Esileht Pereelu ja suhted Kui palju osalevad mehed teie pereelus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Kui palju osalevad mehed teie pereelus?

Postitas:

Olen vist ainuke imelik naine kelle mees arvab, et mehe kohustus on perele vaid raha teenida. Ja muus pere asjades osalema ei pea. Palju teie mehed peale tööd või puhke ajal perega koos midagi teevad?

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 15:20; 20.01 16:17; 20.01 17:29; 20.01 18:23; 20.01 18:26; 21.01 11:24; 21.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte sina, naine, pole imelik, vaid mees on imelik. Meil on hetkel jagatud umbes 70:30. 70% siis minu kanda, aga seda seetõttu, et mehel on palju tööd ja reisimist ja mul vabam graafik ning väiksem koormus. Teen näiteks õhtusöögi päeval juba ära, kui kannatab (mingid pajaroad jne). Kiire tubade koristus ja lapsega õppimine samuti. Samas saan mina ka rohkem tuulutamas käia, kuna mees on õhtuti pigem kodus kui läheb kuhugi. Käin tihti trennis, kinos, sõbrannadega väljas jne, mees siis sel ajal tegeleb lastega kodus.

Kui mees ütleb, et tema panus koduellu on suur ümmargune null, kuna ta toob raha sisse, siis ootaks ikka, et see raha, mis sisse tuuakse, on nelja nulliga.

+35
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osaleb. Käime koos väljas ja laste mähkmeid vahetas ta vajadusel ka, rääkimata laste ja koeraga jalutamas käimisest. Üks nädal kuus on tal väga pikad päeval – 08 kuni minimaalselt kl 21. Siis loomulikult on tal vähem aega-
Koristab – tema teha on majas põrandad. Tegeleb nõusepesumasinaga ja paneb kuivanud riided kuivatusruumist oma kappidesse või laste tubadesse laiali. Lapsed ja mina paneme omad asjad siis ise kappidesse-sahtlitesse, aga mees toob need meile pärast kuivamist tubadesse laiali.
Maksab arved, roogib lume ja viib prügikonteineri õigeks ajaks aia taha. Need on tema tööd.
Me teeme väga palju koos, aga aegajalt käime ka eraldi.
Kui mu mees teeniks ainult raha ja pereelus ei osaleks, siis ma ei elaks temaga. Mul on abikaasat vaja, mitte sponsorit.

Mulle ka ei meeldiks olla see sinusarnase naise mees (kui ma oleksin mees), kelle naine arvaks nagu teemaalgataja: sinu asi, mees, on raha teenida, ära sa meie pereellu sekku. Teeni raha! Vutt-vutt raha teenima, marss.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 15:50; 20.01 16:20; 21.01 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osaleb. Enamasti üks meisttoob lapse lasteaiast ning teine läheb siis peale tööd otse koju ja alustab õhtusöögi valmistamist. Lapsega tegeleb, käivad koos toimetamas, kelgutamas, mängivad lauamänge või panevad koos legosid kokku. Koristab mees ka, nõudepesu ja tolmuimejaga põrandade puhastamine on enamasti tema teha, jooksvalt muud ka. Ei kurda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selles suhtes nii kurb, et viimasel ajal on minu õlul kõik kodune toimetamine. Hea, et hetkel veel tööl ei pea käima. Pean kõik üksi suutma ära teha.Koristama, süüa tegema, nõusid pesema, lastega tegelema. Vahest isegi julgetakse vinguda, et täna polnud hea söök ja istun vaid kodus ja tema arvates midagi ei tee.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 15:20; 20.01 16:17; 20.01 17:29; 20.01 18:23; 20.01 18:26; 21.01 11:24; 21.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et see olukord on perekooli klassika.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selles suhtes nii kurb, et viimasel ajal on minu õlul kõik kodune toimetamine. Hea, et hetkel veel tööl ei pea käima. Pean kõik üksi suutma ära teha.Koristama, süüa tegema, nõusid pesema, lastega tegelema. Vahest isegi julgetakse vinguda, et täna polnud hea söök ja istun vaid kodus ja tema arvates midagi ei tee.

Ta on sul lihtsalt mühakas ja mats. Oled otsustanud miskipärast mühakaga pere luua ja oma elu matsmehe kõrval veeta.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 15:50; 20.01 16:20; 21.01 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ilma meheta ei korista, pese pesu ega tee süüa? See kõik lisandus mehe tulekuga?

+3
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:29; 20.01 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ilma meheta ei korista, pese pesu ega tee süüa? See kõik lisandus mehe tulekuga?

Aga mees ilma naiseta ei koristaks, ei peseks pesu ega teeks süüa?

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:30; 20.01 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, suurem osa teeb seda harva.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:29; 20.01 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vist ainuke imelik naine kelle mees arvab, et mehe kohustus on perele vaid raha teenida. Ja muus pere asjades osalema ei pea. Palju teie mehed peale tööd või puhke ajal perega koos midagi teevad?

Sa ei ole ainuke. Meil on täpselt sama, kõik kodused asjad on minu teha ja kõige jubedam asja juures on praegu see, et meil on teismelise pojaga suured probleemid, aga isa nende lahendamises ega kasvatuses ei osale. Süüdistab ainult mind, et mina olen halb ema ja ei oska last kasvatada, aga ise pole kunagi temaga tegelenud. Kui talle seda ütlen, siis saan kohe vastuseks, et tema ei peagi, tema käib tööl, et kus seda enne kuuldud on, et isad peavad lapsi kasvatama? Mis siis emadel üldse teha jääb? Jne.
Väga imelik ja häbi on sots.pedagoogile, psühholoogile ja teistele ametnikele seletada, et kuigi elame ühise perena ühes majas, siis isa ei osale lapse kasvatamises muuga kui materiaalne panus. Et ei ole mõtet isa kooli, perenõustamisele või mingisse poega puutuvasse vestlsuringi kutsuda, sest ta ei tule nagunii..
Perega ei ole me juba aastaid kusagil koos käinud ega midagi ühiselt teinud. Mees on ju tööl kogu aeg või siis ndlvahetustel magab poole päevani, peaaegu õhtuni, edasi vahib televiisorit.
Mina lastega oleme pere, isa lihtsalt on keegi, kes elab meiega ühes majas, aga pereelus ei osale.
Kurb..

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 17:02; 20.01 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see peaks ikka üüratu summa olema, mille koju kandmine mehe muudest kohustustest vabastaks.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin veel aru saada, et mõni naine arvab, et kodutööd on naiste tööd ja mees ei pea neid tegema, aga et mees ei peaks pereelus osalema, on küll äärmiselt imelik. Kas mees ei soovi siis koos oma lastega midagi teha? Lapsed ei soovi koos oma isaga midagi teha? Või sa keelad lapsi, et nad isa ei segaks?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed soovivad väga, et isa nendega tegeleks, aga isal pole aega. Alati väsinud ja sada muud põhjus, et lastega mitte tegeleda. Kõik tööd veeretab minu kaela.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 15:20; 20.01 16:17; 20.01 17:29; 20.01 18:23; 20.01 18:26; 21.01 11:24; 21.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vist ainuke imelik naine kelle mees arvab, et mehe kohustus on perele vaid raha teenida. Ja muus pere asjades osalema ei pea. Palju teie mehed peale tööd või puhke ajal perega koos midagi teevad?

Kas paljud kommenteerijad ei saa loetust aru või miks nad jauravad nagu naine ei lubaks meest ja vabatahtlikult rabab mehe eest? Selgelt kirjas ju, et mees ise ei taha pereelus osaleda.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 17:02; 20.01 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selles suhtes nii kurb, et viimasel ajal on minu õlul kõik kodune toimetamine. Hea, et hetkel veel tööl ei pea käima. Pean kõik üksi suutma ära teha.Koristama, süüa tegema, nõusid pesema, lastega tegelema. Vahest isegi julgetakse vinguda, et täna polnud hea söök ja istun vaid kodus ja tema arvates midagi ei tee.

Tundudki olema laisk naine. Kui oled kodune, siis sinu ülesanne ongi kodu korras hoida ja majapidamisega tegeleda. Tee kodutoimetused mehe kojutulekuks ära, siis jääb aega ka pereelu elada (mängud, filmid, jalutamine, sportimine, teater, kino, näitused, muuseumid jms). Mida sa teed seal kodus terved päevad?
Minu mees saab vajadusel majapidamisega ka ise hakkama, aga mul oleks piinlik, kui kodusena oleks kodu korrast ära. Lisaks hindan väga pereõhtuid, kui ei pea majapidamisega tegelema.

+3
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tegeleb koduste toimetuste ja lastega piisavalt. Olen hetkel väiksema lapsega kodune, kuid kordagi pole tundnud, et kõik ainult minu õlgadel. Mees vajadusel koristab, teeb süüa, peseb pesu, käib poes, aitab vanemal lapsel õppida, käivad koos kinos jne. Lööb kõiges kaasa ja seda vabatahtlikult. Ta ei oota hetke, mil ma ütlen, et ma ei jaksa/vajan puhkust. Enda initsiatiivil ütleb, et täna teen mina süüa/käin poes. Võimaldab ka minule beebist vaba aega, et saaksin enda heaoluks midagi teha – juuksuris käia, sõbrannaga kohvikus jms.
Ma olen oma mehe panusega pereellu täiesti rahul, kiidan teda tema hoolsuse eest!

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on öelnud, et ma kodusena ei korista ega koduseid toimetusi ei tee? Lihtsalt kui mehel rohkem vaba aega on, võiks ka ikka panustada. Mitte tulla koju vaid magama. Kui mina tööl käisin, suutsin nii laste eest hoolitseda, tööl käia kui ka koduseid toimetusi teha. Ega enam polegi eriti mingit tahtmist midagi teha, kui tullakse koju ja kõik asjad jäävad ette. Küll ei sobi valmis tehtud söök, küll leitakse põhjuseid, et vinguda. Mul pole sellist vaba aega, et kuskil käia. Ainult mina pean laste jaoks 24/7 olemas olema.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 15:20; 20.01 16:17; 20.01 17:29; 20.01 18:23; 20.01 18:26; 21.01 11:24; 21.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja meil pole enam ammu selliseid pereõhtuid, kus me koos midagi teeks. Kui isa koju tuleb, peavad kõik vaikselt olema, sest isa tuli töölt ja on väsinud. Tahab puhata.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 20.01 15:20; 20.01 16:17; 20.01 17:29; 20.01 18:23; 20.01 18:26; 21.01 11:24; 21.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selles suhtes nii kurb, et viimasel ajal on minu õlul kõik kodune toimetamine. Hea, et hetkel veel tööl ei pea käima. Pean kõik üksi suutma ära teha.Koristama, süüa tegema, nõusid pesema, lastega tegelema. Vahest isegi julgetakse vinguda, et täna polnud hea söök ja istun vaid kodus ja tema arvates midagi ei tee.

Tundudki olema laisk naine. Kui oled kodune, siis sinu ülesanne ongi kodu korras hoida ja majapidamisega tegeleda. Tee kodutoimetused mehe kojutulekuks ära, siis jääb aega ka pereelu elada (mängud, filmid, jalutamine, sportimine, teater, kino, näitused, muuseumid jms). Mida sa teed seal kodus terved päevad?

Minu mees saab vajadusel majapidamisega ka ise hakkama, aga mul oleks piinlik, kui kodusena oleks kodu korrast ära. Lisaks hindan väga pereõhtuid, kui ei pea majapidamisega tegelema.

Mine loe nüüd teemaalgatus uuesti läbi, ja püüa aru saada, millest teemaalgataja kirjutab!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tegeleb lastega ja koduga/majapidamisega vähemalt sama palju nagu mina, lastega isegi rohkem kui mina, sest nüüd kui nad on suuremad, on mehel nendega rohkem ühiseid tegevusi. Sportimas käivad, autosõitu õpetab vanemale ja on ka ühine huvi tehnika vastu.
Mees on tavaliselt see, et põrandad puhtad hoiab ja mina olen see, kes vaatab, et pesu saaks masinasse ja sealt välja. Köögipoole jagame sujuvalt pooleks.
Mu mees ei ole laste isa. Eksmees, kes jällegi on laste isa, ei ole nendega kunagi tegelenud ja lahku minnes ei saanud ta kuidagi aru, miks ta peaks elatist rohkem maksma kui see summa, mis tal kooselu jooksul laste peale kulus. Üldse ei arvestanud sellega, et mina kasvatasin lapsi reaalselt, käisin nendega kus vaja, olin töölt ära kui nad haiged olid ja pikki tööpäevi ei saanud üldse kunagi teha, sest õhtuti tarvis lasteaia ja trennide kõrvalt veel süüa teha. Eksmees elas siis kohustustevaba vallalise ja lasteta inimese elu, käis sageli reisidel ja kirus maapõhja seda, et tänu elatisele olevat minul lukselu. Ja maksis miinimumi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

45% vs 55%, mina rohkem. Muidu oleme mõlemad kodused (tema juhib oma firmat kodust, mina olen lapsehoolduspuhkusel). Aga vahel juhtub, et peab kodust väljaspool klientidega või töötajatega kohtuma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga hea mees. Juba 20 aastat. Lapsi kasvatame ja kodu hoiame koos. Kuna tema töö algab hiljem kui mul, on laste aeda viimine tema töö olnud. Kasvatajad näevad ema ikka imeharva. Arenguvestlustel.
Kui tulen töö juurest hiljem, on kaasa toiduga algust teinud. Kui tal kaugemal vaja käia, toimetan kõigega mina. Võtmesõna: rääkimine.
Ja teineteisele ilusate asjade ütlemine on vajalik. Meie viis last on näinud armastavaid vanemaid.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selles suhtes nii kurb, et viimasel ajal on minu õlul kõik kodune toimetamine. Hea, et hetkel veel tööl ei pea käima. Pean kõik üksi suutma ära teha.Koristama, süüa tegema, nõusid pesema, lastega tegelema. Vahest isegi julgetakse vinguda, et täna polnud hea söök ja istun vaid kodus ja tema arvates midagi ei tee.

Tundudki olema laisk naine. Kui oled kodune, siis sinu ülesanne ongi kodu korras hoida ja majapidamisega tegeleda. Tee kodutoimetused mehe kojutulekuks ära, siis jääb aega ka pereelu elada (mängud, filmid, jalutamine, sportimine, teater, kino, näitused, muuseumid jms). Mida sa teed seal kodus terved päevad?

Minu mees saab vajadusel majapidamisega ka ise hakkama, aga mul oleks piinlik, kui kodusena oleks kodu korrast ära. Lisaks hindan väga pereõhtuid, kui ei pea majapidamisega tegelema.

Millegipärast see vastupidisel juhul samamoodi pole. Kui mees on kodus, siis on millegipärast elementaarne, et töölt tulnud naine kodu ja lastega tegeleb.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 16:30; 20.01 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah teemaalgataja, oled küll ainuke inimene, kes sellist asja talub. Eriti see irisemine, et tehtu pole hea..
Ma lööks rusika lauale ja nõuaks enda suhtes austust, kui teda veel armastaksin. Või läheks lahku, kui enam sooje tundeid järgi poleks või on selge, et paremaks enam ei saa.
Ja arvesta (olete ju abielus?), et mehe kogutud säästudest, tehtud investeeringutest on pool sinu jagu.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 21:40; 21.01 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, mis ametit teemaalgataja mees peab, aga võibolla on teil sama probleem, mis meil:
et üks töötab sellises kohas, kus töö seisneb pidevad suhtlemises ja see tahab veeta nädalavahetuse kodus vaikselt midagi nokitsedes.
ja teine, kes teeb mingit ülivaikset või nokitsemise tööd, see on koju tulles või nädalavahetustel siis nagu Elektrijänes, et lähme…, teeme…, kutsume külla… jne

meil on justkui vastupidine seis: mees on see, kes muudkui tahab ja tahab kõike teha, eriti Suure tähega kõike Organiseerida (loe: tema idee, mina teostagu ja Kohe), samas minu töö sellisest pidevast “tulekustutamisest” ja suhtlemisest koosnebki, ma tahan seetõttu nädalavahetusel lihtsalt midagi rahulikult teha kodus. õnneks on meil laps juba täisealine ja minu moodi, nii et meil on võimalus kahekesi selle Elektrijänese ideedele vastu võimalik hakata.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teenib ta siis megasummasid? Kas tasub kuidagigi moodi ära?

Mine ära sellise mehe juurest! Siis võib mängida edasiseda mängu, et teenib ainult raha

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elasin sellist elu, kus mees arvas, et tema osa on tööl käia, siis süüa, jalad lauale (piltlikult), puhata, õlut juua ja nõuda, et kodus kõik hästi oleks. Sain temaga veel 3 last, armastus noh, lootsin, et kõik läheb paremaks. Siis aga hakati mind karistama kui nt söök ei maitsenud. Halvad sõnad, kallistused võisin unustada. Keppi oli küll vaja saada muidugi. Olin talle koduteenija ja füüsiliste ihade maandaja. Olgugi, et läksin töe kui lapsed suuremaks said ja teenisin ka rohkem kui tema. Miski ei muutunud, räägi palju tahad. Ma ei suutnud enam, võtsin lapsed, kolisime linna üüripinnale, sest see võimaldas paremini tööd ning lastele pühendatavat aega jagada. Nüüdseks on meil oma kodu. Ühtegi meest enda ellu ma enam ei lase, pole nagu märganud, et see mingit väärtust looks. Laste isa viriseb, et peab lastele raha maksma. No aga miks viriseda, mehe funktsioon on ju ometi tööl käia.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 09:50; 21.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

laste ja kodu eest hoolitsemisel osaleb, aga minuga koos küll midagi ette ei võta, kui vaba aeg on, siis istub kas telekas, arvutis või mängib lapsega

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teenib ta siis megasummasid? Kas tasub kuidagigi moodi ära?

Mine ära sellise mehe juurest! Siis võib mängida edasiseda mängu, et teenib ainult raha

Mõttetu soovitus. On ju ilmne, et sellised kodused naised elavad 100% mehe kulul ja ei saaks üksi endaga hakkama (vähemalt ei saaks endale materiaalselt sellist elu lubada, nagu neil mehe rahakoti peal on).

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui palju osalevad mehed teie pereelus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.