Esileht Koolilaps Kui palju söövad Teie aktiivset treeningut tegevad teismelised?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kui palju söövad Teie aktiivset treeningut tegevad teismelised?

Postitas:

Meil 5-6x nädalas(2 tundi treeningut umbes) treeniv 13 aastane poiss on väga hea söögiisuga.Lõpetab söömise ja varsti on uuesti peadpidi kapis, pidevalt võiks süüa(ja on keha poolest üliheas ja sportlikus vormis).
Poe toiduarved on meie 4 liikmelisel perel umbes 800 eurot kuus, see on tõesti müstika…
Kuidas teistel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul umbes sama koormusega treeniv 16 aastane tüdruk ja mingeid eriliselt suurt söömisharjumust ma küll täheldanud ei ole. Ehk see ikka rohkem kasvueaga seotud kui suure treeningkoormusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil 5-6x nädalas(2 tundi treeningut umbes) treeniv 13 aastane poiss on väga hea söögiisuga.Lõpetab söömise ja varsti on uuesti peadpidi kapis, pidevalt võiks süüa(ja on keha poolest üliheas ja sportlikus vormis).
Poe toiduarved on meie 4 liikmelisel perel umbes 800 eurot kuus, see on tõesti müstika…
Kuidas teistel?[/tsitaat]
Minumeelest söövad kõik poisid, sõltumata trenniskäimisest ca 11-18a.vanustena nagu ahjualused või noh üks kord päevas, aga seda hommikust õhtuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt sööb kiireid süsivesikuid. vaadake üle mida sealt peadpidi kapist endale sisse aetakse.
kui on trennipoiss, siis konsulteeriks toitumisspetsialistiga, kes koostaks spets menüü.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Oi jummel, kes seda jõuab kokku arvutada. Sellest, kui palju üks teismeline poiss ikka sööb, saab aru siis, kui ta teinekord pikemaks perioodiks kodust ära on. Mina, abikaasa ja kolm tütart siis ikka imestame, kui kauaks kapis toitu jätkub 😛

Söögiarved meil küll sellised pole nagu teemaalgatajal.

Kiirete süskarite jutuga olen ka nõus.
Makarone ja pelmeene võiks ta iga paari tunni tagant endale keeta, aga kui on korralik toit tehtud, kus valgud, köögiviljad, head rasvad sees, siis püsib noomehel ka kõht kauem täis. Küpsetisi teen ka põhimõtteliselt ainult täisterajahust, et oleks ikka toidu eest, mitte niisama maiustus. Endale ka ju kasulikum 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 17-aastane teismeline arvutas koolis koos bioloogiaõpetajaga välja, et tema päevane kalorite vajadus on 8000. Peale seda uudist ma enam ei imesta, miks ta nii palju sööb.Trenni teeb 6 korda nädalas, tegemist vastupidavusala sportlasega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Kui palju söövad Teie aktiivset treeningut tegevad teismelised?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.