Esileht Pereelu ja suhted Kui parim sõbranna keerab uhhuuks

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 128 )

Teema: Kui parim sõbranna keerab uhhuuks

Postitas:
Kägu

Ma olen enda endiste sõbrannade puhul palju vähema tõttu suhtlemise lõpetanud. Ühega oli eriti raske, ei tahtnud sugugi aru saada, miks ma ei räägi temaga enam sõnagi ja üritas ikka suhelda. Aega võttis, aga lahti sain.

Seda pean küll ebaviisakaks kui pikalt olnud sõbranna ilma ühegi selgitusega lõpetab suhtlemise. Võiks ju siis kirja teel paari lausega selgitatagi, miks suhtlemise lõpetas.

Jälle see Kägu, kes arvab, et tahab iga lahkumineku kohta selgitusi. Või on selliseid lihtsameelseid mitu.

Sa ei taha seda. Ausõna, sa ei taha ausat paarilauselist selgitust. Sa ei taha, et sõbranna sõbrasuhet lõpetades ausalt selgitaks: “Mul on sinuga igav, sa oled tüütu ja ebahuvitav inimene.”

Või nõuad sa, et sinu meeleheaks õpiks ta valetama?

Ma eelistaks sõbra või sõbranna puhul mitte valetamist, vaid täiesti ausat tõde. Peaasi, et pole mingi võlts ninnunännu plära ja teeme head nägu.

Niisiis on sul miskipärast vaja kuulda, et sa oled igav, ebameeldiv ja tüütu?

Kui sõbranna hakkab eemale hoidma, kas sa ise ei saa aru, mis variandid üldse saavad olla? Et hirmsasti tahaks kohtuda, aga töötab 24/7?

Kõik sõprussuhted, mis katkestatakse (ma ei räägi siin kaugetele maadele kolimisest vms), on ju alati samal põhjusel – kes enam ei taha suhelda, ei taha lihtsalt enam sinuga suhelda. Kas sa tahad siis täpselt teada, kas seepärast, et sa oled tüütu või seepärast, et loll või seepärast, et igav? Okei, on võimalus, et mees hoiab teda keldris ketis. Aga igaüks saab ju aru, et kui temaga ei taheta suhelda, siis pole selleks lihtsalt piisavalt huvi. Sest huvi korral jaksab sõbrannale kord nädalas kirjutada/helistada kasvõi mõne sõnaga isegi 5 väikelapse kõrvalt – kui huvi on. KUI on. Järeiikult neil sinu omadel polnud.

Mismoodi see väljaütlemine sind abistaks, kui sa ise ei suuda aimatagi, mis põhjus sõbrannal suhete katkestamiseks oli? Et järgmise sõbrannaga muudad end 180 kraadi ja hakkad säravalt vaimukaks ja igavesti põnevaks kaaslaseks?

Arvaksin, et sõbranna on iseendaga tülli läinud ja ei süveneks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvaksin, et sõbranna on iseendaga tülli läinud ja ei süveneks.

Np milleks sulle see tõde siis, kui sa seda ei usu? 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvaksin, et sõbranna on iseendaga tülli läinud ja ei süveneks.

Np milleks sulle see tõde siis, kui sa seda ei usu? ????

Täpselt. Kui ma seda ei usu, ei saa see olla tõde. Pole oluline, kelle suust see tuleb. Tähtis on minu usk kuuldusse. Tõele ei saa helistada kell 2 öösel, sõbrannale saab. Valin sõbranna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvaksin, et sõbranna on iseendaga tülli läinud ja ei süveneks.

Np milleks sulle see tõde siis, kui sa seda ei usu? ????

Täpselt. Kui ma seda ei usu, ei saa see olla tõde. Pole oluline, kelle suust see tuleb. Tähtis on minu usk kuuldusse. Tõele ei saa helistada kell 2 öösel, sõbrannale saab. Valin sõbranna.

Ahsoo, et kui mõrvar ütleb pole tapnud ja tõendid viitavad, et on, siis loeb sinu uskumine hoopis.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ahsoo, et kui mõrvar ütleb pole tapnud ja tõendid viitavad, et on, siis loeb sinu uskumine hoopis.

Kuule lõpeta. Ära jaura siin oma teemavälist jutukest. Sul pole argumente esineda siin.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Np milleks sulle see tõde siis, kui sa seda ei usu? ????

Trollib täiega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen enda endiste sõbrannade puhul palju vähema tõttu suhtlemise lõpetanud. Ühega oli eriti raske, ei tahtnud sugugi aru saada, miks ma ei räägi temaga enam sõnagi ja üritas ikka suhelda. Aega võttis, aga lahti sain.

Seda pean küll ebaviisakaks kui pikalt olnud sõbranna ilma ühegi selgitusega lõpetab suhtlemise. Võiks ju siis kirja teel paari lausega selgitatagi, miks suhtlemise lõpetas.

Jälle see Kägu, kes arvab, et tahab iga lahkumineku kohta selgitusi. Või on selliseid lihtsameelseid mitu.

Sa ei taha seda. Ausõna, sa ei taha ausat paarilauselist selgitust. Sa ei taha, et sõbranna sõbrasuhet lõpetades ausalt selgitaks: “Mul on sinuga igav, sa oled tüütu ja ebahuvitav inimene.”

Või nõuad sa, et sinu meeleheaks õpiks ta valetama?

Ma eelistaks sõbra või sõbranna puhul mitte valetamist, vaid täiesti ausat tõde. Peaasi, et pole mingi võlts ninnunännu plära ja teeme head nägu.

Niisiis on sul miskipärast vaja kuulda, et sa oled igav, ebameeldiv ja tüütu?

Kui sõbranna hakkab eemale hoidma, kas sa ise ei saa aru, mis variandid üldse saavad olla? Et hirmsasti tahaks kohtuda, aga töötab 24/7?

Kõik sõprussuhted, mis katkestatakse (ma ei räägi siin kaugetele maadele kolimisest vms), on ju alati samal põhjusel – kes enam ei taha suhelda, ei taha lihtsalt enam sinuga suhelda. Kas sa tahad siis täpselt teada, kas seepärast, et sa oled tüütu või seepärast, et loll või seepärast, et igav? Okei, on võimalus, et mees hoiab teda keldris ketis. Aga igaüks saab ju aru, et kui temaga ei taheta suhelda, siis pole selleks lihtsalt piisavalt huvi. Sest huvi korral jaksab sõbrannale kord nädalas kirjutada/helistada kasvõi mõne sõnaga isegi 5 väikelapse kõrvalt – kui huvi on. KUI on. Järeiikult neil sinu omadel polnud.

Mismoodi see väljaütlemine sind abistaks, kui sa ise ei suuda aimatagi, mis põhjus sõbrannal suhete katkestamiseks oli? Et järgmise sõbrannaga muudad end 180 kraadi ja hakkad säravalt vaimukaks ja igavesti põnevaks kaaslaseks?

Ega sa isegi teab mis põnev ja vaimukas kaaslane ei tundu. Mida sa vaidled siin pidevalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahsoo, et kui mõrvar ütleb pole tapnud ja tõendid viitavad, et on, siis loeb sinu uskumine hoopis.

Kuule lõpeta. Ära jaura siin oma teemavälist jutukest. Sul pole argumente esineda siin.

Vaimne haigus ei lase muidugi tõel välja paista. Kui sulle öeldakse, et sõprus on läbi, siis usu.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ahsoo, et kui mõrvar ütleb pole tapnud ja tõendid viitavad, et on, siis loeb sinu uskumine hoopis.

Kuule lõpeta. Ära jaura siin oma teemavälist jutukest. Sul pole argumente esineda siin.

Vaimne haigus ei lase muidugi tõel välja paista. Kui sulle öeldakse, et sõprus on läbi, siis usu.

Kui sulle öeldakse, et vestlus on läbi, usu sina seda ja ära jaura edasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahsoo, et kui mõrvar ütleb pole tapnud ja tõendid viitavad, et on, siis loeb sinu uskumine hoopis.

Kuule lõpeta. Ära jaura siin oma teemavälist jutukest. Sul pole argumente esineda siin.

Vaimne haigus ei lase muidugi tõel välja paista. Kui sulle öeldakse, et sõprus on läbi, siis usu.

Sa oled see, kes eile kirjutas, et ei andesta ega armasta teises teemas? Aga mis siis, keda huvitab. Oled ammu juba unustatud ja ei vaja su tundeid ega su sõprust. Kibestu edasi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see, kes eile kirjutas, et ei andesta ega armasta teises teemas? Aga mis siis, keda huvitab. Oled ammu juba unustatud ja ei vaja su tundeid ega su sõprust. Kibestu edasi.

Pole mitu päeva siin käinud. Kui nii, siis tore ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled see, kes eile kirjutas, et ei andesta ega armasta teises teemas? Aga mis siis, keda huvitab. Oled ammu juba unustatud ja ei vaja su tundeid ega su sõprust. Kibestu edasi.

Pole mitu päeva siin käinud. Kui nii, siis tore ju.

Eile käisid. Sul pole mõtet vihane olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile käisid. Sul pole mõtet vihane olla.

Eile terve päev tegelesin asjadega, mis prokrastineerides tegemata jäänud ja tähtaeg kukil.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile käisid. Sul pole mõtet vihane olla.

Eile terve päev tegelesin asjadega, mis prokrastineerides tegemata jäänud ja tähtaeg kukil.

Muuseas ka mina ei suuda armastada sind ega andestada sulle. Viik.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ka ei andesta, et sinu tõttu minuga ja teistega kägudega suhtlemisest on sul peres probleemid ja mina pean ju süüdi olema, kes veel. Süüdista terviseks.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ka ei andesta, et sinu tõttu minuga ja teistega kägudega suhtlemisest on sul peres probleemid ja mina pean ju süüdi olema, kes veel. Süüdista terviseks.

Ma lihtsalt tean, et sa pole nii hea kui sa end näitad ja sellest piisab, et mitte sinuga enam suhelda.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt tean, et sa pole nii hea kui sa end näitad ja sellest piisab, et mitte sinuga enam suhelda.

Seda on kohe märgata, et nii kui suhtlema hakkad, läheb tuju ära, aga kui pead vahet, oled õnnelik ja rõõsa.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt tean, et sa pole nii hea kui sa end näitad ja sellest piisab, et mitte sinuga enam suhelda.

Seda on kohe märgata, et nii kui suhtlema hakkad, läheb tuju ära, aga kui pead vahet, oled õnnelik ja rõõsa.

Ma oleksin tõesti poole õnnelikum kui sa pidevalt minuga suhtlust ei otsiks ja lõpuks maha rahuneksid minu osas.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma oleksin tõesti poole õnnelikum kui sa pidevalt minuga suhtlust ei otsiks ja lõpuks maha rahuneksid minu osas.

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma oleksin tõesti poole õnnelikum kui sa pidevalt minuga suhtlust ei otsiks ja lõpuks maha rahuneksid minu osas.

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

Mulle mitte, seega jätan su nüüd üksi tegutsema.

+3
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eile käisid. Sul pole mõtet vihane olla.

Eile terve päev tegelesin asjadega, mis prokrastineerides tegemata jäänud ja tähtaeg kukil.

Jumal küll, KEDA HUVITAB? Sa oled hea teema oma järgijätmatu jauramisega ära rikkunud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleksin tõesti poole õnnelikum kui sa pidevalt minuga suhtlust ei otsiks ja lõpuks maha rahuneksid minu osas.

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

Osta elu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oleksin tõesti poole õnnelikum kui sa pidevalt minuga suhtlust ei otsiks ja lõpuks maha rahuneksid minu osas.

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

Osta elu.

See kägu jaurab siin pidevalt ja mitmes teemas. Peab võõraid kägusid oma tuttavateks ja jutt on seinast seina, kord viisakas, kord mitte.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma oleksin tõesti poole õnnelikum kui sa pidevalt minuga suhtlust ei otsiks ja lõpuks maha rahuneksid minu osas.

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

Võta oma tuttavaga ühendust reaalses elus ja suhtle temaga seal nendel teemadel, mis teil kahel on. Pole mõtet siia anonüümselt kirjutada ja jaurata. On selge, et sa oled temast ju huvitatud ja soovid temaga suhelda. Tee siis seda reaalis, mitte siin.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ka ei andesta, et sinu tõttu minuga ja teistega kägudega suhtlemisest on sul peres probleemid ja mina pean ju süüdi olema, kes veel. Süüdista terviseks.

Seosetu tekst täiesti. Milleks kirjutad seda, sa pole ju tegelikult anonüümne. Kas sa sellest ikka saad aru? Keda huvitab, mis sulle tundub. Saa üle.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

Kuidas nii saab üldse öelda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

Väuuu, olen sõnatu.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

Kirjutan siia järgmine kord kui veel kontakteerud su eesnime esitähe, siis saad aru, et ma tean kes oled päriselt ja et see on päris.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jälle kaks trolli oma jauramisega teema pekki keeranud …

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Internetis suhtlemine pole päriskontakt ja mulle nii meeldib nagu praegu.

Kirjutan siia järgmine kord kui veel kontakteerud su eesnime esitähe, siis saad aru, et ma tean kes oled päriselt ja et see on päris.

Miks inimest ahistad niimoodi?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 128 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui parim sõbranna keerab uhhuuks