Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: .

Postitas:

.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see sulle annab?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 16:21; 21.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase lihtsalt sellest sõpradele teatamise kinnisideest lahti. Mõnest asjast ei peagi teistele rääkima. Mees tehku ise oma otsused, mitte pole vaja hinnanguid igalt poolt mujalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kogu kirja point on selles, et ma tahaksin, et tema kaks parimat sõpra teaksid milline petisest tropp on nende parim sõber..

Eee… Ta on ikka nagu SINU petisest tropp. Mis neil sõpradel sellest.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te teeksite kui teie mees petaks teid ja tema sõbrad on tema jaoks justkui iidolid.

sõpradel on naised ja lapsed ja on tõesti head mehed.

Aga minu mees on elumees, tema sõbrad ei tea tema elustiili.Nad ei tea et tal on naine.

Nad ei tea et ta petab oma naist.

Mees lihtsalt austab oma kahte parimat sõpra nii v’äga et ta ei julge tunnistada neile, et oma naist petnud on, räägib muid asju miks läbi ei saada.

Okei ,.

kogu kirja point on selles, et ma tahaksin, et tema kaks parimat sõpra teaksid milline petisest tropp on nende parim sõber..

aga ma ei saa ju minna neile ise ütlema?

Sõbrad on ikka sõprade poolt ju.

Kuidas ma teeks nii, et ta sõbrad saaksid teada, et ta pettis mind?

Mina ei saa mitte midagi aru. Sõbrad ei tea, et su mehel on naine, aga su mees räägib neile muid asju, miks te läbi ei saa, mitte et oma naist petnud on?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi abi.
Näha on, et see sinu mehe poolne petmine on sind täiesti rivist välja viinud, et siin hüsteeriliselt muudkui teemasid vihud teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta ei saagi ju sõpradele rääkida, et ta kedagi üldse petnud on, sest sõprade teada pole tal ju naist 😀

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, kuidas see võimalik on? Sõbrad ei tea, et tal on naine, aga ta räägib neile asju, miks te läbi ei saa?
Petmine pole üldsegi kõige suurem probleem, kui mees sinu olemasolu teiste eest varjab. Hoopis see on probleem. Kas tema perekond teab, et tal on naine? Kas te ei ela koos või kuidas see sõprade eest varjamine käib? Ja kui sa pole neid ega nende naisi-lapsi näinud, kust sa tead, et nad on head mehed?
Kui mees pettis ja ei räägi sinu olemasolust kellelegi, siis pole mõtet lollitada end, et oled tema naine. Ära suhtle temaga enam ja otsi endale ka uus hea mees.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõele au andes, mina varjaksin ka sellise hüsteeriku olemasolu. Või noh, ei alustaks isegi sellise vaimselt ebastabiilsega suhet, kui nüüd 100% üdini aus olla.

Siinkohal jääb ka mulje, et see “olen tema naine” on sul miskine eraviisiline projekt, mis pole ehk mehega läbi arutatudki?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei tea et ta petab oma naist.
Mees lihtsalt austab oma kahte parimat sõpra nii v’äga et ta ei julge tunnistada neile, et oma naist petnud on, räägib muid asju miks läbi ei saada.

Tal polegi naist.
See, et sina endale ette kujutad, et ta naine oled, see on sinu probleem.
Tõenäoliselt oled veel kole naine kah, vastasel korral sinuga ei käitutaks nii.
Otsi omale mingi endasugune ja ära nuta.

Mees kipub alati oma sõprade ees uhkeldama oma naisega, kui ta sinuga nii ei tee, siis vaata peeglisse.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 12:18; 21.10 15:03;
To report this post you need to login first.

Kuidas ma teeks nii, et ta sõbrad saaksid teada, et ta pettis mind?

Usu, nendel sõpradel on täiesti ükskõik sellest. Sa teed ainult ennast lolliks on meeleheitliku avaldusega.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ma ei saa ju minna neile ise ütlema?
Sõbrad on ikka sõprade poolt ju.
Kuidas ma teeks nii, et ta sõbrad saaksid teada, et ta pettis mind?

Kui sõbrad isegi sinu olemasolust ei tea, siis on sinu ja mehe suhe mäda ilma selletagi, et mees sind petab. Kui teil oleks korralik suhe, siis sa tunneksid mehe parimaid sõpru.
Seda esiteks.

Teiseks, kõigepealt tuleks sul sõpradele selgeks teha üldse tõsiasi, et sa selle mehe “naine” oled – kui oled – ja alles siis saaksid sa hakata kuidagi teada andma, et mees sind pettis. Juba esimene ülesanne juhul, kui mees ei ole selle info levitamisest ise huvitatud, tundub üle mõistuse raske. Teise punktini minu mõte küll enam ei lenda.

Kolmandaks, isegi kui sul õnnestuks kogu see info nendele sõpradele edastada, kasu poleks sellest sittagi. Ikka hoitakse oma sõprade poole. Petab naine, on sõbrannad tema poolt, petab mees, on sõbrad tema poolt.

Aga sinu probleemide juured on hoopis mujal, kui petmises. Sinu ja mehe vaheline suhe on mäda… või olematu. Selles ongi asi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 14:02; 21.10 14:04; 21.10 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kipub alati oma sõprade ees uhkeldama oma naisega, kui ta sinuga nii ei tee, siis vaata peeglisse.

See pole nüüd päris tõsi, mõni mees lihtsalt hoiabki oma nn püsinaise varjus, et kodus keegi alati võtta oleks, ja samal ajal käib väljas vaba mehena, et saaks ka seigelda. Saab elult kaks vastandlikku hüve – kodusoojuse ja seiklused samaaegselt. Aga kui teemaalgataja on selle skeemi juba läbi näinud, siis miks kuradi pärast ta sellise jobu juurde edasi jääb?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 14:02; 21.10 14:04; 21.10 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui teemaalgataja on selle skeemi juba läbi näinud, siis miks kuradi pärast ta sellise jobu juurde edasi jääb?

Vastus on väga lihtne – koledal naisel ei ole mehi jalaga segada.
Või tahad öelda, et ilus naine teeks sellise postutuse?

KUI PETJAST MEES JUMALDAB OMA SÕPRU

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 12:18; 21.10 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui teemaalgataja on selle skeemi juba läbi näinud, siis miks kuradi pärast ta sellise jobu juurde edasi jääb?

Vastus on väga lihtne – koledal naisel ei ole mehi jalaga segada.

Või tahad öelda, et ilus naine teeks sellise postutuse?

KUI PETJAST MEES JUMALDAB OMA SÕPRU

No just, oleks siis veel “Tšapajevist mees”, aga lihtsalt Petja… 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui teemaalgataja on selle skeemi juba läbi näinud, siis miks kuradi pärast ta sellise jobu juurde edasi jääb?

Vastus on väga lihtne – koledal naisel ei ole mehi jalaga segada.

Või tahad öelda, et ilus naine teeks sellise postutuse?

KUI PETJAST MEES JUMALDAB OMA SÕPRU

No just, oleks siis veel “Tšapajevist mees”, aga lihtsalt Petja… ????

Mind paneb hämmastama, miks alati on see Pets kõiges süüdi. Ilgelt paha mees on alati. Huvitav, kas ongi linna peal üks mitmenaisepidaja Peeter, keda kõik nii vihaselt aga nummilt hüüdnime järgi nimetavad, samas pa5aga üle kallavad

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No just, oleks siis veel “Tšapajevist mees”, aga lihtsalt Petja… ????

Mind paneb hämmastama, miks alati on see Pets kõiges süüdi. Ilgelt paha mees on alati. Huvitav, kas ongi linna peal üks mitmenaisepidaja Peeter, keda kõik nii vihaselt aga nummilt hüüdnime järgi nimetavad, samas pa5aga üle kallavad

Samas kohtus elatisraha nõudes muutub selline Petja millegipärast Kostjaks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui teemaalgataja on selle skeemi juba läbi näinud, siis miks kuradi pärast ta sellise jobu juurde edasi jääb?

Vastus on väga lihtne – koledal naisel ei ole mehi jalaga segada.

Või tahad öelda, et ilus naine teeks sellise postutuse?

KUI PETJAST MEES JUMALDAB OMA SÕPRU

Ma ei tea, isegi kole naine leiaks normaalsema suhtumisega mehe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 14:02; 21.10 14:04; 21.10 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see mees oma sõpradega suhtes ei ole, et see petmine neid kõigutaks. Ta ei ole selle pärast halvem sõber ju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 16:21; 21.10 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te teeksite kui teie mees petaks teid ja tema sõbrad on tema jaoks justkui iidolid.

sõpradel on naised ja lapsed ja on tõesti head mehed.

Aga minu mees on elumees, tema sõbrad ei tea tema elustiili.Nad ei tea et tal on naine.

Nad ei tea et ta petab oma naist.

Mees lihtsalt austab oma kahte parimat sõpra nii v’äga et ta ei julge tunnistada neile, et oma naist petnud on, räägib muid asju miks läbi ei saada.

Okei ,.

kogu kirja point on selles, et ma tahaksin, et tema kaks parimat sõpra teaksid milline petisest tropp on nende parim sõber..

aga ma ei saa ju minna neile ise ütlema?

Sõbrad on ikka sõprade poolt ju.

Kuidas ma teeks nii, et ta sõbrad saaksid teada, et ta pettis mind?

Miks sa arvad, et sõbrad ei tea? Nii mitmeski meeste subkultuuris on truudus mitte juhuse puudus, vaid mehe käpardlikkus. Muul ajal, kui need mehed teisi naisi ei jahi, on nad suurepärased abielumehed. Sinu mees ja ta sõbrad võivad vabalt seda sorti olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on üldse homo, et sõpru jumaldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see sulle annab?

Ma ka ei saa aru. Kui mehel juba niisugune eluvenna imidž küljes, siis mingi petmine küll kedagi hülgama (või mida sa soovid, et need sõbrad teeks?) pane.

Aga tegu tõenäoliselt libaga, sest teemaalgatajat ennast jälle pole. Ma ei viitsi iseendaga kah rääkida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.