Esileht Pereelu ja suhted Kui palju lapsi soovite???

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kui palju lapsi soovite???

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Aga mees loodab ikka et äkki nüüd on poiss ja naine kuulab teda kuigi ise last ei taha. [/tsitaat]

hiinlased või? ja kui ei ole poss, siis annavad tüdruku ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga miks sa lõid pere mehega,kellest kodus mingit tolku polnud,kes ainult jõi ja skandaalitses?
Miks sa ei tahtnud luua peret ja saada lapsi mehega,kel niisugusi puuduseid polnud?[/tsitaat]
Ma lõingi pere sellise mehega. Tal oli töö, ta ei käinud ilma minuta kuskil, soovis saada lapsi, oli väga osav töömees ja ehitasime koos pool maja üles. Asi keeras ära siis, kui teise lapse ootele jäin. Olime koos 7 aastat, millest viimased 2 olid kohutavad. Kusjuures ta ise tegi mulle sel ajal veel ettepaneku kolmanda lapse saamiseks. Ma ei saanudki aru, mille jaoks, ehk meeldis talle lihtsalt minu suhteliselt kõrge vanemahüvitis. Igatahes saatsin ta selle jutuga kuu peale. Ja nüüd on näha, et ega ta tegelikult nendest kahestki ei hooli, kasutab neid ainult ettekäändena minu kiusamiseks ja ahistamiseks. Aga õnneks olen nüüd vaba naine ja vastupidiselt sulle, üksikmees, ei kavatse ma kellegagi uut pesa punuma hakata. Mulle aitab 4 lapsest ka väga hästi ja oma titenunnutamissoovid saan ilmselt rahuldatud tulevaste lastelastega, keda neljalt lapselt oodata on. Kui hästi läheb, leian mõne mõnusa, muheda ja intelligentse vanaisa ka kõrvale. Kui mitte, siis peab lihtsalt leppima casual sex`i ja oma laste ja lastelaste kallistustega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 11:45; 24.06 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Ma lõingi pere sellise mehega. Tal oli töö, ta ei käinud ilma minuta kuskil, soovis saada lapsi, oli väga osav töömees ja ehitasime koos pool maja üles. Asi keeras ära siis, kui teise lapse ootele jäin. Olime koos 7 aastat, millest viimased 2 olid kohutavad. Kusjuures ta ise tegi mulle sel ajal veel ettepaneku kolmanda lapse saamiseks. Ma ei saanudki aru, mille jaoks, ehk meeldis talle lihtsalt minu suhteliselt kõrge vanemahüvitis. Igatahes saatsin ta selle jutuga kuu peale. Ja nüüd on näha, et ega ta tegelikult nendest kahestki ei hooli, kasutab neid ainult ettekäändena minu kiusamiseks ja ahistamiseks. Aga õnneks olen nüüd vaba naine ja vastupidiselt sulle, üksikmees, ei kavatse ma kellegagi uut pesa punuma hakata. Mulle aitab 4 lapsest ka väga hästi ja oma titenunnutamissoovid saan ilmselt rahuldatud tulevaste lastelastega, keda neljalt lapselt oodata on. Kui hästi läheb, leian mõne mõnusa, muheda ja intelligentse vanaisa ka kõrvale. Kui mitte, siis peab lihtsalt leppima casual sex`i ja oma laste ja lastelaste kallistustega.[/tsitaat]
Miks sa siis lõid pere noore,väljakujunemata mehega.Olen üsna kindel,et see mees oli pereloomise momendil alla 40aastat vana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 soovin, on 2. Arvan, et piirdun sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On 2 ja nii jääbki.
Alati paneb imestama, et mida need naised küll mõtlevad, kes saavad \”selliste\” meestega 5 ja enam lapsi.No milleks kui nad sellised on?! Lastest kahju lihtsalt.Hea veel, et hetkel vanavanemad on.
Mehe jaoks last sünnitada, kes millestki ei hooli ja et äkki tuleb poisslaps, no hallooo.See ei kõlba kusagile.Kurb, kurb, kurb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina unistasin,et üks laps võib olla. Age ei tulid kaksikud.Nüüd on kaks last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, viis tükki hetkel on ja hetkel juurde küll ei soovi. Eks võib-olla kunagi kui majanduslik olukord paremaks läheb, aga ka siis on see asi kaheldav, tükk vana inimest juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katalin05 kirjutas:[/small]
[tsitaat]kORRA KUUS LASEB NAISE OMA KAARDIGA POODI JA ARVAB ET NII ON KÕIK OK.[/tsitaat]

Korra kuus annaks ju edukalt suure poereidi teha ja kuuks ajaks u. 80% vajalikust kokku osta. Palju asju saab sügavkülma ka ju paigutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks on, kaks võiks olla

mees tahab nelja, no tal ju rohkem võimalusi ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 soovin ja ühtegi ei saa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 soovisime, 4 saime (viimasena kaksikud). Nüüd on selline tunne, et just nii ongi õige ja hea ja kolmest poleks piisanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui palju lapsi soovite???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.