Esileht Ilu Kui palju on teil kapis riideid? Kui tihti ostate uusi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kui palju on teil kapis riideid? Kui tihti ostate uusi?

Postitas:

Olen siin korrastanud oma kappi ja mõelnud, et huvitav, kui palju teistel naistel riideid on. Vahest kui ostan mõne uue asja, siis on nagu süümepiinad, et kas on nii palju vaja. Samas olen enda meelest üsna minimalist, seetõttu ka need süümekad ilmselt.

Mul on 4 paari pükse – mustad, sinised ja 2x valged. Lisaks dressid ja lühikesedx2.
Mingeid pluuse ja toppe ma ei lugenud, ilmselt tuleb ca 10-15
2 seelikut, 5 triiksärki, kaks pintsakut ja kolm kardigani.
ja kleite 24 (neist pidulikke 9, mis pole just igapäevases kasutuses :)) ja talviseid 4.

Ei ole ju meeletult palju? Kuidas teil? Kui sageli ostate uusi riideid?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 25.08 09:12; 08.09 13:23; 21.09 15:36; 17.02 12:29; 22.02 09:26; 22.02 10:38; 14.04 13:41; 29.04 15:12; 08.06 13:40; 10.06 09:36; 15.06 13:04; 29.06 15:19; 01.07 10:46; 03.07 22:45; 13.07 14:33; 29.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna harva ostan aga kapp tundub ikka liiga täis. Kleite on ca 10, mida väga harva kannan.
Teksapükse 5 paari mida kannan, mõned veel mida ei. Kõige rohkem on pluuse(pikkade käistega) ja t-särke. Dressipükse on ka mõned paarid.
Kord aastas teen suurpuhastuse, ja viin asjad, mida pole aasta aega kandnud, kogumiskasti.

Nüüd see suvi ostsin koduseid särke 6tk sinsay poest 1.5 eur tk. Neid pole kahju ära visata ja ei viitsi rasvaplekke ka eraldi välja nühkida. Ma kipun kodus ikka süüa nii tegema, et kõhupiirkond on kas toitu või rasvapritsmeid täis ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti vähem kui 10 aastat tagasi. Olen hakanud praktilisemalt mõtlema. Nt kleidid on valdavalt seelikute-pluuside vastu vahetunud, sest nii on kokkuvõttes odavam. Lisaks muidugi lastesaamine on asju mõjutanud – kuna lapsed kasvavad riietest välja ja vaja pidevalt uusi osta, siis ka rahaliselt mõtlen läbi, kas mul ikka on seda või teist hilpu endale vaja. Näiteks suvised kontoririided – viimased aastad olen ma suurem aosa juulist puhanud, kuna lasteaed kinni ja siis see teadmine kuklas, ei kuhja oma kappi üle erinevate suviste kontorikleidikestega 😀

Üritan siis mõelda mingeid asju:
2 viigipüksid
2 teksad
2 pikad dressipüksid
2 lühikesed püksid
5 seelikut (millest 1 vaba aja, 2 sobivad nii vabaks ajaks kui kontorisse ja 2 kontorisse ainult)
3 kodusemat kleiti
hunnik ühevärvilisi t-särke (7?)
5 suvekleiti, millest 1 kontorikõlbulik
1 soojem kontorikleit
3 päris õhukest suvist kontoripluusi
5 kontoripluusi aastaringseks kandmiseks (poolpikad varrukad)
3 pikkade varrukatega kontoripluusi
4 viisakamat/pidulikumat kleiti
2 pintsakut
1 teksajakk
1 kevad/sügisjakk
1 mantel
1 õhem talvejope/soojem sügisjope lastega trööpamiseks
1 väga paks talvejope (jäänuk beebidega kärutamise ajast)
1 kilepüksid
1 talvepüksid
mõned kampsunid, pusad jne

Aegajalt teen inventuuri ja kui mingeid asju pole pikalt kandnud, siis mõtlen kriitiliselt, kui reaalne on, et kannan. Või kui mõni asi on väga äge, aga nt ebamugav ja seetõttu kannan harva.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jutu peale jäin mõtlema, et mul on kapis ainult need riided, mis mulle suurusnumbrilt parajad st kõik, mis on suureks/väikseks jäänud või ei istu hästi, olen ära andnud. Ometi on olemasoleva seast kujunenud lemmikud, mida kandes ma tunnen ennast “päris endana”.Need riided tõstavad mu tuju. Nõnda siis kannangi vaid umbes 20% oma kapis leiduvatest riietest, sest ülejäänud olid küll poes proovides kenad ja aeg-ajalt panen neid ka selga, kuid veendun jälle, et see pole ikka päris see.

Ei ole nõus midagi ebamugavat kandma sellepärast, et see äge välja näeb, kui see pole “minu” riie. Samuti on mu kapist välja lennanud mõned riided, mis on seotud mõne minevikus tuntud tugeva emotsiooniga. Näiteks rändas taaskasutusse üks pintsak, millega ma käisin pingelisel ja närvesööval tööintervjuul (mis siis, et sain tookord ka tööpakkumise). Või näiteks eelistasin 10 aastat tagasi hoopis teisi värvikombinatsioone kui praegu, siis olin nö “sügisenaine”, värvisin juukseid hennaga ja võisin jalga panna naturaalsest kollakasoranžist nahast saapad ning selga tumerohelise kleidi. Kui ma seda täna veel teeksin, poleks see enam mina, vaid keegi võõras. Enam mitte.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on siis vist ikka päris palju riideid… Asi on ehk selles ka, et ma ei ole paljusid riideid, mis näiteks 20 ja osad isegi rohkem aastaid tagasi kandnud olen, ära andnud, kui need on kas siidist, villast või muust heast materjalist.Et tütred kasvamas ja enne, kui nad pole üle vaadanud (äkki meeldivad, mul üsna klassikalised asjad ka), mis neist ikka loobuda, kui on, kus hoida.
Olen kunagi olnud XS suurus ja nüüd kuskil M, raseduste (3)kestel on tohutult (ca 26-27 kilo ) kaalu juurde tulnud, ja siis ka olen neid suuri riideid arvestusega, et neid vaja veel võib minna, alles hoidnud. Ei tahagi eriti riideid , mis korralikud, ära anda, sest kui kaal kõigub, on vähemalt kohe midagi võtta vajadusel. Näiteks peale viimast rasedust peale sünnitust ostsin ühed teksad, mille kohta vahepeal kaalust maha võttes mõtlesin, kui kolisime, ja suurem asjade äraviskamine oli, et annaks ära, aga ikka jätsin alles, ja näed, nüüd olen jälle kas ealiste iseärasuste või tablettide uuesti võtma hakates ca 8 kilo juurde võtnud ja nüüd kuluvad need ära, sest sügishommikul last aeda viies pole ju eriti vahet, kas mul on 3 aastat vanad teksad või viimase kuu jooksul ostetud…
Palju asju ostisn ka esimese lapsega välismaal elades, kui oli laialt aega poode kammida, nö ette, et ilus ja soodne asi, Eestis tagasi olles hea tööle selga panna, aga kujunes nii, et tööl sain enne järgmist last vähe käia ja neid vähe kantud, aga ilusaid asju pole ka loovutanud.
Muidugi ei hoia alles mingeid “enne-lapsi” diskotamise nabapluuse ja lootusetult vanamoelisi asju 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kapp pooltyhi. Uue röivaeseme ostan siis kui vana ära kulub ja ära pean viskama. Koduseid t särke on kamaluga, peakski riiuli jälle rangema pilguga läbi käima. Mulle meeldib, et kapid ja sahtlid on vöimalikult tyhjad. Vahel olen ostnud möne riide eseme teatud syndmuseks ja pärast ära andnud kui tundub, et lähima aasta jooksul seda enam vaja ei lähe. Hetkel peaks kapis olema
1 pidulik kleit
2 suvekleiti
2 pikad suve pyksid
3 kampsunit
1 teksad
2 tuunikat
2 pidulikku pluusi
1 pidulik seelik mida ma kunagi kandnud pole
5 paari (legginsid, t särk, dressi pluus) öue spordi riideid
Peotäis t särke.
Olgu öeldud, et ma ei tööta kontoris, sellisel juhul vajaksin midagi ilmselt rohkem. Pidulikel koosviibimistel ka ei osale muidu kui ehk kord paari aasta jooksul relv kuklas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju on kapis, samas on enamus ka hästiistuvad ja meeldivad. Seega keeruline ka midagi välja praakida.
Juurde ostan jooksvalt, kui midagi meeldib näiteks. Juhtub ka vajaduspõhiselt kuid pigem olen emotsiooniostleja.
Trenniriideid võin lõpmata osta kui jälle midagi ilusat näen.
Pesu samuti.
Ei osta kalleid asju, vaid teksad on kallimad. Armastan kiirmoodi.
Täna võtsin end kokku ja viisin suure kotitäie taaskasutusse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 15:40; 28.08 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleite tundub sul küll v’äga palju olevat.
Ma niimoodi üles lugema ei hakka, sest see võtaks aega ja ma ei tea ka, sest mul on ka koduriided, osad iidamast aadamast kuskil ootamas, et marjule või kartulipõllule vms kohta panna. Koduriided puha kaltsukatest, kas neid on mõtet üldse lugeda. Üleminekueaga olen juurde võtnud üksjagu ja hoian natuke väiksemaid ka mõned alles ja suuremad, kui vaja peaks minema.
Kodus koduriided ja väljaspool kodu teised.
Kannan asju pikalt ja kodus uusi ajsu kunagi ei kanna.
Mõtlesain just, et sellel suvel ma ei olegi ühtegi asja ostnud. Märtsis ostsin , tellisin netist ühe kleidi, 29 eurot koos postikuluga oli ja rohkem ei olegi ostnud. Sügiseks kavatsen mingi kergema ja mitte väga paksu sügisjope osta, pikkusega, mis taguotsa pikalt ära kataks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 15:45; 27.08 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kleite Tundub tõesti mul palju. Kuid samas ma olen ka läbi ja lõhki kleidiinimene. Pükse kannan ehk korra kahe nädala jooksul (tööl käin kleitidega) ja siis ongi…peokleidiga ju tööle ei lähe, mõni sellisem vabam-rannakleit, mõni talvisem, mida suvel ei pane jne ja siis tundubki, et nagu vähe oleks isegi vaheldust! 😀
Samas koduriideid on mul 4! 😀

Nii põnev on lugeda siin. Tundub, et igal naisel on ikka mingi OMA lemmik, mida siis kogunema hakkab.. kleidid, mõnnad-koduriided, ilusad trenniriided, pesu jne..

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 09:12; 25.08 16:04; 26.08 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kleidiusku, nii viimased 5 aastat ehk. Varem käisin nii tööl kui vabal ajal pigem pükstega. Kleite on 19, need sellised vaba aja ja töölkäimise omad. Töötan kontoris, aga õhkkond ei ole selline, mis väga formaalset riietust eeldab. Pidulikumaid kleite lugesin kokku 9. Samas on vist 2 paari teksaseid, äkki kevadel kandsin viimati? Vabal ajal käin pigem retuusidega, kui ei taha kleidiga olla, mingi topp või pikem õhuke kudum peal. Need viimased on minu arust väga tänuväärsed riideesemed, kuna ei kannata pakse ja raskeid riideid. Selliseid kudumeid on mul ca kümmekond vist, eri tooni ühevärvilised. Dressipükse on üks paar, viigipükse ja ühtegi paksu kampsunit ei ole. Mõned pintsakud, liiga palju toppe, pesu mõistlikus koguses ja trenniriideid on ka. Kindlasti saaks hakkama vähemaga, aga kuidagi on nii kujunenud.
Seelikud tulid ka meelde, äkki 5-6 päris pikka ja vist 4 lühemat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mul on riideid keskmiselt. Päris ühe teksapaari ja ühe seeliku inimene ei ole, aga ei ole ka mitukümmend kleiti.

Meeldib osta kvaliteetseid ja veidi erilisi asju, mis on aastaid kantavad. Allahindluste ajal eriti sigineb uusi asju. See, mida ma parasjagu juurde ostan, käib hooti – mõnikord jahin trenniriideid, siis kleite, siis valgeid särke või hoopis kingi. Shoppan eranditult vaid netis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viitsi üle lugeda. Liiga palju. Mõtlen vahel ajale, kui olin 18-25(umbes) ja mul oli umbes kolm eri rõivakomplekti. Täpselt tean, et suvel 1993-94 oli mul kaks paari kingi. Üks paar talvesaapaid ja võib-olla ühed väikesed-õhukesed saapakesed veel lisaks kevad-sügis perioodiks. Hea lihtne elu oli. Riided ei punnitanud kapist välja. Jalanõud ei kõrgunud virnana esikus. Ma ei tea, kuidas see asi lappama läks? Eks raha tuli juurde, ja ilusaid riideid poodidesse juurde. Just koristasin kappe, sain suure prügikotitäie äravisatavat riidekraami, aga ikka on kapid täis. Mul on hetkel kuidagi jube tülpimus neist, ja mõtlen sellele rahale, mis riidete-jalatsite peale on läinud. Plaanin, et nüüd ei osta mitte midagi juurde u poolteist aastat. Et talvel 2021 alles läheks uuesti rõivapoodi. Eks näis, kas pean vastu?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 19:33; 27.08 21:56; 31.08 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 25 a samas kaalus olnud. Ehk riideid koguneb. Kõike ja igat värvi. Sama kingade ja kottidega. No ostad ühe koti aastas,lõpuks on ikka neid 20.
Ma ei kujuta ette, et käiks aastaid ühe sama asjaga.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ka, kui kapis on ruumi ja asjad pole kuhjatud üksteise otsa. Mul on magamistoas 5 täiesti tühja kapi riiulit näiteks. Mul on kasutuses ainult 1 riiul rohkem, kui mu abikaasal.
Ma ostan riideid harva.
Fb-s nendes myygi gruppides ka ei ole, sest ma ei taha, et tekiks olukord, kus näen kogemata riiet ja siis tuju ajel ostan ära (olen jube emotsiooni ostja).
Aga ei kuhja asju kokku lubadusega, mis endale aastaid tagasi andsin: iga uue asja arvelt pean midagi kapist välja viskama. Siiani toimib ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan enamasti ainult siis, kui midagi vaja on. Viimati ostsin 4 paari pükse, sest allahindlus oli osadele ja teised jälle sobisid nii hästi, et ostsin 2 paari.
Kokku on mul pükse kandmiseks suvised õhukesed 3p, sügist-talvised 2p, teksad 5p, retuus-püksid 3p.
4 kleiti
3 sviitrit
3 pikka eest lahti kamsunit ja 1 lühike pimtsakkampsun.
3 pluusi, suht palju T-särke eri pikkustes, uuemaid ja vanemaid. Vanu ei raatsi ära visata, kui ok välja näeb, aga kannan vabal ajal.
Kingi ja saapaid on rohkem natuke.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik nii tublilt kokkuhoidlikud siin. Ja siis vaatad instagrami/facebooki pilte ja storysid, kus igal pildil uus hilp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 09:12; 25.08 16:04; 26.08 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga palju on riideid kapis. Nii kaks korda aastas teen kapitühjendust ja tõstan kapist/riiulist välja asjad, mis siiski “õiged” ei tundu. Need viin siis Uuskasutuskeskusesse. Siiski panen alati kappi tagasi asju, mida päris ära anda ei raatsi kuigi kandnud ammu pole ja kastusvõimalust ka ei näe. Nii ongi, et peale tühjendust on riidepuudel ja riiulites jälle ruumi aga mõne kuuga olen jälle asju juurde ostnud ning ruumi hakkab nappima…
Eelistan, et kapis oleks ruumi ja riiulid ei punnitaks aga harakas ja koguja hing minus tahab ka uusi asju juurde osta. Ja nii see nõiaring läheb. Viin kapist hunniku asju ära ja siis ostan uued asemele.
Aga positiivne on see, et olukord on märksa parem kui nt 10 aastat tagasi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 11:05; 30.08 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks oma kapis ka tühjendust tegema aga
1.Ei viitsi
2. Tekib see igakordne teema – aga äkki ikka kannan veel, see ju üsna uus ja sobib sellejasellega nii hästi.
3.Just äravisatud hilpu tahaks hiljemalt nädala jooksul selga panna.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vähe riideid teemaalgatajal.
Ma lugesin oma kapis üle need asjad, mida oli lihtne lugeda- teksasid 34 paari, pintsakuid 15.
Rohkem ei viitsi lugeda. Meil on neli aastaaega, mu tuju, eelistused ja mood muutuvad. Meeldib, kui on valikut ja vaheldust.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vähe riideid teemaalgatajal.

Ma lugesin oma kapis üle need asjad, mida oli lihtne lugeda- teksasid 34 paari, pintsakuid 15.

Rohkem ei viitsi lugeda. Meil on neli aastaaega, mu tuju, eelistused ja mood muutuvad. Meeldib, kui on valikut ja vaheldust.

See on küll õudne! 34 paari teksaseid ja 15 pintsakut! Kõik muud riided ju ka. Kleidid, seelikud, kampsunid, spordiriided, tuunikad-topid …. Mantlid, joped. Jalanõud. Eks neid ole suhteliselt sama palju, kui 34 paari teksaseid. Kui suur su garderoob on, et kõik see kraam üldse ära mahub?
Aitäh, sa tegid mulle hea enesetunde! Tunnen end nüüd säästliku tarbijana, kellel on vähe asju ja väike jalajälg 🙂

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 19:33; 27.08 21:56; 31.08 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik nii tublilt kokkuhoidlikud siin. Ja siis vaatad instagrami/facebooki pilte ja storysid, kus igal pildil uus hilp.

Mul igatahes ei ole ei feissi ega instagrammi. Ja riided kannan ribadeks.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 15:45; 27.08 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin kokku, pükse näiteks, koos teksadega on umbes 20 paari. Pluuse ilmselt poole rohkem kuskil. Kleite ehk 15 ringis.
Ei ole samas kõike ise ostnud, alailma sõbrannad pakuvad ka enda ülejäänud asju ja teeme vahetust.
Kannan samas kõike, ka kodus, ei ole eraldi koduriideid, kui siis vanemad T-särgid, millega remonti teha vms töid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 15:40; 28.08 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen hooaja lõpus, kaks korda aastas kapikoristuse ja esemed, mida pole 12 kuud kandnud, viskan halastamatult ära. Tüdinen riietest kiiresti ja seega mitu aastat kapis tolmunud eset selga ei pane.
Kogu garderoobi ei hakka ette loetlema, sest käibel olevas kapis vaid hooajariided- ca 5 kleiti (ma pole kleidi inimene), 14 paari pükse (sh teksaseid, lühikesed püksid ja 3/4 püksid),
5 jakki, samapalju kardigane, paar seelikut, 10 lüh varrukaga pluusi, 7 pika varrukaga pluusi, mõned pükstükid,
Tsärke ja koduriideid ei hakka lugema.
Trennikomplekte on ka mõned kombineeritavad.
Dzempreid, kampsuneid, paksemaid jakke ja jopesid, talviseid ja pidulikke kleite praegu loetlema ei hakka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 20:41; 30.08 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage mu ignorantsus, aga mis asi on “koduriie”?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 23:22; 31.08 15:40; 31.08 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage mu ignorantsus, aga mis asi on “koduriie”?

Google annab otsinguga koduriided või homewear palju vasteid:
https://www.cellbes.ee/naised-tootevalik-oo-ja-koduriided-koduriietus-14137/sorting$_score,Descending/paging$1,50

https://www.reserved.com/ee/et/woman/shop-by-occasion/homewear

https://www.ovsfashion.com/stretch-chenille-homewear-trousers/000386123.html

https://www.ginatricot.com/de/kleider/waschedessous/homewear

Teemasse ka. Teksaseid on 15 paari (erinevates värvides ja pikkustes). Kleite on mul kõige vähem. Ostan riideid siis, kui tuju tuleb, peamiselt kaltsukatest või soodusmüükide ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage mu ignorantsus, aga mis asi on “koduriie”?

Tsärgid, dressipüksid, dressipluusid jms

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.08 20:41; 30.08 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üsna palju riideid, õigemini just kleite. Teksapükse on mul 4 paari. Kleite, mida saan igal aastaajal kanda on 31, maani pidulike kleite on mul 4. Suvekleitide arvu ma ei tea, pakkisin need mingi aeg tagasi ära, aga ilmselt kuskil 10.
Spordiriideid on mul ka mitmeid. Pükse on 8 paari ja pluuse on 9, pusasi on 5.
Seelikute ja triiksärkide arv on kuskil 5(mõlemaid siis). Jakke ja manteid on kolm, ning 2 parkat.

Ma teen ka iga aasta tagant inventuuri, ning annan mõned asjad ära, mida ma eriti ei kanna.

Ostan aegajalt juurde, kui midagi meeldib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage mu ignorantsus, aga mis asi on “koduriie”?

Enamasti riided, mida kantakse kodus toimetades. Nt riietes, millega kontoris tööl käin, ma kodus ja aias ei toimeta. Kelle jaoks on koduriideks mugav kleit, kellel tuunika ja retuusid, kellel dressid…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 11:05; 30.08 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage mu ignorantsus, aga mis asi on “koduriie”?

Tsärgid, dressipüksid, dressipluusid jms

Selge.
Kas dressikatega välja, trenni minna ei tohi? Kleiti, seelikut kodus kanda?
T-särgiga linna, loodusesse, tööle?

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 23:22; 31.08 15:40; 31.08 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage mu ignorantsus, aga mis asi on “koduriie”?

Tsärgid, dressipüksid, dressipluusid jms

Selge.

Kas dressikatega välja, trenni minna ei tohi? Kleiti, seelikut kodus kanda?

T-särgiga linna, loodusesse, tööle?

Pakun, sa töötad kusagil, kus on kas vormiriided, või siis käid tööl teksapükste ja kampsuniga? Inimesed, kes töötavad kontorites, kus on nõutav või vähemalt eeldatav soliidne väljanägemine, reeglina ei viitsi oma kostüümides ja Nikkolo kleitides kodus ringi käia. Kui ma tulen töölt, tahan visata diivanile mõnusalt lamaskile, jalad üles tõsta. Seda ma ei tee oma 150 eurot maksnud ametikleidis. Või kui koorin kartuleid või segan pastakastet, ei tahaks kuidagi kallite tööriiete rinnaesist ära määrida.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.08 19:33; 27.08 21:56; 31.08 16:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Ilu Kui palju on teil kapis riideid? Kui tihti ostate uusi?