Esileht Kodunurk Kui palju on teil Tallinna uusarendustes 2- toaliste kommunaalulud?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kui palju on teil Tallinna uusarendustes 2- toaliste kommunaalulud?

Postitas:
Naine45

Kaalun varianti osta kaheline, kui palju teil jooksvad kulud näiteks külmadel talvekuudel?

0
0
Please wait...

Postitas:
grüüne

Kaalun varianti osta kaheline, kui palju teil jooksvad kulud näiteks külmadel talvekuudel?

Sellel aastal on nii gaasi- elektri- kui ka keskkütte hinnad niivõrd palju kasvanud, et ega sa eelmise aasta kulude pealt küll palju targemaks ei saa.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Dubois

Kas sind huvitavad kogukulud? Need sõltuvad paljuski sellest, mis majas on ning milliseid teenuseid tellitakse. Kas on lift? Kas on garaaž? Välisvalgustus? Paljudest asjadest.

2021 veebruaris oli mu KÜ arve 150 ja lisaks elekter ca 50.

+1
0
Please wait...

Postitas:
mmaliciouz

Kuhu sa seda kahetoalist osta plaanid? Ma lihtsalt huvi pärast küsin, kuna jälgin ka aeg-ajalt Tallinna uusarenduste pakkumisi ja ma ei ole linnas veel ühtegi maja näinud, kus kahetoalisi alles oleks selleks ajaks kui mina need arendused avastanud olen.. Enne majade  valmimist on juba enamus kortereid müüdud või broneeritud, seal, kus veel midagi müüa on, on alles vaid 3- ja 4-toalised.

0
0
Please wait...

Postitas:
n0bz

5 aastat vana 8-korruseline kortermaja Mustamäe piirkonnas. 48 ruutu. Energiamärgis C. Kommunaalid suvel kuni 50 euri. Talvel ca 90-100.

Oktoober oli 64 euri.

Lisa sinna eraldi elekter.

+1
0
Please wait...

Postitas:
karusmarikarvane

68m2, 5a vana maja, oktoober 144 eur (seal sees elekter ca 50 eur). Suvel arved nii 80-90 euro kanti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mätas

Viimane kuu oli ca 75. Koos kõigega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimane kuu oli ca 75. Koos kõigega.

Suur 2-toaline 90 m2. Tavapärane külmemal ajal 100 eurot kommunaalid pluss umbes 70 elekter. Väike eksklusiivne 10 korteriga maja kallis Tallinna piirkonnas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

45 m2 südalinnas. Oktoobris oli koos vee ja elektriga 85 eurot. Külmal ajal väga palju üle 100 ei ole olnud.

Väike eksklusiivne 10 korteriga maja kallis Tallinna piirkonnas.

Kinnisvarakuulutustes nimetatakse eksklusiivseks amortiseeruvaid puitelamuid. 😀

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Kodunurk Kui palju on teil Tallinna uusarendustes 2- toaliste kommunaalulud?