Esileht Ilu Kui palju kulutate ilule aega ja raha?

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 266 )

Teema: Kui palju kulutate ilule aega ja raha?

Postitas:
Kägu

Jope on spordirõivas. “Inimeste sekka” lähen soliidsemate ülerõivastega.

No jälle jõuame sinna, et perekooli muttidele sobib ainult villane mantel.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jube tõesti. Pole ime, kui seal all on veel ballikleit,

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis neid parkasid siin nii hirmsasti põlatakse, tavaline talvejope ju. Oleks siis kole või midagi.

Need pääsusabaga leekivpunased ja tibukollased parkad on ikka väga jubedad, lausa silmipimestavalt jubedad.

+5
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei käi laibanahkadesse või surnud lindudelt kitkutud (odavamad hullem veel, elavatelt lindudelt kistud) sulgedesse mässituna ringi ja tõepoolest eelistan, et minu sooja andmiseks pole  keegi piinarikkalt surema pidanud. Tänapäeval ei päde enam see, et pole materjale, kõige soojem on karusnahk- on vägagi sooje, vettpidavaid, hingavaid, hüpoallergeenseid materjale, isegi taaskasutatavad.

Normaalne talvejope- hingav, kehassetöödeldud, ilmastikukindel, kerge, mitte mingi lüliline vormitus, millel lisaks veel selg paljaks jääb:

+4
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Normaalne talvejope- hingav, kehassetöödeldud, ilmastikukindel, kerge, mitte mingi lüliline vormitus, millel lisaks veel selg paljaks jääb:

Ok, ma ei julgeks sellisega isegi pimedas käia, mega kole lihtsalt.

+7
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei käi laibanahkadesse või surnud lindudelt kitkutud (odavamad hullem veel, elavatelt lindudelt kistud) sulgedesse mässituna ringi ja tõepoolest eelistan, et minu sooja andmiseks pole  keegi piinarikkalt surema pidanud.

Mis patjade ja tekkidega sa siis elad? Elementaarne ju, et korralikud udusulepadjad-ja tekid kodus.

+2
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jalutan koeraga mitu tundi päevas, ja ainus mis mind jopede-mantlite juures huvitab, on praktilisus. Et oleks kerge, soe, pestav, peaks vihma, tuult, elaks üle koerte tervitused, kataks tagumiku. Mingit ülehinnatud “sheffi” jänkukraega sulejoppi kindlasti ei osta – ei pea minu edevuse pärast linnud-loomad surema.

Ja siin Tallinna kesklinna hinnatud osas on tegelikult kõik teised koeraomanikud samasugused – praktilistes mugavates riietes.

Jap, minagi koeraomanik, kes käib pikkadel ringidel koeraga. Ja ainuke asi, mis mind soojas suudab hoida, on naturaalnahast kasukas. Sorry küll, aga nii on. Kesklinnas ei seikle, äärelinnas mõnusamad linnajaod.

Üldse ei huvita, mida keegi arvab.

0
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis patjade ja tekkidega sa siis elad? Elementaarne ju, et korralikud udusulepadjad-ja tekid kodus.

pole ühtegi suletekki-patja kodus, jubedad tolmukogujad. Uued tehnilised materjalid on palju mõnusamad.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Koeraga jaluta, millega tahes. Millise jopega sa inimeste sekka lähed? Teksade ning vaba-ajarõivastega kandmiseks tahaks ikka ilusat ja kallist jopet.

Kahjuks või õnneks on nii, et kuigi kapis ripub ka villane mantel ja “ilus” jope, siis enamasti valin mugavuse ning linna peale lähen ikka nende samade koerariietega…

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jap, minagi koeraomanik, kes käib pikkadel ringidel koeraga. Ja ainuke asi, mis mind soojas suudab hoida, on naturaalnahast kasukas. Sorry küll, aga nii on. Kesklinnas ei seikle, äärelinnas mõnusamad linnajaod. Üldse ei huvita, mida keegi arvab.

no siis teed sa neid pikki ringe küll ainult ideaalse karge talveilmaga. Vähegi niiskema ilmaga on kasukas raske, märg ja kipub haisema samamoodi nagu koer.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jope on spordirõivas. “Inimeste sekka” lähen soliidsemate ülerõivastega.

Mina kannan tõesti peaaegu koguaeg mantlit. Ma eriti ei kujuta ennast ette kontsasaabaste ja parkaga.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina kannan tõesti peaaegu koguaeg mantlit. Ma eriti ei kujuta ennast ette kontsasaabaste ja parkaga.

Kontsasaabastega jalutama? Metsarajale kõndima? Mida sa dressidega ja vaba-ajarõivastega kannad, mantlit?

Kontsasaapad on nii ajast ja arust.

+5
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kontsasaabastega jalutama? Metsarajale kõndima? Mida sa dressidega ja vaba-ajarõivastega kannad, mantlit?

Kontsasaapad on nii ajast ja arust.

Metsarajal ma käin tõesti jopega, üldiselt softshelliga.

Vabaajarõivad? Ma ei kanna vabal ajal dresse. Ma kannan spordirõivaid ainult trenni tehes ja kui ma trenni teen, siis ega ma jopet selga ei pane. ????

Kontsasaapad on ajast ja arust? Ütle nüüd, et sa ei kanna kingi ka. Käidki koguaeg dresside ja tossudega?

+2
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabaajarõivad? Ma ei kanna vabal ajal dresse. Ma kannan spordirõivaid ainult trenni tehes ja kui ma trenni teen, siis ega ma jopet selga ei pane. ???? Kontsasaapad on ajast ja arust? Ütle nüüd, et sa ei kanna kingi ka. Käidki koguaeg dresside ja tossudega?

Trenni lähed kontsakingades? Ma panen dressid või vabaajariided selga, kontsad ja trennikott ikka päris kole kombo.

Mul on palju kalleid ja kvaliteetseid saapaid, kümmekond paari. Enamik on kontsata, sest kontsi kantakse tänapäeval suht ainult pidulikel sündmustel. Tosse kantakse tänapäeval kleidiga ja seelikuga. Dressid olid hetk tagasi lausa moes.

Sa vist mingi vanakooli proua.

+6
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabaajarõivad? Ma ei kanna vabal ajal dresse. Ma kannan spordirõivaid ainult trenni tehes ja kui ma trenni teen, siis ega ma jopet selga ei pane. ???? Kontsasaapad on ajast ja arust? Ütle nüüd, et sa ei kanna kingi ka. Käidki koguaeg dresside ja tossudega?

Trenni lähed kontsakingades? Ma panen dressid või vabaajariided selga, kontsad ja trennikott ikka päris kole kombo.

Mul on palju kalleid ja kvaliteetseid saapaid, kümmekond paari. Enamik on kontsata, sest kontsi kantakse tänapäeval suht ainult pidulikel sündmustel. Tosse kantakse tänapäeval kleidiga ja seelikuga. Dressid olid hetk tagasi lausa moes.

Sa vist mingi vanakooli proua.

Mul ei ole ilmselt selline trennikott, mis sul. Mul sobib see kingadega ja ma sõidan trenni autoga.

Mina kannan kontsi koguaeg, olen alati kandnud. Mulle meeldib ja mul on mugav.
Sina võid kleite tossudega kanda, mina ei kanna.
Vanakooli proua? Hmm…võibolla tõesti, mulle meeldib klassika. Jah, ma võin olla vanakooli proua.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ma võin olla vanakooli proua.

Mõnikord mõtlen, et miks need vanakooli prouad ennast niimoodi piinavad. Ükspäev näitas ühe naise jalgu, kes oli ligi 60 ja eluaeg kõrgeid kontsi kandnud. Tema jalad olid täiesti moondunud. Meil on tööl ka üks selline 55 aastane naine. Iga päev ülikõrged kontsad. No ei ole ta sellest kuidagi ilusam ega peenem, naeruväärne pigem.

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnikord mõtlen, et miks need vanakooli prouad ennast niimoodi piinavad. Ükspäev näitas ühe naise jalgu, kes oli ligi 60 ja eluaeg kõrgeid kontsi kandnud. Tema jalad olid täiesti moondunud. Meil on tööl ka üks selline 55 aastane naine. Iga päev ülikõrged kontsad. No ei ole ta sellest kuidagi ilusam ega peenem, naeruväärne pigem.

Ma pole kordagi öelnud kui kõrged mu kontsad on – ära tee mingid suvalisi järeldusi.
Samas, ma ei pea vanemaid daame, kes kannavad kõrgeid kontsi üldse naeruväärseks. Miks peaks? Loomulikult oleneb ka kingadest.

Muide, vanakooli proua ei tähenda tingimata vanat inimest.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatan Kate Middletoni ja tema kannab päris palju kontsasid. Minu arust päris kena. Eriti ei kujuta ette, et tal kleidiga tossud oleksid.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vaatan Kate Middletoni ja tema kannab päris palju kontsasid. Minu arust päris kena. Eriti ei kujuta ette, et tal kleidiga tossud oleksid.

Sa näed teda ju ainult pidulikel sündmustel, mitte igapäevaelus. Kuskile vabaajaüritusele ei pane ta ju mingeid kontsi jalga. Need meie mutid kannavad kontsi tööl, trennis ja jumal teab kus.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on esindusinimene, sina ilmselgelt mitte.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte vanat, vaid vana on see sõna. Ei usu küll, et sa eriti noor oleks. Kui oled, siis vist kuskilt maapiirkonnast. Moodne noor sellist jama küll ei ajaks ja ei istuks ka Perekoolis.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta on esindusinimene, sina ilmselgelt mitte.

Mis see siia puutub? Ma kirjutasin sellest, et see on kena.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need meie mutid kannavad kontsi tööl, trennis ja jumal teab kus

Ja see pagana kontsaklõbin kusagil trennis, iuuu, piinlik.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pükstega kannab tosse ja madalaid kingi. Mitte kontsakingi, nagu sina.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte vanat, vaid vana on see sõna. Ei usu küll, et sa eriti noor oleks. Kui oled, siis vist kuskilt maapiirkonnast. Moodne noor sellist jama küll ei ajaks ja ei istuks ka Perekoolis.

Tänan tähelepaneku eest.

Moodne noor? Milline on moodne noor üldse?
Miks sa nii ebaviisakalt räägid? Mis ma sulle teinud olen? Sulle ei ole õpetatud normaalset suhtlemist?

Maapiirkonnast ma kahjuks ei ole, tahaks, aga see on üsna kallis lõbu.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pükstega kannab tosse ja madalaid kingi. Mitte kontsakingi, nagu sina.

Sa ikka tead, et kontsakingad on erineva kõrgusega?

Ja kui ma kannan pükse(vahel tuleb ette), siis ma kannan loaferseid.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need meie mutid kannavad kontsi tööl, trennis ja jumal teab kus

Ja see pagana kontsaklõbin kusagil trennis, iuuu, piinlik.

Ma pole mitte kunagi näinud trennis inimest kontsadel. Mitte kunagi! Okei, tantsutrennis jah, aga mujal?

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole mitte kunagi näinud trennis inimest kontsadel. Mitte kunagi! Okei, tantsutrennis jah, aga mujal?

Sa riietusruumis ei käi? Otse tänavalt saali? Okei siis.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa riietusruumis ei käi? Otse tänavalt saali? Okei siis.

Sind häirivad riietusruumis kontsad? Sul on tõesti mingi suurem probleem.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sind häirivad riietusruumis kontsad? Sul on tõesti mingi suurem probleem.

Jah, kui normaalsed treenijad tulevad mõistlike riietega ning siis tuleb tikk-kontsadel klõbistav pidulikus rüüs meigitud mutt, siis on see tõesti kohatu ja maitsetu sellises õhkkonnas.

+4
-2
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 266 )

Esileht Ilu Kui palju kulutate ilule aega ja raha?