Esileht Koolilaps kui palju kasvab 7-aastase tüdruku jalg järgmiseks talveks

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: kui palju kasvab 7-aastase tüdruku jalg järgmiseks talveks

Postitas:

Praegu on nr 34 kenasti paras ja mahub ilmselt kuni kevadeni jalga. Nr 35 samasugusel saapal on sisetald 7 mm suurem. Kas on mõtet järgmiseks talveks osta või mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 16:03; 09.02 10:11; 09.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei oskaks küll ennustada. Oma kogemus selline et laps lõpetas eelmisel kevadel lasteaia (7 aastane) jalanõudega mille suurus oli 31 ja sügisel läks kooli jalanõdega mille suurus oli 34. Praegu nii kingad kui saapad 34 suurus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaksin siis juba pigem nr 36, saab ülejärgmisel talvel ka kanda. Mu enda lastel kasvab jalg kuidagi perioodikaupa – aasta-poolteist ei kasva üldse ja siis paari kuuga on 2 numbrit suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tirts samuti 7 aastane ja eelmine kevad lõpetas lasteaia ning king oli 33 ja nüüd koolis ja jalg ikka 33,talvesaapad küll 34 ja kui otsustaksin osta järgm.hooajaks talvesaapad siis kindlasti võtaksin 35,sest neil ei kasva jalg enam nii kiiresti kui varem, täiskasvanuna neil jalg umbes 38-39(tavaliselt)siis loogika järgi võttes ei saa enam jalg kasvada 1-2 nr-t aastas;)
Ja kohe kindalsti ei ostaks 2 nr-t suuremat saabast mõttega ,et saab ka ülejärgmine talv kanda.
Kujutage ette ennast 2 nr-t suurema saapaga,kas on mõnus ja mugav?Vist ikkagi mitte;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:27; 06.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll esimeses klassis käiv poiss, aga jalg juba 38, poole aastaga on kasvanud ikka juba 1 nr võrra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu tirts samuti 7 aastane ja eelmine kevad lõpetas lasteaia ning king oli 33 ja nüüd koolis ja jalg ikka 33,talvesaapad küll 34 ja kui otsustaksin osta järgm.hooajaks talvesaapad siis kindlasti võtaksin 35,sest neil ei kasva jalg enam nii kiiresti kui varem, täiskasvanuna neil jalg umbes 38-39(tavaliselt)siis loogika järgi võttes ei saa enam jalg kasvada 1-2 nr-t aastas;)
Ja kohe kindalsti ei ostaks 2 nr-t suuremat saabast mõttega ,et saab ka ülejärgmine talv kanda.
Kujutage ette ennast 2 nr-t suurema saapaga,kas on mõnus ja mugav?Vist ikkagi mitte;)
[/tsitaat]

ostaks ikka. minu lapsel Vikingid, 2 numbrit suurema saapa sisetald oli 1,3 cm vanast saapast suurem. ehk siis vähemalt selle firma saabastel on numbri vahe ca 0,7 cm.
Ecco kodulehel soovitatakse talvesaabas ca 2 cm suurem osta (lapse jalalabast siis). mingi ruum peab jääma jala ja varvaste liikumiseks saapas, mingi osa õhuruumiks, sest liiga paras saabas on külm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 18:19; 06.02 23:32; 09.02 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lastel kasvas jalg aastaga umbes kahe suurusnumbri võrra (see on siis ca 1 cm aastas?).
ehk siis näiteks poisil olid eelmistel talvedel saapad 28->30->32, nüüd 34 ja järgmiseks talveks soetasin juba ühe teise firma saapad 37 (need on sellised väiksemat sorti 37).

kevadel 6aastaseks saaval tütrel on praegu saapad 30, eelmisel aastal olid 28, üle-eelmisel 26.

vastus teemaalgataja küsimusele: praegusest ainult 7 mm suuremat saabast ma järgmiseks talveks ei ostaks. võtaks sellest järgmise numbri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt on tüdrukute jalast,no väga vähe on naisi kellede jalanumber ületab 40-t.
Ja kui 7 aastaselt on jalg 34 ntx.siis täieealisena on tal siis jalg 45?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:27; 06.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jutt on tüdrukute jalast,no väga vähe on naisi kellede jalanumber ületab 40-t.
Ja kui 7 aastaselt on jalg 34 ntx.siis täieealisena on tal siis jalg 45?
[/tsitaat]

tüdruk kasvab ju kuni 14-15 eluaastat kiiremini, siis jääb kasv aeglasemaks, ca gümnaasiumi lõpuklassis on nii jalanumber kui pikkus paigas. minul jalg on 39, emal sama number, 16-aastaselt hakkasin tema kingi kandma, järelikult jäi siis jalakasv seisma.
nr 34 esimeses klassis – no siis on laps ise ka keskmisest pikem ja kasvab varem oma pikkuse täis. minu 7-ne on 134 cm pikk, ma ei eelda üldse, et temast 2-meetrine naine saab – ju ta siis hetkel lihtsalt kasvab kiiremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 18:19; 06.02 23:32; 09.02 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 7-aastane kannab Kuomasid 33. Ruumi jagub ning kevadeni mahuvad raudselt jalga. Järgmine talv 34 suurus õe omad. Ise mäletan, et keskkoolis olid veel jalas 35 suurus tossud. Praegu kannan 36/37 jalanõusid.

Ei usu, et tütardel nüüd enam seda hullu spurti tuleb. Viimastel aastatel on numbri haaval edasi liikunud. Kuidas vanematel, nii ka lastel. Olen ise väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalg ei jää ju kasvama. Meil selles vanuses jäi jalakasv seisma ja sai 2 aastat järjest samade saabastega käia. Jalg oli justnimelt 34.

Selles vanuses jalakasvu ennustada on sama arukas kui ennustada, millal sul esimesed hallid juuksed tulevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel küll ei ole 3 nr aastas kasvanud. ikka 1 nr võrra. 8 a ja 32 jalg. saapad ostsin 33 uueks talveks. kui praegu teie arvates 3 nr kasvab mis siis 12 a olema peaks. elevandi jalg või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovita ette osta. Ka enda lastele ei osta jalanõusid ette. Sest jala kasvamine (ka üleüldine kasvamine) võib toimuda väga hüppeliselt. Samuti ilma proovimata, vaid kinganumbri järgi ostmine pole lahendus. Erinevate tootjate, isegi erinevate mudelite numbrid on väga erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, et arutelu kenasti käima läks :-). Otsutasin, et ei osta ette. Et need talvesaapad ka nii kallid peavad olema… Iga aastaga hind tõuseb ja mitte vähe, vähemalt Vikingitel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 16:03; 09.02 10:11; 09.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kriizu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ei soovita ette osta. Ka enda lastele ei osta jalanõusid ette. Sest jala kasvamine (ka üleüldine kasvamine) võib toimuda väga hüppeliselt. Samuti ilma proovimata, vaid kinganumbri järgi ostmine pole lahendus. Erinevate tootjate, isegi erinevate mudelite numbrid on väga erinevad.[/tsitaat]

Vikingeid võin lapsele südamerahuga osta sisetallamõõdu järgi. Sobivad tema kitsamat ja pikemat sorti jalalabale väga hästi. Aga nt Superfit võib pealt kitsaks jääda. Ja Kuomad on talle liiga avarad.
Laps on praegu ca 135 cm pikk ja ilmselt saab tema jalanumber olema täiskasvanuna 40-41 kanti. Seega ei usu tegelikult, et jalg enam üle ühe numbri aastas kasvab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 16:03; 09.02 10:11; 09.02 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli eelmine talv esimese klassi plikal 33-34. Eccod 34. Selle talve hakul sai ostetud Kuomad 36. Proovida ei saanud Soomest toodi, seega nende mõõtude järgi, mis Kingaklubis üleval. Tundusid jube suured, aga laps pole kurtnud. Nüüd nägin poes vahvaid vildist, tikanditega saapaid, vaid 22¤, mõtlesin et 37 oleks järgmiseks aastaks ok. Tõin saapad koju, plika pani jalga ja … parajad! Nüüd käib nendega. Ma ei taha mõeldagi, mis number siis tuleval talvel on. Ilmselt minu enda 39 saapad parajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tore, et arutelu kenasti käima läks :-). Otsutasin, et ei osta ette. Et need talvesaapad ka nii kallid peavad olema… Iga aastaga hind tõuseb ja mitte vähe, vähemalt Vikingitel.[/tsitaat]

Meil on 5 paari talvesaapaid Vikingeid olnud, praegugi üks paar kapis järgmist talve ootamas, Vkingit on jube hea ette osta. Mul lapsel 34 saabas praegu ootel, tellisin Amazonist, Viking Catskill on mudel, mõnusad ja ilusad. Telli ka sealt, võin sulle 34 nr sisetalla öelda, iga number neil 7 mm suurem (sellel mudelil), hea ette osta. lapse jalakuju enam vaevalt muutub, seetõttu on Viiking kindla peale minek. Võin aidata tellimisega kui ise hätta jääd. Saapa hinnale lisa ca 7 eurot postikulu. Catskillid seal minu arust hetkel 48 euri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 18:19; 06.02 23:32; 09.02 12:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps kui palju kasvab 7-aastase tüdruku jalg järgmiseks talveks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.