Esileht Pereelu ja suhted Kui palju siis ikkagi on selliseid mehi, kes pidevalt päevadeks/nädalateks pere juurest ära kaovad?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kui palju siis ikkagi on selliseid mehi, kes pidevalt päevadeks/nädalateks pere juurest ära kaovad?

Postitas:

Olen teemaalgataja.

No ma nagu salamisi lootsin, et ehk koorub siit teemast välja miski muu, kui teised naised, aga tundub, et see on ikka kõige tõenäolisem põhjus. Ju siis polnud kodus peale laste sündi nii palju vabadust, kui varem. Pidi laste eest vastutama ja naisele puhkust andma. Lihtsam on minema joosta ja mõne vallatu lasteta naisega ringi sahkerdada :-\

Jättes nüüd need põhjused jms kõrvale, siis mida te soovitate mul edasi teha? Nii ehk naa küsivad need sõbrannad pidevalt minu arvamust ja nõu. No seni ma olen muudkui korrutanud, et tuleb hinnata seda, kuidas antud keskkond neile endile ja lastele mõjub, mõelda, et ehk on nad kõik palju paremat väärt. Samas, see ei näi midagi muutvat. Ma ei tea, kas ei juleta laste pärast lahku minna või on seal taga puhtalt majanduslikud põhjused. Ühtlasi olen neil perioodidel sõbrannasid koos lastega meile kutsunud (lapsi ka ööseks). Teinudki selliseid \”mängupäevi\”, kus minu lapsed saavad nend sõbrannade lastega koos mängida, meie saame kohvitada, sõbranna saab õhtul välja minna ja lapsed jäävad meile. Olen ka pakkunud, et võin lapsi hoida, kui nad pereterapeudi juures käivad, aga sellest on nad loomulikult keeldunud. Mida ma järgmiseks tegema peaksin? Ma saan aru, et inimest ei saa aidata, kui ta seda ise ei taha, aga need lapsed – no nad pole seda ära teeninud. Kas minust oleks väga julm ja ebaõiglane nüüd otse öelda, et tead… jäta oma mölakast mees maha. Tegelikult on nii, et kui see lahkuminek on puhtalt toimetuleku taga, siis saaksime me aidata. Oleme abikaasaga sellest rääkinud kah. Kuna mina olen oma lastega kodune, meil on piisavalt ruumi, siis pole meil probleemi neid lapsi hoida. Muidugi ei saa ma kõigi kolme sõbranna pesakondi korraga igapäevaselt enda juurde võtta. Ma päris niisama ei taha kõrvalt vahtida, kuidas kolm meest oma naiste ja laste elusid mutta tambivad. Neil naistel on kõigil väga madal enesehinnang ning see on selgelt lapsepõlvest pärit ja vanemate poolt sisse söödetud. Ma kardangi, et ühel heal päeval hakkavad nad oma lapsi süüdistama selles, et mehed jalga lasid. Lõpuks teevad oma lastele sama, mida nende vanemad neile endile tegid. See on ju nõiaring.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.10 22:55; 03.10 00:12; 04.10 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ilmselgelt on need su sõbrannad suhtesõltlased, sest tõesti endast ja oma lastest lugu pidav inimene ei lase mehel endiga niimoodi käituda. Sõltuvussuhtest välja tulla on parajalt keeruline. Olen ise olnud sellises suhtes (probleemide temaatika küll täiesti teistsugune). Kuigi mina polnud majanduslikult sõltuv, oli siiski terve hulk suuri hirme, mis pikalt tagasi hoidsid. Hirm üksinduse ees, hirm mitme lapsega füüsiliselt hakkama saamise suhtes jne. Sinust on väga kena, et sa oma sõpru aidata püüad!
Üks asi on soovitada paari nõustamist, kuigi mina sellise ringi jooksmise ‘haiguse’ ravisse väga ei usu. Teine asi, et soovita sõbrannal(del) minna üksi psühholoogi juurde. On võimalusi saada ka täiesti tasuta nõustamist ning kui sina saad lapsi hoida… See aitaks oma tunnetest aru saada ja täiesti neutraalse kõrvaltvaataja nägemus võib ka sõbranna enda silmad avada.

PS. Ma sinu asemel ise päris teiste elu elama ei hakkaks, et enda juurde elama jne. – sellised suhted ei lõpe tavaliselt hästi. (On ka selline kogemus olemas) Üks asi on sõbrannaga sõbrannatada, teine asi võtta ta enda juurde elama või hakata rahaliselt toetama. Pigem ma jääks sellise pehme toetuse juurde – lastehoid psühholoogi külastamiseks, väljas (uue mehe otsingutel) käimiseks jmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igast jorsse korjatakse baaridest üles ja pärast pill lahti, et näh..raip ei püsi kuidagi seeliku küljes kinni.

laske aga edasi, elu huvitav ja saate perekoolis kogu aeg kurta.

mõni targem jätab need kauboid kus kurat ja valib üksikmeh suguse, kes ei hulgu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud minu mees baarist korjatud, aga pärast lapse sündi keeras temagi ära. Lausa nädalaks ei kadunud, aga mingi 2-3 päeva küll. Põhjuseks ikka padujoomine, kuna telefonile ei vastanud (et muidu saab \”õiendada\”), siis otsaisin ta lihtsalt puhtfüüsiliselt üles, helistades läbi kõik sõbrad. Jälitustegevus kandis vilja, leidsin mehe kuskilt metsaveerelt paari jorsiga joomast. Keeldus ikka koju tulemast, \”kas ma siis ei või oma sõpradega olla\” jne. No mis te arvate, millega see lõppes? Sügava, pöördumatu alkoholismiga, mina pere ainus ülalpidaja jne. Mehega, kes nüüd kõigile kurdab, kuidas paha naine ta \”niisama\” maha jättis (kusjuures otsisin talle aasta otsa professionaalset abi, ta isegi nagu veidi üritas. Veidi).
Lapsega käitub nüüd samamoodi. Lubab näiteks lapsele, et tuleb järgmine päev ja võtab enda juurde, aga ei tule. Kui helistan, siis ei vasta. Laps nutab. Hale. Sisimas soovin, et ta lõpuks ennast surnuks jooks – laps saaks vähemalt eluga edasi minna ja ei peaks nüüd kannatama, nagu mina omal ajal tema jooatuuride pärast kannatasin.
Mehe vanus oli sel ajal 25-26.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 08:58; 06.10 08:59; 06.10 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No üks meestest on 36 või 37, üks 33 ja see viimane üllatus 28. Jah, nädala on kadunud. Üks on iseenda ülemus, üks on alati suutnud perearstil lasta haiguslehe avada (aga naisele helistada ei saa), selle viimase kohta ma ei teagi, kuidas ta ülemused suhtuvad, aga iseenesest on tal selline töö, et ei pea kontoris olema (insener).[/tsitaat]
Mis imeloom on \”iseenda ülemus\”?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 08:58; 06.10 08:59; 06.10 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenda ülemuse all mõeldakse inimest, kes omab firmat ja temast kõrgemat inimest firmas pole. Seega ongi iseenda ülemus, valib ise millal tööd teha viitsib, kui tuleb tahtmine paariks nädalaks ära kaduda siis peab endalt luba küsima, kas saab töölt ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]teeq kirjutas:[/small]
[tsitaat]Iseenda ülemuse all mõeldakse inimest, kes omab firmat ja temast kõrgemat inimest firmas pole. Seega ongi iseenda ülemus, valib ise millal tööd teha viitsib, kui tuleb tahtmine paariks nädalaks ära kaduda siis peab endalt luba küsima, kas saab töölt ära.[/tsitaat]
Vaata, küsimus oli ikka provokatiivne. \”Iseenda ülemus\” on lihtsalt selline väljend, mida ükski väheke normaalne inimene ei kasuta, kirjutabki: \”On omanik\”.
Kusjuures, kui tegemist on mingi ühemehefirmaga, siis nädalaks suvaliselt ärakadumine tähendab seda, et kannatavad kõik tellijad vms. Mitte ei usu, et töö seeläbi ei kannata ja et nädalaks suvaliselt ära kadumine firma tegevust ei mõjuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.10 08:58; 06.10 08:59; 06.10 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli selline isa ja see oli avalik saladus, et sel ajal oli tal kaugemal üks teine naine. Mina seda ei põdenud, oligi kodus hea rahulik, muidu pidi ikka isa tahtmise järgi elu käima. Mingi aeg imestasin, et kuidas ema seda talub, aga tema elas ikka oma elu, natuke pärast nokkis, kui isa lõpuks koju jõudis… Nii lihtsalt oligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui palju siis ikkagi on selliseid mehi, kes pidevalt päevadeks/nädalateks pere juurest ära kaovad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.