Esileht Koolilaps Kui õpilased lagastavad kooli WC-d

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kui õpilased lagastavad kooli WC-d

Postitas:

Lõhuvad, määrivad, ummistavad.
Ei ole ju võimalik kuidagi kindlaks teha, kes tegi? Koos õpilasega kabiini ei lähe, kaamerat panna ei saa, keegi iga õpilase järgi kabiine kontrollida ka ei saa. Mida teha?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.11 18:18; 09.11 19:40; 09.11 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei ole teha. Nad lagastavad kõike, mis neile ette jääb, see meie noorus. Harjuge ära. Ise tegime lastesõbralikud seadused, ise selle solgi sisse ka upume.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piltidega teavitus koolijuhtkonnale koos palvega informeerida kõiki lapsevanemaid, et nad teeksid oma võsukestele selgeks, et selline käitumine on lubamatu ja karistatav. Kindlasti on lapsi, kes tegelikult teavad nimesid ja ehk tulevad süüdlased sedasi välja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piltidega teavitus koolijuhtkonnale koos palvega informeerida kõiki lapsevanemaid, et nad teeksid oma võsukestele selgeks, et selline käitumine on lubamatu ja karistatav. Kindlasti on lapsi, kes tegelikult teavad nimesid ja ehk tulevad süüdlased sedasi välja.

Kardetavasti just need lapsevanemad, kelle lapsed seda teevad, mingit teavitustööd ei tee…

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.11 18:18; 09.11 19:40; 09.11 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaamerat panna ei saa,

kui asi ikka väga hull, tuleb panna: kaamera saab panna wc eesruumi.
ja lapsi teavitada, et kui on kabiin ära lagastatud, tuleb minna ütlema. siis võetakse salvestustest välja, kes enne teavitamist seal kabiinis viimati käis.
ma tean, et mitmes tallinna koolis on selline kord.

kusjuures see lagastamine hakkavat igal aastal pihta just sügisel ning ca 90% del juhtudest on selle taga 1.kl, kes on harjunud, et kodus emme ja lasteaias kasvataja abi nende möödalasud ja muu laga alati ära koristab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaamerat panna ei saa,

kui asi ikka väga hull, tuleb panna: kaamera saab panna wc eesruumi.

ja lapsi teavitada, et kui on kabiin ära lagastatud, tuleb minna ütlema. siis võetakse salvestustest välja, kes enne teavitamist seal kabiinis viimati käis.

ma tean, et mitmes tallinna koolis on selline kord.

kusjuures see lagastamine hakkavat igal aastal pihta just sügisel ning ca 90% del juhtudest on selle taga 1.kl, kes on harjunud, et kodus emme ja lasteaias kasvataja abi nende möödalasud ja muu laga alati ära koristab.

Meil on paraku tegu pahatahtliku tegevusega…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.11 18:18; 09.11 19:40; 09.11 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult lapsed lagastavad? Vaadake palun kuidas avalikes tualettides täiskasvanud käituvad.
Eestlase käimlakultuur on nii noor, et tundub selle õige ja viisaka tasemeni jõudmiseks läheb veel pool sajandit aega.
/kogemused nii haiglaeluga kui kooliga/

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päris aus olla, siis mina olengi kergelt kimpus selle õpetamisega, kuidas laps avalikus kohas wc-d kasutama peaks, kuidas teie õpetate?

Ilmselt oleks mõistlik tõsta prillaud üles ja uurakil poti kohal asi ära ajada. Sest steriliseerivaid lappe tavaliselt wc-des ei ole. Prillaua üles tõstmiseks võiks hoida wc-paberi tükki näppude vahel. Või õpetate teie teisiti?

Ma väga igatsen potte, kus prilllaua küljes oleks eenduv sang, mis ei saa nii kergelt pritsmetega kokku, et seda oleks kergem üles tõsta. Sest tihti on pott üsna viletsalt ehitatud ja näppude saamine prillaua vahele, et seda üles tõsta, on paras pusimine. Avalikus WC-s ei tahaks nii palju kontaktis prillauaga olla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:17; 12.11 11:03; 12.11 11:09; 13.11 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestlase käimlakultuur on nii noor, et tundub selle õige ja viisaka tasemeni jõudmiseks läheb veel pool sajandit aega.

Ma ei ütleks, et mujal Euroopas asi eriti parem oleks. Samasugune laga.

Prillaua üles tõstmiseks võiks hoida wc-paberi tükki näppude vahel. Või õpetate teie teisiti?

Mina ise tõstan jalaga. Pole kedagi nii õpetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötan suures, 500+ töötajaga ettevõttes, kus pealtnäha on kõik täiskasvanud ja normintellektiga inimesed, aga vetsu minnes tekib selles alati väga suur kahtlus. Ma ei usu, et koolilapsed sellist bardakki üldse suudaksid korraldadagi, mida ma tööl vetsus käies pidevalt näen 😀

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga igatsen potte, kus prilllaua küljes oleks eenduv sang, mis ei saa nii kergelt pritsmetega kokku, et seda oleks kergem üles tõsta.

Mis pritsmed? Õpetage oma lapsed korralikult istuma, siis pole mingeid pritsmeid ega tilku ega möödasoristamisi.
Kui väga pisikuid kardate (ja-jah, „loomulikult“ ronivad pisikud ühe lapse reitelt prill-lauale ja sealt teie lapse reitele ja sealt edasi kes-teab-kuhu), siis pange lapsele desinfitseerivad salfakad kaasa.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga igatsen potte, kus prilllaua küljes oleks eenduv sang, mis ei saa nii kergelt pritsmetega kokku, et seda oleks kergem üles tõsta.

Mis pritsmed? Õpetage oma lapsed korralikult istuma, siis pole mingeid pritsmeid ega tilku ega möödasoristamisi.

Kui väga pisikuid kardate (ja-jah, „loomulikult“ ronivad pisikud ühe lapse reitelt prill-lauale ja sealt teie lapse reitele ja sealt edasi kes-teab-kuhu), siis pange lapsele desinfitseerivad salfakad kaasa.

kuidas sa eelnevalt täis lastud potile istud?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:17; 12.11 11:03; 12.11 11:09; 13.11 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väga igatsen potte, kus prilllaua küljes oleks eenduv sang, mis ei saa nii kergelt pritsmetega kokku, et seda oleks kergem üles tõsta.

Mis pritsmed? Õpetage oma lapsed korralikult istuma, siis pole mingeid pritsmeid ega tilku ega möödasoristamisi.

Kui väga pisikuid kardate (ja-jah, „loomulikult“ ronivad pisikud ühe lapse reitelt prill-lauale ja sealt teie lapse reitele ja sealt edasi kes-teab-kuhu), siis pange lapsele desinfitseerivad salfakad kaasa.

Mina olen korduvalt näinud prillaual ees, potipoolsel serval menstruatsioonivere jälgi, neiud istuvad liiga prillaua eesserval. Seejärel istub minu esimese klassi junts sinna vere sisse, sest ta ei oska ka niiske salfrätiga veel nii hästi serva pealt nurga tagant ära pühkida. Kuna jalad maha ei ulata, istub ka esiserval, nii, et suguelundid on vastu prillaua siseserva seal verelaigus. Võibolla tõenäosus sealt midagi saada on tõesti väike aga siiski olemas.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:17; 12.11 11:03; 12.11 11:09; 13.11 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna jalad maha ei ulata, istub ka esiserval, nii, et suguelundid on vastu prillaua siseserva seal verelaigus.

Mismoodi ta seal siis pissib, kui suguelundid on vastu prillaua siseserva? – no ausalt ei kujuta ette…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna jalad maha ei ulata, istub ka esiserval, nii, et suguelundid on vastu prillaua siseserva seal verelaigus.

Mismoodi ta seal siis pissib, kui suguelundid on vastu prillaua siseserva? – no ausalt ei kujuta ette…

No ega ta ei jäta end nii, niheleb kuni saab parema asendi aga kontakt on juba toimunud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.11 09:17; 12.11 11:03; 12.11 11:09; 13.11 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas sa eelnevalt täis lastud potile istud?

Reeglina leidub koolis rohkem kui üks WC kabiin. Olen isegi kabiinist välja tagurdanud ebameeldivuste tõttu ning asjatamiseks mõne teise valinud. On ette tulnud, et ka teine ei sobi ja otsin kolmanda. Ei pea, nui neljaks, häda ära ajama esimeses kabiinis, kuhu sisened.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Kui õpilased lagastavad kooli WC-d