Esileht Pereelu ja suhted Kui palju naine tohib mehele ettekirjutusi teha?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kui palju naine tohib mehele ettekirjutusi teha?

Postitas:

Mehel sünnipäev tulekul. Sünnipäevad siiani toimunud alati meie maakodus pereüritusena – mehed oma naistega ja lapsed ka, jäädakse ööbima. Siiani tema peod olnud igati viksid ja viisakad, nii et on mõnus seltskonda, sauna ja ilma nautida. Olen valmistanud ikka alati külmlaua, lisaks loomulikult ka juurde grillitud liha, tort, joogiks mahlad-limonaadid lastele (või ka naistele), meestele suurem laar õlut ning naistele siidrid. On alati olnud väga mõnus, ei teki mingit padujoomingut.
Seekord aga mees nagu ära vahetatud. Tema tahab joogipoolisest AINULT viina ja kõik. Õlut ei osta, ostame puhast viina – väga põhimõttekindel selles. Ma ei tea, mind ajas see tõesti närvi, meil tulevad ju lapsed ka sinna. Minu meelest (mehe arvates olen ainuke säärane snoob maailmas) ei sobi pereüritustel viina juua. Et lapsed hüppavad batuudil, naised kantseldavad lapsi ja mehed siis kummutavad aga viina. Ütlesin otse välja, et ei, ostame ikka nagu alati oleme teinud, et alkoholi poolest õlu ja nii on kõigil mõnus olla. Oi kus mees vihastas. Et siis ta ei peagi üldse kodus ja mina pole ka tema sünnipäevale seekord üldse oodatud, kui oskan vaid ettekirjutusi teha ja kamandada. Pidin siis talle meenutama, et olen siiski ju sinu abikaasa, sa ei saa mind mitte kutsuda (täielik totrus!)Aga ei, temal tuleb puhas viinajoomispidu ILMA MINUTA ja punkt.
Ma tahaks väga mõista. Kas tõesti on snooblus ja sinisilmsus soovida, et üritustel ei joodaks viina? Päris südamest soovin teada. Kas olen eksiteel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 20:43; 24.06 21:04; 24.06 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui alkohoolikuid kohale ei tule, siis ma ei näe küll mingit probleemi selles, millist alkoholi ja kui palju pakutakse. Natuke hingamisruumi võiksid tõesti oma mehele jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

las siis läheb ja joob meestega kuskil viina. tema sünnipäev, ise teab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:55; 24.06 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma laseks mehel teha meestepeo – ainult viin, ainult mehed. Ise toob joogid, ise teeb söögid ja pärast koristab läbu ära või tellib teenuse.

ALati ei pea täiskasvanud inimese peol olema lastekari ja naised.
Naistekarja peo võite eraldi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leian, et mehel on õigus oma sünnipäeva pidada nii nagu tema soovib. Alati on ju olnud nii nagu ka sina oled tahtnud. Kui ta nüüd tahab teistmoodi, siis lase tal nii ka pidada.
Muidugi poleks hea, kui laste ees läheks asi lausjoominguks, aga äkki ta tõest peab siis mujal. Või seekord ei kutsuta lapsi peole peale võibolla teie enda omad?
Nagu siin juba soovitati, siis võiksid jah mehele ka anda hingamisruumi. Seda enam, et see on su mehe sünnipäev, mitte sinu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:58; 24.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestepidu ei ole tal plaanis. Plaanis on viinapidu, kuid ilma minuta. Teie vastuseid lugedes tekib küsimus, et millal siis pereväärtused mängu tulevad – mis vanuses või milliste ürituste juures. Tema sünnipäev on suve magusaimal ajal ja see on alati olnud meie maakodus ja kõik ootavad seda. Ma mitte mingil juhul ei taha seda üritust mingiks läbuks muuta. Mina mõtlen, et täiskasvanud mees ei peaks enam olema kui pubekas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 20:43; 24.06 21:04; 24.06 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meestepidu ei ole tal plaanis. Plaanis on viinapidu, kuid ilma minuta.[/tsitaat]

Super ju! Mees passib lapsi, sa saad vaba õhtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:05; 24.06 21:35; 27.06 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meestepidu ei ole tal plaanis. Plaanis on viinapidu, kuid ilma minuta.[/tsitaat]

No aga tegelikult ka. Miks peab alati olema lastega koos pidu?
Jätke lapsed välja ning ostke viina ja naistele siis omad joogid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:58; 24.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meestepidu ei ole tal plaanis. Plaanis on viinapidu, kuid ilma minuta. Teie vastuseid lugedes tekib küsimus, et millal siis pereväärtused mängu tulevad – mis vanuses või milliste ürituste juures. Tema sünnipäev on suve magusaimal ajal ja see on alati olnud meie maakodus ja kõik ootavad seda. Ma mitte mingil juhul ei taha seda üritust mingiks läbuks muuta. Mina mõtlen, et täiskasvanud mees ei peaks enam olema kui pubekas.[/tsitaat]

No eelneva kirjelduse järgi ainult viinapidu tulebki. Ok, nähtavasti sakuska grillimisega saadakse ka hakkama.

Samas hakkas mind huvitama,MIKS mees viina tahab? Äkki meestel on ka midagi seesugust, et noh kõigil sõpradel on ja siis peab minul ka olema. No nagu naistel, et kõik küpsetavad leiba, ma pean ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 21:09; 24.06 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehel sünnipäev tulekul. Sünnipäevad siiani toimunud alati meie maakodus pereüritusena – mehed oma naistega ja lapsed ka, jäädakse ööbima. Siiani tema peod olnud igati viksid ja viisakad, nii et on mõnus seltskonda, sauna ja ilma nautida. Olen valmistanud ikka alati külmlaua, lisaks loomulikult ka juurde grillitud liha, tort, joogiks mahlad-limonaadid lastele (või ka naistele), meestele suurem laar õlut ning naistele siidrid. On alati olnud väga mõnus, ei teki mingit padujoomingut.
Seekord aga mees nagu ära vahetatud. Tema tahab joogipoolisest AINULT viina ja kõik. Õlut ei osta, ostame puhast viina – väga põhimõttekindel selles. Ma ei tea, mind ajas see tõesti närvi, meil tulevad ju lapsed ka sinna. Minu meelest (mehe arvates olen ainuke säärane snoob maailmas) ei sobi pereüritustel viina juua. Et lapsed hüppavad batuudil, naised kantseldavad lapsi ja mehed siis kummutavad aga viina. Ütlesin otse välja, et ei, ostame ikka nagu alati oleme teinud, et alkoholi poolest õlu ja nii on kõigil mõnus olla. Oi kus mees vihastas. Et siis ta ei peagi üldse kodus ja mina pole ka tema sünnipäevale seekord üldse oodatud, kui oskan vaid ettekirjutusi teha ja kamandada. Pidin siis talle meenutama, et olen siiski ju sinu abikaasa, sa ei saa mind mitte kutsuda (täielik totrus!)Aga ei, temal tuleb puhas viinajoomispidu ILMA MINUTA ja punkt.
Ma tahaks väga mõista. Kas tõesti on snooblus ja sinisilmsus soovida, et üritustel ei joodaks viina? Päris südamest soovin teada. Kas olen eksiteel?[/tsitaat]Sünnipäevalaps otsustab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 21:10; 25.06 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisime ühel sünnipäeval ja seal jah oli see au sisse tõstetud viinapidu. Mehel silmad siiani põlevad – valge lina, sült ja hapukurk. Kui mõni aeg hiljem perenaisega trehvasin, siis tema rääkis muud, sai terve järgmise päeva seda laga koristada nii toast kui õuelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 20:43; 24.06 21:04; 24.06 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veneajast on nii palju aega möödas, et lahe oleks teha vanaaja pidu.
mul on kuuris vanad pitsid, morsiklaase, mõnend liuad. olen rääkinud lapsele et vanasti peeti pidusid teisiti, kui meie praegu. olen lubanud talle et teeme ükskord vana-aja-peo. püüdes seda lauakatmist, sööke võimalikult ehedalt teha.

imelik on see, et viina peetaks puhtamaks joogiks, kui siidreid ja et hommikul on siis parem olla. ma olen ise koos töökaslastega leppinud kokku, et teeme viinapeo jõulude ajal, st et jõime vaid viina. mina suutsin ära juua 4 pitsi ja ma olin nii purjus. järgmine päev oli ikka väga hull olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul suguvõsa kokkutulekutel, pereüritustel, igalpool on joodud seda mida soovitakse- viina, õlut, veini, siidrit..mida iganes. Kui inimene joob mõistlikult, mitte üle pingutades ja ennast padu lolliks juues siis mis vahet sellel on mida ta joob?
Pereväärtusi ja asju saate kogu ülejäänud aasta jagada ja perega koos väljas käia.
See on siiski mehe sünnipäev ja mees otsustab mida ta oma sünnipäeval kõige rohkem teha tahaks. Miks sa temaga sellest sellise skandaali tegid? Kui sinu arvates lastel ei kõlba olla seltskonnas kus juuakse siis saada lapsed kellegi juurde hoida ja külalistele mainige ka, et lapsed tuleks sel aastal koju jätta. Rõhutan veelkord- see on sinu MEHE! sünnipäev. Saan aru, et oled võibolla solvunud või tunned ennast kõrvale jäetuna, et mees nüüd sinu seljataga sellise otsuse vastu võttis aga siiski, tema sünnipäev ja las ise valib. Ja kui ta joob suures koguses õlut või mõistlikus koguses viina siis käitub ja on ta täpselt samasugune. Ürita mehega rääkida.. mina sinu asemel nõustuksin mehega, muidu lööd ise kiilu teie vahele. Sa nagu ajaksid talle mingit kiusu, kas ta siis joob tihti viina? Pidutseb liiga palju? Ei veeda perega piisavalt aega? Või miks sa sellest ühest õhtust sellise probleemi teed? Kõik ei keerle sinu ümber ja ei ole nii nagu sina soovid. Muidu ma ütleksin, et las mees läheb ja joob kuskil mujal, et sinul on õigus, aga kuna tegemist on siiski tema sünnipäevaga siis tema otsustab. Ta ei rku teil mingit suguvõsa kokkutulekut või kellegi teise sünnipäeva ära vaid otsustas oma enda sünnipäeva sel aastal natuke teisiti pidada. Ja mina usun, et on parem kui ta joob kodus sinu valvsa pilgu all viina mitte ei läheb jumal teab kuhu ja jumal teab millega see õhtu siis lõpeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:23; 24.06 21:27; 25.06 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereväärtused on ju jõulude ajal, laste synnipäevad, kooli lõpetamised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis tuleb välja, et sa tegelikult muretsed hoopis järgmisel päeval koristamise pärast?

Kui jah siis mul on kahju, et su mehel nii laisk naine on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:23; 24.06 21:27; 25.06 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Et siis tuleb välja, et sa tegelikult muretsed hoopis järgmisel päeval koristamise pärast?

Kui jah siis mul on kahju, et su mehel nii laisk naine on. [/tsitaat]

Mehe sünnipäeva järelt koristamine peaks olema naise mure? Kas mees koristab pärast naise sünnipäeva?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.06 21:05; 24.06 21:35; 27.06 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisime ühel sünnipäeval ja seal jah oli see au sisse tõstetud viinapidu. Mehel silmad siiani põlevad – valge lina, sült ja hapukurk. Kui mõni aeg hiljem perenaisega trehvasin, siis tema rääkis muud, sai terve järgmise päeva seda laga koristada nii toast kui õuelt.[/tsitaat]

Azooo… No näed siis. Mul hetkel nii stiilipuhast viinaviskamise pidu ette ei tule. Samas, mis sa sellest viinast kardad? Viin ise pole ju mingi kurjajuur. Joodik joob ennast maani täis ka ainult õllest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 21:09; 24.06 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei ole plaanis just viinastiilipidu, siis on alati viiskas pakkuda külalistele erinevaid jooke. Kujutan ette, et keset suve ei tahagi paljud inimesed viina juua, grillimise kõrvale sobib vein, siider ja õlu hoopis paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meestepidu ei ole tal plaanis. Plaanis on viinapidu, kuid ilma minuta. Teie vastuseid lugedes tekib küsimus, et millal siis pereväärtused mängu tulevad – mis vanuses või milliste ürituste juures. Tema sünnipäev on suve magusaimal ajal ja see on alati olnud meie maakodus ja kõik ootavad seda. Ma mitte mingil juhul ei taha seda üritust mingiks läbuks muuta. Mina mõtlen, et täiskasvanud mees ei peaks enam olema kui pubekas.[/tsitaat]
miks sa arvad, et need pered, kes teile külla tulevad, just nüüd nagu üks mees end viinast silmini täis joovad kui nad seni seda õllest ja siidrist kunagi teinud ei ole?
las mees teeb oma sünnipäeva sellise nagu tahab ja kutsub külalisi ise.
pereväärtuste edendamise peo võite ju ka teha, suvi alles ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:55; 24.06 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, anna õhku mehele! Pole ju keegi ölenud, et kui see kord on viinaga pidu, siis nii see hakkabki alati olema. Eks tee kokkuleppe, et see kord viin aga järgmine kord ikka nii nagu vanasti. Ma ei kujuta ettegi, et ma hakkaks mehe sünnipäeval tegema miskeid sääraseid piiranguid. Mu mees on ikka väärt oma tahet ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest (mehe arvates olen ainuke säärane snoob maailmas) ei sobi pereüritustel viina juua. Et lapsed hüppavad batuudil, naised kantseldavad lapsi ja mehed siis kummutavad aga viina. [/tsitaat]Pudelist või purgist õllejoomine sobib pereväärtustega, aga linaga kaetud laua taga viinapitsi tõstmine ei sobi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, mida sa mõtled. Ka minu jaoks on viinajoomine mage ja ise seda teha ei tahaks. Samal ajal, keerake siis üle vindi ja tehke aus viinapidu. Vene-aja pitsid ja hapukurk laua peale. Soovijatele õlu ja siider nagu ikka. Mu mehel tuleb ka umbes kord kahe aasta jooksul tahtmine kangest napsist täis juua. Järgmisel hommikul tuleb meelde, miks rohkem ei taha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb inimestest. Oma tutvusringkonda sa ju tunned ja tead milliseks keegi alkoholi tarbides muutub.

Minul on üks tutvusringkond selline, kus mehed lähevad viina võttes alati tülli või vähemalt kõrgendatakse häält, öeldakse teineteisele tõde näkku ja eriti halval juhul ka kakeldakse. No mis iganes, aga peaaegu alati toimub midagi ebameeldivat. Sellepärast olen viimasel ajal sellest seltskonnast hoidunud.

Teine seltskond, milles ma väga tihti viibin on hoopis vastupidi. Võetakse küll vaikselt viina, aga alati jäävad võtjad viisakaks ning pealtnäha ei ole keegi purjus. Vähemalt mitte sedavõrd, et tuiguks, magaks põõsas, lällaks, kisuks tüli või teeks muud ebameeldivat.
Pigem ikka vastupidi, alati on lõbus, palju nalja ja arutatakse maailma asjade üle.
Järgmisel päeval on kõik elus ja terved ning sellises konditsioonis, et on võimelised ka asjalikke toimetusi tegema. Ehk magavad paar tundi kauem kui muidu, aga kõik muu on ok.

Nii esimese kui ka teise seltskonna vanus jääb 40 kanti. Seega, päris poisikesi, kes oma piire ei tunnetaks, seltskonnas pole.

Teemaalgataja emmetamist eriti ei mõista. Kui on teada, et keegi viina tagajärjel lolliks ei lähe, siis küll ei näe põhjust, miks viin labane jook ja keelatud peaks olema.
Ilmselt langeb teemaalgataja nüüd minestusse, aga ka mina kui naisterahvas joon mõnikord harva viina. Tervisele on üks pits kvaliteetset, puhast viina kindlasti parem, kui sünteetilised, värvi- ja magusainetega siidrid ja ginid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 01:41; 25.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas te päriselt teemaalgataja postitusi lugesite ka? Mehe seisukoht on see, et ainult viin ja ei mingit õlut-siidrit. Ja et hiljuti käisid nad sünnipäeval, kus joodigi viina ja perenaine ei jõudnud järgmine päev seda laga ära koristada. Peremees ilmselt hoidis tagajalgadega pead kinni ja oigas. Minu meelest on päris suur tõenäosus, et vähemalt osaliselt on see seltskond, kes seal süldi-viinapeol oli, ka teemaalgataja peole kutsutud. Kui ühes kohas lagastati, miks siis teises kohas mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, ma ka ka ei tahaks mingit jubedat läbu ja lagastamist. Tõenäoliselt on teema-algatajal mingid halvad kogemused oma mehega sellel teemal juba olemas, niisama lambist ta keelama ei hakkaks.

Meestele tuleb tihti asju puust ja punaseks teha, kuid mitte sõnadega, vaid tegudega. Sulle on täiesti vastukarva selline pidu, kuid meest see ei huvita ja pigem peab ta viinapeo ilma sinuta, kui kuulab ka sinu seisukohta. Rääkisite selest, kuid tulemusteta. Nüüd mõtle järele, mis on selline asi, mis su mehele on täiesti vastukarva (midagi samalaadset) ja korralda see kohe järgmisel päeval täie mõnuga. Siis peaks talle kohale jõudma, et mida külvab, seda lõikab ja üle oma naise sõita ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa oled täielik egoist,sinu jutu järgi tundub,et teie peres käivad asjad nii,nagu sina tahad.see on ikkagi mehe sünnipäev ja mees on täiskasvanu,kui sulle midagi ei meeldi,jäta lapsed välja ja asi ants.mehel peab ka ikkagi mingi sõnaõigus olema,kuidas see suhe siis toimida saab,kui üks pool otsustab ainult.kui sulle ei meeldi see,siis las ta lähebki omaette.ilmselt on ta aastatega tüdinenud nendest sinu traditsioonidest ja võttis end kokku,et sulle ära öelda.naised,ärge suruge mehi talla alla,meestele ei meeldi see,tuleb asjad nii sättida,et kõik rahul ikka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisime ühel sünnipäeval ja seal jah oli see au sisse tõstetud viinapidu. Mehel silmad siiani põlevad – valge lina, sült ja hapukurk. Kui mõni aeg hiljem perenaisega trehvasin, siis tema rääkis muud, sai terve järgmise päeva seda laga koristada nii toast kui õuelt.[/tsitaat]

Tead, mina teeks nii, et tavai, tuleb viinapidu AGA mina seda laga ei koristaks. Ise koristab ka. Söögid teen mina aga mees koristab! Ja nii ongi siis, mitte hommikul, kui mehel jube pohmakas ja ta nutab sulle kui paha tal on, hakkad sina ikkagi koristama. Ei, maja ja õu on nii kaua lagane kuni mees suvatseb üles tõusta ja ära koristada. Kui tegemist vanemate maakoduga siis räägiksin enne ka nendega ära, et nii on. Lastega läheksin järgmisel hommikul hoopis kuskile loomaaeda või kuhu iganes terveks päevaks.

Minu arust on kõige egoistlikum see, et pakutakse AINULT viina. Seda juhul kui teate, et seltskonnas on ka inimesi, kes tõesti ei joo viina. Kui aga eelmisel peol oli näha, et kõigile läheb viin siis muidugi palun väga. Kui teil naised viina ei joo siis on nõme küll, et mees hoolitseb ainult meeste eest ja nende naised, kes kaasa tulevad, joogu morssi. Sellisel juhul tõesti naised võiksid seekord koju jääda ja sina ka mine hoopis kodunt ära kui meestele teenindajaks ei taha jääda.

Selles mõttes ei ole vahet, et pidu on kõige magusamal suvisel ajal ja kõik ootavad just sellist pidu nagu teil alati on olnud. Sünnipäev ei pea aastast aastasse täpselt samasugune olema. Mul ka sünnipäev juuli keskel ja alati on selline nagu sa kirjeldad aga tead, lõpuks tahaks juba MIDAGIGI erinevat külalistele pakkuda. Kas see minu puhul just viin oleks … vaevalt aga me ei räägi siin minust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas mehed tõesti plaanivad oma AINULT viinapeol saunatada ilma õlleta? võimalik, kuid raske uskuda.
kui suudetakse jääda kas viina VÕI õlle juurde, siis ma isegi ei teeks väga numbrit. ise puutun paraku kokku juba \”tasemega\”, kus on alguses õlu, siis viin ja lõpuks kordamööda. öääk. ausalt. iga üritusega ma tunnen, et kuidas selline pidutsemise stiil mulle täiesti vastuvõetamatu on. just sel põhjusel olen oma aastaid toimunud suvise suure sünnipäevapeo juba kaks aastat ära jätnud ja ei plaanigi seda taaselustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ilmselt langeb teemaalgataja nüüd minestusse, aga ka mina kui naisterahvas joon mõnikord harva viina. Tervisele on üks pits kvaliteetset, puhast viina kindlasti parem, kui sünteetilised, värvi- ja magusainetega siidrid ja ginid.[/tsitaat]

Mis ajast siider sünteetiline, värvi- ja magusainetega jook on? Siider on definitsiooni kohaselt naturaalselt kääritatud jook ja poes meil täiesti müüakse korralikke prantsuse siidreid. Kas keegi tõesti joob neid Fizze ja Kisse siidri pähe või? Need ei ole ju siidrid?!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, sa oled ikka paras päheistuja!
mismõttes ei või mees valida mis jooki oma sünnal lauale panna???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui palju naine tohib mehele ettekirjutusi teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.