Esileht Hobinurk Kui paljud siin Steamis mängivad?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kui paljud siin Steamis mängivad?

Postitas:

Tere! Mind huvitab kui paljudel siit on Steam konto ja kas mängite regulaarselt.

Võite ka oma Steami konto jätta kui soovite.  Vanus ja sugu pole oluline, kui mängud ühtivad siis võime koos mõnda mängu harrastada.

Minu steam on So0up.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Seal mängib minu teismeline poeg, aga tal vist ei tule pähe mängukaaslasi Perekoolist otsida. Kas siis endal mingeid sõpru pole või? Täitsa masendav.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka, kuid enamus neist ei mängi, ja need kes netist olen leidnud mängivad paari põhi mängu ja kõik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karli kas sa Discordi kaudu pole mängukaaslaseid otsinud?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

discord oleks jah isegi parem platvorm. ma ise mängin põhiliselt blizzardi mänge, aga suhtlus käib discordis.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka olen, kuid kõige rohkem mängitakse just neid mainstream mänge mis mind väga ei köida nagu league, CSGO, Minecraft, ja palju muid nagu rust

Vahepeal sai nendega valoranti ka mängitud kuid see on ka natuke igav mu jaoks.

Mul on steamis palju coop mänge aga enamus inimesi pööravad just oma tähelepanu mainstream competitive mängudele.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed mängivad terrariat viimasel ajal kõige rohkem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konto on 511 mänguga, kuid mängida pole viitsinud juba paar aastat (vähemalt mitte arvutiga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega mul ka hakkab mängimis aeg otsa saama, peale tööd väga ei jõua ja nädalavahetusel kuidas kunagi ning varsti veel kaitseväkke ka, siis kaob kõik neti aeg ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega mul ka hakkab mängimis aeg otsa saama, peale tööd väga ei jõua ja nädalavahetusel kuidas kunagi ning varsti veel kaitseväkke ka, siis kaob kõik neti aeg ära.

Mul sugulane just teenistuses. Neljapäeval laekub väest koju ja vaid mängib. Ei käi joomas ega pidudel.

Poiss hakkas mingi aeg mul MUD mänge mängima. Minu sõbrad mängisid neid mingi 23 aastat tagasi ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Kui paljud siin Steamis mängivad?