Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui OV ei toimu…äkki keegi vastab…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kui OV ei toimu…äkki keegi vastab…

Postitas:

Beebi tegemine käsil siis 6 kuu. Esimene laps 6 aastane. Vahepeal sõin beebipille 5 aastat. Kas nii pikk periood võib mõjutada beebi saamist.’Teen esimest kuud OV teste aga mul selline tunne et seda ei toimugi. Kuna tsükkel on 21-25 päeva, siis seekord hakkasin kohe tsükli 6 päeval OV teste tegema ja tänaseni ei ole positiivset testi saanud. Mul muidugi ka päris palju tsüste munajuhas ja emakas taha ära vajunud. Arst ka ütles et raske rasestuda. Panen nüüd homme uue aja Fertilitasse oma arsti juurde, vaatame mis ta kostab.
Oskab keegi öelda, et mis edasi tehakse kui OV üldse ei toimu.
Kas on mingid tabletid mis seda esile kutsuvad.
Ma ei saa vooluse järgi ka aru ja mingeid OV tunnuseid, nagu ma siit olen lugenud, ka ei esine. No nii õnnetu juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov esilekutsumiseks kasutatakse tõesti tablette. SErophene esialgu, kui ikka midagi ei toimu siis veel Ovitrelle süst takkapihta. Seni aga tee kindlasti teste ja hea oleks ka basaali mõõta, siis on juba arstil millegi alusel hea ravi määrata.
Kas testi tehes pead kinni sellest et ei joo ega käi wc-s 2-3 tunni jooksul enne testi tegemist? See mõjutab päris palju testi tulemusi, olen saanud 1 tunni sees üdini negatiivse ja tund hiljem üdini positiivse testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sa ei ütle, kaua testinud oled (st mis päev on \”tänaseni\”), kui 6. päeval alustasid. Samas minu meelest peaks testima hakkama veel varem kui 6. päeval, kui 21 päeva ainult tsükkel. 4-5. päeval alustaks ise. Ov peaks tulema \”arvutuslikult\” 14 päeva enne uut mensest ja 21 päevaga oleks see 7. tsükli päev juba. Ov-test on positiivne 24-36h enne ov-d.

Aga jah, kui ov ei toimu, siis serophenega saab seda esile kutsuda küll. Päris paljudel toimib. Kas tsükkel on kogu aeg nii lühike olnud (ka enne esimest last)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina testiks nii lühikese tsükli puhul vast 4 päevast juba!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased kaks mensest on hakanud kolme päevase määrimisega. Kirjutasin ka siia üks kord sellest, et kui esimesed kolm päeva määrib ainult õhtul ja ainult pühkides, et kas ma siis arvutan need päevad ikkagi tsükli sisse või mitte. Viimane määrimine algas 30 jaanuar ja esimene tõsine menstruatsiooni päev algas kolmapäevast ehk siis 1 veebruarist.
Reedest 3. veebruarist hakkasin teste tegema ja siiani pole OV testi positiivseks saanud. Ma kardan et enne tulevad uued päevad, kui see OV test üldse positiivseks läheb.
Enne esimest last oli tsükkel nii nagu jumal juhatas- mõnikord oli 21 päeva ja siis jälle 30 päeva, mõnikord oli kaks korda kuus. Alati meeletute valudega ja tohutult vererohked olid.
Kui see kuu nüüd jäingi hiljaks testidega, siis järgmisel kuul hakkan juba menstruatsiooni 4 päevast teste tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui OV ei toimu…äkki keegi vastab…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.