Esileht Ilu Kui palju on teil kapis riideid? Kui tihti ostate uusi?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kui palju on teil kapis riideid? Kui tihti ostate uusi?

Postitas:

Kas dressikatega välja, trenni minna ei tohi? Kleiti, seelikut kodus kanda?
T-särgiga linna, loodusesse, tööle?

Tohib. Aga nt mul on kodus käimiseks koledamad riided. Nt on särk, millel on peal plekk, mis ei tulnud pesus välja, aga muidu hea särk. Mõni endast lugupidav naine ei paneks sellist särki selgagi, aga mina ei pea endast nii hullusti lugu kogu aeg. Kui ma töö-, linnaskäimis-ja trenniriietega kodus oleks, siis mul oleks nendel ka plekid peal. Mustadeks töödeks on mul veel eraldi superkoledad riided. Ja kui nüüd keegi küsib, kas kontorikostüümiga ei tohi siis kodus käia, siis muidugi võib, vabalt võib, kui meeldib.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage mu ignorantsus, aga mis asi on “koduriie”?

Tsärgid, dressipüksid, dressipluusid jms

Selge.

Kas dressikatega välja, trenni minna ei tohi? Kleiti, seelikut kodus kanda?

T-särgiga linna, loodusesse, tööle?

Pakun, sa töötad kusagil, kus on kas vormiriided, või siis käid tööl teksapükste ja kampsuniga? Inimesed, kes töötavad kontorites, kus on nõutav või vähemalt eeldatav soliidne väljanägemine, reeglina ei viitsi oma kostüümides ja Nikkolo kleitides kodus ringi käia. Kui ma tulen töölt, tahan visata diivanile mõnusalt lamaskile, jalad üles tõsta. Seda ma ei tee oma 150 eurot maksnud ametikleidis. Või kui koorin kartuleid või segan pastakastet, ei tahaks kuidagi kallite tööriiete rinnaesist ära määrida.

Muidugi paku. Ja lasen sul arvata ka.
Olen infojuht. Ja kodurõivaks on see, millega olen kodus. Ka Nikkolo kleit võib selleks olla.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.08 23:22; 31.08 15:40; 31.08 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kapp pooltyhi. Uue röivaeseme ostan siis kui vana ära kulub ja ära pean viskama. Koduseid t särke on kamaluga, peakski riiuli jälle rangema pilguga läbi käima. Mulle meeldib, et kapid ja sahtlid on vöimalikult tyhjad. Vahel olen ostnud möne riide eseme teatud syndmuseks ja pärast ära andnud kui tundub, et lähima aasta jooksul seda enam vaja ei lähe. Hetkel peaks kapis olema

1 pidulik kleit

2 suvekleiti

2 pikad suve pyksid

3 kampsunit

1 teksad

2 tuunikat

2 pidulikku pluusi

1 pidulik seelik mida ma kunagi kandnud pole

5 paari (legginsid, t särk, dressi pluus) öue spordi riideid

Peotäis t särke.

Olgu öeldud, et ma ei tööta kontoris, sellisel juhul vajaksin midagi ilmselt rohkem. Pidulikel koosviibimistel ka ei osale muidu kui ehk kord paari aasta jooksul relv kuklas.

Tekkis huvi, kuidas sa igapäevaselt riides käid? Kui suve-, peo- ja trenniriided kõrvale jätta, siis ilmselt umbes esmaspäev, kolmapäev, reede teksad + kampsun, teisipäev, neljapäev teksad + tuunika? Ja nii iga jumala nädal? Vahel paned kampsuni kaks päeva järjest ja vahel tuunika? Teksaseid pesed nädalavahetusel ja kuni need pesus on või kuivavad, oled kas pidulikes või trenniriietes (või T-särgis ja aluspükstes)? Või sa ei vaheta iga päev riideid?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab au andma, et enamusel teist on siiski väga vähe riideid. Ma olen vist siis Carrie Sex and the Cityst aga mul korralik garderoob, mis otsast otsani riideid täis. Kingi küll niipalju ei ole kui tal kuid paarkümmend paari ehk kokku ikka +tossud ja saapad. Kleite on ca 80 ringis kuna see mu lemmikriideese. Kui ära jagada siis pidulikke kleite vbla 20tk, suve ja kodukleite 25tk, paksemaid talvekleite 5tk ja ülejäänud 30 siis kontori ja kohvikukleidid. Seelikuid on ca 10, viisakamaid pluusesid ca 25, t-särke kümmekond, teksaseid 6 paari millest 3 viisakamad ja 3 kodused, dresse ja dressipluuse ka 3-4tk, siis veel muud viisakad püksid ja kampsunid. Mantleid ca 5, jopesid 6 nii viisakaid kui koeraga jalutamiseks, üks pikk ja üks lühike kasukas. Trenniriideid 3-4 komplekti. Olen vbla imelik aga ei meeldi 2 päeva järjest samade riietega käia tööl, valin riided hommikul ilma ja meeleolu järgi. Riideid ostan iga kuu või siis paari tagant, vahest uusi ja vahest kvaliteetseid ja tuntud kaubamärkide kasutatuid, mille suurustega tuttav olen. Enamasti ostan netist, harva satun poodi kuigi tln pole kaugel. Iga poole aasta tagant tõstan ära talve/suve asjad siis sorteerin ka äraandmiseks asjad, mis pole ikka kasutust leidnud või lihtsalt enam ei meeldi, tavaliselt vähemalt 1 suur kotitäis. Ära olen andnud kõik “mini” seelikud, kleidid ning rasedariided aga kuna suurus kõigub M-L vahel siis on mõlemast suurusest asju ikka hoian. Keska lõpukleit on alles samuti lõpuballi kleit ja mõlemad lähevad hetkel selga, paar korda olen kandnud ka. Õele ja emale laenan ka vahest kleite. Ülejäänud peres õnneks kõik mehed, neil pole palju garderoobiruumi vaja 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandage mu ignorantsus, aga mis asi on “koduriie”?

Lilleline kittel ja volangiga põll muidugi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on trenniriideid liiga palju, aga noh, enamust ikka kannan ka pidevalt ja väga kallid nad pole

aga muidu on ka omad lemmikud, millega põhiliselt käin

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu Kui palju on teil kapis riideid? Kui tihti ostate uusi?