Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui paljud teist ei ole saanud…..

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui paljud teist ei ole saanud…..

Postitas:

tagasi oma endisesse töökohta pärast LHP??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina.
Olin sellest ette teadlik, kuna tegu oli lepinguga, mis sätestas edasiõppimise nõude.
Kuna kaksikute sünniga seoses katkestasin õpingud, teadsin ette, et laste 3a saamisel=lhp lõppemisel lõpetatakse minu leping nagunii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka. Tööandja korraldas töö ringi, teine inimene hakkas kodus tegema, lisaks ka automatiseeriti mõnigaid asju, mida pidi enne käsitsi tegema. Kontorit pole enam vaja ja mind ka pole enam vaja. Täitsa masendav:(.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud. Hakati ajama, et raha pole jms ja et tehti ka struktuur ümber ning minu magistrikraad enam ei ole piisav, et jätkata.

Õnneks leidsin kiirelt uue töökoha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina, pole tööd leidnud:( (1,5 aastat juba)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise ei läinud 🙂 Olen uue töökoha kohe ka leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Endisesse töökohta oleks saanud, aga teisele ametikohale. Kuna see perspektiiv mulle ei sobinud, siis lahkusime sõpradena – poolte kokkuleppel, kompensatsiooniks mulle sama summa, mis oleks olnud koondamise korral.
Mul oli selleks ajaks tegelikult juba uus (ja parem :)) töökoht olemas ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ei olnud enam minu töökohta kui tahtsin tööle minna,tuli üllatusena kuna 3 kuud ennem seda olin teada andnud,et tulen tööle ja avaldust viies sain teada,et minu koht koondati ja asendaja võeti teise nimetusega ametikohale tööle.Kuna sain töötuskindlustushüvitist -mis oli piisavalt suur,et kodus olla ja 2 kuu koondamisrahad siis kokkuvõttes polnud hull, sain lapsega kauem kodus olla.

Soovitus: pange ikka vanemahüvitisest midagi kõrvale ka , siit lugedes tundub küll,et miskit pole kõrvale pandud ja peale vanemahüvitist ei osata enam toime tulla, kuigi on ju teada kaua vanemahüvitist kestab.
Selleks see seadus vastu võetigi,et saaks nendest alla 3 aastaste laste emasid koondada ja kindel pole töökoht kellelgi, tööandjal on väga kerge teist lahti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina
meie osakond viidi teise linna üle, pea kõik koondati.
ma saaksin väga hästi teha nn kaugtööd (minu töö ei vajagi üldse kontorit) – kahjuks sellist võimalust tööandja ei pakkunud. kuna firma juhtkond oli minu LHP ajal vahetunud, siis pigem tundus mulle, et taheti osakonna üleviimisega kõikidest nn vanadest lahti saada…
uut töökohta leidnud ei ole, kuid mõne tasuvama lepingulise projekti olen teha võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind ka koondati kohe peale lhp lõppu. ja mul oli selle üle ülihea meel. poleks tahtnud tagasi minna. töötasin seal ligi 10 aastat ja asi ammendas. mingit arenguvõimalust poleks old jne. aga palk enne lhp-d oli hea, seega võtsin töötuna arvele ja elasin edasi hästi. otsisin tööd, mis oleks väga hästi tasustatud ja erialane. Selle ka leidsin poole aastaga. Ega eriti ei kiirustanudki, kuna lapsega kodus nii hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus olles tuli uus juht ja kuigi lubas, et töökoht ootab, siis tööle tagasi soovides oli valida, et kas koondatakse või poolte vaheline kokkulepe ning lahkun. See ei olnud meeldiv ettevõte ja tegemist oli \”kuldse kingaga\”, st lahkumishüvitis korralik, siis alguses oli jutkui kõik väga kena. Tõde on aga see, et hetkel töötan väga nirusel kohal väga kehva palgaga ja tõesti pole üldse näha, et ma kunagi sama huvitavat, vastutusrikast ja tasuvat tööd teha saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kui paljud teist ei ole saanud…..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.