Esileht Kodunurk Kui palju maksate koristajale?

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Kui palju maksate koristajale?

Postitas:

20 € (või 22,5 €, nagu sinu näites) tund on minu meelest juba nii suur raha, et seda summat makstes teeks ma kindlasti valge kinda testi ja oleks mitmes mõttes anaalne.

Ma isegi ei nimetaks seda nii ropu sõnaga. Ja nüüd jõuame uuesti tagasi sinna töölepingu juurde, et mis asju peab tegema ja mis asju mitte.
Kui on midagi kirjas, siis peab see olema tehtud, on ta siis telekaserv või külmkapi taga olev soojusvaheti, vahet pole, siis peab.

Ja ega raha seinast ei tule, selleks peab samuti üsna “anaalselt” pingutama ja seal ei anta sulle samuti mitte midagi andeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.12 21:37; 10.12 22:12; 11.12 04:17; 11.12 13:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju maksate 300m2 ja suurema maja koristamise eest?

70 eur. Tal lihtne teha, kuna asjad ei vedele laiali ja pole neid palju ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub võimatu kahe tunniga korralikult puhtaks teha elamist.

eriti veel, kui koristaja käib kahe ndl tagant…

üldse suht mõttetu selline regulaarsus mu meelest. ükski ruum ei kannata ju ainult kaks korda kuus koristamist, mis tähendab, et ikkagi koristad ise mitu korda vahepeal ja koristaja on ainult vahepeal abiks.

kui tahta ise koristamisest vabaks saada, siis peaks koristaja min 2 x nädalas käima.

Ei ole päris nõus. Üksi elades mingit suurt laga ei teki. Pole ka koduloomi. Segadus kui selline tuleb nagunii ise ära koristada (ei jäta riideid vedelema koristajale koristamiseks vms). Koristaja töö puudutab ainult tolmu võtmist, põranda pesemist ja kööginurga ning vannitoa puhastamist. Minul piisab täiesti 2 nädala tagant koristamisest. Kui viibin veel vahepeal nädala välismaal, kutsun üldse 3 nädala tagant. Kui käib külalisi ja tunnen, et põrandal ikkagi mingi puru vms, siis vb tõesti lasen robotil vahepeal puhastada. Muul ajal aga sagedamini koristada pole vaja.

Minu küsimus oleks, et milleks üksi elades üldse koriastajat vaja on?

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.12 19:48; 10.12 20:17; 13.12 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aus vastus, maksan 80 eur kord ja maja on 189 m2. Saun, dushiruum, koduhoid, wc, vannituba üleval korrusel ja neli nagamistuba, telekatuba ning eluruum, köök ja söögituba. Seda pinda ikka on, aga kuna koristaja on usaldusväärne ja armas tore inimene, sõidab kaugelt meie juurde, siis ma ikka maksan normaalset töötasu korra eest. Ja koju tulles on alati nii hea olla, puhas elamine ning saan rohkem enda ja pere asjadega tegeleda, kui terve päeva kulutada koristamise peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub võimatu kahe tunniga korralikult puhtaks teha elamist.

eriti veel, kui koristaja käib kahe ndl tagant…

üldse suht mõttetu selline regulaarsus mu meelest. ükski ruum ei kannata ju ainult kaks korda kuus koristamist, mis tähendab, et ikkagi koristad ise mitu korda vahepeal ja koristaja on ainult vahepeal abiks.

kui tahta ise koristamisest vabaks saada, siis peaks koristaja min 2 x nädalas käima.

Ei ole päris nõus. Üksi elades mingit suurt laga ei teki. Pole ka koduloomi. Segadus kui selline tuleb nagunii ise ära koristada (ei jäta riideid vedelema koristajale koristamiseks vms). Koristaja töö puudutab ainult tolmu võtmist, põranda pesemist ja kööginurga ning vannitoa puhastamist. Minul piisab täiesti 2 nädala tagant koristamisest. Kui viibin veel vahepeal nädala välismaal, kutsun üldse 3 nädala tagant. Kui käib külalisi ja tunnen, et põrandal ikkagi mingi puru vms, siis vb tõesti lasen robotil vahepeal puhastada. Muul ajal aga sagedamini koristada pole vaja.

Minu küsimus oleks, et milleks üksi elades üldse koriastajat vaja on?

Sest mul on nii vähe vaba aega, et ma ei ole huvitatud selle koristamisele raiskamisest. Olen tööle pühendunud ja kulu on piisavalt väike, et ma seda üldse märkaks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.12 16:54; 10.12 16:58; 10.12 17:20; 11.12 11:57; 11.12 12:48; 18.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 03:58; 15.01 04:05; 15.01 04:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 03:58; 15.01 04:05; 15.01 04:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.01 03:58; 15.01 04:05; 15.01 04:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle kogu Eesti käid koristamas või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 21:26; 15.01 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostke endale robot-tolmuimeja ja ei ole vaja koristajat. Mul on veel see vesipesu ka – ja teeb elamise puhtaks. Samuti hoiab ära elamises asjade korjumise igale poole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli koristaja, kes nõudis korrahinda, kuigi mina oleks soovinud tunnihinda maksta. Mida aeg edasi, seda kiiremini ja lohakamalt tegi, nii et peale koristust saatsin talle smsi, mis järgmisel korral vaja paremini/üle teha. Jube tüütu!

Tüütu on sellisel puhul ESIMESEL korral teha nimekiri asjadest, mis peavad olema tehtud.

1. Teleka ülemine serv.

2. WC ukse ülemine serv

3. Magamistoa põrand: tolmuimeja + mopp + pesuaine

4. jne 96 punkti.

Telekat ja WC ust saad näpug akatsuda, peeglit saad vaadata, põrandat voodi all saad nuusutada. Et kontrollida.

Mis teema sul selle teleka servaga on?

Igal reedel käib, ei mina tea, kaua koristab. Maksan 50€ kord või 200€ korraga ette/taha. 140m2 maja, Järvamaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle 2 nädala 50.-/kord, seega ca 100 EUR kuus. Vahel käib iga nädal (nt kevadel suurpuhastuse ajal). 160 ruutu maja.

Kodu on üldiselt korras, tema teha on põhjaliku küürimine: põhiline siis saun, vannitoad, köök (praeahi, külmkapp jms), akende pesu, põrandad tugevama vahendiga (mina pesen puhta veega), raamaturiiulid jms.

Meie temaga rahul ja tema meiega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 15:10; 22.01 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostke endale robot-tolmuimeja ja ei ole vaja koristajat. Mul on veel see vesipesu ka – ja teeb elamise puhtaks. Samuti hoiab ära elamises asjade korjumise igale poole.

Kuidas see vannitoast katlakivi puhastab?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 15:10; 22.01 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub võimatu kahe tunniga korralikult puhtaks teha elamist.

eriti veel, kui koristaja käib kahe ndl tagant…

üldse suht mõttetu selline regulaarsus mu meelest. ükski ruum ei kannata ju ainult kaks korda kuus koristamist, mis tähendab, et ikkagi koristad ise mitu korda vahepeal ja koristaja on ainult vahepeal abiks.

kui tahta ise koristamisest vabaks saada, siis peaks koristaja min 2 x nädalas käima.

Ei ole päris nõus. Üksi elades mingit suurt laga ei teki. Pole ka koduloomi. Segadus kui selline tuleb nagunii ise ära koristada (ei jäta riideid vedelema koristajale koristamiseks vms). Koristaja töö puudutab ainult tolmu võtmist, põranda pesemist ja kööginurga ning vannitoa puhastamist. Minul piisab täiesti 2 nädala tagant koristamisest. Kui viibin veel vahepeal nädala välismaal, kutsun üldse 3 nädala tagant. Kui käib külalisi ja tunnen, et põrandal ikkagi mingi puru vms, siis vb tõesti lasen robotil vahepeal puhastada. Muul ajal aga sagedamini koristada pole vaja.

Mis mõttes ei teki? Vannitoas on valamu must juba sama päeva õhtuks. Peeglil veepritsmed. Dušš ja segistid veeplekilised. Kui on veel mingi klaas-sein, siis ma kujutan ette, milline see 2. nädala lõpuks välja näeb. Lisaks tolm rätikutest.
Samuti köök – pliit, valamu – 2 nädalat vahin oma sitast kodu, et siis keegi käiks ja 2 tundi seal haltuurat teeks (sest 2 tunniga mingit põhjalikku koristust, mida 2 nädalat koristamata elamine vajab, ei tee)? Mõttetu kulu ju.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Kodunurk Kui palju maksate koristajale?