Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui palju joote kohvi päevas? Kui ei joo millega olete asendanud.

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kui palju joote kohvi päevas? Kui ei joo millega olete asendanud.

Postitas:

Eelmiste raseduste ajal ei joonud üldse kohvi ja ei tundnud ka puudust. Selleks, et korralikult üles ärgata joon iga hommik ühe tassi kohvi koore ja piimaga.
Päeval, aga olen nii uimane, et pean lihtsalt jooma teise tassi, et kuidagi tööl vastupidada. Esimesed paar lonksu saan juua ilusti ära siis hakkab kõrvetama. Kuidas saada ära seda meeletut uimasust, ei suuda tööle keskenduda sest koguaeg ajab haigutama. Aga ometi pean tegema 8 tundi tööd klientidega ja lisaks täitma suurt hulka pabereid, kohtumised ja välja õpetama oma asendajat.Koormus on nii suur ja haiguslehte hetkel ei taha võtta.
Koguaeg väsinud töötaja ei jäta eriti head muljet 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 15:08; 06.03 15:56; 07.03 10:12; 07.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei joonud varem eriti ja nüüd puhtalt väldin seda. Joon taimeteed ning vahel ka kakaod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole oma harjumusi muutnud. Enne ma ka suur kohvisõber polnud. 3 tassi maksimum päevas. Mõnikord aga ei ühtegi 🙂
Mulle meeldib kohvi juua rohkem kuskil kohvikus juttu ajades ja muidugi hommikul lehti sirvides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin varem suur kohvijooja, kuni 6-tassi piimaga kohvi päevas. Nüüd joon nii, et pool kruusi piimaga kohvi hommikul kodus (ärkamiseks) ja siis pool kruusi piimaga kohvi päeva jooksul, lonks haaval (aitab minul neist väsimuse lainetest üle saada). Päris ilma kohvita ei saa, sest siis pean peavalu taluma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht sama seis. Koguaeg olen väsinud ja hambad laiali. Joon üldiselt päevas kas ühe kohvi või ühe 3in1 kohvi 🙂 Täna olen näiteks juba teise 3in1 kohvi kallal 🙂 Vb see kevadväsimus teeb ka oma töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endalgi peavalu kimbutab kui kohvi ei saa, aga kui joon siis kõrvetised ei tea mis siis teha. Tööl on veel kuidagi käia aprilli lõpuni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 15:08; 06.03 15:56; 07.03 10:12; 07.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joon ühe tassi kohvi piimaga. Vahest joon selle asemel kakaod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka suur suur kohvisõber.Juba madala vererõhu pärast. 7 tassi päevas vabalt. Aga rasedusega kadus isu selle järele täielikult. Korra proovisin 7-l nädalal,aga kui kohvi valmis tegin, ei suutnud seda ikkagi juua.
Joon vett, apelsinimahla, Actimeli jogurtijooki ja keefiri.
Nüüd kui uimaseks muutun, lihtsalt pikutan veidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kohveiini sisaldus peaks ka osades teedes (roheline, must, valge) päris suur olema. Et kui kohvi kõrvetisi tekitab, siis ehk tee seda ei tee?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul joon ühe tassi piimaga ja vahel ka pärastlõunal kui katus väga sõitma hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul alates 6ndast nädalast hakkas kohvi väga vastu ja rohkem kohvi pole joonud. Selle asemel mahla, teed, kakaod jne joogivalik on suur.
Ja kohvist puudust ka ei tunne:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jõin kohvi kuni 30. rasedusnädalani. Jõin tassi piimaga kohvi hommikuti, vahel harva nt sõbrannadega lobisedes võtsin tassi ka pärastlõunal (kui kooki kõrvale sai :P). Pärast ägedat kõhuviirust, mis mind 30. nädalal tabas, ei tahtnud enam kohvi ja siis jätsin ära. Hakkasin hommikuti taimeteed (eriti meeldivad igasugused punased marjateed) jooma ja neil hommikutel, kui oli vaja vara ärgata ja uni kuidagi kaduda ei tahtnud, tegin musta tee, kuhu lisasin veidi ka piima – äratas üles küll :).

Nüüd on aeg-ajalt ikka kohviisu ja mõne tassi olen lubanud ka (seltskonnas olles), aga ei tahaks praegu uuesti alustada selle kohvijoomisega. Katsuks vähemasti esimesed imetamiskuud ilma hakkama saada, eks siis hiljem vaatan, kas hakkan uuesti kohviinimeseks või jäängi teele truuks :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohvi, tee ja tume sokolaad on täpselt sama toimega. Kirurgidest õppejõud soovitasid!
Proovi sokolaadi 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kohviisu pole kuhugi kadunud, joon endiselt 7-8 tassi päevas (ilma koore ja suhkruta)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 suuremat tassi ilma koore ja suhkruta, teen veidi lahjema kohvi kui varem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on 7-8 tassi päevas küll hirmus suur kogus isegi juba ilma raseduseta! Ega see kohviisu ei peagi ära kaduma, aga iseenda ja lapse tervise huvides ma sellist portsu küll sisse ei jooks. Vaja oleks hoopis vett juua …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina joon hommikul kaks tassi järjest,ilma koore ja suhkruta,kuna mu vererõhk hommikuti väga madal.Juba aastaid joon ja raseduse pärast ei hakanud piirama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riin 007 hea soovitus, aga see küll ei õnnestu tööl 🙂 proovisin eile esimest korda juua piimaga musta teed ja isegi täitsa hea oli ja uimasust ka vähendas, kõrvetisi ei tekkinud. Nüüd siis tulebki sellele üle minna. Hommikuti luban küll endale ühe tassi kuni ikka soov on:) Varem jõin espressot aga nüüd tavalist piima, suhkru kohvi. Harvem ka latet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 15:08; 06.03 15:56; 07.03 10:12; 07.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina joon keskmiselt ühe 3in1 kohvi päevas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohelist teed ei ole kunagi suutnud juua, millegi pärast hakkab juba lõhn mulle vastu 🙁 hea et saan tumedat teed piimaga juua

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 15:08; 06.03 15:56; 07.03 10:12; 07.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Heidy81 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arust on 7-8 tassi päevas küll hirmus suur kogus isegi juba ilma raseduseta! Ega see kohviisu ei peagi ära kaduma, aga iseenda ja lapse tervise huvides ma sellist portsu küll sisse ei jooks. Vaja oleks hoopis vett juua …[/tsitaat]

kuidas keegi harjunud on. mul oli vanust 40+ raseduse ajaks ja olen kohvist ikka väga sõltuvuses. jõin ka ikka kogu aeg 7 tassi kanget musta kohvi päevas ja peaaegu sama koguse ka raseduse ajal. kordagi ei hakanud kohv vastu. ka enne keisrit jõin eelmisel õhtul veel hea suure kange kohvi 🙂
lapsega on kõik kõige paremas korras. nüüd poolteist aastat vana ja ma küll aru ei saa, et kohvijoomine midagi tal põhjustanud oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, lapsele ei pruugi kohv muidugi mingeid hilisemas elus väljalöövaid kahjustusi tekitada, aga 7-8 tassi kohvi on juba rasedust katkestada võiv kogus kofeiini ja ehkki kindlasti tugev organism peab ka sellisele kofeiinimürgistusele vastu, siis on see selgelt ohtlik ja tõesti ei soovita kellelgi järele proovida!

Ja veel. Enamik meist vist ei vaataks hästi, kui imikule antaks 8 tassi kohvi päevas? Aga raseduse ajal jõuab suur osa kohvi kahjulikest ja liigergutavatest toimeainetest ju läbi platsenta lapseni – miks siis see ei peaks taunitud olema?

Nii et mina üle ühe tassi kohvi päevas üldiselt ei joo, enne rasedust jõin 2-3 ja kangemat, nüüd 1 lahjema ja rohke piimaga kohvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joon ühe tassi hommikul ja kui vaja, siis ka lõunal ühe. Vererõhk väga madal – alumine 55.

Kuigi väga ei istu see kohvi enam. Võib asendada ka teega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul kindlasti 1 tass piima ja suhkruga. Vahest lõunaks ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vähemalt 6-7 tassi piima ja suhkruga kohvi päevas. kui lootele ei sobi, koligu välja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene beebi:(, kuhu välja tal kolida, sellise paduegoistliku suhtumisega emmega ei saa kerge olema siin ilmas, peale sündi siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”kui lootele ei sobi, koligu välja!\”

See on küll ikka päris jubedalt öeldud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui palju joote kohvi päevas? Kui ei joo millega olete asendanud.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.