Esileht Koolilaps Kui palju teil igal aastal tasemetöid (mitte neid riiklikke)?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kui palju teil igal aastal tasemetöid (mitte neid riiklikke)?

Postitas:

Meil olid vaid riiklikud tasemetööd, kolmas klass.
Hinne pandi, aga selle kaal pole suurem kui suvaline “vihiku kord”. Mis ausalt öeldes natuke nörritab, sest tema hinded olid sel perioodil eesti keeles 454455 (nendest kirjatehnika, kodune lugemine ja vihiku kord 4 ja kirjand, kontrolltöö ja tasemetöö 5), siis kokku sai ta perioodihinde 4 ja seeläbi ka aastahinde 4. Ainuke 4 tunnistusel. Sama lugu juhtus eelmisel aastal, kui aasta lõpus olid kõik viied olnud, aga siis tuli kirjatehnika kolm ja tuli kokku 4.
Hakka või arvama, et õpetaja ei taha näha, et mu lapsel oleks viieline tunnistus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinne pandi, aga selle kaal pole suurem kui suvaline “vihiku kord”.

no aga kujutle olukorda, kus see suvaline hinne kallutab kokkuvõtva hinde ülespoole – siis sa ju poleks rahulolematu.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 12:16; 06.06 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastuseks, me vist räägime erinevast vanusest lastest:) Nimelt meil lapsed enam õues ega toas ei mängi:) Ma arvan, et Teil vast nooremad lapsed, meil vanuses 13-14a ja õppimine ning hinded on klassikaaslaste seas väga-väga oluline teema ja sellest kõik räägivad. Klassil on oma chat ja kohe kui e-kooli mingi töö hinded tekivad, siis chatis kohe jagatakse, kes mida sai jne ja kõik 20 last. Lisaks pmt seal onlines õpitakse koos, jagatakse seal ülesandeid, infot, kirutakse jne. Ja oma lapsega räägime me kodus üsna palju koolist ja ei mina, ega abikaasa ei “uuri” temalt midagi, ta ise täiesti vabatahtlikult räägib ja täiesti hea meelega. Samuti kui ka mõned tema sõbrannad sattunud meie juurde, siis kooliteemad on ikka pidevalt teemaks, ei pea ma midagi pinnima, täitsa ise tahavad rääkida kõik. Kui nad nooremad olid, siis oli rohkem ükskõik neil. Ja mind alati huvitab mida laps räägib, olgu need siis sõprade hinded või midagi muud:)

Ei räägi erinevas vanuses lastest – küll aga võimalik, et sa räägid tüdrukutest ja ma poistest. Mul on vanem poeg ülikoolis ja noorem lõpetamas 7ndat klassi. Ja justnimelt õues ollaks väga-väga palju. Koolist koju, trennipäeval trenni, kodutööd õpitud ja siis õue. Sõidetakse ratastega, mängitakse korv- ja jalgpalli ja mida kõik veel. Ma ei teagi päris, aga igal juhul etem kui arvutis või kusagil chatis kõigi hinnetest või vanemate reaktsioonidest rääkida. Meie lapsed on ka meiega väga avatud ja räägime kõigest, samuti huvitab mind ja abikaasat kuulata, mida lapsed räägivad, kuid tõesti klassikaaslaste hinded või nende vanemad ei tule jutuks. Lisaks oleme me alati rõhutanud, et hinded tegelikult ei olegi olulised, oluline on asjadest aru saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 12:21; 27.05 19:54; 07.06 21:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Kui palju teil igal aastal tasemetöid (mitte neid riiklikke)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.