Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui palju saavad lasteaiaõpetajad palka?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kui palju saavad lasteaiaõpetajad palka?

Postitas:

Tere!

Soovin palgata appi täiskohaga lapsehoidja. Inimese, kes lapsi arendaks, mitte lihtsalt ei vaataks.

Lepingu teeks paariks aastaks, kui väiksem lasteaeda koha saab. ( hetkel imik ( harvem sos abi, oleksin ise ka kodus) ja suurem 1a8k).

Millise summaga arvestama peaksin? Tööaeg oleks u 9.30 ( 10.00) -18.00 E-R

Suure lasteaiaga eelis see, et lapsi on 20 asemel 2. Bürokraatiaga tegelema ei pea, küll aga sooviksin mõtestatud päevast kava, tegevuste ja arendamisega.

Sooviks head inimest ja maksaks vastava hariduse omandanud inimesele õiglast palka.
Aga mis see summa oleks? Millist palka lasteaias õpetajad saavad? Tallinnas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 21:42; 22.10 20:11; 22.10 21:18; 23.10 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.palgad.ee/salaryinfo/haridus-teadus-ja-uurimistoo/lasteaiaopetaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil saab lasteaiaõpetaja 978 ja kooliõpetaja miinimum on 1150 bruto, keskmine aga 1380.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sobiva kandidaadi plaanid ametlikult tööle vormistada ja maksta ka sotsiaalmaksu?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neto (kätte teenitav) töötasu võiks olla 600 – 700€.
Üldjuhul saavad sellist palka lasteaiaõpetajad, aga kuna Sinu juures oleks päev pikem, aga samas kordades lihtsam, siis arvan, et sellise raha eest leiaksid pädeva inimese.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 17:13; 22.10 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks lihtsam? Lasteaias on ka rohkem inimesi lastega tegelemas. Nt toidutegemine ja koristamine, seda ju kasvatajad ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 18:56; 22.10 20:31; 23.10 06:35; 23.10 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks lihtsam? Lasteaias on ka rohkem inimesi lastega tegelemas. Nt toidutegemine ja koristamine, seda ju kasvatajad ei tee.

Lapsi palju, muidugi 2 inimest. Lelusid ikka õpetaja ka sätib korda ja peale kunstitegevust samuti korrastab.
Teemaalgataja vast koristajat ei otsinud, et peaks tolmu pühkima ja põrandaid pesema.

Toidu teema on veel eraldi teema muidugi jah.

Lasteaias on õpetajal veel palju muid asjatoimetusi lisaks sellele, mida vanemad rühmatoas näevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 17:13; 22.10 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus:
Kas sobiva kandidaadi plaanid ametlikult tööle vormistada ja maksta ka sotsiaalmaksu?

Vastan:jah, muidugi. ametlikult tööle sooviks võtta. ikka töölepinguga.

koristama ei pea, ei pea ka süüa tegema. ( võibolla erandkorras soojendama).
toitmisel on abi vaja. ma olen 90% ise ka olemas aga väikese beebi kõrvalt ei jõua tegeleda suurema lapsega nii nagu sooviks.
ma ei soovi inimest, kes tuleb lihtsalt vaatama, soovin südamest head inimest, õpetajat, ( seetõttu küsin just lasteaia õpetajate palgataset, mitte lihtsalt hoidjate) inimest, kes ise ei peaks tundma süümepiinud, et “päris lasteaias” ei saa oma haridusega töötada….et need paar/ kolm aastat oleks õiglaselt tasutud ja samas saab tema ka oma õpitut rakendada.

heade kavatsustega, hea inimese otsingul.

Aitäh! Uurin.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 21:42; 22.10 20:11; 22.10 21:18; 23.10 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, sa kavatsed beebi kõrvalt ise neljale inimesele paar korda päevas süüa teha?
Koristsmise all ma mõtlesin nõude pesu või nt põrandslt asjade ärakoristamist või õnnetuste likvideerimist. Nt mahlaklaas läheb ümber. Kes koristab? Sina iga kord beebi kõrvalt?
Ehk kisub vägisi guverant-majapidaja poole.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 18:56; 22.10 20:31; 23.10 06:35; 23.10 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa, sa kavatsed beebi kõrvalt ise neljale inimesele paar korda päevas süüa teha?

Koristsmise all ma mõtlesin nõude pesu või nt põrandslt asjade ärakoristamist või õnnetuste likvideerimist. Nt mahlaklaas läheb ümber. Kes koristab? Sina iga kord beebi kõrvalt?

Ehk kisub vägisi guverant-majapidaja poole.

Oi, nii õel? Ma ei otsi koristajat ja söögitegijat, kas on veel vaja kuidagi tõestada või miks ma pean seda üldse tegema??
Pole vaja midagi oletada. Palun, eksole.

Sellised mõtted. Uskumatu. Miks??

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 21:42; 22.10 20:11; 22.10 21:18; 23.10 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks öel? Tavapärased küsimused. Sellest sõltuvad ju kohustused ja palk ja üleüldine töörežiim. Kes teeb süüa? Kes koristab ümberläinud mahlaklaasi?
Nt kui lapsehoidja on taimetoitlane või laktoosik, kas teed erimenüü talle? Kui ei, kas lapsehoidja võib kasutada sinu kööki ja hoida oma asju su külmkapus? Kui ei, siis läheb lapsehoidja ju välja sööma.Tavatööl on 30 min lõunat +paar 10min puhkepausi. Sel ajal, kui ta teeb nt süüa võj sööb väljas, siis ta ju ei vaata lapse järgi, annab oma puhkepausil lapse sulle tagasi.
Oled sa sellistele asjadele mõelnud? Sest muidu on teil konflik esimesel päeval.
PS tööaeg on 8 tundi päevas. Üle selle ületunnitöö.
Sa pole mõelnud ühegi praktilise asja peale, aga mina olen öel. Anna olla.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 18:56; 22.10 20:31; 23.10 06:35; 23.10 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks öel? Tavapärased küsimused. Sellest sõltuvad ju kohustused ja palk ja üleüldine töörežiim. Kes teeb süüa? Kes koristab ümberläinud mahlaklaasi?

Nt kui lapsehoidja on taimetoitlane või laktoosik, kas teed erimenüü talle? Kui ei, kas lapsehoidja võib kasutada sinu kööki ja hoida oma asju su külmkapus? Kui ei, siis läheb lapsehoidja ju välja sööma.Tavatööl on 30 min lõunat +paar 10min puhkepausi. Sel ajal, kui ta teeb nt süüa võj sööb väljas, siis ta ju ei vaata lapse järgi, annab oma puhkepausil lapse sulle tagasi.

Oled sa sellistele asjadele mõelnud? Sest muidu on teil konflik esimesel päeval.

PS tööaeg on 8 tundi päevas. Üle selle ületunnitöö.

Sa pole mõelnud ühegi praktilise asja peale, aga mina olen öel. Anna olla.

Kuidas saab tulla võõras inimene ja hakata mulle pähe pigistama mida mina olen mõelnud???
Olen tõesti hämmingus! See siin ei ole töökuulutus, ma uurin palgataset. Küllap kandideerimisel on inimesel piisavalt infot, kas ta sobib kandideerima.
Ma ei pea siia hetkel ühtegi muud selgitust kirjutama.

USKUMATU, beebi kõrvalt mitu korda päevas süüa teha? Kas tundub ulme? Muide, meil on peres veel 2 suuremat last, kes päeval koolis ja ka minu ema, kes kodustes toimingutes aitab.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.10 21:42; 22.10 20:11; 22.10 21:18; 23.10 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule helbeke, rahune nüüd maha. Mis USKUMATU ja ulme ja mõtete pähetoppimist. Nendest asjadest sõltubki palk. Mis see lasteaiapalk siia puutub? Neil on hoopis teine spetsiifika, samuti töö-ja puhkeaeg, ametlik puhkus, haigus-ja hoolduslehed. Sina et vaevalt hakkad hoolduslehte hoidjale maksma? Et kui hoidja on haige või kaks nädalat puhkusel, siis sa maksad talle täispalka edasi?
Oh, ja kui niiväga tahad teada, siis minu sõbranna maksab oma hoidjale 1500 kuus kahe lapse eest. Toit on ka tema poolt.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 18:56; 22.10 20:31; 23.10 06:35; 23.10 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pole mõelnud ühegi praktilise asja peale, aga mina olen öel. Anna olla.

Lihtsalt juhusliku teemalugejana: õelus on ainus asi, mis Su postituses on.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaiaõpetaja töötasu alammäär Tallinnas on alates 1. septembrist 1150 eurot (bruto). Viide: https://www.tallinn.ee/est/haridus/Uudis-Septembrist-tousevad-Tallinnas-lasteaia-ja-huvikooliopetajate-palgad

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Soovin palgata appi täiskohaga lapsehoidja. Inimese, kes lapsi arendaks, mitte lihtsalt ei vaataks.

Lepingu teeks paariks aastaks, kui väiksem lasteaeda koha saab. ( hetkel imik ( harvem sos abi, oleksin ise ka kodus) ja suurem 1a8k).

Millise summaga arvestama peaksin? Tööaeg oleks u 9.30 ( 10.00) -18.00 E-R

Suure lasteaiaga eelis see, et lapsi on 20 asemel 2. Bürokraatiaga tegelema ei pea, küll aga sooviksin mõtestatud päevast kava, tegevuste ja arendamisega.

Sooviks head inimest ja maksaks vastava hariduse omandanud inimesele õiglast palka.

Aga mis see summa oleks? Millist palka lasteaias õpetajad saavad? Tallinnas.

Riiklikult on kehtestatud, et järgmisel aastal peab olema magistrikraadiga lasteaiaõpetaja palk vähemalt õpetaja alammäär (1150, see on kätte umbes 1000).
Eeliseks on sul tõesti see, et on 2 last, aga miinuseks see, et töö lõpp on ette teada. Ei ole pikka aega.

Tööaeg on ebasobiv inimesele, kellel endal on lapsed (see lõpp 18.00).
Tudengeid samas ei saa ka sa võtta, sest sellise tööaja puhul ei saa nad koolis käia.
Lasteaias on enamasti ka oma seltskond õpetajatest ja kolleegide tugi. See annab palju juurde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ja kui niiväga tahad teada, siis minu sõbranna maksab oma hoidjale 1500 kuus kahe lapse eest. Toit on ka tema poolt.

Maksku palju iganes, aga keskmise lapsehoidja palk eriti palju miinimumist kõrgemale ei küündi. 1000 kätte ilma igasuguse kindlustuseta on tegelikult juba reeglina soovunelm.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära seda ühte õelutsejat tähele pane. Ilmselt hõõrub talle kuskilt vastu konti, et keegi tahab/suudab täiskohaga lapsehoidja palgata ja veel ametlikult. Mis ta muidu siin oma laktoositalumatuse ja ümberläinud klaasist sonib.

Mitte ükski lapsehoidja, kelle sellistel tingimustel tööle võtad, ei hakka probleemitsema teemal, kes koristab mahaläinud vedeliku. Ükski normaalne inimene ei arva, et paari mänguasja kasti tõstmine või peale söömist laua pühkimine on eraldi koristaja ülesanne.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoida last, kelle ema on samas väiksemaga kodus, on suht raske. Kogu aeg pead lapsega aktiivselt tegelema, et laps ikka sinuga lepiks ja emme juurde ei jookse. Muidugi lapsed on erinevad. Vaata pere24.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskohaga õpetaja kahe aastasele kui ema on ise kodus? Et arendada, et tegeleda …kogu aeg?

Vbl oleks kasulik kui laps õpiks ise omaette ka vahepeal mängima. Abi palkamises pole mitte midagi halba, aga äkki pigem 3x nädalas koduabiline ja vbl 2-3x nädalas pooleks päevaks õpetaja/hoidja lapsega mingit tegevust läbi viima ja hoidma, et saaksid ise jalutada või beebiga magada/tegeleda. Ma ka hästi ei kujuta ette, et 2-a peab olema päev läbi hoidjaga samal ajal kui ema on kõrval. Ega nüüd terve päev ei pea arenema (või eks ta just arenebki, tavapärase elu käigus)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskohaga õpetaja kahe aastasele kui ema on ise kodus? Et arendada, et tegeleda …kogu aeg?

Vbl oleks kasulik kui laps õpiks ise omaette ka vahepeal mängima. Abi palkamises pole mitte midagi halba, aga äkki pigem 3x nädalas koduabiline ja vbl 2-3x nädalas pooleks päevaks õpetaja/hoidja lapsega mingit tegevust läbi viima ja hoidma, et saaksid ise jalutada või beebiga magada/tegeleda. Ma ka hästi ei kujuta ette, et 2-a peab olema päev läbi hoidjaga samal ajal kui ema on kõrval. Ega nüüd terve päev ei pea arenema (või eks ta just arenebki, tavapärase elu käigus)

Teemaalgataja kirjutas vahepeal:

Muide, meil on peres veel […] ka minu ema, kes kodustes toimingutes aitab.

Selles kontekstis tundub kaheaastasele veel eraldi õpetaja tõesti overkill.

/Endal samuti kaks koolilast, kolmene ja beebi; beebiga jalutab hoidja paar tundi nädalas, vanaemad on kaugel./

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui palju saavad lasteaiaõpetajad palka?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.