Esileht Pereelu ja suhted Kui paljudel siis mees reaalselt poole kodutöödest….

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kui paljudel siis mees reaalselt poole kodutöödest….

Postitas:

…ja lapsehoiust teeb? Pean silmas peresid, kus mõlemad täiskohaga tööl käivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 18:04; 26.02 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees. Ta peab seda normaalseks, et koristab ja teeb süüa ikka ka. Tal pole kunagi see pähe tulnud, et mingi töö on naiste töö. Ainlt nööpi ta ei oska ( ei viitsi) õmmelda. Viskab enne pluusi minema, kui nööpi hakkab õmblema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil näiteks – võtame stopperiga aega, et kõik võrdselt panustaksid! Näiteks nõudepesu, peale sööki jagame mustade nõude virna korrektselt pooleks – pooled pesen mina, pooled tema. Kui on paaritu arv molle, siis jääb järgmiseks päevaks. Poes ikka arved pooleks, no ja kui mul kuu lõpus rahad otsas, siis ma lihtsalt ei söö, ongi vaja rannahooajaks vormi saada.
Lastega on aga lihtne – meil on kaksikud. Poisiga toimetab tema, tüdrukuga mina. Kogu moos.
ja nii absoluutselt kõikide kodu ja peret puudutavate asjadega, võrdsus paarisuhtes on ju oluline!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 18:24; 26.02 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma pole lugenud, kui palju täpselt, aga julgen öelda, et samas vääringus küll, kui mina (kui mitte rohkemgi). Töötame vahetustega sams kohas, vabu päevi on mõlemal umbes sama palju, minul ilmselt rohkem, kuna mees teeb mõnikord ka ületunde. Tihtipeale on nii, et mehel on vahetult enne mind 2-3-4 vaba päeva ja selle ajaga ta näiteks peseb kõik pesu ise ära. Tööpäevad kestavad nädala sees 19-ni, nii et õhtul me eriti midagi ei tee peale söögitegemise (kui mõlemal on tööpäev olnud, siis enamasti teen mina süüa).

Mees siis oma vabadel päevadel näiteks peseb pesu ära, ehitab/remondib midagi (alles ostsime maja ja palju on teha, esialgu näiteks riiuleid ja kappe käepärasemaks jne), teeb õhtuks süüa, enamasti peseb ka nõud tema. Nüüd tegi mitu päeva järjest metsas küttepuid. Kütab ahjud (kokku 4 küttekeha majas), õhtul lõhub veel puid väiksemaks ja paneb järgmiseks päevaks minu jaoks valmis (kui minul on vaba).

Laps, kes varsti saab 4, on enamasti ka kodus, kui kumbki meist kodus on, vanem laps tuleb mõnikord 13, mõnikord hiljem, seega mees tegeleb ka lastega (lapsed pole tema omad). Õpetab vanemale poisile (8) meestetöid, ahjude kütmist, söögitegemist jne. Nooremat on minu tööpäevadel kantseldanud umbes sellest ajast, kui laps oli veidi üle aasta, koos me siis veel ei elanud, aga nv, kui minu juures oli ja mina tööl olin, siis tema hoidis lapsi.

Koristada talle ei meeldi (selline konkreetne tolmulapi ja tolmuimejaga toimetamine), aga oma asjad paneb alati ära, mänguasju-riideid korjab kokku, köögis loob korda jne. Korjab pesurestilt pesu ja paneb kokku, sorteerib sokke ja jaotab paaridesse jne. Kappidesse panen enamasti ainult mina (oma riided paneb ta ise kokku ja kappi). Kui minul on vaba päev, siis vastavalt vajadusele pesen pesu, panen kokku ja kappidesse, käin maja tolmuimeja ja mopi-lapiga üle, teen õhtuks söögi (päeval sööme lastega seda, mida juhtub). Kütan ahjud, kui vaja, enamasti tahab seda vanem poeg teha, tema toob vajadusel ka puud tuppa, kui mees pole toonud. Mina olen praegu rase ka, nii et eriti midagi füüsilist ei tee, koristamisest piisab. Tundub, et mees teeb vist rohkemgi kui mina 😛 Õues pole veel midagi teinud, aga ilmselt jääb muruniitmine ja lumerookimine ka pigem meestetöök meile, peenraid ja kasvuhoonet hakkan mina haldama (aga vanem poeg juba paneb paika, mida millal kastma hakkab).

Aga juhtub ka seda, et me kumbki vabal päeval mitte midagi ei tee:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere ilmselt selliste hulka ei kuulu. Kipun kahtlustama, et kaalukauss on meil pigem mehe poole kaldu. Eriti, mis puudutab lastega tegelemist. Kodutööd ehk natuke minu poole, aga ilmselt mitte nii palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kodutööde osas, mis tähendab koristamist, pesemist, pesudega tegelemist on kaalukauss 1:0 minu poole lookas.
lastega tegeleb mees küll.
mis puutub arveid, makse ja millegi organiseerimist (reisi, autoga seotut, millegi parandaja otsimise, ehitamisega ) siis sellega tegeleb ainult mees.
süüa teeme mõlemad. muru niidame mõlemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees võiks küll poole teha. Lihtsalt kuna mina tulen tihti koju juba kell 16 ja vahel isegi varem, mees aga töötab vahel kauem ja vahel läheb otse trenni, siis ma olen tema tulekuks juba toidu valmis teinud. Aga kui tuleme ühel ajal, teeme koos võrdselt, ja kui tuleb tema varem või on nädalavahetusel kodus ja mina ära, siis teeb tema. Mingit pestud taldrikute lugemist või mustapesu kilode kaalumist meil ei toimu. Arvestus põhineb teineteisest hoolimisel. Kui sa tead, et sul on aega, aga su kallil hetkel mitte, siis teed ise. Mõni teine kord teeb jälle tema ja siis oled sina see, kes hilisel õhtutunnil laekub koju kaetud laua äärde.
Poes käime koos kaks korda nädalas.
Pesu vist pesen mina natuke rohkem, aga see-eest mees vist jälle õpib lastega natuke rohkem.
Koristame mõlemad, mina algatan rohkem nädalavahetuse suurkoristusi, mees aga undab teinekord nädala sees natuke tolmuimejaga omal algatusel.
Selliseid ekstratöid, mis kord aastas ette tulevad, teen küll mina, aga mees jällegi aitab vajadusel. Näiteks kardinate maha võtmine ja pesemine.
Mina ostan lastele riided, aga mees jälle hooldab terve pere spordivarustust, määrib suuski ja hooldab rattaid. Muru niidab ka mees, õigemini nüüd juba vanem laps.
Ongi nii, et kui mul tuleb meelde mõni töö, mida ainult või peamiselt mina teen, siis tuleb vastukaaluks kohe meelde ka mõni selline, mida ainult või peamiselt mees teeb.
Ah jaa, ma ei saanud teda sellisena. Minu mees kasvas maaperes, kus isa ehitas lehmakopleid ja muldas kartuleid. Koristamine, söögitegemine, pesupesemine olid naistetööd. Loomulikult tuli mees minu juurde ka sellise suhtumisega. Ma lihtsalt rääkisin talle: vaata, kallis, ringi siin meie 3-toalises linnakorteris. Ütle, milliseid meestetöid sa siin näed? Kas sa tõesti suudad lamada diivanil ja vaadata mind õhtu läbi üksi askeldamas, kui me oleme päeval ometi ühtemoodi palgatööd teinud?
Umbes nii ma rääkisin, korra, teise, kordasin veel mõne korra üle ja asi toimib.
Ma arvan, et minu edu võti on, et ma ei teinud järeleandmisi ega üritanud ennast mehele serveerida mingi superperenaisena. Nõudsin algusest peale viisakalt, aga järjekindlalt, et meie ühises kodus oleks võrdsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeb, vähemalt pool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas just täpselt pooleks – aga enamvähem küll, osa töid teeb ära poeg (12.a.). Aga lastega tegelemine ei ole kohustus – vaid puhas lõbu, vähemalt meie pere arvates

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodukoristus, söögitegemine, nõudepesu, remonttööde orgunnimine ja lapsekasvatus on 100% minu õlul, käin ka täiskohaga tööl. Küsite, et kuidas ma jaksan? Tegelikult ei jaksa ja jätangi 50% kodutöödest tegemata, sest nii tundub õiglane!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil näiteks – võtame stopperiga aega, et kõik võrdselt panustaksid! Näiteks nõudepesu, peale sööki jagame mustade nõude virna korrektselt pooleks – pooled pesen mina, pooled tema. Kui on paaritu arv molle, siis jääb järgmiseks päevaks. Poes ikka arved pooleks, no ja kui mul kuu lõpus rahad otsas, siis ma lihtsalt ei söö, ongi vaja rannahooajaks vormi saada.
Lastega on aga lihtne – meil on kaksikud. Poisiga toimetab tema, tüdrukuga mina. Kogu moos.
ja nii absoluutselt kõikide kodu ja peret puudutavate asjadega, võrdsus paarisuhtes on ju oluline![/tsitaat]

Mulle meeldib see. Siiani on mees enamuse asjadest ära teinud ja mina sebin kaksikutega. Peaks vist poisi tema kukile lükkama. Vastutasuks olen nõus pooled kartulid koorima ja pooled nõud pesema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me pole kohustusi jaganud, aga omal initsiatiivil panustab tema päris palju.
Õhtusöök on peamiselt mehe rida, tihti ka nõudepesu ning köögi korrashoid. Puid toob ja prügi viib välja.
Ülejäänud koristamine ja pesu pesemine/triikimine on peamiselt minu õlul, ehkki vajadusel saaks temagi hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil näiteks – võtame stopperiga aega, et kõik võrdselt panustaksid! Näiteks nõudepesu, peale sööki jagame mustade nõude virna korrektselt pooleks – pooled pesen mina, pooled tema. Kui on paaritu arv molle, siis jääb järgmiseks päevaks. Poes ikka arved pooleks, no ja kui mul kuu lõpus rahad otsas, siis ma lihtsalt ei söö, ongi vaja rannahooajaks vormi saada.
Lastega on aga lihtne – meil on kaksikud. Poisiga toimetab tema, tüdrukuga mina. Kogu moos.
ja nii absoluutselt kõikide kodu ja peret puudutavate asjadega, võrdsus paarisuhtes on ju oluline![/tsitaat]

Kahju, et sa teemaalgatusest nii aru said. Loomulikult ei pidanud ma silmas kõigi tööde täpset poolitamist, vaid ikka seda, kas ühel on pärast palgatööd puhkeaeg ja teisel teine tööpäev või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 18:04; 26.02 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil näiteks – võtame stopperiga aega, et kõik võrdselt panustaksid! Näiteks nõudepesu, peale sööki jagame mustade nõude virna korrektselt pooleks – pooled pesen mina, pooled tema. Kui on paaritu arv molle, siis jääb järgmiseks päevaks. Poes ikka arved pooleks, no ja kui mul kuu lõpus rahad otsas, siis ma lihtsalt ei söö, ongi vaja rannahooajaks vormi saada.
Lastega on aga lihtne – meil on kaksikud. Poisiga toimetab tema, tüdrukuga mina. Kogu moos.
ja nii absoluutselt kõikide kodu ja peret puudutavate asjadega, võrdsus paarisuhtes on ju oluline![/tsitaat]

jess! väga hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil näiteks – võtame stopperiga aega, et kõik võrdselt panustaksid! Näiteks nõudepesu, peale sööki jagame mustade nõude virna korrektselt pooleks – pooled pesen mina, pooled tema. Kui on paaritu arv molle, siis jääb järgmiseks päevaks. Poes ikka arved pooleks, no ja kui mul kuu lõpus rahad otsas, siis ma lihtsalt ei söö, ongi vaja rannahooajaks vormi saada.
Lastega on aga lihtne – meil on kaksikud. Poisiga toimetab tema, tüdrukuga mina. Kogu moos.
ja nii absoluutselt kõikide kodu ja peret puudutavate asjadega, võrdsus paarisuhtes on ju oluline![/tsitaat]
See pole ju üldse võrdne. Sa oled korralikult vastu pükse saanud. Mida tegi mees siis, kui sa rase olid, sünnitasid ja imetasid? Kas mees kannatas ka samal ajal mingeid vaevusi ja piinu ja kas tal oli karjääripaus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt kõik kodu ja lastega seonduv on minu kanda. Mehe pärusmaa on arvuti, telekas ja hobid, vaeseke jõuab vaevu oma koormat kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See pole ju üldse võrdne. Sa oled korralikult vastu pükse saanud. Mida tegi mees siis, kui sa rase olid, sünnitasid ja imetasid? Kas mees kannatas ka samal ajal mingeid vaevusi ja piinu ja kas tal oli karjääripaus?[/tsitaat]

Mis tegi, mis tegi – tema ähkis, mina sünnitasin!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 18:24; 26.02 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil näiteks – võtame stopperiga aega, et kõik võrdselt panustaksid! Näiteks nõudepesu, peale sööki jagame mustade nõude virna korrektselt pooleks – pooled pesen mina, pooled tema. Kui on paaritu arv molle, siis jääb järgmiseks päevaks. Poes ikka arved pooleks, no ja kui mul kuu lõpus rahad otsas, siis ma lihtsalt ei söö, ongi vaja rannahooajaks vormi saada.
Lastega on aga lihtne – meil on kaksikud. Poisiga toimetab tema, tüdrukuga mina. Kogu moos.
ja nii absoluutselt kõikide kodu ja peret puudutavate asjadega, võrdsus paarisuhtes on ju oluline![/tsitaat]

väga õige süsteem. mul selle rakendamise teeb raskeks asjaolu, et mul lapsi kolm, kaks tüdrukut ja üks poiss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodus nii, et tööd-toimetused teeb see, kes parasjagu kodus on. Näiteks talvel on mehel vähem tööd kui muidu, töögraafik on samuti vabam. Minu tööpäev algab nii vara, et lasteaeda saan mina minna ainult vabadel päevadel. Kuna mees jõuab varem töölt koju, kuna töötab lähemal, on üldjuhul kodus söök valmis ja tuba korras selleks ajaks kui mina jõuan. Kusjuures, süüa oskab tema teha kohati isegi paremini kui mina. Teinekord kui mees pole koristamisega viitsinud tegeleda, tulen mina õhtul koju ja tegelen selle asjaga ise.
Kui oleme mõlemad kodus, teeme päris tihti ka koos koduseid toimetusi. Loomulikult kui minul on vaba päev ja meest pole päevasel ajal kodus, teen kõik ise.
Meil on siiani selline elukorraldus sobinud, et mõlemad panustavad. Algusest peale oleme jaganud veendumust, et mõlemad oleme täiskasvanud inimesed ja võime mõlemad panustada sellesse, et kodune elu toimiks. Ülekohtu üle pole kumbki meist siiani kaevanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koristamine õnnestub vahel pingutustega mehe kaela ka suruda, aga muidu on meil jaotus – mina teen süüa, triigin, kui vahel harva vaja, mees kütab maja ja hooldab autosid. Mulle sobib hästi. Süüa teha mulle meeldib, autodega tegelda absoluutselt mitte. Välitööd jagame samuti vastavalt huvidele, peenrad on minu rida, mees tegeleb niitmise ja üldise hooldusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul mees:
– käib autoga toidupoes
– teeb kõik õue ja auto korrashoiuga seotud tööd
– tegeleb küttepuudega ja kütab katelt
– viib prügi välja
– võtab mustapesukastist pesu, paneb pesumasinasse, võtab välja, riputab kuivama, toob kuivamast ära
-kastab ära kõik toalilled

Söögitegemist ta vihkab südamepõhjani – toitub kasvõi ainult võileibadest-hapukurkidest-grillkanakoibadest. Enne minuga koos elamist ta muide, tegigi nii. Nõude- ja põrandapesu mees ka ei fänna ja teen mina.

Imikut hoian rohkem mina, aga õnneks oskab mees lapsega hästi rääkida ja lapse tuju üleval hoida. Nii et kui mina pean mingil põhjusel lapsest eemal olema, hoiab last meees ja probleemi pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega õpib mees, ehk siis vaatab esimese klassi lapsel õppimise üle, kuulab lugemist, luuletusi jne. Suuremaid aitab vajadusel reaalainetes.
Koristada meeldib mulle siis, kui kedagi teist kodus pole, panen muusika mängima ja kraamin paar tundi mõnuga. Selleks ajaks läheb mees lastega kas ujulasse, rattaga sõitma, ahhaa keskusesse või poodidesse.
Nädala sees teen süüa mina, aga suuremad lapsed teevad eeltööd koju jõudes ära, no nt koorivad kartulid-porgandid valmis. Nädalavahetustel teeb mees süüa. Poes käime mõlemad.
Pesumasinat ja nõudepesumasinat täidame ja tühjendame ka mõlemad.
Muru niidavad mees ja vanem poeg.
Lastega tegeleme ja mängime mõlemad, seega teeme vist küll suht võrdselt kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mees võiks küll poole teha. Lihtsalt kuna mina tulen tihti koju juba kell 16 ja vahel isegi varem, mees aga töötab vahel kauem ja vahel läheb otse trenni, siis ma olen tema tulekuks juba toidu valmis teinud. Aga kui tuleme ühel ajal, teeme koos võrdselt, ja kui tuleb tema varem või on nädalavahetusel kodus ja mina ära, siis teeb tema. Mingit pestud taldrikute lugemist või mustapesu kilode kaalumist meil ei toimu. Arvestus põhineb teineteisest hoolimisel. Kui sa tead, et sul on aega, aga su kallil hetkel mitte, siis teed ise. Mõni teine kord teeb jälle tema ja siis oled sina see, kes hilisel õhtutunnil laekub koju kaetud laua äärde.
Poes käime koos kaks korda nädalas.
Pesu vist pesen mina natuke rohkem, aga see-eest mees vist jälle õpib lastega natuke rohkem.
Koristame mõlemad, mina algatan rohkem nädalavahetuse suurkoristusi, mees aga undab teinekord nädala sees natuke tolmuimejaga omal algatusel.
Selliseid ekstratöid, mis kord aastas ette tulevad, teen küll mina, aga mees jällegi aitab vajadusel. Näiteks kardinate maha võtmine ja pesemine.
Mina ostan lastele riided, aga mees jälle hooldab terve pere spordivarustust, määrib suuski ja hooldab rattaid. Muru niidab ka mees, õigemini nüüd juba vanem laps.
Ongi nii, et kui mul tuleb meelde mõni töö, mida ainult või peamiselt mina teen, siis tuleb vastukaaluks kohe meelde ka mõni selline, mida ainult või peamiselt mees teeb.
Ah jaa, ma ei saanud teda sellisena. Minu mees kasvas maaperes, kus isa ehitas lehmakopleid ja muldas kartuleid. Koristamine, söögitegemine, pesupesemine olid naistetööd. Loomulikult tuli mees minu juurde ka sellise suhtumisega. Ma lihtsalt rääkisin talle: vaata, kallis, ringi siin meie 3-toalises linnakorteris. Ütle, milliseid meestetöid sa siin näed? Kas sa tõesti suudad lamada diivanil ja vaadata mind õhtu läbi üksi askeldamas, kui me oleme päeval ometi ühtemoodi palgatööd teinud?
Umbes nii ma rääkisin, korra, teise, kordasin veel mõne korra üle ja asi toimib.
Ma arvan, et minu edu võti on, et ma ei teinud järeleandmisi ega üritanud ennast mehele serveerida mingi superperenaisena. Nõudsin algusest peale viisakalt, aga järjekindlalt, et meie ühises kodus oleks võrdsus. [/tsitaat]

Minu meelest läks su jutt marukahtlaseks hetkest kus sa ütlesid, et pesed oma kardinaid kord aastas. Minu meelest on seda vähe. Ja see, et sa ütled, et teete pooleks tööd ja siis loed üles kõik, mida mees teeb. Ilmselt sa ikka pead järge, kes kui palju teeb, aga siin väidad, et mees teeb vabatahtlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kodune lapsega ja mees käib tööl täiskohaga, ikkagi teeb tema kodus rohkem kui mina. Vähemalt mulle tundub nii. Nädalavahetustel ta tõuseb enne meid ja teeb hommikusöögi alati valmis. Koristab alati tema, sest ta leiab, et ma pole piisavalt põhjalik ning naised ei peaks üldse koristama. Ma ikka tolmu vahest lapiga tõmban aga tolmuimejat ei või vaadata ka mitte. Pesu pesen mina. Nõud paneb alati tema iga õhtu pesumasinasse pesema ja mina võtan hommikul välja. Ainult pesu pesen mina. Süüa teen päeval kodus kui teda ei ole aga kui ta on kodus, siis teeb alati tema kõik söögid. Ta ise tahab ja ütleb, et talle meeldib, ning leiab, et ma ei pea ka kogu aeg kõike tegema, kuigi mul endal on vastupidine tunne. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 eelpool kõneleha rääkis juba kõik mu abikaasa kodutööde punktid ära aga topelt ei kärise, mõlemad täiskohaga tööl, ahetustega, kes kodus, sellega on lapsed kui haiged, vahel ka niisama väiksemad kodus lasteaiast, lapsi 3 ja kõik lasteaialapsed. mees kütab, ehitab ja renoveerib jama, kolisime siia alles suvel ja teha veel palju. metsa teeb et küttepid saada, meie ka oleme juba aias kohmitsenud, võsa maha võtnud ja oksi korjanud. pesu paneb ta pesema ja kuivama ja lappab kokku kui mind pole, kappi panen mina kuna ta ei tee poiste riietel vahet. süüa teeb külalistle tema ja kui tema kodus mina tööl siis ka tema, magustoite ja tavalisemaid eesti köögi roogasid teen mina, tema katsetab igasugu toitudega. lastega tegeleb ta palju, pigem rohkem kui mina sest ta käib nendega iga päev õues müttamas, mina pigem lähen lastega külla või ujumistrenni, kinno vms. ma tean kindlasti et mees panustab majapidamisse rohkem kui mina. kogu puudemajandus ja kütmine ja remont on juba nii suur asi, lumelükkamine ka tema peal.
ma teisiti ei kuutaks ette, ma olen praegugi kogu aeg väsinud. aga 4 aastaga 3 last sünnitada oli kurnav aga mitte vabandus, imetamine otsa 1,5 aastat ja aastae kõrvalt kahe viimasega tööle, mees oli lapsehoolduspuhkusel, laste kõrvalt remondin loomulikult ka mina, värvin ja lihvin ja tapeedin ja teen kõike mida vähegi oskan ja ennekõike millest jõud üle käib. lisatööd teen ka aegajalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kodukoristus, söögitegemine, nõudepesu, remonttööde orgunnimine ja lapsekasvatus on 100% minu õlul, käin ka täiskohaga tööl. Küsite, et kuidas ma jaksan? Tegelikult ei jaksa ja jätangi 50% kodutöödest tegemata, sest nii tundub õiglane![/tsitaat]

Mul täpselt sama asi ,kuigi olen praegu töötu ja jõuan kõike teha aga kui käiksin tööl siis töö,pesu pesemine ,söögi tegemine,lapsekasvatus ,kõik veel minu õlul -nii ma küll ei jaksaks.Meestel ju hea lihtne ,tuleb koju ,viskab jalad diivanile ja lõsutab aga mina peaks veel peale tööd hakkama kodutöid tegema…Ei aitäh ,olen pigem siis kodune…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui paljudel siis mees reaalselt poole kodutöödest….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.