Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui paljudes suhetes kehtib “vaikiv kokkulepe”?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Kui paljudes suhetes kehtib “vaikiv kokkulepe”?

Postitas:
Mutsamamma

RE: Kui paljudes suhetes kehtib “vaikiv kokkulepe”?

krt, nii palju ei jaksa ükski inimene elu jooksul ringi hoorata, et kõikvõimalikud erisused ära tajuda. üritada on muidugi mõnus, selles ma ei kahtle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult on tõesti raske mõista neid, keda teiste elu nii häirib, et sellest peab perekooli teema püstitama. Minu poolest võivad võõrad pereinimesed end erinevate partneritega ogaraks keppida, kui selles nende õnn peitub, mind jätab täiesti külmaks. Nalja teeb ainult see, kui nad sealjuures väidavad, kuidas nende mehed ei peta ja nad ise on ka siivsad pereemad. Nii uskumatu kui see ka ei ole, räägib sellist juttu enamik.
Ma ise ei suuda nautida seksi mehega, kelle vastu mul mingeid tundeid pole – see oleks lihtsalt üks rõve nühkimine. Samuti peab mees olema minuga võrdväärselt tark ja edukas, nii et mingi suvaline baari leti taga silmi pööritav müügimees ei ole kohe kuidagi valik. Maksimalisti ja perfektsionistina peab seks olema minu jaoks alati ideaalne, mingi poolik variant ei tule kõne alla, parem olen ilma. Kui mõned suudavad ükskõik kellega ükskõik millistel tingimustel, siis andku minna, ma ei puutu oma elus sellistega kokkugi.
Ma arvan, et need, kes on armastanud, teavad, mis see tähendab, et tahadki olla ainult selle ühega koos, kasvõi hommikust õhtuni ja teised mehed ei tule meeldegi – neid ülejäänuid pole lihtsalt enam olemas. Selle tõttu olen ma ka veenudnud, et inimesed, kellel on paralleelselt mitu partnerit, ei tea tegelikult, mis armastus on ja seetõttu on mul neist isegi hale.[/tsitaat]

\”Hale\” on pigem halvustav, kui siiras kurbus selle üle, et neil pole vedanud. Mina tean, mida tähendab armastada ja see oligi nii nagu sina räägid. Kahjuks sai minu armastus surma. Rohkem pole mina selliseid sügavaid tundeid mitte ühegi mehe vastu tundnud. Sellest hoolimata on mul pere ja mees, kellest ma lugu pean. Nagu eelpool ütlen, siis meie peres ei ole fakte selle kohta, et ta mind petaks ja ei ole ka tal neid fakte ning me kumbki ei võta juttu teadlikult teemaks. Kui nii võtta, siis ongi see vist \”vaikiv kokkulepe\” – teadlikult küsimusi mitte esitada? Mida ma pidanuks tegema? Mitte perekonda looma, mitte mehele minema, jääma üksikuks ja nutma taga oma maetud armastust elu lõpuni?
Ma ei ütleks, et olen tohutult õnnejunnis, aga ei saa ka öelda, et olen rahulolematu või õnnetu. Ma olen oma eluga rahul ja kui keegi leiab, et tema meelest on minu elu mõttetu ja väärtusetu oma sisult, siis on tal õigus mind peedistada ja selgeks teha, et see, kui ma rahul olen, on pelgalt ettekujutus? Kui vanad te olete?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma arvan, et väärtused on muutunud. Enam pole nõukaaegne stamp, et ühe mehe v naisega elu lõpuni peab elama.
Tegelikult mul on kahju paaridest, kes on algusest saati koos olnud. Neil jääb palju tajumata.
Ja miks ei saa olla AUSAT suhet inimesega, kes voib-olla sexib aeg-ajalt teistega? Kui reeglid on paika pandud ja neid täidetakse on täitsa ok[/tsitaat]Mis mõtteviis!?
Mul on kahju hoopis sinusuguste naiste lastest, kellele iga natukese aja tagant uus issi koju tuuakse, sest emme arvates nii on moodne!

Kõik naised ei pea kümnete meeste alt läbi käima selleks, et endale see õige ja hea, üks ja ainus leida.

Sinu kommentaarist on tunda pisukest kadedust ja kibedust, ehkki sa iga hinna eest üritad muud tõestada endast erinevatele kaasa tundes (loe: halvustades).

P.S. Aus suhe võib olla küll sellise partneriga, kes aegajalt teisi põrutab, aga aus on see ainult juhul, kui ka teine pool on sellest teadlik ja talle see variant ka sobib.
Aga suurest armastusest või ideaalsest kooselust sellisel puhul rääkida on kindlasti liiast (nii, nagu keegi juba eespool arvas). Kõrvalt võtmine näitab ju selgelt seda, et midagi jääb olemasolevas suhtes puudu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Aga kui juhusuhtel juhtuvad kogemata \”tagajärjed\”?[/tsitaat]
need tuleb ära kaotada!

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Nojah, armastusest sellise suhte puhul on muidugi liialdus rääkida.

Kui sa pead muidu sobivat kooselu armastuseks, siis küll, aga millegipärast usun, et seda, mis on päris armastus, sa ei tea.[/tsitaat]

See, et sina sellist armastust ei mõista, ei tähenda, et seda olemas ei oleks. Ema ju ka armastab oma last, aga ei armukadetse, kui poeg kellegagi seksib. Loomulikult ei taha ma sellega öelda, et mehe ja naise vahel selline armastus võiks olla või peaks olema (vanemlik suhe on siiski midagi muud), aga mu point on lihtsalt see, et armastust on erinevat ja mõne jaoks ei kaasne selle omandihimu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen täiesti uhke selle üle, et mu mees on väga armukade. Ma tunnen, et ta armastab mind väga ja vahest isegi õrritan teda teemadel, et keegi mees hakkas poes juttu rääkima näiteks:) Ta läheb nii endast välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

need tuleb ära kaotada![/tsitaat]

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

need tuleb ära kaotada![/tsitaat]
Kuidas ära kaotada näiteks hiv-i? Kui see on saadud üheöösuhtest ja põhjuseks purunenud kumm…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Juua täis peaga lasi firmapeol 1 uuel tsikil ennast ära rääkida.[/tsitaat]

Jaa, mees ju ise tegelikult ei tahtnudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

See, et sina sellist armastust ei mõista, ei tähenda, et seda olemas ei oleks. Ema ju ka armastab oma last, aga ei armukadetse, kui poeg kellegagi seksib. Loomulikult ei taha ma sellega öelda, et mehe ja naise vahel selline armastus võiks olla või peaks olema (vanemlik suhe on siiski midagi muud), aga mu point on lihtsalt see, et armastust on erinevat ja mõne jaoks ei kaasne selle omandihimu.[/tsitaat]Jälle see omandihimu jutt!
Kui me oleme mehega kokku leppinud, et me teistega ei seksi, siis see ei tähenda seda, et me oleksime teineteise omandid.
Meil on kokkulepe ja kui sellest kinni ei peeta, siis on üks teist petnud.

Omandihimu on see, kui üks partner teise diktaadi all elab ning tohib elada vaid niimoodi, nagu teine ette kirjutab – ilma oma soovide, mõtete, tunnete, vajadusteta jne.

Ehk siis ollakse kontrolliv ja võimu omav partneri üle. Tema mõtete, tunnete ja vajaduste üle.

Omandihimu tähendab kitsidust, kadedust, ahnust. Kui selle viimase järgi võtta, siis jah, olen võib-olla omandihimuline. Ma ei soovi oma meest teiste naistega ja nende võimalike haigusi jagada? Kas peaks või?
Kui mehel on vajadus seda teha, siis mina tema külge ei klammerdu ning tal on vaba voli oma eluga teha mida soovib, aga sellisel juhul, mina enam tema elus ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
luuleluule

Minu arvates on see päris õige ja paikapidav jutt:

http://www.naine24.ee/719740/kas-avatud-abielu-voib-toimida/

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]luuleluule kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu arvates on see päris õige ja paikapidav jutt:

http://www.naine24.ee/719740/kas-avatud-abielu-voib-toimida/%5B/tsitaat%5DSee selgitab päris hästi, et tegelikult ei ole need tolerantsed naised sugugi õnnelikud oma meestele vabade käte andmisel. See tuleb ikka läbi enesevägistamise.

Samuti on kindlasti sellises suhtes probleeme, kus nö lepitakse kokku kõrvale panemine. Tegelikult on sellel mingi sügavam põhjus või probleem, miks nii tehakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

up.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kui paljudes suhetes kehtib “vaikiv kokkulepe”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.