Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Kui palju maksate koduabilisele/lapsehoidjale?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui palju maksate koduabilisele/lapsehoidjale?

Postitas:

Kui palju maksate oma koduabilisele ja/või lapsehoidjale ja kui suure töö ta selle raha eest teeb?
Kuidas olete leidnud endale abilise ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa midagi, teen ise kõik. Käin tööl ja saab hoitud ka.

0
0
Please wait...
Postitas:

ma ilmselt ei kvalifitseeru su küsimuse alla, aga vastan siiski. Elan ühes teises balti riigis ja koristaja sain tutvuse kaudu. Ta muidu koristab kahes saatkonnas. Ja reedeti siis minu juures. Enne tema tulekut koristan ise kõik ära 😀 St no korjan asjad kokku, panen oma kohtadele, talle jäävad siis lihtsalt pinnad puhastada ja triikida. Köök jääb ka talle nö lihtsalt pindade puhastamiseks.

Kodu on suur, kahe korruseline, ruutmeetreid ei mäletagi, 250 ehk ? Eesti kroonides maksan 750 eek, kord nädalas käib. 10 minutit saan puhast läikivat kodu nautida, siis mu röövlid (lapsed) teevad juba oma töö…:D

0
0
Please wait...
Postitas:

150 ruutmeetrine maja ja koristajale maksame 10 eurot tunnis, tavaliselt saab ta 3 tunniga hakkama.
Selle aja sees võtab tolmu kõikidelt pindadelt, võtab tolmuimejaga tolmu ja peseb põrandad. Vannitoas ja köögis on natuke rohkem tegemist, köögis tuleb ka kapiuksed pesta näiteks, kuna need on valged. Tavaliselt on iga kord veel üks nö. lisatöö, uksed puhtaks või lambid või ribikardinad. Aknapesu on eraldi ettevõtmine.

0
0
Please wait...
Postitas:

Prantsusmaal/Pariisis – maksame 10 EUR tunnist (+ maksud, mis pärast tuludeklatsiooniga tagasi saab), korter 80m², arvestame 4 tundi nädalas. Sama nali, mis eelkõnelejal – 10 minutit ilusa, puhta, korras kodu nautimist ning siis korraldavad väikesed notsud (vähemalt oma toas ja köögis) koheselt korraliku kaose. Meil pole kindlat tegevusplaani igaks nädalaks – enamasti on ka pesu triikida, mõnikord aga ei ole. Kõik pinnad, nipsasjad, pildiraamid, peeglid, kapiuksed jne läigivad puhtusest, paarikaupa on ka aknad puhtaks pestud. Köök, vannituba ning kemps eraldi desinfitseerivate vahenditega üle käidud. Vaibad on puhtaks klopitud. Elamine on maksimaalselt ära õhutatud ning ei ühtegi tolmukübet ei voodi all ega diivani taga peidus.4 tundi läheb ruttu, aga ma olin ikka tõsiselt üllatunud, kui palju selle ajaga ära saab tehtud, kui süsteemselt ning läbimõeldult tegutseda.

0
0
Please wait...
Postitas:

hoidja 5.70 eur tunnis. koduabiline 4eur tunnis. tegemist tallinnaga.

0
0
Please wait...
Postitas:

mina iirimaal ja maksan lapsehoidjale 3 euri tunnis.
vaga hea hoidja ja ise pakkus hinna. peretuttav

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei maksa midagi, teen ise kõik. Käin tööl ja saab hoitud ka.[/tsitaat]
Kui keegi küsib nõu, kuidas hemorroide ravida, siis sa ka ilmselt lendad kommenteerima, et \”mul polegi hemorroide, mul on terve p…se\”.

0
0
Please wait...
Postitas:

2 euri tunnist lapsehoidjale, tallinn. rahul.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kui olin lapsehoidja, küsisin 2,5 E tunnis.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina olen Tln lapsehoidja ja küsin 2.- tunnis.

0
0
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Pereelu ja suhted Kui palju maksate koduabilisele/lapsehoidjale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.