Esileht Kodunurk Kui palju läheks umbes maksma 2-toalise korteri

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kui palju läheks umbes maksma 2-toalise korteri

Postitas:
Kägu

täielik restaureerida laskmine nõukaaegses majas? Tallinnas. Selline 40-50 m2, teha elektrijuhtmete, torude, radikate vahetus, vannituba, köök, st kõik täielikult.
Masinate ja mööbli hinna võib välja jätta.
Milliseid firmasid selleks soovitate?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

20 000€ ja peaks väga hea tulemuse saama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainüksi vannituba on juba 10000-15000. Aga see on ka üks kallimaud ruume. Muidugi sõltub kõik soovidest- kui valid kõige odavamad materjalid jms siis võid ka poole odavamalt saada.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb. Kodutunde stiilis soperdis 10 000, enam vähem viisakas remont 25-35 000.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vannituba 10 000???? Nõukaaegse paneelika vannituba??? Nalja teed või?

Paneelika vannitoa remont läheb maksma maksimaalselt 5000, ega seal ei pea ju hakkama mingeid seinu lõhkuma, torusid vedama jne.

Ma tegin kaks aastat tagasi vannitoa remondi esimese Eesti Vabariigi aegses majas, kus lõhuti esmalt kõik seinteni paljaks, põrand välja jne, veeti sinna uusi elektijuhtmeid, valati uus põrand, uued seinad. maksma läks alla 3000, remondi tellisin Bauhofist. Tõsi, ma ei paigaldanud sinna dušikabiini, mul on lihtsalt segisti seinal.

Aga sellise korteri remondi hinnaks ma pakuksin siiski keskmiselt 20 000, kuna on vaja vahetada ka radikaid ja ehk ka aknaid-uksi. Väga palju sõltub sellest, missuguseid materjale kasutad, kas näiteks paned plastakna või puitakna, mis põrandakate tuleb, kas lihtsalt värvid seina, või paned sinna mingi peenemat sorti tapeedi jne.

Ma soovitan võtta mõne ehituspoe remonditeenuse ja lasta pakkumine teha, siis sa ei pea ise hakkama sebima kõikide erinevate töömeestega. remonditeenuseid pakuvad bauhof, k-rauta, keegi siin perekoolis mainis, et vist ka espak..

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks variant on hange.ee, loe seal varasemaid haknkeid, kuidas on kirjutatud, vaata pakkumisi saad mingi aimu hinnast.
Arvan ka, et nii 20 000 € peaks hakkama saama. Elekter ja vannituba kõige kulukamad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina alustasin sellise paneelika korteri remondiga ligi 3 a tagasi. Alles jäid ainult betoonseinad, -laed ja -põrand. Vannitoas oli eelnevalt põrandaküte valatud, seda ei asendanud (aga oleks pidanud, kuna kulutab üleliia elektrit) ning radikad ja välisuks oli vahetatud. KÕIK remonditööd tegime oma jõududega, nii et siia sisse ei ole arvestatud tööjõu kulusid.

Alguses oli vaba raha 7000 €. See sai 4 kuu pärast otsa. Umbes selleks ajaks oli tehtud lammutustööd, vahetatud aknad (3 akent + rõduuks kuskil 800 €), tehtud kogu elekter, suurem osa torustikust. Valatud minimaalselt põrandat selle tasandamiseks, kaetud laed ja põrandad heliisolatsiooniga ning põrandast oli tehtud ka nn must põrand (2 kihti OSB-d, ujuvalt). Alustatud seinte sirgeks ajamisega lauspahelduse läbi – agantjärgi tarkusena soovitaksin ka korteri naabritega ühised seinad katta heliisolatsiooniga ning seinad ajada sirgeks kipsplaadiga. Alustatud vannitoa dušialuse valamist. Kolm seina kaetud tycrociga ning neljas krohvitud (aga see vist toimus veidi hiljem). Plaadid läksid kahte seina ja põrandale, aga need ise maksid kuskil 150-200 €. Magamistuppa tuli sisseehitatud garderoob, selle toorik oli ka vist juba valmis.

Siis sai raha otsa, mis tähendas, et edasine võttis rohkem aega, kuna raha tuli igakuiselt palga kõrvalt. Tegemata oli seinte peenpahteldus, lihvimine ja värvimine. Lakke tuli panna kips, pahteldada, lihvida, värvida. Puudu olid kõik valgustid ja pistikud-lülitid (millele kulub üllatavalt palju raha). Põrand pidi tulema täispuidust laud, see läks kuskil 1500 € või veidi rohkem, ma arvan (saekaatrist, ise lastud kuivada, lihvitud ja osmotatud). Vannituppa läks ristkülikukujuline dušinurk, vihmadušš, Ifö wc pott – need maksid kuskil 600 € kandis (kokku). Selleks tuli muidugi jahtida soodukaid. Kolm puidust siseust, koos linkide ja muu atribuutikaga 350 €. Vannitoa kraanikauss ja kapid ning uus pesumasin tulid juba sees elades. Garderoobikapi riiulid, siinid jms oli samuti kuskil 2-300 € (puidust).

Usun, et puhtalt remondile läks kuskil 15-18 000 €, aga see on tõesti ainult kulu materjalidel. Mööblit jms sinna arvestatud ei ole ja remont oli 2-3 a tagasi.

Vanast kodust kolides oli olemas vaid diivan, telekalaud, telekas, külmkapp, mikrouun ning siia korterisse oli jäetud pesumasin. Köögimööbel tuli Ikeast, alguses tuli raha tõttu osta ainult hädavajalik mööbli osa, hiljem sai seda täiendada. Suve alguses sai sisse kolitud, sügisel sai ostetud korralik madrats ja voodi, esikusse kapp. Muud suuremad asjad (sh tehnika nagu ahi, uus külmkapp, uus pesumasin, nõudepesumasin) tuli umbes aasta jooksul.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vannituba 10 000???? Nõukaaegse paneelika vannituba??? Nalja teed või?

Paneelika vannitoa remont läheb maksma maksimaalselt 5000, ega seal ei pea ju hakkama mingeid seinu lõhkuma, torusid vedama jne.

Meil läks vannituba 5000€. Ei ole kõige väiksem vannituba ja ei ole paneelikas, aga torud olid paigas. Natuke tuli mässata, kuna muutsime vanni segisti asukohta teise seina ja põrandaküte tuli juurde, mida enne ei olnud. Lisaks ei kasutanud ka kõige odavamaid materjale – plaadid said eritellimusel tellitud, kuna ei leidnud soodsamatest meeldivaid. Tööd teostas ehitusfirma. Seega jah, 10 000 on ikka tugevalt ülepaisutatud.

+4
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kui palju läheks umbes maksma 2-toalise korteri