Esileht Pereelu ja suhted Kui palju teie mehed joovad?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Kui palju teie mehed joovad?

Postitas:

Siinsed naised,kui palju teie mehed napsutavad? Kui palju on teie jaoks palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks või õnneks pean tunnistama, et kord kuus paar kokteili vaid. Seega suht ei joogi ja paljud peavad teda seeläbi veidrikuks:( Mees 30.a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaaegu iga lõuna- ja õhtusöögi juurde 0,3 – 0,5 klaasi (enamasti) punast veini. Kõike muud üliharva (keskmiselt ehk korra kuus-kahes tuleb ära), kas siis midagi huvitavat proovides või peol klaase kokku lüües. Siis ka piirdub ühe dringiga (40gr kanget või 1 klaas lahjat) terve õhtu kohta.

Alkohol ei ole mingi baasvajadus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahe sõrme jagu viskit kaks korda kuus, rohkem talle pole ette nähtud mu poolt, olengi diktaator, ja et ise olen täiskarsklane, siis keeldun elamast koos mingi jorsiga, kes sikspäkk näpus, iga päev töölt koju saabub, ja nädalalõppudel muidugi tahab “lõõgastuda”, siis joob viina õlule peale, nagu ma siit õudusega pk-st hiljuti lugesin.
ta ju ongi siis kodus 24/7 ainult purjus, kuidas saab sellisega elada, tulevikuplaane teha, äkki lapsi planeerida…

paljud peavad teda seeläbi veidrikuks:( Mees 30.a

uued sõbrad tuleb otsida, kes samuti ei joo, siis ta ei tunne end seltskonnas veidrkuna ja su mehel pole elu lõpuni alkoga probleeme – see soovitus antakse alkoholivõõrutuse läbijatele seewaldist kaasa.

karske eesti ongi nagu mingi veidrike kari, neisse suhtuakse isegi kohati vaenulikult, aga kampaaniad on väga vajalikud, eesti mees joob väga palju, ja naised on tipsutajad, või siis salajoodikud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 07:46; 09.06 10:57; 09.06 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks või õnneks pean tunnistama, et kord kuus paar kokteili vaid. Seega suht ei joogi ja paljud peavad teda seeläbi veidrikuks:( Mees 30.a

Ju teda peetakse veidrikuks ikka seepärast, et ta eide kombel kokteile tipsutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähe joob, pidudel kohustuslik šampus enam-vähem. Tõesti jooksin pigem mina rohkem (no võib-olla mõnikord klaasi veini ka veel), kui ma imetan ema ei oleks hetkel.

Liiga palju oleks minu jaoks see, kui inimene silmatorkavalt ebaadekvaatselt käituma hakkab. Aga ma pole aastaid saanud kellegi kohta mõelda, et “on liiga palju joonud” (ka seltskonnas on mul vist liiga palju sebimist, et tähele panna), nii et ma pole kõige õigem inimene seda otsustama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 08:08; 09.06 16:46; 17.06 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga nv kokku 3-5 drinki (viski, vein, gin). Korra aasta jooksul tuleb ka nii koju, et järgmise päeva õhtuni ohkab aga saab oma toimetused, mida sellele päevale plaaninud oli, tehtud:) ma ei pane pahaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal õhtul 3-5 õlut. Alkoholismi jutu peale peab pause vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar korda aastas ehk veerand klaasi veini või šampust, kui sedagi, sõltub seltskonnast. Talle alkohol ei maitse, mistõttu joob ta seda ainult siis, kui seltskonnas oleks väga ebaviisakas keelduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 09:31; 17.06 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõni päev 1 pudel õlut või joome koos pudeli veini.

pidudel end täis ei joo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja nädalalõppudel muidugi tahab “lõõgastuda”, siis joob viina õlule peale, nagu ma siit õudusega pk-st hiljuti lugesin.

Viinale tuleb ikka õlut peale juua, niipidi käib see asi.

Ja õlut tuleb selle pärast peale võtta, et muidu hakkab viin liiga kiiresti pähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.06 09:49; 09.06 11:12; 09.06 16:19; 11.06 19:42; 13.06 14:31; 17.06 15:21; 17.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähem kui mina. Pidudel võtab mõned 1-2 pitsi viina, tavaliselt nii, et siis saab ise sõita, samal ajal kui minu teiste muttidega vahuka kallal mekutan. Kord- kaks aastas tuleb ette ka see, et mõnel peol ka veits rohkem võtab. Õlut ei joo üldse ja mingit olmejoomist ka ei tee (punastan, minule ikka meeldib vahest õhtul klaasike veini juua).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 09:55; 10.06 20:17; 11.06 12:39; 11.06 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Null. St täiskarsklane.
Ise tarbin minimaalselt, kord-paar aastas ühe siidri või vahuveini.

Mina olen väga rahul. Kordki umbjoobesse jäämine oleks minu jaoks juba liiga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähe võrreldes algusaastatega. 1-2 nv kuus tarbib paar õlut õhtuti. Teravat võtab siis kui mingi suurem pidu(sünna vms), ka mingi 1 x kuus vast heal juhul. Käpuli ei joo.
Aga kunagi kui koos elama hakkasime(14a tagasi) siis ikka võttis küll vägevalt. Mis seal salata; mina võtsin samamoodi. Ühesõnaga nooruses sai pummeldatud kõvasti. Kui tuli esimene laps, käskisin tõsised korrektiivid teha, või meist asja ei saa. Ei uskunud, pummeldas veel ja me imikuga läksime. 2 päeva hiljem oli ukse taga hunniku kinkidega ja lubas et sellist asja ei kordu. Uskusin ja siiani 14 aastast on kinni pidanud lubadusest ????
Mina ise pole juba 2a tilkagi võtnud ja ilmselt vähemalt sama palju veel(2 väikse vahega last plaanis).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 10:22; 11.06 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viinale tuleb ikka õlut peale juua, niipidi käib see asi.

Ja õlut tuleb selle pärast peale võtta, et muidu hakkab viin liiga kiiresti pähe.

.

nii igaks juhuks küsin üle, et kui ma üleöö asotsiaaliks otsustan hakata, siis peale korteri müüki regulaarselt ostan enne 250 viinaplasku ja 2 l diislit peale kohe või?

no ma tänan igatahes info eest. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 07:46; 09.06 10:57; 09.06 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis peale korteri müüki regulaarselt ostan enne 250 viinaplasku ja 2 l diislit peale kohe või?

Kardan, et ainult 250-ga ei vea välja. 500-700 pigem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.06 09:49; 09.06 11:12; 09.06 16:19; 11.06 19:42; 13.06 14:31; 17.06 15:21; 17.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

😛
tänan lisainfo eest, ma pean teise korteri kah ikkagi müüki panema, siis vean välja päevarahadega, kuniks alkomürgistusse ära koolen, sest see on viie hobuse annus, aga eks harjuamine teeb meistriks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 07:46; 09.06 10:57; 09.06 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alkoholi ei joo minu mees üldse, piimatooteid, vett ning mahlu küll.
Mina samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii huvitav, et tegelt mehed ei joo yltse. No ehk pool sauna öllet v naabriga kord aastas sörmejagu viskit. Aga enamus teemasid on siin meestest kes joovad nagu sead, panevad naise piinliku olukorda, petavad purjus peaga v on lihtsalt valgekraelised salajoodikud, alkoholisöltlased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii huvitav, et tegelt mehed ei joo yltse. No ehk pool sauna öllet v naabriga kord aastas sörmejagu viskit. Aga enamus teemasid on siin meestest kes joovad nagu sead, panevad naise piinliku olukorda, petavad purjus peaga v on lihtsalt valgekraelised salajoodikud, alkoholisöltlased.

Do you like this?Kiida
Kiida0

Eks reaalsus ja kägude jutt on alati kaks eri asja olnud. Keskmine Eesti mees joob paraku iga nädal vähemalt pudeli viina ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmine Eesti mees joob paraku iga nädal vähemalt pudeli viina ära.

Pole välistatud. Kui absoluutalkoholi kõik õlled ja muud ringi arvestada.

Aga kas keegi on mõnikord täpselt kell 10.00 kassa juurde sattunud ja näinud, kes ja mida ostab?
40-50+ naised ostavad täna pudeli lauaviina, aga mehed paar lahjat odavat õlut, sest rohkemaks ei jätku neil palgalõhe tõttu raha.
5a tagasi veel viinaostjaid naisi nii palju ei olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.06 09:49; 09.06 11:12; 09.06 16:19; 11.06 19:42; 13.06 14:31; 17.06 15:21; 17.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii huvitav, et tegelt mehed ei joo yltse. No ehk pool sauna öllet v naabriga kord aastas sörmejagu viskit. Aga enamus teemasid on siin meestest kes joovad nagu sead, panevad naise piinliku olukorda, petavad purjus peaga v on lihtsalt valgekraelised salajoodikud, alkoholisöltlased.

No sa vaata, mis siin teemas tooni annab – kes julgeks lisada siia oma meest, kellel tosin õlut õhtuga kulub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 08:08; 09.06 16:46; 17.06 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on väga tagasihoidlik alkoholiga, ütleb, et ei maitse. Kahepeale me pudelist veinist jagu ei saa, sest tema üle poole klaasi ei taha ja mina jälle ei jõua üksi tervet pudelit ära juua. Veini katsume juua max 2x kuus, aga siis lõpeb asi tavaliselt sellega, et pudel jääb poolikuks, seisab ja seisab, kuni ära viskame.

Õlut joob max 1 väikese purgi per õhtu. Mitte iga õhtu, paar korda nädalas ehk. Ei mahtuvat rohkem kui üks purk. Aga kui õlut kodus pole (keegi pole ammu lätis käinud), siis ei joogi. Kuna elame Lõuna-Eestis, siis eestist pole alkot ostnud juba mitu aastat.

Mitmeaastase abielu jooksul olen meest ühe korra totaalselt purjakil näinud. Küll see oli naljakas, me siiamaani naerame seda. Tal oli süda millegipeale väga täis ja tahtis ka kõva mees olla – kummutas terve pudeli viina ühe hingetõmbega alla. Ja siis hakkas purju jääma, no see protsess lihtsalt oli nii naljakas. Lõpuks jäi magama. Pärast seda pole enam aastaid viina joonud, pidavat väga rõve olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei hakka ju meest joodikuks valetama vaid põhjusel, et perekoolis on joomisega kimpus olevate meeste kohta teemasid tehtud. Pudelit viina ei suuda ta mingi nädal endale sisse kallata. Brr – minul vist suve perioodidel tuleb välja, kui kõik need mullijoogid ja veinid ringi rehkendada.
See, et minu kaasa napsilembeline ei ole, ei tähenda, et joojaid mehi olemas ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 09:55; 10.06 20:17; 11.06 12:39; 11.06 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin kägude ekspertarvamust. Mees 57a, intellektuaalse töö tegija. Igal õhtul 7/365 2-3 pudelit või purki õlut, so 1-1,5l. Tegelikult on selline kogus tööpäevadel, nädalavahetusel pigem 3-4 õlut õhtul. Õlu on hele, 5,2-5,4% tavaliselt. Kas selline mees on probleemiga või teie arvates veel mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 21:49; 17.06 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin kägude ekspertarvamust. Mees 57a, intellektuaalse töö tegija. Igal õhtul 7/365 2-3 pudelit või purki õlut, so 1-1,5l. Tegelikult on selline kogus tööpäevadel, nädalavahetusel pigem 3-4 õlut õhtul. Õlu on hele, 5,2-5,4% tavaliselt. Kas selline mees on probleemiga või teie arvates veel mitte?

On probleemiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin kägude ekspertarvamust. Mees 57a, intellektuaalse töö tegija. Igal õhtul 7/365 2-3 pudelit või purki õlut, so 1-1,5l. Tegelikult on selline kogus tööpäevadel, nädalavahetusel pigem 3-4 õlut õhtul. Õlu on hele, 5,2-5,4% tavaliselt. Kas selline mees on probleemiga või teie arvates veel mitte?

Sellega on nii, et milline on kellegi taluvuspiir. Me nt kui nooruses kõvasti napsitasime – ei häirinud meid kumbagi. Aga seda seni kuni ma järsku 18a rasedaks jäin ja laps majja tuli. Siis tuli prioriteedid ümber mõelda.
Ja senini, kui meil kodus on pubekas ja ka alla 1a laps, siis ei taha ma kodus näha mingit liignapsitamist või mingit lampi telku eest joomist. Jah nv peale sauna õlle naha vahele tõmbamine, v grilli kõrvale paari õlle võtmine on okei, ka siis kui lapsed juures.
Kuid et mängib/räägib õhtul lastega ja samal ajal lihtsalt õlle näppus – see ei sobi mulle kuidagi. Õnneks on samal arvamusel ka abikaasa.
Samas kui meil vb lapsi poleks, siis mind vb ei häiriks selline kogus. Samas ei tea ka, mis valu on IGA JUMALA PÄEV juua alkot? Ma miretseks veidi tervise päeast juba ????
Mul sõbranna mees sihuke, nv iga jumala päev vines. Ei, mitte päris lääpas, aga selline “pehmeke”. Alati naine on roolis, lapsed ka kaasas mingitel vabaõhu üritustel ja mees ALATI sõelub õlleleti vahelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 10:22; 11.06 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid teemasid tehakse siia ikka ja jälle ja alati vastavad siia naised, kelle mehed ei joo üldse või joovad väge vähe. Seega ilmselgelt ei saa teemaalgataja siit reaalselt keskmist, et kui palju siis mehed joovad. Minu mees joob iga päev, ma arvan, et on nii joonud kümmekond aastat kindlasti. Teadsin, et ta tarvitab alkoholi, kui kokku kolisime, seega pole mul mingit õigust nüüd näägutama hakata – ise valisin. Samas, mitte mingit negatiivset mõju kodustele tegemistele, tööelule vms ei ole see ka kaasa toonud, ma täpset arvet ei pea, palju ta päevas joob, sest vahest joob veini, vahest õlut, meil on alati kodus igasugust alkoholi vabalt, ei pane tähele palju õhtuga vähemaks on jäänud. Nö täis, et ei suudaks käia, rääkida või tunduks muus mõttes ebaadekvaatne, ma tead näinud ei ole. Hommikust põdemist ei ole ja nädalavahetustel, õhtutel on töökas. Tervise osas – täiskasvanud inimen,e teab riske, mina ei sekku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin kägude ekspertarvamust. Mees 57a, intellektuaalse töö tegija. Igal õhtul 7/365 2-3 pudelit või purki õlut, so 1-1,5l. Tegelikult on selline kogus tööpäevadel, nädalavahetusel pigem 3-4 õlut õhtul. Õlu on hele, 5,2-5,4% tavaliselt. Kas selline mees on probleemiga või teie arvates veel mitte?

On probleem – iga õhtu juua 1-1,5 liitrit lahjat alkoholi. Probleem on just selles sõnapaaris – igal õhtul. Mees ei suuda olla ilma alkoholita ühtegi päeva, mis selgelt näitab juba sõltuvust.
Tee kaitse – ütle mehele, et jätab joomise üheks kuuks, kas saab hakkama? 1 kuu on piisavalt pikk aeg, et selle põhjal otsustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 09:55; 10.06 20:17; 11.06 12:39; 11.06 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee kaitse – ütle mehele, et jätab joomise üheks kuuks, kas saab hakkama?

Sooda. Miks peaks üks täiskasvanud inimene teise täiskasvanud inimese katseid taluma?
Kas sa oleksid nõus, kui mees sinuga mingeid “katseid” teeks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.06 09:49; 09.06 11:12; 09.06 16:19; 11.06 19:42; 13.06 14:31; 17.06 15:21; 17.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui palju teie mehed joovad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.