Esileht Väikelaps Kui pikad olid teie 2aastased lapsed kui said sõita abiratastega jalgrattaga ?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kui pikad olid teie 2aastased lapsed kui said sõita abiratastega jalgrattaga ?

Postitas:

Küsimus ongi ,et pikad teie 2a lapsed oli kui ulatusid pedaalideni ja said sõita abiratastega jalgrattaga ? Ja kas 12tolline jalgratas on kõige väiksem või on ka väiskemaid olemas ? Ehk on linke anda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 09:54; 25.03 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on olemas ka 10 tollised rattad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2-aastane oli ilmselt kuskil 94-95 cm pikk, aga siis ei olnud tal sadul ka kõige madalamas asendis. 10 \” rattaga sõitis enne 2 aastaseks saamist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sai lapsele kingitud 2-aastaseks saamisel 12\” ratas, ülatas kohe jalad pedaalile (85 cm), kuid sõitma hakkas selleega ikkagi 2,5 ise siis oli umbes 90cm. Jalgrattaks oli siis GT Lola http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=352&p_id=477

Sellega sõitis ka 4,5 aastaselt veel vabalt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2,2-aastane tüdruk oli 93 cm pikk ja 12\” rattaga sõitmise sai selgeks nädalaga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mais hakkas sõitma ja juunis mõõdeti 88 cm. rattad väga erineva kõrgusega (12 tolli)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli 12 tolline ja laps hakkas ise sellega sõitma 1a9k, kui oli umbes 88cm pikk. 2a oli 92cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on küll 2,5 aastane kui nüüd sai 12 tollise jalgratta ning sadul on kõige madalamal ja jalad ulatavad vaid siis pedaalideni.
Ise 1,9 aastasele vaatasin alguses 10 tollist ( siis aga tuli talv peale ning ei soetanud),
Kuid näiteks 10 tolline :
http://www.mytoys.de/Hudora-Fahrrad-10-Zoll-grau-orange/Kinderfahrzeuge/Spielen-im-Freien/KID/de-mt.to.ca02.17.04.03/1745411

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 85 cm vast oli pisem 2-sena. Aga ma võtsin tagatule sadula alt ära ja nii sai sadula üsna mitu cm allpoole. Ratas oli Schwinn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just sellepärast küsin kuna mu laps on kohe 1.11a ja 84cm . Kardan ,et äkki liiga lühike ja ei ulatu. Kui rattapoes käisin siis küsisin ,et kas 10tolliseid jalgrattaid ka müüakse siis selle peale vastati ,et 10tollised on ainult jooksurattad. Abiratastega hakkavad siis alles 12tollistest. Saa siis aru 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.03 09:54; 25.03 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk hakkas 12 tollisega sõitma 1-aasta 10-kuuselt ja pikkust oli u 84 cm. Pedaalideni ulatus täitsa kenasti (ka ilma jalatsiteta ja minu meelest me tõstsime ka sadulat pisut). Alguses harjutasime toas nii et abirataste all oli tekid ja tagaratas oli üleval, siis väntas tühja ning kui õue läksime siis pidin ka ta järgi jooksma (kuid mida aeg edasi seda vähem talle kihutamine huvi pakkus 😀 ). A sõitmise põhimõtte sai juba esimese korraga selgeks.
Me proovisime ka ühe tuttava 10 tollisega kuid ka 12 tolline oli meile täitsa sobiv 🙂
See 10 tolline oli ostetud juku poest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Kui pikad olid teie 2aastased lapsed kui said sõita abiratastega jalgrattaga ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.