Esileht Pereelu ja suhted Kui paljud kuulevad naabreid tülitsemas?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kui paljud kuulevad naabreid tülitsemas?

Postitas:

Kolisime ja nüüd kuuleme päris tihti kõrvalolevaid naabreid tülitsemas. Selles mõttes olen üllatunud, et eks meil ka elukaaslasega vahel nt korra kuus tuleb erimeelsusi, kus võib-olla häält tõstan, aga seda, et 3 korda nädalas kisaksime, seda küll ei ole. Ja ei ole mingid asotsiaalid, kellel pummeldamine iga päev käib. Pealtnäha väga korralik ja edukas perekond. Ja ei ole tavaline paneelikas kortermaja ka, väga väheste korteritega väike kortermaja, paar korterit läbi kahe korruse. Mõtlesin, et kui tavaline see on, et naabrid kõrval teineteise peale ennast välja elavad – on see tavaline Eesti pere igapäev? Midagi peab ikka suhtes väga valesti olema, kui iga päev selline sõim käib.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline Eesti pere. Inimestel ongi närvid läbi, sest raba end tööga lolliks, oma veel mitu töökohta, et midagi lubada ka saaks ja lapsed rahul. Pinged keevad üle, tekivad ka omavahelised pinged ja kuhu mujale neid ikka saab maandada, kui samas ruumis olevale kaaslasele. Õige ta muidugi ei ole, aga ei ole me elu siin riigis ka normaalne nii. Tänaval ja igalpool klienditeeninduses ka igati näha, et kui rahulolematud ja stressis inimesed on. Pahas tujus pidevalt. Iga mõtlev inimene lõpuks langeb stressi.

+10
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei pea seda tavaliseks, et eesti peres pidevalt kismad käivad.

Meil on vist oma 5-kordse paneelika naabritega vedanud. Ainsad helid, mis aeg-ajalt kostavad on kusagilt kaugemalt imiku nutt ja alumise korruse pitsu klähvimine.

Ise ka ei kisa ega laamenda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga seda, et 3 korda nädalas kisaksime, seda küll ei ole.

Sa ei tea ju mis seal toimub. Vblla kisavad, siis kallistavad ning hakkavad kirgliselt seksima.
Sina ei kisa, aga seksid korra kuus.

Nemad lihtsalt eelistavad esimest varianti.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 19:03; 29.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta nüüd kinni, kas meie pere on v ei ole tavaline eesti pere? 21a kooselu jooksul pole kordagi tülitsenud. Loomulikult on lahkarvamusi, kuid neid saab lahendada ka normaalse suhtlemise teel. Laste peale on pidanud häält tõstma, kuid see on pigem väga lühiajaline nö korrale kutsumine, kui et mingi teineteise peale karjumise maraton.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks ei kuule, ju on siis piisavalt paksud seinad.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

21a kooselu jooksul pole kordagi tülitsenud.

Kui üldse ei tülitseta, siis on üks pooltest alati allaandja ja rahulolematu.
Ei ole minu väljamõeldis see vaid psühholoogide hinnang.

mul on naabrid, mammi on 85, papi on 92. ka nende kodust kuuleb aeg-ajalt kõvemaid hääli. ükskord tuli naabritädi mulle koridoris vastu ja ütles, et läheb poodi, et ei viitsi papiga kakelda kogu aeg. väga armsad vanainimesed on 🙂 muidu nagu kaks turteltuvi, kõiki asju teevad koos kogu aeg.

aga küsimus teemasse. kust pärineb arvamus, et tülitsevad ainult asotsiaalid ja pummeldajad?
ilmselt on kokku saanud kaks väga võimukat (edukad inimesed ju!) või lihtsalt temperamentset inimest. kisavad nad siis iga päev või 3 korda nädalas? äkki on lahutus ukse ees ja lihtsalt ei kannata teineteise varjugi. normaalne see muidugi pole, aga üsna tavapärane meie stressirohke elu tõttu.
muide – ka rikkad nutavad.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea, võivad ka lihtsalt temperamentselt vaielda mingi pisiteema üle ja selle käigus endalegi märkamatult paljudel hääl tõuseb. Mul mees selline, me ei tülitse aga kui läheb vaidluseks, siis ta hääl kõveneb märgatavalt. Ta ise ei saa arugi ja omaarvates räägib nagu tavaliselt enne kui ma ütlen, et mis sa karjud, ma kuulen hästi. Aastatega on küll asi paranenud, aga kui hasarti läheb, siis on hääl nagu pasunal.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõrval karjuvad paar korda kuus, kui naabrimees jälle jooma kukkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naabrimehel on vist juba immuunsus naise kisa suhtes – naine ikka jubadalt karjub ta peale. Mees vahest harva tõstab häält, naise kisa on aga pidev ja hirmus kamandamine käib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest on nii, et kui enam isegi ei tülitseta, siis on suhe surnud. Kõigil on poogen

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame kortermajas, kõrval on väga vaiksed naabrid. Kuskilt kõrgemalt mõnikord kostub, et kellelgi pidu käib, mõni öö kellegi titt nutab, ilmselt gaasivalud. Aga selliseid peretülisid paari vahel ei ole kuulma juhtunud. Ise olen sellisest perest, kus hoolimata 40 aastat kestnud abielust vanemad iga päev tülitsevad, nii et minu lapsepõlv ja noorus möödusid selliste tülitsevate vanematega elades. Ma siiani ei saa aru, mida on üksteise kallal niimoodi võtta iga pisiasja pärast. Ise olen oma mehega 12 aastat koos elanud, selliseid tülisid, kus häält tõstame, on ette tulnud selle aja peale 2-3. Pole kumbki seda tüüpi, et teise kallal millegi pärast närima peaks, kui on midagi, mis vaja kokku leppida või lastega seoses midagi, siis kõike saab ju normaalselt arutades teha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nüüd hästi tähele, mida ma sulle ütlen. Minu elukogemus on juba niivõrd suur, et seda öelda- su naabrid hakkavad lahku minema. Iga kord kui sa kuuled tülitsemist, on see märk terendavast lahkuminekust.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nüüd hästi tähele, mida ma sulle ütlen. Minu elukogemus on juba niivõrd suur, et seda öelda- su naabrid hakkavad lahku minema. Iga kord kui sa kuuled tülitsemist, on see märk terendavast lahkuminekust.

BS. Minu esimene abielu oligi selline kus kõik probleemid lahendasime kõvahäälse tülitsemiseta ja üksteise solvamisteta. Abielu lõppes kuna kasvasime lahku. Isegi kõrvalsuhteid polnud kummalgi. Praeguses abielus käratseme mõlemad, aga eriarvamused lähevad üle naeruks ja tahame koos olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie elame oma majas tiheasulas. EI kuule naabreid tülitsemas. Vahel harva kuuleme mõnda last kuskil jonnimas ja lapsevanemat tülpinud häälega sisi rääkimas oma jonniva lapsega.

Meie ise mehega tülitseme vähe ja kindlasti me ei karju üksteise peale. Et meid väga tülitsemas ei kuulda – isegi kui tülitseme, siis mitte nii et kogu küla kajab. Küll aga ma kujutan ette, et meie hoovi pealt kuuleb kogu küla meie laste vingumist, nende omavahelisi tülisi ja meie kärkimist lastega 😀

Ma ei tea, kas teistel on niivõrd normaalsed väikelapsed, et ei tülitse omavahel, ei vingu koguaeg vanemate kallal, lasevad vanematel aias töötada ja ei korralda kohe mingit jama, kui vanem keerab selja…või siiski meil külas ei kaja nii hästi nagu arvasin ja tegelikutl ei ole helid väga kosta (seda varianti ei usu) või ei viibi teised pered nii palju õues nagu meie …. Väikelapsed on siin külas küll kõikidel, nii et seda varianti pole, et teistel on lapsed suuremad lihtsalt 😀 Iga päev oleme mehega ahastuses laste pärast

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukogemus on juba niivõrd suur,

See suur elukogemus piirneb kindlasti sellega, et mees leidis teise ja siis hakkas sinu peale karjuma. Lõpuks läksite lahku.
Perekoolika elukogemus.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 19:03; 29.04 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame alevis, krundid on väikesed ja kõrvuti, majad on väga lähestikku, naabri maja on tänava otsas viimane. Naabritega ei ole sõbrasuhteid, aga teretame ja vahetame viisakusi,selline 35 a vanuste paar on ühe lasteaiaealise lapsega. Ja aeg-ajalt ma kuulen (ei näe, sest selles küljes meie majal aknaid pole), et nad ikka tülitsevad jubedalt, täpsemalt mees karjub naise peale ja sõimab ropult, naine enamasti häält ei tõsta, vaid pobiseb midagi arusaamatut vastu, aga vahel on ka karjunud. Pealtnäha on nad normaalsed ja hästi toimetulevad inimesed, naine on veel lasteaias kasvataja. Ükskord oli see nii jube, et ma mõtlesin, et helistan politseisse. Aga siis mõtlesin, et kuidas ma nüüd naabrile politseid kutsun, võibolla olen asjadest valesti aru saanud. Helistasin siis naisele, et küsida, kas on mingi probleem ja ta võttis tüki aja pärast vastu ja ütles, et ei, neile tuli ehitusmees ja nad lihtsalt arutasid õues kõva häälega, kuidas oleks parem tänavakive paika panna. Mitu korda on mul jäänud imelik tunne, et võibolla nende omavahelises suhtes ei ole kõik korras, samas mul ei ole ka ühtegi argumenti, et politsei või lastekaitse või kelle muu poole pöörduda. Laps neil kunagi üksi õues ei ole. Samas last ma eriti nutmas pole kuulnud. Olen kuulnud, et nt koduvägivallatsejad oskavad vahel seda väga osavalt varjata, seega mure jääb, aga naabrina ei oska kuidagi reageerida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil eramajade rajoon. No röögib üks naaber. Kõigi ja kõige peale. Seal on küll stress ja pinge. Kari lapsi, “rihmaks” töötanud vanemad ja pidev karjumine. Mida nad lõugavad aru ei saa..
Kui soojem hooaeg alagb ja aknad avanemad, siis ikka kajab üle kvartali vahel. Jube jälk ja masendav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui paljud kuulevad naabreid tülitsemas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.