Esileht Kodunurk Kui palju maksate koristajale?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Kui palju maksate koristajale?

Postitas:

Huvi pärast uuriks, mis see turusituatsioon on. Jutt käib kodukoristajatest, mitte koristusfirmadest, kes käivad kontoris jne.

Kui suur on kodu, mis on ühe koristuse hind ja kui sageli käib?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 16:54; 10.12 16:58; 10.12 17:20; 11.12 11:57; 11.12 12:48; 18.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristan ise oma kodu, tasuta.

+9
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi hea teada. Tänan, et jagasid.

Küsimus siiski suunatud inimestele, kellel käib koristaja.

+28
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 16:54; 10.12 16:58; 10.12 17:20; 11.12 11:57; 11.12 12:48; 18.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvi pärast ei vasta

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb koristajast, mõni võtab majad ja maad selle eest!

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei käi, aga tuttaval Tallinna kesklinnas väiksem 3-toaline ja maksab 50 eur korra eest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul käib Urmas. Makse ta ei maksa.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

100 ruutu, 50 eurot kord. Enamasti läheb tal 2 tundi. Käib vastavalt vajadusele, tavaliselt 1 x kahe nädala jooksul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telekat ei vaata siis?
Eile sai ju räägitud ja kokku lepitud, et 45€ on kord.

Palju sa ise maksad?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 17:08; 10.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telekat ei vaata siis?

Eile sai ju räägitud ja kokku lepitud, et 45€ on kord.

Palju sa ise maksad?

Mina maksan 20 € korra eest, 2-toaline korter. Sõber maksab 25 € korra eest, samuti 2-toaline korter. Sõbra koristaja vahetab ka voodipesu, minu oma mitte.

Mõtlesin lihtsalt, kuidas kellelgi hind määratud on. Palju sõltub ju ka korteri ja maja sisustusest. Kui kodu on kappe, riiuleid ja nipsasjakesi täis, siis võibki selle koristamisele tunde ja tunde kuluda. Samas kui minimalistlikult sisustatud korteris on natuke tolmu võtta ja ülejäänu on lihtsalt põrandate pesemine.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 16:54; 10.12 16:58; 10.12 17:20; 11.12 11:57; 11.12 12:48; 18.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina maksan 20 € korra eest,

Noh, pole paha. Muidugi ka sõltub, mida sa saad selle eest.
Kui ma esimese asjana sulle pärast koristust tuppa tulen, teleka ekraani pealt (see õhuke serv) näpuga tõmban ja näpp saab mustaks, siis on no-jah.
Jne.
Eks sõltub kokkulepetest.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 17:08; 10.12 17:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt sõltub ka piirkonnast.

Tallinnas, maja u 110 ruutmeetrit, maksan 50 eurot korrast. Enamasti läheb tal 3-4 tundi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt ei mäleta aga u 110 ruutu ja neljatoaline. Maksan 45 EUR/kord, käib üle nädala.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

117 ruutu, 50€/kord. Käib üle nädala ja koristamisele kulub ca 2.5h.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 18:37; 10.12 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksagi. Koristaja maksab hoopis mulle, et saab minu kodus käia.
Mina olen Urmas ja ei maksa makse 😉

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin räägib, et koristaja käib kaheks tunniks. Mõtlen et isegi kui ma täie kiirusega koristan, ei suuda ma oma 100 ruudust maja kahe tunniga ära koristada. Mul on juba igasugu servasid ja peegleid, klaasruutudega kappe jne. nii palju, et nende tolmust-sõrmejälgedest vabastamine võtab tund aega ära. Põrandate korralikult tolmuimejaga üle võtmine-pesemine võtab ka tund aega. Lisaks veel WC kraanikausi servad, vann, wc pott pesumasin jne kõik riiuliservad… tundub võimatu kahe tunniga korralikult puhtaks teha elamist.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 19:48; 10.12 20:17; 13.12 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin räägib, et koristaja käib kaheks tunniks. Mõtlen et isegi kui ma täie kiirusega koristan, ei suuda ma oma 100 ruudust maja kahe tunniga ära koristada. Mul on juba igasugu servasid ja peegleid, klaasruutudega kappe jne. nii palju, et nende tolmust-sõrmejälgedest vabastamine võtab tund aega ära. Põrandate korralikult tolmuimejaga üle võtmine-pesemine võtab ka tund aega. Lisaks veel WC kraanikausi servad, vann, wc pott pesumasin jne kõik riiuliservad… tundub võimatu kahe tunniga korralikult puhtaks teha elamist.

Pead siis õppima efektiivsemalt koristama :).

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 18:37; 10.12 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin räägib, et koristaja käib kaheks tunniks. Mõtlen et isegi kui ma täie kiirusega koristan, ei suuda ma oma 100 ruudust maja kahe tunniga ära koristada. Mul on juba igasugu servasid ja peegleid, klaasruutudega kappe jne. nii palju, et nende tolmust-sõrmejälgedest vabastamine võtab tund aega ära. Põrandate korralikult tolmuimejaga üle võtmine-pesemine võtab ka tund aega. Lisaks veel WC kraanikausi servad, vann, wc pott pesumasin jne kõik riiuliservad… tundub võimatu kahe tunniga korralikult puhtaks teha elamist.

Pead siis õppima efektiivsemalt koristama :).

Ma tegelikult oskan väga hästi koristada, lihtsalt kui näiteks vaatan, kuidas meil kontoris koristatakse, siis minu standardid on ilmselt liiga kõrged.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 19:48; 10.12 20:17; 13.12 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liis Haavel koristas ka, palju tal see taks oligi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju oleneb ka sellest, mida sa koristajalt ootad. Sellest(koormusest) sõltub ka hind. Kas tunnihinda maksad või m2 pealt või üldse tükitööna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju maksate 300m2 ja suurema maja koristamise eest?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju maksate 300m2 ja suurema maja koristamise eest?

Mina soovitaks tunnipalka maksta, on õiglasem ja koristaja ei hakka “nurki sirgeks koristama”. Meil oli koristaja, kes nõudis korrahinda, kuigi mina oleks soovinud tunnihinda maksta. Mida aeg edasi, seda kiiremini ja lohakamalt tegi, nii et peale koristust saatsin talle smsi, mis järgmisel korral vaja paremini/üle teha. Jube tüütu!

300 ruuduse maja koristuse hind sõltub sellest, kus maja asub (Tallinnas kõrgem hind) ja kaua võika koristusele kuluda.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 21:26; 15.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli koristaja, kes nõudis korrahinda, kuigi mina oleks soovinud tunnihinda maksta. Mida aeg edasi, seda kiiremini ja lohakamalt tegi, nii et peale koristust saatsin talle smsi, mis järgmisel korral vaja paremini/üle teha. Jube tüütu!

Tüütu on sellisel puhul ESIMESEL korral teha nimekiri asjadest, mis peavad olema tehtud.
1. Teleka ülemine serv.
2. WC ukse ülemine serv
3. Magamistoa põrand: tolmuimeja + mopp + pesuaine
4. jne 96 punkti.

Telekat ja WC ust saad näpug akatsuda, peeglit saad vaadata, põrandat voodi all saad nuusutada. Et kontrollida.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 21:37; 10.12 22:12; 11.12 04:17; 11.12 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

iga kord mingeid piitasid jt

See oli näide. (kas seletan, mis on näide?)

Sinu nimekiri:
1. WC põrand + pott
2. Esik tolm + mopp
3. Kõik.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 21:37; 10.12 22:12; 11.12 04:17; 11.12 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liis Haavel koristas ka, palju tal see taks oligi?

45 eurot kord. Ja muide, mitte Liis, vaid Elois-Catherine:)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka imestan, et sellise kopika eest keegi üldse tahab minna võõrasse majja higistama, kus pursuid veel elavad, kes valge kindaga nurgad üle kontrollivad. Selle asemel võiks juba ise koristada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka imestan, et sellise kopika eest keegi üldse tahab minna võõrasse majja higistama…

45€/ca 2 tundi, see teeb umbes 20€/tund.
Kui päevas jõuda keskmiselt kahte kuni kolme kohta tööle, siis on päeva hinnaks keskmiselt 100€. Novembris näiteks oli 21 tööpäeva, see tegi töömesilasele kokku 2100€.

Sinu jaoks vblla see on muidugi kopikas ja sa imestad, et keegi selle eest “higistaks”; osadele inimestele see on aga kahjuks igapäevane ja reaalne karm elu.

Proovi ka neid inimesi mõista ja mitte halvustada ning “ikka” imestada kogu aeg.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 21:37; 10.12 22:12; 11.12 04:17; 11.12 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka imestan, et sellise kopika eest keegi üldse tahab minna võõrasse majja higistama…

45€/ca 2 tundi, see teeb umbes 20€/tund.

Kui päevas jõuda keskmiselt kahte kuni kolme kohta tööle, siis on päeva hinnaks keskmiselt 100€. Novembris näiteks oli 21 tööpäeva, see tegi töömesilasele kokku 2100€.

Sinu jaoks vblla see on muidugi kopikas ja sa imestad, et keegi selle eest “higistaks”; osadele inimestele see on aga kahjuks igapäevane ja reaalne karm elu.

Proovi ka neid inimesi mõista ja mitte halvustada ning “ikka” imestada kogu aeg.

20 € (või 22,5 €, nagu sinu näites) tund on minu meelest juba nii suur raha, et seda summat makstes teeks ma kindlasti valge kinda testi ja oleks mitmes mõttes anaalne.

Makstes 20 € korra eest, ma loomulikult kedagi ei peedista.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 16:54; 10.12 16:58; 10.12 17:20; 11.12 11:57; 11.12 12:48; 18.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub võimatu kahe tunniga korralikult puhtaks teha elamist.

eriti veel, kui koristaja käib kahe ndl tagant…

üldse suht mõttetu selline regulaarsus mu meelest. ükski ruum ei kannata ju ainult kaks korda kuus koristamist, mis tähendab, et ikkagi koristad ise mitu korda vahepeal ja koristaja on ainult vahepeal abiks.

kui tahta ise koristamisest vabaks saada, siis peaks koristaja min 2 x nädalas käima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub võimatu kahe tunniga korralikult puhtaks teha elamist.

eriti veel, kui koristaja käib kahe ndl tagant…

üldse suht mõttetu selline regulaarsus mu meelest. ükski ruum ei kannata ju ainult kaks korda kuus koristamist, mis tähendab, et ikkagi koristad ise mitu korda vahepeal ja koristaja on ainult vahepeal abiks.

kui tahta ise koristamisest vabaks saada, siis peaks koristaja min 2 x nädalas käima.

Ei ole päris nõus. Üksi elades mingit suurt laga ei teki. Pole ka koduloomi. Segadus kui selline tuleb nagunii ise ära koristada (ei jäta riideid vedelema koristajale koristamiseks vms). Koristaja töö puudutab ainult tolmu võtmist, põranda pesemist ja kööginurga ning vannitoa puhastamist. Minul piisab täiesti 2 nädala tagant koristamisest. Kui viibin veel vahepeal nädala välismaal, kutsun üldse 3 nädala tagant. Kui käib külalisi ja tunnen, et põrandal ikkagi mingi puru vms, siis vb tõesti lasen robotil vahepeal puhastada. Muul ajal aga sagedamini koristada pole vaja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 16:54; 10.12 16:58; 10.12 17:20; 11.12 11:57; 11.12 12:48; 18.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Kodunurk Kui palju maksate koristajale?