Esileht Ilu Kui palju kulutate ilule aega ja raha?

Näitan 26 postitust - vahemik 241 kuni 266 (kokku 266 )

Teema: Kui palju kulutate ilule aega ja raha?

Postitas:
Kägu

Lõikan juukseid kord aastas ca 12cm, sest ühe kuu kasv ongi kuskil 1 cm. Aastas 8cm kasv on pigem kehvapoolne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõikan juukseid kord aastas ca 12cm, sest ühe kuu kasv ongi kuskil 1 cm. Aastas 8cm kasv on pigem kehvapoolne.

Äkki lõikaks natuke sagedamini oma juukseid, aasta otsa lõikamata juuksed on ikka väga koledad, ükskõik, mis sa ka ise sellest ei arvaks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tee nalja. Nii ongi. Kui on paksud juuksed, siis ei tulegi neid sagedamini kärpida: näevad viisakad välja nii pikematena kui ka lühematena, erilist vahet pole. Enda silmale vähemalt.

Jah, see puhas rõõm, et 40-ndete algus veel nii kena inimese kehastuses saab veeta. Mu 54-sel naiskolleegil pole ka veel häda midagi. Temal on küll prillid, mis silmaalused kurrud kenasti ära peidab. Otsmik on aga täiesti sile. Mul pigem hakkavad sinna kerged jooned tekkima.

Sa ei saanud irooniast aru. Sinuvanusel ei peagi kortse ega halli peas olema, kasutad tavalist kreemi ja lõikad  juukseid 2 x aastas, üsna tavaline hoolitsemata isik.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma selle koha pealt ütlen väga lihtsa asja: naised ei tee ennast ilusaks teiste jaoks, naised teevad ennast ilusaks iseenda jaoks.

Kui see tõele vastaks, poleks taolistes teemades seda otsatut viha nende naiste suunal, kes ei meigi-kitku-värvi. Eriti veel nende, kes end seejuures niisamagi ilusaks peavad. Sest kelle asi see peaks olema, kui mõni ennast “iseenda jaoks ilusaks” teha ei tahagi? Aga osasid ikka jubedalt häirib.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad, heal juhul täiskasvanud keskikka jõudmas 1% inimese on loomulikult nii ilusad, et hommikul piisab vaid näo pesemisest ja oledki kena.

Sa pead silmas 1% poolest maailma rahvastikust ehk naistest? Sest mehed on ju kõik ilusad, ilma meikimata ja kulme kitkumata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 42aastane, kes kilkab, kuidas tal pole veel halli ega kortse, ajab naeru peale 🙂 hea inimene, enamusel pole neid 40+ algusaastatel veel üldsegi või on väikesed naerukurrud maksimaalselt 🙂 Tõeline vananemine algabki alles ca 45. eluaastal (kel varem, kel hiljem, hallinemine on väga suure päriliku faktoriga, niiet mis vanuses emad-isad halliks läksid, on sama ka lastel oodata), kus märgatavalt on kurrukeste süvenemine jne, aga see kõik on tavaline.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 42aastane, kes kilkab, kuidas tal pole veel halli ega kortse, ajab naeru peale ???? hea inimene, enamusel pole neid 40+ algusaastatel veel üldsegi või on väikesed naerukurrud maksimaalselt ???? Tõeline vananemine algabki alles ca 45. eluaastal (kel varem, kel hiljem, hallinemine on väga suure päriliku faktoriga, niiet mis vanuses emad-isad halliks läksid, on sama ka lastel oodata), kus märgatavalt on kurrukeste süvenemine jne, aga see kõik on tavaline.

No ma vaidlen vastu, isegi 30-ndate lõpus võivad mõned olla juba üsna süvenenud kortsudega, juuksed hallid. Tänapäeval lihtsalt süstitakse ja värvitakse ja kõik vaatavadki et näe, kortse ei ole ja juuksed ilusad.

Mul töökollektiivis on palju 30-40+ eluaastates naisi, ei ole see pilt nii kena, kui eelnevalt kirjeldatud, kellel kanavarbad, kellel suu ümbrus kortsus, kellel nasolabiaalid väga sügavad.  Ja mõni näeb välja nagu 25, lihtsalt käib protseduuridel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 42aastane, kes kilkab, kuidas tal pole veel halli ega kortse, ajab naeru peale ???? hea inimene, enamusel pole neid 40+ algusaastatel veel üldsegi või on väikesed naerukurrud maksimaalselt ???? Tõeline vananemine algabki alles ca 45. eluaastal (kel varem, kel hiljem, hallinemine on väga suure päriliku faktoriga, niiet mis vanuses emad-isad halliks läksid, on sama ka lastel oodata), kus märgatavalt on kurrukeste süvenemine jne, aga see kõik on tavaline.

No ma vaidlen vastu, isegi 30-ndate lõpus võivad mõned olla juba üsna süvenenud kortsudega, juuksed hallid. Tänapäeval lihtsalt süstitakse ja värvitakse ja kõik vaatavadki et näe, kortse ei ole ja juuksed ilusad.

Mul töökollektiivis on palju 30-40+ eluaastates naisi, ei ole see pilt nii kena, kui eelnevalt kirjeldatud, kellel kanavarbad, kellel suu ümbrus kortsus, kellel nasolabiaalid väga sügavad. Ja mõni näeb välja nagu 25, lihtsalt käib protseduuridel.

Olen 50+, sõbrannad-tuttavad enamasti samas 50-kandis. No ei ole mingeid hulle kortse kellelgi, juuksed küll hallinevad aga seda pole värvi alt märgata. Ja tean päris kindlalt, et ei süstita ega lõigata.  Kortse on natuke – see teebki meid ilusaks ja huvitavaks. Õudne kui 50+ oleks beebinägu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tean päris kindlalt, et ei süstita ega lõigata.  Kortse on natuke – see teebki meid ilusaks ja huvitavaks. Õudne kui 50+ oleks beebinägu.

Kust sa tead? Minu puhul ei tea mitte keegi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tean päris kindlalt, et ei süstita ega lõigata. Kortse on natuke – see teebki meid ilusaks ja huvitavaks. Õudne kui 50+ oleks beebinägu.

Kust sa tead? Minu puhul ei tea mitte keegi.

Tean, sest näen suht tihedalt ja saaksin aru küll, kui näos mingi muutus toimuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest näen suht tihedalt ja saaksin aru küll, kui näos mingi muutus toimuks.

Seda siin mitmed arvavad, aga arvavad valesti.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 42aastane, kes kilkab, kuidas tal pole veel halli ega kortse, ajab naeru peale ???? hea inimene, enamusel pole neid 40+ algusaastatel veel üldsegi või on väikesed naerukurrud maksimaalselt ???? Tõeline vananemine algabki alles ca 45. eluaastal (kel varem, kel hiljem, hallinemine on väga suure päriliku faktoriga, niiet mis vanuses emad-isad halliks läksid, on sama ka lastel oodata), kus märgatavalt on kurrukeste süvenemine jne, aga see kõik on tavaline.

Ma 47. Ema hakkas hallinema 65+, nii et sinna veel aega. Liikumatu nägu täiesti sile, kui naeratan, on muidugi pool nägu kurruline. Noored kolleegid pakkusid, et max 34 olen.

Ja loomulikult ei näe ma välja selline, nagu ma olin 25 või 34. Nägu ikka teistmoodi, mis sest, et sile ja värske.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest näen suht tihedalt ja saaksin aru küll, kui näos mingi muutus toimuks.

Seda siin mitmed arvavad, aga arvavad valesti.

vaevalt. Pole ka sellised inimesed, kes hirmsasti varjaks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tean päris kindlalt, et ei süstita ega lõigata. Kortse on natuke – see teebki meid ilusaks ja huvitavaks. Õudne kui 50+ oleks beebinägu.

Kust sa tead? Minu puhul ei tea mitte keegi.

Tean, sest näen suht tihedalt ja saaksin aru küll, kui näos mingi muutus toimuks.

Kui pidevalt botoxit ja fillereid süstida(mitte megakogustes siis vaid normaalselt), ei toimu mingit silmaga märgatavat muutust. Asjad on stabiilselt ühesugused, see selle asja point ongi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest näen suht tihedalt ja saaksin aru küll, kui näos mingi muutus toimuks.

Ole normaalne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõikan juukseid kord aastas ca 12cm, sest ühe kuu kasv ongi kuskil 1 cm. Aastas 8cm kasv on pigem kehvapoolne.

Äkki lõikaks natuke sagedamini oma juukseid, aasta otsa lõikamata juuksed on ikka väga koledad, ükskõik, mis sa ka ise sellest ei arvaks.

Lõikan nii tihti, kui juuksur soovitab. Juuksuris käin iga 3 nädala tagant. Ta hindab alati oma profi pilguga ja on öelnud, et pole vaja sagedamini, isegi aastaga ei lähe otsad koledaks. Aga see polnud ju jutu point, vaid juuksekasvu kiirus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tean päris kindlalt, et ei süstita ega lõigata. Kortse on natuke – see teebki meid ilusaks ja huvitavaks. Õudne kui 50+ oleks beebinägu.

Kust sa tead? Minu puhul ei tea mitte keegi.

Tean, sest näen suht tihedalt ja saaksin aru küll, kui näos mingi muutus toimuks.

Kui pidevalt botoxit ja fillereid süstida(mitte megakogustes siis vaid normaalselt), ei toimu mingit silmaga märgatavat muutust. Asjad on stabiilselt ühesugused, see selle asja point ongi.

sa elad mingis oma kogukonna reaalsuses. Olen kindel ka sellepärast, et mu tuttavad-sõbrad näevad välja normaalsed. Pole maskinägusid, pardimokki, peegelsiledaid laupasid. On sellises koguses kortse, mida on 50-aastasae puhul meeldiv vaadata, ja mis tunduvad täiesti omal kohal. Kui poleks, oleks imelik.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõikan juukseid kord aastas ca 12cm, sest ühe kuu kasv ongi kuskil 1 cm. Aastas 8cm kasv on pigem kehvapoolne.

Äkki lõikaks natuke sagedamini oma juukseid, aasta otsa lõikamata juuksed on ikka väga koledad, ükskõik, mis sa ka ise sellest ei arvaks.

Sina ja sinu viis takkakiitjat olete siis need, kelle meelest naised peavad siiski teiste jaoks ennast ilusaks tegema?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*Sorry, neli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sa elad mingis oma kogukonna reaalsuses. Olen kindel ka sellepärast, et mu tuttavad-sõbrad näevad välja normaalsed. Pole maskinägusid, pardimokki, peegelsiledaid laupasid. On sellises koguses kortse, mida on 50-aastasae puhul meeldiv vaadata, ja mis tunduvad täiesti omal kohal. Kui poleks, oleks imelik.

Sa oled tõesti rumal. Mina oma tuttavate kortse küll peast ei tea, ka töökaaslase omi mitte, kes istub igapäevaselt mu kõrval. Minu süstidest pole mitte keegi aru saanud, ka mitte oma mees, kes muidu märkab kõike, ka küünelakitooni muutust. Ükski normaalne inimene ei tee endale pardimokki ega maskinägu, ometi võib ta vabalt 2000 eurot aastas süstidele kulutada, et sinusugusele kenasti vananev paista.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On sellises koguses kortse, mida on 50-aastasae puhul meeldiv vaadata, ja mis tunduvad täiesti omal kohal. Kui poleks, oleks imelik.

Need jäetaksegi taotluslikult 😀 😀 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On sellises koguses kortse, mida on 50-aastasae puhul meeldiv vaadata, ja mis tunduvad täiesti omal kohal. Kui poleks, oleks imelik.

Ega kõik kortsud ei kaogi ära. Nüüd süstitakse botoxit ka nii, et väike liikuvus jääb, ega ka filleriga ei saa täiesti siledaks, lihtsalt sügavaid kortse pole. Ilmselt seda peadki loomulikuks vananemiseks. Süstid ongi pigem ennetamiseks, seega polegi sul midagi aru saada, et asi püsib endine, ei lähe hullemaks, nagu loomulikul teel läheks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3ndl tagant ripsmetes (enda omad suht olematud olnud koguaeg) 35eur kord, kord kuus geellakkimine 35 euri kord. Juuksur, ca poole aasta tagant (lasen toonida ja otsi lõigata) 60 euri kord. Pediküüri, kulmud ja dep teen kodus, isepruunistaja ka kui vaja. Esimest korda lasin teha täitesüste, 350 euri, eks näis kaua püsib. Lisaks tantsutrenn 2x nädalas ja tennis 1-2x nädalas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimest korda lasin teha täitesüste, 350 euri, eks näis kaua püsib.

2 aastat rahulikult, huuled aasta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei käi laibanahkadesse või surnud lindudelt kitkutud (odavamad hullem veel, elavatelt lindudelt kistud) sulgedesse mässituna ringi ja tõepoolest eelistan, et minu sooja andmiseks pole keegi piinarikkalt surema pidanud. Tänapäeval ei päde enam see, et pole materjale, kõige soojem on karusnahk- on vägagi sooje, vettpidavaid, hingavaid, hüpoallergeenseid materjale, isegi taaskasutatavad.

Normaalne talvejope- hingav, kehassetöödeldud, ilmastikukindel, kerge, mitte mingi lüliline vormitus, millel lisaks veel selg paljaks jääb:

kehassetöödeldud on küll nii 90ndad… sellist sõnagi teavad ja kasutavad mu ema vanused. Ja see jope pildil on selline, mis ei pea väga kaua vastu, pildi tegemiseks sobib küll.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks Wolfskin jope ei peaks kaua vastu pidama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 241 kuni 266 (kokku 266 )


Esileht Ilu Kui palju kulutate ilule aega ja raha?