Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kui palju aega kulub terviseametil ühenduse võtmiseks

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kui palju aega kulub terviseametil ühenduse võtmiseks

Postitas:
Kägu

… et leppida kokku koroonatesti tegemise suhtes? Kas nad võivad helistada ka alles järgm päeval?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka võivad. Aga miks sa terviseameti kaudu seda ajad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina helistasin üldisele perearsti nõuandeliinile 1220 ja sain sealt saatekirja testile. Testile järgnenud päeval helistas mulle terviseamet.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mõtlesin, et nii käibki. Perearst annab nö saatekirja, teavitab terviseametit, nemad võtavad ühendust ja panevad aja minuga kokkuleppel. Või mismoodi siis?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise saad ka aega panna, kui saatekiri olemas. https://koroonatestimine.ee/broneeri-aeg/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma seal aega broneerides tõestan, et saatekiri on? Või seal kuidagi kontrollitakse automaatselt?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma seal aega broneerides tõestan, et saatekiri on? Või seal kuidagi kontrollitakse automaatselt?

Sa ei saagi panna, kui saatekirja pole. Logid ID – kaardiga sisse ja nad ju teavad, on sul või mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Helista 6464848 kui sul on olemas saatekiri, kui läbi neti bronnimine keeruline tundub 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kui palju aega kulub terviseametil ühenduse võtmiseks