Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kui paljud siin on Austraalia valitsusega sama meelt?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 174 )

Teema: Kui paljud siin on Austraalia valitsusega sama meelt?

Postitas:
Kägu

… et hiljuti põdenud vaktsineerimata Djokovic on Austraalia rahvale tõsiseks ohuks?
(st palju siin lolle on?)

https://sport.err.ee/1608466040/austraalia-valitsus-tuhistas-taas-djokovici-viisa

+9
-28
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ütled, et Austraalial pole õigust otsusta, millise välismaalase ta laseb riiki ja millist mitte?

 

+24
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ütled, et Austraalial pole õigust otsusta, millise välismaalase ta laseb riiki ja millist mitte?

Üks loll juba regas ära. Kas on veel?

+5
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ütled, et Austraalial pole õigust otsusta, millise välismaalase ta laseb riiki ja millist mitte?

Üks loll juba regas ära. Kas on veel?

see sinu öeldud “loll”, kõlab kui tubli tunnustus. 😉

ühinen sellega, et igal riigil on vabadus otsustada, keda oma riiki lubada. pole mingi käo asi targutada ja austraallaste otsuseid arvustada.

+22
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütleme nii, et Austraalia otsust ma ei mõista, aga ega see Djokovic seal osalemist ei väärinud ka, mingi karistuse võib inimene ju saada ikka küll, kui teadlikult haigena ringi käib.

+18
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Austraalia riigina ikka otsustab ise, kes sinna saavad ja kes mitte. Tegemist pole lauluvõistlusega, kus võitja selgub “telefonihääletuses” ja on vajalik meeldida publikule.
Eks teine lugu võib olla tennisega kui sellisega. Kui ülemaailme teeniseliit võib avastada, et sellises riigis nagu Austraalia, ei saa tennist mängida. Tuleb leida teised kohad. Nii et Austraalia võib oma suurvõistlustest ilma jääda.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuse plusside-miinuste põhjal sai kinnitust mu veendumus, et u 3/4 rahvast on lollid. Ja mis see perekoolgi muud on kui ühiskonna väike peegeldus.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuse plusside-miinuste põhjal sai kinnitust mu veendumus, et u 3/4 rahvast on lollid. Ja mis see perekoolgi muud on kui ühiskonna väike peegeldus.

Kõik, kellele su küsimus ei meeldi, on lollid? Heh.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina suure tennise austajana leian, et hetkel oleks õiglane kui Djokot màngima ei lasta. Mis mõttes peab yhele inimesele tegema erandi? Täpselt nagu parasiit kes elab ju teiste abil.
Väga valelik kàitumine ja ebaaus teiste suhtes.

Mitte keegi meist ei pruugi tahta ju end vaktsineerida…. Aga siis ei pea virisema kui sulle mingid võimalused ei kehti.

 

+16
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, minu meelest on Djokovic selle aja jooksul niipalju valesid rääkinud, et ma üldse ei imestaks  kui see “läbipõdemine” pole tõsi, vaid et Serbias tehti lihtsalt sellekohane linnuke tema andmetesse.

Kuskilt on kuupäevaliselt läbi käinud, et meditsiinilist erandit taotleti juba mõned päevad enne kui D. väidetavalt nakatus. Hiljuti tuli veel välja, et tal on isegi diplomaatiline pass ja rõhuti ka sellele, aga ei aidanud.

Austraalia muidugi oleks pidanud kohe ühel seisukohal olema, ja mitte solgutama tohib-ei tohi.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ka isamaal Serbias ollakse oma poja Djoko eest kõigeks valmis, isegi diplomaatiline pass ju anti talle. Asi see siis ka muude dokumentide ja andmetega vassida.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, minu meelest on Djokovic selle aja jooksul niipalju valesid rääkinud, et ma üldse ei imestaks  kui see “läbipõdemine” pole tõsi, vaid et Serbias tehti lihtsalt sellekohane linnuke tema andmetesse.

Seda on ju vereprooviga ülilihtne tõestada või ümber lükata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Serbias tehti lihtsalt sellekohane linnuke tema andmetesse.

lihtsam olnuks siis juba ju see vaktsiinitõend lihtsalt niisama välja anda, mis?

vaktsineeritud ju haigestuvad nagunii ja mõni ka sureb, lisaks ei mõjugi see vaktsiin igaühele nii, et kohe kõvad antikehad kohal, nii et milleks siis mingi fake põdemistõendiga jamada?

Ei ole need pimedalt vaktsiiniusku inimesed ka sugugi paremad, krt kohe oma vandenõuteooriad platsis.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna Djoko on avalikult antivaxxer, siis loomulikult keegi ta süstimist ei usuks, hiljutise läbipõdemisega oleks aga kõik teed lahti. Mis tema jutust ja dokumentidest üldse tõsi on olnud?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

covid-tõend oleks mõeldav siis, kui nügimise pärast neid erandeid sellelt välja ei arvestatud – ehk siis negatiivne test, läbipõdemine… Aga lihtsalt vaktsiinipass – eriti teades, et vaktsineeritus ei ole mingi garantii enam leviku takistamiseks… No kamoon 🙂 See on absurd.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, minu meelest on Djokovic selle aja jooksul niipalju valesid rääkinud, et ma üldse ei imestaks kui see “läbipõdemine” pole tõsi, vaid et Serbias tehti lihtsalt sellekohane linnuke tema andmetesse.

Seda on ju vereprooviga ülilihtne tõestada või ümber lükata.

Seda ei saa teha. Kui Austraalia valitsus julgeks kahelda Serbia riikliku süsteemi aususes, vallanduks diplomaatiline skandaal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võiks ikka testidele toetuda, kui nagunii pidevalt testitakse. Ja kord üks lubab, siis teine keelab… no ei jäta Austraaliast eriti normaalset muljet. Mis neist ülejäänud 7 saanud on, kes samuti maalesaamist ootasid?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://bastyon.com/hvatitvrat?ref=PRDXZpyF7rm9cJw3y6DX2nFvK1AYgjpXdF&v=2e96ee6336cc6b144b258ba516da1ae34693a3e4d7dc842d2598b3ca994b3b3a

Pfizeri praeguse peadirektori intervjuu. Kui seda solki süstite kukub teil käsi ära ja jäete inpotentseks & steriilseks. Need on tema sõnad, mitte minu arvamus.

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Need on tema sõnad, mitte minu arvamus.

On-on 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Austraalia on üldse praegu üle võlli. Mina Dj. asemel ei tahakski sinna mängima minna ja teisedki oleksid võinud solidaarsusest need mängud kuu peale saata.

+8
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Austraalia on üldse praegu üle võlli. Mina Dj. asemel ei tahakski sinna mängima minna ja teisedki oleksid võinud solidaarsusest need mängud kuu peale saata.

Üle võlli või mitte, aga kui tahad mingisse riiki siseneda, siis palun austa ka selle riigi poolt kehtestatud reegleid. Kui tavainimestele kehtivad ühed reeglid ja staaridele teised, siis see ei tundu kuskilt otsast õiglane.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Austraalia on üldse praegu üle võlli. Mina Dj. asemel ei tahakski sinna mängima minna ja teisedki oleksid võinud solidaarsusest need mängud kuu peale saata.

Täpselt! Mõistlik oleks seda idiocracyt üldse boikoteerida.

+7
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Austraalia kohus jättis jõusse valitsuse pühapäeval tehtud otsuse tühistada maailma esireketi Novak Djokovici viisa
Kohtunikud jõudsid järeldusele, et Djokovici kohalolek Austraalias võib praeguse koroonapuhangu ajal vaktsineerimata inimesi julgustada ning serblane kujutab endast ohtu rahvatervisele.
Kohtu ülesandeks ei ole otsustada otsuse sisukuse ega mõistlikkuse üle,” ütles peakohtunik Allsop Ta lisas, et otsuse täielikud põhjendused avaldatakse lähipäevil.

Austraalia on ikka täiesti p*ses omadega. See on ka muidugi hea kommentaar, et kohtu asi ei ole teha sisukaid ja mõistlikke otsuseid (vaid lihtsalt valitsusele meelepäraseid otsuseid, mis toetaks vaktsineerimiskampaaniat).

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pfizeri praeguse peadirektori intervjuu. Kui seda solki süstite kukub teil käsi ära ja jäete inpotentseks & steriilseks. Need on tema sõnad, mitte minu arvamus.

Tänan info ees. Ma just imestasin, miks viimasel ajal üle poolte vastutulijate ühekäelised on, et kuhu need käed kadusid. Ja kuskil kohvikus käies ainult ühekäelised seal liiguvadki. Nüüd siis tean.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõeline kommunist on teema teinud. Muidugi tuleb sõita teise riiki ja vilistada seal kehtivatele sedustele ja reeglitele! Ainult punaaju saab nii mõelda.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav et see teema nii oluline on, samal ajal toimus vulkaanipurse, mille tagajärjel võib olla Tonga  täiesti hävinud, aga kogu maailm ketrab. Nõme teema.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hämmastav et see teema nii oluline on, samal ajal toimus vulkaanipurse, mille tagajärjel võib olla Tonga täiesti hävinud, aga kogu maailm ketrab. Nõme teema.

Täpsustan, et kollane ajakirjandus ketrab. ERR näiteks ei ketra – aga ka vulkaanipurskest pole olnud rohkem juttu kui eile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna tüüp just põdes (mis pole ka ime, sest Euroopas on detsembrist suur laine), siis ta ei tohi kohe sinna otsa vaktsineerida nagunii, isegi kui tahaks.

Tegelikult on ikka küll ebaõiglane, et teda riiki ei lubata.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõeline kommunist on teema teinud. Muidugi tuleb sõita teise riiki ja vilistada seal kehtivatele sedustele ja reeglitele! Ainult punaaju saab nii mõelda.

Sellise kommentaari saab kirjutda ainult delfi-aju, kel ei ole Austraalias tegelikult toimuvast aimugi

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuna tüüp just põdes (mis pole ka ime, sest Euroopas on detsembrist suur laine), siis ta ei tohi kohe sinna otsa vaktsineerida nagunii, isegi kui tahaks.

Tegelikult on ikka küll ebaõiglane, et teda riiki ei lubata.

Tüüp ei põdenud seda. Tüüp sai lihtsalt tõendi.

+8
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 174 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kui paljud siin on Austraalia valitsusega sama meelt?