Esileht Kodunurk Kui palju kasutate auruahju?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kui palju kasutate auruahju?

Postitas:

Kellel kodus olemas, kas kasutate piisavalt auruahju? Kas saate hakkama ainult auruahjuga või on tavalist ahju ka ikka vaja?

Kõik mõtted selle kohta, kas auruahi on vajalik või mitte, pange aga kirja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olemas nii auruahi kui ka tavaline ahi. Tavaline sai võetud, sest minu auruahi on pisemat sorti (nii kõrguselt kui ka siselaiuselt on ta kitsam kui tavaline). Kasutame auruahju igapäevaselt – nt päeva jooksul täna olen juba teinud seal riisiputru, soojendanud eilset toitu lõunaks, steriliseerinud purke marineeritud kõrvitsa jaoks jne. Ning loomulikult kõik köögiviljade keetmine on asendunud aurutamisega. Seal kergitan ka leiba ning pärmitainast jne. Muna saab ka keeta. Tavalised pöördõhul ahjus valmivad toidud saan ka üldjuhul seal tehtud.
Ehk siis tõesti pidevas kasutuses. Pigem kasutan pliiti vähem nüüd kui varem, praegu piisaks täiesti 2 auguga pliidist.

Mida ma siis tavaahjus teen – grillin, küpsetan suuremaid laare küpsiseid, pirukaid jne. Teinekord ka liha, kui sisetemperatuur tähtis on (auruahjul ei ole automaatse sisetemperatuuri anduri juurde panemise võimalust). Ja no vahel harva juhtub ka see, et kaks ahju on ka korraga käigus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kodunurk Kui palju kasutate auruahju?