol tantsida tahtnud. Kui ta nüüd, \”vanas eas\” järsku üksinda ööklubisse läheks, siis ilmselt tuleks ta psühhiaatriahaiglasse uuringutele saata, et uurida välja, mis sellise aju ümberlülituse põhjustas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sõbraga koos läheks, ei mõtleks midagi, ilmselt hammas verel ja ei tahtnud koju tulla, aga kui täiesti üksi läheks ning kedagi klubis ees ka ei ootaks , siis paneks küll kulmu kergitama. Nii palju kui ma neid üksikuid käijaid olen näinud, siis nad seisavad leti ääres, klaas näpus ja mõõdavad pilguga naisi. Jah- ka sõbraga koos olles võib naisi mõõta aga kui mees üksi on tundub see kuidagi, noh ma ei tea, ühemõttelisena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on kohe mitu korda käinud ilma minuta ööklubides. Sõpradega. Ikka muret teeb, aga püüan usaldada oma meest. Pealegi, tema ise esialgul küsib, kas ta ikka võib minna ja ega ma vastu pole, ja kui olen – siis ta jääb koju minuga.
Lihtsalt mina olin rase ja ei saanud klubides käia, ja nüüd on väikelaps kodus. Kuigi selle aja jooksul mees klubides pole käinud, aga ikkagi… isegi kui läheks – ma pole vastu. Mees peab natuke vabadust ka tundma, saan sellest aru, ega ma teda kodu külge siduda ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees käib korteri joomingutel üksi. Naist ei saa kaasa võtta, kuna tal pidavat laps olema. Kui keelan, ikka läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 09:39; 09.09 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutav!
Lahuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei hooli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hammas oli verel, tahtis veel ühe ólle teha, rahvast vaadata, melu – juhtub. Tuttav tunne tegelikult, et ei taha veel kohe óhtut lópetada. Pole midagi hullu ju.[/tsitaat]

Olen naine ja kui panen pidu siis ikka terve öö 🙂
Kuigi omal ka mees olemas.
Ja käin ilma temata väljas, pole mingit probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui oma mees läheb üksi klubisse.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.