Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui palju siin on rasedaid vanuses üle 40?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kui palju siin on rasedaid vanuses üle 40?

Postitas:

… ja kas rasedus oli planeeritud või nn õnnelik õnnetus?

Ise olen 43, lapse sündides juba 44. Rasedaks jäämine tuli üllatusena – sügisesele reisile kaasa võtmata unustatud tableti tulemus:)

Praeguseks olen lapsesaamise mõttega juba täitsa harjunud, tervis korras ja loodan, et ka LVU-s saan vaid häid uudiseid.

Tulemas kolmas laps, vanemad lapsed vanuses 23 ja 8 (kõik kolm on ühe isa lapsed – ei olnud väike reisiseiklus:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 20:10; 17.01 20:41; 17.01 20:43; 17.01 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis me selle teadmisega nüüd peale peaksime hakkama?
Ootad heakskiitu? Seda saad sa siit kindlasti – sa pole ainus vana ema siin foorumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 40. Planeeritud ja kaua aega edasi lükatud ning kaua kaalutud kolmas laps kohe sündimas (tähtaeg ülehomme). Vanemad lapsed 15a ja 10a. Tahtsin teadlikult elus tempo enne pensioni maha võtta ja midagi muud teha kui töö ja kodu vahet pendeldada. Jõuan veel pärast titte taas aastakümneid tööl käia. Tundsin, et vajan vaheldust ning vanus pressis ka peale. Kas loobun kolmanda lapse soovist või \”teen asja ära\”. Kolleegid ja sõbrannad, tutvusringkond, ämmad-aiad olid kõik muidugi üllatusest oimetud. Väga paljud ei mõista mind – kuidas ma viitsin kui elu hakkas juba rööpasse minema ja lapsed nii suured ning iseseisvad – uus titt teha (!)…Aga meil oli see mehega ühine soov, et pesa ei jääks tühjaks kui vanemad lapsed oma elu peale 4-8 a pärast lähevad ning meie jääme 48 aastaselt kahekesi nagu kaks vanurit…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis me selle teadmisega nüüd peale peaksime hakkama?
Ootad heakskiitu? Seda saad sa siit kindlasti – sa pole ainus vana ema siin foorumis.[/tsitaat]

Miks ma peaksin heakskiitu ootama? Lihtsalt huvitab, kas meid on siin rohkem või suhtlen enamasti oma vanema lapse eakaaslastega:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 20:10; 17.01 20:41; 17.01 20:43; 17.01 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis me selle teadmisega nüüd peale peaksime hakkama?
Ootad heakskiitu? Seda saad sa siit kindlasti – sa pole ainus vana ema siin foorumis.[/tsitaat]

Ma kohe kiitsin praegu su õelust – sellist kurja tädi ikka iga päev ei kohta:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 20:10; 17.01 20:41; 17.01 20:43; 17.01 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel -mul ka kõik kolm last ühe mehega, 16 a abielu, 18 a tutvust. Ning kolmas laps on made in Paris. Sõitsime kevadel kahekesi Pariisi ja uskumatu, laps oli kohe nädalaga valmis. Vanemas eas pidi minema rasestumiseni vähemalt pool aastat, aga meil läks vaid nädal. Natuke võttis pahviks küll. Alles ma hakkasin planeerima, et las ta siis tuleb, aga tema oli kohe platsis nagu oleks kaua oodanud, et millal lõpuks ära otsustatakse. Rasedus on kulgenud kergemalt kui kaks eelmist. Ainult kõrvetised piinavad, muud ei midagi…Lapse näitajad ainult head, vererõhk korras, kaalutõus normi piires jne. Julgustaks teisigi end kokku võtma, kes samamoodi on edasi lükanud ja põdenud, et on järsku liiga vana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Ma ise veel päris 40 pole, aga mu tutvusringkonnas hetkel 3 üle 40aastast rasedat ja kõik on rõõmsad, terved ja ootavad oma beebit väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin eelmisel aastal oma teise lapse, olin siis 41-aastane. Täiesti planeeritud laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 Ei teagi kas saan teist korda emaks 39 või juba 40 aastaselt. Tähtajad väikese kõikumisega päev enne ja päev pärast minu 40-dat sünnipäeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin 41 aastaselt oma kolmanda lapse.Vanemad lapsed on juba suured.Oleme väga õnnelikud oma pisikese üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Veepomm kirjutas:[/small]
[tsitaat]:D Ei teagi kas saan teist korda emaks 39 või juba 40 aastaselt. Tähtajad väikese kõikumisega päev enne ja päev pärast minu 40-dat sünnipäeva.[/tsitaat]

Väga vahva – tõeline juubelikingitus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.01 20:10; 17.01 20:41; 17.01 20:43; 17.01 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina peaks sünnitama täpselt oma 41 sünnipäeval oma viienda lapse. Vanem poeg juba täiskasvanu ja otsustasime mehega et just paras aeg pesamuna saada. Suuremad lapsed samuti õnnelikud väikese beebi tuleku üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 41, üritan saada neljandat. Kaks last täiskasvanud ja pesast välja lennanud. Veidi üle aasta on juba üritatud ja 2 peetumist selle sees. Loodan siiski veel et saan varsti pisikest kätel hoida. Igatahes väga positiivne siit lugeda, et meid nii palju on, see annab jõudu edasi proovida:)Kas teil kõigil, kes te juba olete rasedad, on rasedaks jäämine libedalt läinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meid on palju ja rõõm kuulda. Ise sain äsja 40 ja üllatuseks sain ka teada, et ootan oma kolmandat last.Kingitus juubeliks.Vanem juba 19 ja noorem 4.
Kõik läheb nii kui peab …kõigile jaksu ja rõõmsat meelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 45 ja ootan neljandat last. Vanemad lapsed on 25 ja 24 ja elavad juba omaette. Vahepeal oli mitu peetumist 6+. Põhjust ei leitud. Praegu kulus pool aastat, et rasedaks jääda. Midagi otseselt selle jaoks ei teinud. Arvasin, et sellises vanuses enam ei jäägi 🙂
Praegu kõik analüüsid korras ja enesetunne hea. Tervis on kogu aeg hea olnud ja vanusega ainult paremaks läinud 🙂 Tuttavad ja pereliikmed on rõõmsalt üllatunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka 40, ootan viiendat last. Rasedaks jäämine oli lihtne, rasedus on olnud kerge (nagu ka eelnevad rasedused). Vanemad lapsed 19, siis 17-aastased kaksikud ning 8-aastane. Tulevane poja kõigi poolt väga oodatud; kindlasti on see rasedus olnud vahva kogemus! Küpsemas eas emakssaamisel on väga palju eeliseid – ei ole liigset närveldamist, teadmatust, hirmu …. Kõik, mis tulemas, on ju enne olnud ning ma tunnen, et ma olen valmis. Ainult positiivsed emotsioonid!:)
Mees ikka ka see üks ja ainus, kellega sai üle 20 aasta tagasi paari mindud;)
Siiski, rasedus ei olnud planeeritud, vaid nn \”õnnelik õnnetus\”:) Arutlenud olime küll mehega, aga tegudeni ei söandanud minna:P Siis tuli mul spiraal välja ning – hoplaa! enne, kui arstile aja jõudsin broneerida, olin rase:P:D Nii et see ainuke kord tehti otsus meie eest ära ja aitäh meie tulevasele pojale selle eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 44 ja tita 9-kuune, planeeritud neljas laps. Suuremad 25,23 ja 18. Kõige väiksem teise mehega, issi on superõnnelik aga minul kahjuks kahetsustunne vahel võtab võimust, oleksin kaotanud nagu iseseisvuse ja on vahel tunne et see kõik on juba olnud, nii palju sehkendamist ja jahmerdamist ja magamata öid jne. o eks ma saan palju miinuseid aga nii tunnen lihtsalt. Aga tunnen mõndasi ka üle 40-seid, kellel tita ja nad on jube õnnelikud ja mul hea meel nende üle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

42, väga õnnelik :)(esimene laps 21)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis me selle teadmisega nüüd peale peaksime hakkama?
Ootad heakskiitu? Seda saad sa siit kindlasti – sa pole ainus vana ema siin foorumis.[/tsitaat]

Kle 40 pole mingi VANA 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

41 ja ootan neljandat. 4 päeva pärast see enam nii vbl ei ole. Hing on haige, aga 5 arvamusest 3 ei soovita rasedust jätkata, kuna võib juhtuda, et mehe ravi tagajärjel pole ka laps terve. Ja ma ei tea ikka veel, mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:11; 18.01 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]siilike777 kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Viimasele ootajale: aga mis siis kui lapsega siiski kõik ok? Kas need soovitajad on asjatundjad (arstid)? [/tsitaat]

3 naistearsti, mehe raviarst ja üks kes teab natuke nendest asjadest. Kui ma otsustan esmaspäeval raseduse katkestada siis ei saa ma iial teada, mis oleks olnud. Aga samas ei suuda ma ka riski võtta et sünnitada haiget last. Elu on ebaõiglane

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 15:11; 18.01 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]41 ja ootan neljandat. 4 päeva pärast see enam nii vbl ei ole. Hing on haige, aga 5 arvamusest 3 ei soovita rasedust jätkata, kuna võib juhtuda, et mehe ravi tagajärjel pole ka laps terve. Ja ma ei tea ikka veel, mida teha?[/tsitaat]

Kahju, aga loodame ikka parimat.
Olen ise hetkel ka teadmatuses, millalgi ootab ees käik geneetiku juurde ja LVU. Olen 44 ja ootan kolmandat last ning eile sain halva uudise, et analüüsid on ikka väga korrast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui palju siin on rasedaid vanuses üle 40?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.