Esileht Imetamine kui palju lutipudeleid varuda?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kui palju lutipudeleid varuda?

Postitas:

Lugesin mingisugusest nimekirjast, et valmis varuda tuleks 6-8 lutipudelit. Miks nii palju?? Ma ootan kaksikuid – kas peaks siis varuma 12-16 lutipudelit valmis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elate metsas, kaugel tsivilisatsioonist? Kui ei, siis igaks petteks võiks paar pudelit olla, juhul kui on vaja korraga sööta, saab keegi teine sul abiks olla. Aga kui mõlemad ilusasti rinnale saad siis milleks yldse pudelid?
Pealegi vastsündinutel kasutatakse yldse süstalt söötmisel, et imemisvõte ära ei kaoks.
SOovitan sul võtta imetamisteemaline loeng, saad häid mõtteid.
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui imetada tahad, siis pole ühtegi vaja. Isegi kui alguses on vaja rinnapiimale rpa-d lisaks anda, siis tuleks seda teha süstlast, Kaksikute söötmine on muidugi omaette kunst, nii et parem mine imetamisloengusse, kui võimalik, kindlasti saad seal küsida, kuidas ja mis. Kui imetamisest asja ei saa, jõuab lutipudeleid alati osta, need on kõigis suuremates poodides saadaval, apteekides, beebitarvete poodides.

Paljudel, kes rpa-d annavad, on mitu lutipudelit öise söötmise jaoks. Et öösel iga söögikorra järel mitte minna pudelit pesema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin alustuseks 2 väiksemat lutipudelit, et ikka kumbalgi oma oleks. Tüdrukud sündisid keisrilõikega ja piim tuli alles 5. päeval. Koju saades pidin nenede söödud kogust kaaluga jälgima ja vajadusel ka neile lisa andma. Mingil perioodil andsin suuremale tüdrukule ka öösiti lisa. Kahest pudelist piisas täiesti. Hetkel kasutusel 2 suurt pudelit. Juurde annan õhtul enne magamajäämist, kui ühel RPA-d üle jääb, siis sööb teine edasi. Seega meile on korraga kahest pudelist täiesti aidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikute emana leian, et kaks pudelit võiks olemas olla igaks juhuks, kuna kaksikute kõrvalt neid vajadusel ostma minna on tülikas – lepid sellega, mis mees toob. Teiseks ei ole kaksikutega nii, et kui endal üksi või ühe lapsega on kuhugi vaja minna, siis võtad lapse kaenlasse ja lähed nagu üksiku lapsega. Pigem on lihtsam jätta lapsed koju ja ise kiiresti ära käia. Sõltub, kus elad ka – mina elan maal ja linnaskäiku poleks jõudnud söögivahega ette võtta. Nüüd, kus lapsed lisatoitu juba rohkem saavad, võtsin lutipudelid kasutusse püreelutiga, et teistel pereliikmetel lihtsam oleks vajadusel neid toita (nad nii elava loomuga ja lusikaga söötes olid nii vanem tütar, mees kui lapsed ise üdini püreed täis – tited puristavad laias kaares, tõukavad lusikaga kätt jalaga, võtavad käega lusikast kinni jne). Ja nüüd olen ise ka laisaks läinud – ühe korra päevas annan lusikaga, aga teise õhtupoolse ise ka pudelist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega ei olnud elamises ühtki pudelit. Nüüd ootan kaksikuid ja pole plaanis ühtki osta. Apteek on meie linnas 24/7 avatud, eks mees toob, kui peaks tõesti vaja minema. Loodan, et pole vaja.

Minu meelest see 6-8 pudelit on mõeldud nii, et kui kord päevas pudeleid keedad, siis jätkub. Ma ei tea, kas tänapäeval pudeleid keedetakse üldse (plastikust on ju need?), seega nii palju vaevalt vaja läheb kellelgi, et 6-8 per laps 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last ja null lutipudelit.

Kui hakkas lisatoitu saama, sai kohe kruusist juua ja suvel reisides tavalisest pudelist vett.

Ja kui sul läheb vaja, siis poode on meil palju ja nad on kaua lahti. Milleks varuda ette, et äkki on vvaja?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka 1 lutipudeli igaks juhuks enne lapse sündi koju. Aga kuna rp laps, siis ei tunnista ta seda. Ei taha ka nokaga tassi. Tunnistab vaid suurte inimeste kruuse klaase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on 6 lutipudelit. 3 125ml ja 3 260ml. ei viitsi igakord pesta. ühest annan rinnapiima mis välja pumbatud, siis teisest rpa-d jne. vahest sööb rohkem kui 125 ml, siis teen 260sesse jne.
sterilisaator on ka, aegajalt viskan sisse (pesen korraga ca 3 pudelit). öösel ei viitsi pesta. kasutan valmissegu – panen ntks valmis külma ja siis viskan soojendajasse jne jne. ntks kui lapsehoidja hoiab 3 tundi, panen rpa valmis 2 pudelit juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Imetamine kui palju lutipudeleid varuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.