Esileht Ilu Kui palju kulutate ilule aega ja raha?

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 266 )

Teema: Kui palju kulutate ilule aega ja raha?

Postitas:
Kägu

Jah, kui normaalsed treenijad tulevad mõistlike riietega ning siis tuleb tikk-kontsadel klõbistav pidulikus rüüs meigitud mutt, siis on see tõesti kohatu ja maitsetu sellises õhkkonnas.

Sellised maitselagedad mutid ei saa tõesti aru, et üle panemine riietuses on sama maitsetu kui pidulikule galale teksastega minek. Meil tõi lapse eelkooli ema, kes oli iga päev niimoodi üles vuhvitud, nagu Oscari galale läheks. No see pole maitsekas. Karjus kohe kõigile kaugelt: uusrikkast vene baaba tuleb.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind häirivad riietusruumis kontsad? Sul on tõesti mingi suurem probleem.

Jah, kui normaalsed treenijad tulevad mõistlike riietega ning siis tuleb tikk-kontsadel klõbistav pidulikus rüüs meigitud mutt, siis on see tõesti kohatu ja maitsetu sellises õhkkonnas.

No see on ikka äärmus, eestlased üldiselt nii riides ei käi. Nii käivad rohkem slaavlased.
Ma olen kohanud mõnda sellist küll, aga ma tavaliselt ei tee välja. Kummaline on neid muidugi saalis näha, seal nad teevad igasuguseid trikke ja see tavaliselt ei ole seotud trenniga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis sul sellest palju mina kulutan. Ma kulutan umbes 500 kuus. Samas mu väga kena sõbranna ei kuluta ma arvan 100 eur-gi. Miks sa pead end teistega võrdlema ? Kulutad palju tahad ja vajalikuks pead.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta küll ette, et sellistest hooldustest palju muutub. Võib-olla, kui enne on monokulm ja seda kitkuda lasta või muidu meiki mitte kasutada, aga siis lasta püsimeik teha. Eriti arusaamatu on maniküüris ja pediküüris käimine, kas ise ei saa küüsi lõigata. Depilatsioon on lihtsalt valus, raseerija on tavaliselt naistel kodus olemas. Palju olulisem oleks igapäevaselt ise nt näonaha eest hoolitseda, sporti teha, kaalus alla võtta. Enamik nimetatud teenustest ei muuda inimene välimust üldse.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta küll ette, et sellistest hooldustest palju muutub. Võib-olla, kui enne on monokulm ja seda kitkuda lasta või muidu meiki mitte kasutada, aga siis lasta püsimeik teha. Eriti arusaamatu on maniküüris ja pediküüris käimine, kas ise ei saa küüsi lõigata. Depilatsioon on lihtsalt valus, raseerija on tavaliselt naistel kodus olemas. Palju olulisem oleks igapäevaselt ise nt näonaha eest hoolitseda, sporti teha, kaalus alla võtta. Enamik nimetatud teenustest ei muuda inimene välimust üldse.

Tegelikult nii ju ongi. See suur rahakulutamine riietele ja kulinatele, mingid salongihooldused, need ei tee sugugi ilusamaks. Kõige olulisem on ilus keha ja näonahk, terved juuksed. Siis ei olegi mingit vahet, mis sa selga paned. Ilusa kehaga on kole kleit ka palju ilusam kui ülekaalulise seljas ülikallis kleit. Salongihooldused ei muuda midagi, kui igapäevaselt naha eest ei hoolitse.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta küll ette, et sellistest hooldustest palju muutub. Võib-olla, kui enne on monokulm ja seda kitkuda lasta või muidu meiki mitte kasutada, aga siis lasta püsimeik teha. Eriti arusaamatu on maniküüris ja pediküüris käimine, kas ise ei saa küüsi lõigata. Depilatsioon on lihtsalt valus, raseerija on tavaliselt naistel kodus olemas. Palju olulisem oleks igapäevaselt ise nt näonaha eest hoolitseda, sporti teha, kaalus alla võtta. Enamik nimetatud teenustest ei muuda inimene välimust üldse.

Eks need kallid hooldused mõjuvadki rohkem egole kui nahale:)

Samas kulme käin küll kord kuus korrigeerimas ja värvimas – kosmeetik teeb seda nii palju paremini kui ma ise. Pediküür on vanemale inimesele ikka väga vajalik teenus – ise tihti ei näe, ei paindu, ei oska õigesti varbaküüsi lõigata. Paljudel vanematel inimestel koledad varbad, pediküür aitaks siin palju.

Sääri depin ka kosmeetikus – kui ikka tema üle käib, siis kolm nädalat mureta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta küll ette, et sellistest hooldustest palju muutub. Võib-olla, kui enne on monokulm ja seda kitkuda lasta või muidu meiki mitte kasutada, aga siis lasta püsimeik teha. Eriti arusaamatu on maniküüris ja pediküüris käimine, kas ise ei saa küüsi lõigata. Depilatsioon on lihtsalt valus, raseerija on tavaliselt naistel kodus olemas. Palju olulisem oleks igapäevaselt ise nt näonaha eest hoolitseda, sporti teha, kaalus alla võtta. Enamik nimetatud teenustest ei muuda inimene välimust üldse.

Tegelikult nii ju ongi. See suur rahakulutamine riietele ja kulinatele, mingid salongihooldused, need ei tee sugugi ilusamaks. Kõige olulisem on ilus keha ja näonahk, terved juuksed. Siis ei olegi mingit vahet, mis sa selga paned. Ilusa kehaga on kole kleit ka palju ilusam kui ülekaalulise seljas ülikallis kleit. Salongihooldused ei muuda midagi, kui igapäevaselt naha eest ei hoolitse.

Minu meelest loeb pingutus. Inimesest peab välja paistma, et ta üritab oma välimuse nimel hoolt näha. Kaasajal on lubatud olla natuke koleda näo ja kehaga. Aga peab paistma välja, et inimeme üritab.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest loeb pingutus. Inimesest peab välja paistma, et ta üritab oma välimuse nimel hoolt näha. Kaasajal on lubatud olla natuke koleda näo ja kehaga. Aga peab paistma välja, et inimeme üritab.

Täielik jamps. Kõige ilusamad on ikka need, kellest ei paista välja, et nad pidevalt punnitavad, aga välja ei tule midagi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta küll ette, et sellistest hooldustest palju muutub. Võib-olla, kui enne on monokulm ja seda kitkuda lasta või muidu meiki mitte kasutada, aga siis lasta püsimeik teha. Eriti arusaamatu on maniküüris ja pediküüris käimine, kas ise ei saa küüsi lõigata. Depilatsioon on lihtsalt valus, raseerija on tavaliselt naistel kodus olemas. Palju olulisem oleks igapäevaselt ise nt näonaha eest hoolitseda, sporti teha, kaalus alla võtta. Enamik nimetatud teenustest ei muuda inimene välimust üldse.

Tegelikult nii ju ongi. See suur rahakulutamine riietele ja kulinatele, mingid salongihooldused, need ei tee sugugi ilusamaks. Kõige olulisem on ilus keha ja näonahk, terved juuksed. Siis ei olegi mingit vahet, mis sa selga paned. Ilusa kehaga on kole kleit ka palju ilusam kui ülekaalulise seljas ülikallis kleit. Salongihooldused ei muuda midagi, kui igapäevaselt naha eest ei hoolitse.

Minu meelest loeb pingutus. Inimesest peab välja paistma, et ta üritab oma välimuse nimel hoolt näha. Kaasajal on lubatud olla natuke koleda näo ja kehaga. Aga peab paistma välja, et inimeme üritab.

Pingutus loeb siis, kui sa tööalaselt/õppimisel/elus üritad ja pingutad vaatamata kõigele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest loeb pingutus. Inimesest peab välja paistma, et ta üritab oma välimuse nimel hoolt näha. Kaasajal on lubatud olla natuke koleda näo ja kehaga. Aga peab paistma välja, et inimeme üritab.

Minu meelest just vastupidi. Võid ju pingutada, aega ja raha kulutada, aga see ei tohi välja paista! Tulemus peab jääma loomulik. Teistele peab tunduma, et pole üldse midagi tehtud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohalike pärast ei pea tuunima aga välispartnerite pärast peab?

Kas selle jaoks on mingi lisatasu ka määratud?

Ta lihtsalt soovis ära mainida, milline äge ärinanine ta on 😉

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes kannab sulejopet?? Mina ei kanna ja minu lapsed ka mitte.

Millist jopet sa siis kannad, vateeritud jopet? See jah odavam variant. Magad ka vatiinipadjal ja peale tõmbad vatiiniteki?

Sulejope on väga sheff ja moekas.

Ülikole 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sheff ja moekas” ????????

Kui nati raja kogud, saad vb ka endale lubada.

Siin värsked mudelid

https://www.farfetch.com/ee/shopping/women/padded-jackets-1/items.aspx?page=1&view=90&sort=1&utm_medium=cpc

Ei ole oma raha peale vihane, et selliste hindadega asju hakkaks ostma.

Enamus überkoledad ka ju 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne talvejope- hingav, kehassetöödeldud, ilmastikukindel, kerge, mitte mingi lüliline vormitus, millel lisaks veel selg paljaks jääb:

Ok, ma ei julgeks sellisega isegi pimedas käia, mega kole lihtsalt.

Ilmselgelt sinu keha jaoks see ei sobigi

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt sinu keha jaoks see ei sobigi

Mhmh, minu kena keha soobib vaid kalleid ja kvaliteetseid riideid, mitte  marjulkäimise tuuste.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt sinu keha jaoks see ei sobigi

Mhmh, minu kena keha soobib vaid kalleid ja kvaliteetseid riideid, mitte marjulkäimise tuuste.

Ma näen kartulikotis ka imekaunis välja. Ja õnneks mu enesehinnang ei sõltu sellest, mis ja kui kallis asi mul seljas on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sheff ja moekas” ????????

Kui nati raja kogud, saad vb ka endale lubada.

Siin värsked mudelid

https://www.farfetch.com/ee/shopping/women/padded-jackets-1/items.aspx?page=1&view=90&sort=1&utm_medium=cpc

Ei ole oma raha peale vihane, et selliste hindadega asju hakkaks ostma.

Enamus überkoledad ka ju ????

Jap, ma sealt võibolla ühte asja kannaks, aga seda ka siis, kui midagi ilusamat selga pole panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näen kartulikotis ka imekaunis välja. Ja õnneks mu enesehinnang ei sõltu sellest, mis ja kui kallis asi mul seljas on.

Suht kindlalt sa mingit kartulikotti seljas kannadki, maitset pole ju absoluutselt, kui seda roosat nartsu kenaks jopeks pidasid. Sinusuguseid mammisid kõik maakolkad täis.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kulutan enda peale keskmiselt 400 eurot kuus.  Selle summa sees riided, kosmeetika, hügieenitarbed,  raamatud, juuksur, telefoniarve jms, mis ainult minu kulu on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näen kartulikotis ka imekaunis välja. Ja õnneks mu enesehinnang ei sõltu sellest, mis ja kui kallis asi mul seljas on.

Suht kindlalt sa mingit kartulikotti seljas kannadki, maitset pole ju absoluutselt, kui seda roosat nartsu kenaks jopeks pidasid. Sinusuguseid mammisid kõik maakolkad täis.

Mul on jah roosa kartulikott selgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kulutagi, kui just hambapastat ja šampooni mitte arvestada. Aga ega ma neid ka iga kuu ei osta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kulutagi, kui just hambapastat ja šampooni mitte arvestada. Aga ega ma neid ka iga kuu ei osta.

Iuuu, juuksed värvimata, jalad-käed värvimata, kulmud värvimata, meiki pole? Väkk.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värvitud käed on mingi uus  moeröögatus? Ainult labakäed või õlgadeni välja?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kulutagi, kui just hambapastat ja šampooni mitte arvestada. Aga ega ma neid ka iga kuu ei osta.

Iuuu, juuksed värvimata, jalad-käed värvimata, kulmud värvimata, meiki pole? Väkk.

ma enamvähem samasugune vähekulutaja. Juukseid värvib juuksur kord kvartalis, uue lõhna ostan sünnipäeval endale kingiks. Kehakreemi (EA) kulub kaks potti aastas, näokreemi üks purk. Küünelakki ostan vast pudelikese aastas. Huulepulk ja -pliiats kestavad ka jube kaua, samuti jumestuskreem.

Igakuine kulu on kulmude tegemine kosmeetikus ja suvel säärte depp. Juukselõikus ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kulmud teen ise( värvi, kitkun)

pediküür, maniküür teen ise ( kahjuks geelküüned ei sobi muidu käiks iga 3 nädala tagant)

rullmassaaz 2x nädalas peale tööd enne lasteaeda

näohooldus 1x 2 kuu tagant muidu koorin, kreemitan, maskitan saunas iga nädal

trenn- kui huvi jooksma, suusatama, rullitama minna on siis lähen

ära söö üle ja ära lase stressi ligi( püüa ära tunda)

riideid ostan reisidelt või paar korda aastas uuendan midagi garderoobist.

kõik ok.

juuksur Ca 4*aastas

ilus olen( piisavalt enese jaoks)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on loomupäraselt tumedad kulmud ja ripsmed, nõnda nendega erilist muret pole. Kitkumist- seda küll!

Olen 42, aga halli juustes veel pole. Nõnda on juuksed värvimata ja tooniks keskmine pruun.

Meeldib väga, kui need on suvepäikesest pleekinud ja heledate salkudega. Kerge loomulik lokk on ka sees. Poolpikad. Juuksuris käin kaks korda aastas otsi tasandamas. Korraga siis u. 4 cm,

Eelmisel nädalal just käisin ja juuksur kommenteeris, et “paljud lasevad lõigata vaevu paar millimeetrit, kuigi vaja oleks 5 cm vähemalt lühemaks võtta, et kena välimus neile tekitada. Sina aga lased julgelt kärpida ja tulemus on ka kohe hoopis teine.” Nojah, eks ta ole: mul on neid juhtumisi ka palju looduse poolt antud. Ja mõnel nad kasvavadki aeglaselt. Siis ei lajatagi kohe 4 cm maha, arusaadav.

Näo- ja silmakreem peavad mul küll korralikud olema: Apteegist Eucerinilt. Minu arvates täidavad need ka oma eesmärki edukalt: polegi nagu kortse näol veel 🙂

Nahka koorin ja maskitan. Saun on iganädalane rituaal. Aegajalt mätsin ka juusteese maski (davines), mis niisutab mu kuivi juukseid hästi ja lõhn on samuti meeldiv. Kasutan ka juusteotste puhul õli (CHI) . Üks neist on lisaks sära andev. Päises käes helgivad tõesti kaunilt.

Maniküüri ja pediküüri teen ise. Sõrmeküüsi mulle lakkida ei meeldi: kuidagi ebamugav tunne tekib. Varbad aga said küll viimase saunaskäigu järel värskema ilme: tooniks vanaroosa. Tekkis kohe tahtmine suvekingad jala otsa lükata. Mõnusalt kerge suvine tunne!

Figuur. Samuti on looduse poolt palju kaasa antud, aga vormis hoidmine on ikkagi mu enda teha ja kujundada. 175/63 on mu hea enesetunde kaal. On sportlikkust, vitaalsust ja jõudu piisavalt.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*päikese käes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on loomupäraselt tumedad kulmud ja ripsmed, nõnda nendega erilist muret pole. Kitkumist- seda küll!

Olen 42, aga halli juustes veel pole. Nõnda on juuksed värvimata ja tooniks keskmine pruun.

Meeldib väga, kui need on suvepäikesest pleekinud ja heledate salkudega. Kerge loomulik lokk on ka sees. Poolpikad. Juuksuris käin kaks korda aastas otsi tasandamas. Korraga siis u. 4 cm,

Eelmisel nädalal just käisin ja juuksur kommenteeris, et “paljud lasevad lõigata vaevu paar millimeetrit, kuigi vaja oleks 5 cm vähemalt lühemaks võtta, et kena välimus neile tekitada. Sina aga lased julgelt kärpida ja tulemus on ka kohe hoopis teine.” Nojah, eks ta ole: mul on neid juhtumisi ka palju looduse poolt antud. Ja mõnel nad kasvavadki aeglaselt. Siis ei lajatagi kohe 4 cm maha, arusaadav.

Näo- ja silmakreem peavad mul küll korralikud olema: Apteegist Eucerinilt. Minu arvates täidavad need ka oma eesmärki edukalt: polegi nagu kortse näol veel ????

Nahka koorin ja maskitan. Saun on iganädalane rituaal. Aegajalt mätsin ka juusteese maski (davines), mis niisutab mu kuivi juukseid hästi ja lõhn on samuti meeldiv. Kasutan ka juusteotste puhul õli (CHI) . Üks neist on lisaks sära andev. Päises käes helgivad tõesti kaunilt.

Maniküüri ja pediküüri teen ise. Sõrmeküüsi mulle lakkida ei meeldi: kuidagi ebamugav tunne tekib. Varbad aga said küll viimase saunaskäigu järel värskema ilme: tooniks vanaroosa. Tekkis kohe tahtmine suvekingad jala otsa lükata. Mõnusalt kerge suvine tunne!

Figuur. Samuti on looduse poolt palju kaasa antud, aga vormis hoidmine on ikkagi mu enda teha ja kujundada. 175/63 on mu hea enesetunde kaal. On sportlikkust, vitaalsust ja jõudu piisavalt.

Sa teed nalja? 2 korda aastas käid lõikamas ja et siis tuleb 4 cm kärpida..see ongi see iga 5 nädala takka pool cm. Aga vähemalt on siis alati korrektne, mitte 2 x aastas.

42 ja pole veel kortse ega halli. Tead, ei peagi olema.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tee nalja. Nii ongi. Kui on paksud juuksed, siis ei tulegi neid sagedamini kärpida: näevad viisakad välja nii pikematena kui ka lühematena, erilist vahet pole. Enda silmale vähemalt.

Jah, see puhas rõõm, et 40-ndete algus veel nii kena inimese kehastuses saab veeta. Mu 54-sel naiskolleegil pole ka veel häda midagi. Temal on küll prillid, mis silmaalused kurrud kenasti ära peidab. Otsmik on aga täiesti sile. Mul pigem hakkavad sinna kerged jooned tekkima.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni kuu ei kulu peaaegu midagi, kodus on piisavad varud hügieeni-ja meigitarbeid olemas.

Kui nüüd püüda kuu lõikes arvutada, ehk siis 20-30€.

Juuksuris oleks siiski vaja käia igakuiselt väljakasvu värvimas, enamasti käingi, vahel, kui juuksed rohkem pleekinud, siis veab kauem välja.

Küüsi lakin ise, karvadega saan ka ise hakkama.

Kõige rohkem raha läheb kortsusüstide peale, paar korda aastas botox ja samamoodi täitesüstid. See teeb umbes 100€ kuu kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 266 )


Esileht Ilu Kui palju kulutate ilule aega ja raha?