Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui paljudes suhetes kehtib “vaikiv kokkulepe”?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Kui paljudes suhetes kehtib “vaikiv kokkulepe”?

Postitas:
Kägu

Niisiis, Mind huvitab: Miks petmine andestatakse?

Kas seda võetakse kui elu normaalset osa või on põhjuseks majanduslik sõltuvus?

Mina neist suhetest aru ei saa, kus punnitakse edasi elada näiteks laste nimel. Arusaamatud on ka suhted, kus kehtib nii öelda \”vaikiv kokkulepe\”: teeme, mis tahame, ainukeseks tingimuseks on- haigusi koju ei tassi!

Aretasin juba teemat \”miks mehed petavad…\” foorumi alla, ehk leiab eraldi teemana rohkem arutelu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kui paljudes suhetes kehtib “vaikiv kokkulepe”?

Meil ei kehti, aga küsimusi ka ei esitata. Mina ei ole sel teemal avaldust teinud, kuid mees on otse välja öelnud, et kui ta midagi teeks, siis üles ta seda nii kui nii ei tunnistaks mulle. Olen juba enne seda korduvalt mõelnud, et küsimuste esitamine ongi just viimasel põhjusel täiesti mõttetu. Ega ma ise ka ei tunnistaks. Aga miks me koos oleme? Kurat seda teab. See on segu harjumusest, hoolimisest, suur rõõm ühistest lastest ja nende ühisest kasvatamisest ja suurest ühisest sõprusvõrgustikust. Me oleme ju nii kokku kasvanud ja lähedased nagu mõne jaoks on seda õde ja vend näiteks. Sedasi on turvaline elada nii tal kui mul. Mina nt ei usu, et ainult kirg kellegi teise vastu oleks piisav põhjus lõhkuda seda, mis on meil aastatega üles ehitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan samuti nii. Miks kõike seda lõhkuda?
Ühised lapsed, ühised kohustused, ühine võrgustik.
Paljudel naistel pole võimalikki kuhugi minna, sest varandus kõik mehe arvel.
Ma tahaks näha naisi, kes läheb 2 kätt taskus lastega nn hea elu juurest minmema.

Teiseks on ka oluline kuidas petmine aset leidis. Kas mees tegi seda nt delikaatselt(nt kuskil väljamaal) või nt petab ühise sõbrannaga

Kas te tõesti lõhuksite kõik, kui tegemist oli vaid juhusuhtega
Jah see on valus, aga veel valusam oleks kõike seda lõhkuda
Valitakse halvimatest variantdest parim

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul pole küll õrna aimugi, kas mind petetakse või ei, aga kindlasti ei ole see suhtes esmatähtis. Eeeldades, et elatakse koos terve elu, st siis 40-50 aastat, ei ole truudus mingi näitaja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul pole küll õrna aimugi, kas mind petetakse või ei, aga kindlasti ei ole see suhtes esmatähtis. Eeeldades, et elatakse koos terve elu, st siis 40-50 aastat, ei ole truudus mingi näitaja. [/tsitaat]

Olen sinuga täiesti nõus. Mina soovitaksin teistel naistel selle teema tabuks võtta, kui just otse näkku ei sülitata. See poleks ka õige, sest suhe peaks olema tervendav. On ju selliseid mehi ka, kes ehk ei petagi, kuid on jubedad joodikud, terroriseerijad ja iseloomult väga vastikud. See on päriselt hull variant. Jaguks vaid naistel oidu seda mõista. Usun, et mu elukaaslane on piisavalt tark, mõistmaks, et see, mis tõmbab kellegi teise poole, on väline lummus ja võõra liha saamahimu. Iseloomust, omadustest ja klapist ei ole ju selliste suhete puhul põhjust juttu teha. Seda ei tea keegi, milline inimene päriselt on, kui piss pähe lööb ja liblikad kõhus ringi lendavad. Pealegi need lendavad sealt varsti minema. Nii, et siis lõhkuda oleks tõesti väga rumal ja mõtlematu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Niisiis, Mind huvitab: Miks petmine andestatakse?

Kas seda võetakse kui elu normaalset osa või on põhjuseks majanduslik sõltuvus?

Mina neist suhetest aru ei saa, kus punnitakse edasi elada näiteks laste nimel. Arusaamatud on ka suhted, kus kehtib nii öelda \”vaikiv kokkulepe\”: teeme, mis tahame, ainukeseks tingimuseks on- haigusi koju ei tassi!

Aretasin juba teemat \”miks mehed petavad…\” foorumi alla, ehk leiab eraldi teemana rohkem arutelu.
[/tsitaat]
Mina ka ei saa aru. Tundub, et need on väga ükskõiksed inimesed, kes pole armastust tunda saanud. Lihtsalt lohistavad oma elu kuidagi lõpuni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil kehtib vaikiv kokkulepe hoopis teisest ooperist ehk siis oleme lubanud teineteisele teada anda, kui peaksime kellessegi teisesse nii armuma, et see võiks hakata meie omavahelist suhet segama, et siis emb-kumb saaks meist otsustada, kuidas soovib jätkata. Seni kummaltki poolt sellist teadet pole tulnud. Juhusuhted ei tule kõne alla, selleks oleme me mõlemad liiga targad ja intelligentsed – need ei anna meile midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eks selline asi rohkem taoliste naiste teema on, kes siin ülevalpool kommenteerivad – kogu raha mehe oma, sotsiaalne positisoon tänu mehele ja ise vaesed ning äpud. Siis pigistadki silma kinni ja loodad, et mees uut mudelit päriselt koju tuua ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen vist tõesti teisitimõtleja aga mina olen maganud teiste meestega kui minu abikaasa ja minu abikaasa samuti teiste naistega. Seda on keeruline seletada nendele, kelle jaoks nende abikaasa kellegi teisega magamine on maailma lõpp. Minu jaoks ei ole. Kui lähen välja tüdrukutega ja mees helistab siis ta ikka küsib, et noh, oled leidnud mõne ägeda mehe ka? Ja kui ütlen, et üks on päris okei siis mehel ei ole midagi selle vastu kui ma selle mehe juurest (voodist) läbi läheksin enne kojuminekut. See on lihtsalt eelnevalt läbi räägitud ja kokku lepitud. Seks ei ole meie suhtes armastuse näitaja. Jamaks läheks siis kui kummalgi tekiks pikem emotsionaalne side kellegi teisega ning seda varjataks teise eest. See oleks petmine minu jaoks.
Niiet just ei midagi vaikivat vaid kõik peab olema läbi räägitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei kehti, selles suhtes mitte. oleme mõlemad haiget saanud ja rohkem ei taha saada, ega ka teha haiget.
eelmises suhtes oli kokkulepe, peaasi, et armumisi ei oleks. see kokkulepe tuli peale mitmekordseid petmisi-andestamisi. olin juba immuunne, depressioonis ja ükskõikne. olin leppinud oma lolli eluga. mingil hetkel tekkis mehel siiski armastus ja minu mõõt sai täis, tegin mehele tagasi ja sain sellest eluisu tagasi. mees reageeris sellele vägivallaga ja nii me lahku läksime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kui juhusuhtel juhtuvad kogemata \”tagajärjed\”?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Eks selline asi rohkem taoliste naiste teema on, kes siin ülevalpool kommenteerivad – kogu raha mehe oma, sotsiaalne positisoon tänu mehele ja ise vaesed ning äpud. Siis pigistadki silma kinni ja loodad, et mees uut mudelit päriselt koju tuua ei taha.[/tsitaat]

Ma arvan, et on täpselt vastupidi. Kui oled iseseisev ja mehest sõltumatu, ei tee sa truudusest mingit numbrit. Elatakse koos, sest tahetakse, muudel põhjustel ja koos elavad kaks vaba inimest. Kui sa ei satu paanikasse – äkki mees leiab teise, äkki läheb ära, mis ma siis teen, siis hindad hoopis teisi väärtusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina viskasin mehe esimese vihaga kodust välja. Juua täis peaga lasi firmapeol 1 uuel tsikil ennast ära rääkida.

Kui olin ennast nädala kogunud, siis tuli koju tagasi. Põhiliselt sellepärast, et kuna ta lastega väga palju tegeles, siis mul oli raske näha, kuidas nad isa igatsevad. Teiseks sellepärast, et järsku oma elu üksikvanemana sisse seada on ülimalt keeruline.
Mõtlesin, et võtame aja maha, vaatame mis saab. Elasime mõnda aega eraldi tubades. Ajapikku läks elu tavalisse rööpasse tagasi- nii umbes 1.5 aastaga. Mees kahetses sügavalt ja on ennast igati tubli pereisana tõestanud.
Valus on ikka, vahetevahel tuleb meelde.

Mingit vaikivat kokkulepet ei olnud. Teab, et teist korda ma ei andestaks. Pole nüüdki andestanud tegelikult, aga aeg siiski natuke haavu parandab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma arvan samuti nii. Miks kõike seda lõhkuda?
Ühised lapsed, ühised kohustused, ühine võrgustik.
Paljudel naistel pole võimalikki kuhugi minna, sest varandus kõik mehe arvel.
Ma tahaks näha naisi, kes läheb 2 kätt taskus lastega nn hea elu juurest minmema.

Teiseks on ka oluline kuidas petmine aset leidis. Kas mees tegi seda nt delikaatselt(nt kuskil väljamaal) või nt petab ühise sõbrannaga

Kas te tõesti lõhuksite kõik, kui tegemist oli vaid juhusuhtega
Jah see on valus, aga veel valusam oleks kõike seda lõhkuda
Valitakse halvimatest variantdest parim[/tsitaat]Ja mina ei saa aru, kuidas saab pidada \”heaks eluks\” elamist ringihoorava mehega?

Inimeste mõttemaailm on ikka vist nii erinevatel levelitel. Väärtushinnangud ja -arusaamad on täiesti eritasanditel.
Aga ega see ei tohiks muidugi ka mingi üllatus olla, et suurel osal naistest annab suu rahaga kinni toppida!
Ma isiklikult ei mõista ega austa selliseid naisi.
Selline peremudel ei ole mitte kassis…gi väärt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja mina ei saa aru, kuidas saab pidada \”heaks eluks\” elamist ringihoorava mehega?

Inimeste mõttemaailm on ikka vist nii erinevatel levelitel. Väärtushinnangud ja -arusaamad on täiesti eritasanditel.
Aga ega see ei tohiks muidugi ka mingi üllatus olla, et suurel osal naistest annab suu rahaga kinni toppida!
Ma isiklikult ei mõista ega austa selliseid naisi.
Selline peremudel ei ole mitte kassis…gi väärt.[/tsitaat]Ja ongi sul võimatu mõista, et see pole tõde, mis on sinu oma, vaid see, mis personaalselt kellelegi on hea. Meil on erinevad tasandid tõesti ja arusaam elust samuti. Erilised ahistajad on sellised tüübid, kes ei suuda isegi rahulikult kellegi teise kommentaari lugeda ilma, et sellele mingit hinnangut annaks ja maha teeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea hambad ristis elama, kui on vahel tahtmine või tekib selline olukord. Egas inimene minu oma pole. Et pärast pole tunnet, et oled elus millestki ilma jäänud. Pealegi inimestel erinevad seks tahtmised, intensiivsus. Ta ei pea tahtma siis, kui mina tahan. Pealegi võid oma meest armastada, kuid ikkagi ka tunda end naisena ka pärast 20a kooselu rutiini. Kui on hooliv inimene, siis ei tee ta seda sõprade, tuttavate nina all ja ei hõõru sulle seda nina alla. Igaühel meist oma väikesed saladused. Samas ei pea õigeks ka laste pärast kooselu, kui teisel armastus pähe lööb v tunneb end suhtes ahistatuna. Inimese vaba valik. Samuti tõlgendab igaüks armastust erinevalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naised omavad mehi ja nende jaoks on see, et mees ei petaks miskipärast tähtsam, kui see, kas nad saavad nt peksa või alandatakse muul moel. See on mingit sorti kadedus allpool vööd. Aga ma ei pea seda silmas sõnaotseses tähenduses, vaid sügavamalt hinnates kiivus ja rivaliteet suguõdede suhtes, kus toimub pidev konkurents. Mina isiklikult ei tea, kas mind petetakse, aga ma ei kavatse selle teemaga igaks juhuks profülaktika mõttes mehele pinda ka käia. Kui teada saan, eks siis juba ole näha. Kui ära armub ja otsustab minna, siis ei saa mina seda kuidagi takistada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et on täpselt vastupidi. Kui oled iseseisev ja mehest sõltumatu, ei tee sa truudusest mingit numbrit. Elatakse koos, sest tahetakse, muudel põhjustel ja koos elavad kaks vaba inimest. Kui sa ei satu paanikasse – äkki mees leiab teise, äkki läheb ära, mis ma siis teen, siis hindad hoopis teisi väärtusi.[/tsitaat]No ikka vastupidi! Mehe külge klammerduvad ning mehe truudusetusega lepivad eelkõige just need naised, kes sõltuvad mehest materiaalselt.

No loe neid perekooli teemasid, kus naised petmiste teemade all tunnistavad, et ma ei saa ju oma heast elust ja mõnusast majanduslikust äraolemisest ainult sellepärast loobuda, et mees vasakule paneb. Sel juhul on naisel hoopis see hirm, et äkki mees ise läheb ära ning naine kaotab mõnusa elujärje, seega asi pole vist isegi mitte lubamises või leppimises, vaid selles, et naisel polegi mitte mingit muud valikut. Pigem vastupidi, ta peab hirmul olema, et teda maha ei jäetaks.
Vaata, siin eespoolgi keegi kirjutas, et ega siis naine ei peaks mehe petmise pärast oma lapsed võtma ja kaks kätt taskus ära jalutama hea elu juurest. Huvitav on ka see, et sellise mõttelaadiga naised eeldavad alati vaikimisi, et kõik varandus on mehe oma ja naine elabki vaid oma mehe armust, mis viitab otseselt sellele, et tegemist on madalama, vähem harituma ja ebaiseseisvama kihi naistega. Siinkohal pole mängus niivõrd see, mis naisele meeldiks või mida naine tahaks, vaid see, et ta on sunnitud selle koha pealt silma kinni pigistama. Ebaiseseisev ja nõrga iseloomuga naine seda teebki. Enesekindel, iseseisev ja tugev naine annab sellisele mehele jalaga ja liigub edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ikka vastupidi! Mehe külge klammerduvad ning mehe truudusetusega lepivad eelkõige just need naised, kes sõltuvad mehest materiaalselt.

.[/tsitaat]

Või rahakad vabameelsed naised, kes ise ka tahavad sedasi elada ja ei karda, et mees nende juurest uttu tõmbab, sest on ise piisavalt kindlustatud. Tõin sulle vastukaaluks ühe teise vaatenurga ja mitte selleks, et sind veenda, vaid selleks, et näidata, et igas küsimuses on mitmeid tõdesid. Kui tahan, elan radiaatoriga ja petan teda uksega. Igal ühel on õigus valida omale sobiv vorm elamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina olen vist tõesti teisitimõtleja aga mina olen maganud teiste meestega kui minu abikaasa ja minu abikaasa samuti teiste naistega. Seda on keeruline seletada nendele, kelle jaoks nende abikaasa kellegi teisega magamine on maailma lõpp. Minu jaoks ei ole. Kui lähen välja tüdrukutega ja mees helistab siis ta ikka küsib, et noh, oled leidnud mõne ägeda mehe ka? Ja kui ütlen, et üks on päris okei siis mehel ei ole midagi selle vastu kui ma selle mehe juurest (voodist) läbi läheksin enne kojuminekut. See on lihtsalt eelnevalt läbi räägitud ja kokku lepitud. Seks ei ole meie suhtes armastuse näitaja. Jamaks läheks siis kui kummalgi tekiks pikem emotsionaalne side kellegi teisega ning seda varjataks teise eest. See oleks petmine minu jaoks.
Niiet just ei midagi vaikivat vaid kõik peab olema läbi räägitud.[/tsitaat]Nojah, armastusest sellise suhte puhul on muidugi liialdus rääkida.

Kui sa pead muidu sobivat kooselu armastuseks, siis küll, aga millegipärast usun, et seda, mis on päris armastus, sa ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja ongi sul võimatu mõista, et see pole tõde, mis on sinu oma, vaid see, mis personaalselt kellelegi on hea. Meil on erinevad tasandid tõesti ja arusaam elust samuti. Erilised ahistajad on sellised tüübid, kes ei suuda isegi rahulikult kellegi teise kommentaari lugeda ilma, et sellele mingit hinnangut annaks ja maha teeks. [/tsitaat]No teisi inimsei võid ju petta – et sind ei huvita, ei häiri ja nii edasi, aga iseennast sa petta ei saa.
Iseendale valetada on suht mõttetu ükskõik, kuidas sa ei püüaks ka oma arusaamadele põhjendavaid seletusi just iseenda jaoks leida. Veenad ennast, et pole hullu, aga oma sisimas tunned tegelikult suurt valu ja pettumust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No teisi inimsei võid ju petta – et sind ei huvita, ei häiri ja nii edasi, aga iseennast sa petta ei saa.
Iseendale valetada on suht mõttetu ükskõik, kuidas sa ei püüaks ka oma arusaamadele põhjendavaid seletusi just iseenda jaoks leida. Veenad ennast, et pole hullu, aga oma sisimas tunned tegelikult suurt valu ja pettumust. [/tsitaat]

Liiga ühekülgne.

Pealegi ei leiagi paljud oma elu armastust. Perekonda ja lapsi soovivad pea kõik. Minu õde nt loodab leida sellist elukaaslast, kellega ta soovib saavutada kokkulepet, et on kaaslased kogu eluks, kuid armastus käib omasoodu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Naised omavad mehi ja nende jaoks on see, et mees ei petaks miskipärast tähtsam, kui see, kas nad saavad nt peksa või alandatakse muul moel. See on mingit sorti kadedus allpool vööd. Aga ma ei pea seda silmas sõnaotseses tähenduses, vaid sügavamalt hinnates kiivus ja rivaliteet suguõdede suhtes, kus toimub pidev konkurents. Mina isiklikult ei tea, kas mind petetakse, aga ma ei kavatse selle teemaga igaks juhuks profülaktika mõttes mehele pinda ka käia. Kui teada saan, eks siis juba ole näha. Kui ära armub ja otsustab minna, siis ei saa mina seda kuidagi takistada. [/tsitaat]No kui sina oled oma elus kokku puutunud vaid kahte liiki meestega – kas petvate või peksvate alandajatega ja pidanud ainult selliste vahel valima, siis küll…

Mina isiklikult olen näinud, et nende kahe äärmiselt vastiku ja ebameeldivate omadustega meeste vahele jääb veel terve hulk häid ja normaalseid mehi.

Eeldada, et mu mees oleks mulle truu ei tähenda, et ma OMAN teda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kui sina oled oma elus kokku puutunud vaid kahte liiki meestega – kas petvate või peksvate alandajatega ja pidanud ainult selliste vahel valima, siis küll…

Mina isiklikult olen näinud, et nende kahe äärmiselt vastiku ja ebameeldivate omadustega meeste vahele jääb veel terve hulk häid ja normaalseid mehi.

Eeldada, et mu mees oleks mulle truu ei tähenda, et ma OMAN teda.
[/tsitaat]

Sa oled pime ja näed, mida tahad näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liiga ühekülgne.

Pealegi ei leiagi paljud oma elu armastust. Perekonda ja lapsi soovivad pea kõik. Minu õde nt loodab leida sellist elukaaslast, kellega ta soovib saavutada kokkulepet, et on kaaslased kogu eluks, kuid armastus käib omasoodu. [/tsitaat]No ka nii võib, kui niimoodi sobib!
Aga kui rääkida ideaalsest kooselust, siis see vist on siiski pisut teistsugune.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ka nii võib, kui niimoodi sobib!
Aga kui rääkida ideaalsest kooselust, siis see vist on siiski pisut teistsugune. [/tsitaat]

Milleks rääkida ideaalsest nii ebaideaalses maailmas?

Please wait...
Postitas:
Quuu

Ei tea mina kedagi, kes nõnda elaks. Aga ega mu tutvusringkond eriti suur pole ja arvatavasti sellest ei räägita. Ja tegelikult mind ei huvita ka.

Meie suhe on ehitatud armastusele ja austusele. Pika kooselu jooksul on üht koma teist ikka juhtunud, aga ausus välistab nö. edasi punnimise. Kooselus tehakse vigu ja need lahendatakse, minnakse edasi nii, et mõlemad pooled on rahul. Täiesti võimalik.

Ebavõrdse suhte puhul peab nõrgem pool paljuga leppima, aga nii need asjad käivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult on tõesti raske mõista neid, keda teiste elu nii häirib, et sellest peab perekooli teema püstitama. Minu poolest võivad võõrad pereinimesed end erinevate partneritega ogaraks keppida, kui selles nende õnn peitub, mind jätab täiesti külmaks. Nalja teeb ainult see, kui nad sealjuures väidavad, kuidas nende mehed ei peta ja nad ise on ka siivsad pereemad. Nii uskumatu kui see ka ei ole, räägib sellist juttu enamik.
Ma ise ei suuda nautida seksi mehega, kelle vastu mul mingeid tundeid pole – see oleks lihtsalt üks rõve nühkimine. Samuti peab mees olema minuga võrdväärselt tark ja edukas, nii et mingi suvaline baari leti taga silmi pööritav müügimees ei ole kohe kuidagi valik. Maksimalisti ja perfektsionistina peab seks olema minu jaoks alati ideaalne, mingi poolik variant ei tule kõne alla, parem olen ilma. Kui mõned suudavad ükskõik kellega ükskõik millistel tingimustel, siis andku minna, ma ei puutu oma elus sellistega kokkugi.
Ma arvan, et need, kes on armastanud, teavad, mis see tähendab, et tahadki olla ainult selle ühega koos, kasvõi hommikust õhtuni ja teised mehed ei tule meeldegi – neid ülejäänuid pole lihtsalt enam olemas. Selle tõttu olen ma ka veenudnud, et inimesed, kellel on paralleelselt mitu partnerit, ei tea tegelikult, mis armastus on ja seetõttu on mul neist isegi hale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et väärtused on muutunud. Enam pole nõukaaegne stamp, et ühe mehe v naisega elu lõpuni peab elama.
Tegelikult mul on kahju paaridest, kes on algusest saati koos olnud. Neil jääb palju tajumata.
Ja miks ei saa olla AUSAT suhet inimesega, kes voib-olla sexib aeg-ajalt teistega? Kui reeglid on paika pandud ja neid täidetakse on täitsa ok

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma arvan, et väärtused on muutunud. Enam pole nõukaaegne stamp, et ühe mehe v naisega elu lõpuni peab elama.
Tegelikult mul on kahju paaridest, kes on algusest saati koos olnud. Neil jääb palju tajumata.
Ja miks ei saa olla AUSAT suhet inimesega, kes voib-olla sexib aeg-ajalt teistega? Kui reeglid on paika pandud ja neid täidetakse on täitsa ok[/tsitaat]

Ja mitu partnerit peaks elu jooksul olema, et kõik erinev n-ö ära tajuda? Keegi pole väitnud, et ei saa olla ausat suhet, väidetakse seda, et suhe oma mehega pole täiuslik, kui ihaldatakse veel kedagi teist. Miks osa inimesi lepib ebatäiusliku suhtega, jääb mõistetamatuks. Paratamtult tekib arvamus, et inimene ise on nii äpu või lihtsalt kehv, et ei ole võimeline omale täiuslikku partnerit (sellist, kellega on ideaalne klapp igas asjas) leidma.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui paljudes suhetes kehtib “vaikiv kokkulepe”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.