Esileht Hobinurk Kui palju kulutavad aega teie mehed arvutimängudele?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kui palju kulutavad aega teie mehed arvutimängudele?

Postitas:

Siin on teema, et mida teevad selle ajaga mehed, kes ei mängi arvutimänge – seega tekkis küsimus, et kui palju siis  keskmiselt kulutatakse õhtul, nädalavahetusel aega arvutis mängimisele? Tund, kaks?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas selline arvutimäng läheb ka arvesse, mida ei pea pingsalt jälgima?
Ma ei teagi mis mäng tal on telefonis. Aga mängib süüa tehes, filmi vaadates, tööle kõndides jne. Nagu rööprähklemine, mitu asja korraga käsil.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Null. Täielik huvipuudus

Mul ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees mängib pmst kogu aeg, mil ta just tööl ei ole või ei maga.  Ja nii terve elu.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0 tundi.

Me ei mängi kumbki arvuti- ega telefonimänge. Mees 42 a, mina 43 a. Aitab sellest, et laste telefonis mängimise aega passima peab, neil on küll täielik sõltuvus, nii et kui ise nende telefonikasutust ei jälgiks, siis vist läheks kogu vaba aeg selle nahka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees mängib pmst kogu aeg, mil ta just tööl ei ole või ei maga. Ja nii terve elu.

Ja sulle meeldib selline mees? Päris masendav.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:20; 03.01 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0 tundi.

Me ei mängi kumbki arvuti- ega telefonimänge. Mees 42 a, mina 43 a. Aitab sellest, et laste telefonis mängimise aega passima peab, neil on küll täielik sõltuvus, nii et kui ise nende telefonikasutust ei jälgiks, siis vist läheks kogu vaba aeg selle nahka.

Vanemad saavad laste sõltuvuse kujunemist siiski reguleerida. Näiteks nendega ise rohkem tegeledes, õues, matkarajal vms käies.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:20; 03.01 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängis kunagi HoMM III ja vist ka HoMM II õhtuti tunnikese ja nädalavahetustel mitu tundi. Aastaid. Näiteks 7 aastat, mina mängisin ka. Väga tore aeg oli, tegime oma tööd-tegevused ära ja mängisime (eraldi) samas toas ja ajasime juttu. Vahepeal jõime kohvi ja käsime jalutamas tegime kodutööd, tegelesime lastega. Ja kui nemad olid oma tubades või oma trennides-ringides, siis mängisime.

Õpetlik aeg oli, senimaani oskame kahekesi 30-40 minutiga terve 150 ruuduse maja ära koristada, nii et isegi selgitama ei pea, kes mida teeb. Intensiivselt, kiiresti, korralikult, pedantselt ja nii, et ei jookse üksteisele otsa ega sega teineteist. Arvutimängu kiiresti tagasisaamiseks oli seda vaja, kui tahtsid et kodu ikka korras oleks.

Siis tema enam ei viitsinud mängida, mina mängisin veel 2 aastat. Tema hakkas seda mingit FB mängu mängima, FarmVille vms. Mängis andunult kuskil pool aastat. See oli suht tüütu, sest seal pidi ta migeid tegevusi enamvähem aja peale tegema ja seetõttu takerdusid mingid käigud ja tegevused.
Lõpetas päevapealt.

Selle esimese variandi üle, et käigupõhine individuaalmäng, ma oleksin ainult rõõmus, kui ta selle leiaks. Ta on otsinud, aga ei leia. Mingi Civilization võiks sobida. Uued tiimipõhised ja mitte-käigupõhised mängud on perekonnaelu seisukohalt halvad, seal nagu peab samal ajal tegema teistega koos mingeid asju.

Ehk siis tore aeg oli, mees oli kodustes asjades palju hakkajam, sest teadis, et peab oma panuse andma ja püüdis siis seda teha võimalikult hästi, kiresti, süvenenult ja proaktiivselt. Ehk tuleb vanemas põlves mõni selline mäng jälle kätte. Mõnusad õhtud olid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängib suht kogu aeg (peale tööd). See ongi tema hobi ja lõõgastumisviis pingelise töökõrval. Mulle meeldib selline mees, kuna ta on tubli ja töökas, armastab mind ja mina teda, ning pole minu asi talle öelda, mis hobi tal olema peaks, millega pingeid maandada 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Null, ei mängi üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ei mängi, ta ei istu üldse arvutis/netis. Pole lihtsalt tema huvid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0. Kunagi, kui tal plasytation oli, siis väga harva mängis. Müüs selle maha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Kui palju kulutavad aega teie mehed arvutimängudele?