Esileht Pereelu ja suhted Kui pikk suhe (25+) läheb aina keerulisemaks

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 154 )

Teema: Kui pikk suhe (25+) läheb aina keerulisemaks

Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja räägib kuskil, et ta armastab tänitada?

Ega inimesed ise enda kohta seda eales ütlegi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiida teda ja näita välja, et ta on sulle vajalik. (Meestele on üldse väga oluline tunda, et neid vajatakse.)

Nüüd tuleb kohe üks kägu ja ütleb, et see soovitus käib manipuleeritavate ahvide kohta, tema päris mehele see ei mõjuks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on üsna kõnekas, et sugulaste-sõprade ees ollakse koos või näidatakse, et ollakse koos, ja siis tegelikult ollakse eraldi.

Jah, vahel üllatab kui erinevalt inimesed üht lauset interpreteerida oskavad.

Meil tegelikult on väga proosaline põhjus selleks, et seda teeme koos. Sõpradega juttu ajada meeldib meile mõlemale. Kuigi tõttöelda mehele mitte ka liiga tihti. On ka juhtumeid, kus mina võtan mehe sugulasi vastu ja tema tegeleb samal ajal oma hobiga. Eriti minu mees ei ole kunagi aru saanud vajadusest midagi kellegi ees teeselda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees oli lahutamas oma 20+ kooselu ja mina olin lesk meie kohtumise hetkel. Meie suhe on igatahes hea ja kerge. Ei mingeid konflikte ega suuri arusaamtusi nende ühiste aastate jooksul. Meil on ühised huvid ja tulevik tundub helge. Ta vahest on öelnud ka mis kuradi pärast  ta nii kaua ootas selle lahutusega.

Hmm … Nii ja naa, ütleks.

Esiteks: kui teie kaks oleks esimesena nooremana kokku saanud, et siis oleks ka sarnaselt praegusele roosamanna pärast 20 aastat?

Teiseks: lastekasvatamise + samal ajal inimesena arenemise + karjääri ehitamise aeg ONGI paganama raske, sest kõik on korraga ja kõik on arenemisjärgus ja õppimisfaasis. Ausalt öeldes ime, et üldse niigi paljud pered sellest tormist koos väljuvad.

See tähendab, et Sina oledki juba saanud rohkem lihvitud inimese, kes on ise ka õppinud (aga põhikaklused ära teinud eelmise partneriga! Väga mugav selline rahunenud tüüp saada ju, keegi teine sai põhivaeva rasketel aegadel endale!).

Kolmandaks: teie kahe elus ju enam ka ei ole neid eelmiste kümnendite stressoreid! Mis siis viga. Kui mees ja ta eelmine naine oleks suutnud oma ajaloost ja pika kooselu töttu tekkinud närviajavatest hetkedest üle olla või neid parandada, oleks neil ka võinud juba mõnusam ja rahulikum vesi olla. Aga ei jaksanud, ei osanud, lihtsam uus võtta, mis on ka loomulikult ok, peaasi, et kõik osapooled rahul.

Neljandaks: kas kooselu on ka teil 20 a pärast sama roosiline ja tülivaba, seda ju ei tea praegu, järelikult pole võrdlus päris adekvaatne (puuduvatest stressoritest rääkimata!).

Ehk et mind pisut häirivad teinekord need väited “oi aga vot meil nüüd on nii hea ja küll eelmine suhe oli ikka halb”, sest unustatakse täitsa ära, kust tullakse

 

Muidugi võib tõesti olla, et elaski 20 a täiesti vale inimesega. Sellest hoolimata eelpooltoodud nüansse ei saa siiski täiesti ignoreerida.

 

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja räägib kuskil, et ta armastab tänitada?

Ega inimesed ise enda kohta seda eales ütlegi.

Mul mees ka kord ütles, et ma olen tänitaja. Kui palusin konkreetset meenutust tänitamisest, siis oli suu vett täis. Mõtles tükk aega ja siis ütles, et ju sa kunagi ikka oled tänitanud. Aga… kusjuures ei ole! Ma täiesti siiralt ei ole mitte kunagi tänitanud. Pigem olen see tüüp, kes ohkab ja neelab alla (mis ju ka ei ole õige), aga tänitada ma lihtsalt ei viitsi. Päriselt ka ei viitsi!

Nii et ärge pookige kõikidele naistele külge tänitamise omadust. Kahtlemata on olemas tänitajaid, aga teps mitte kõik naised ei ole tänitajad!

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem olen see tüüp, kes ohkab ja neelab alla (mis ju ka ei ole õige),

Aga see ju ongi tänitamine. Mitteverbaalne, aga demonstratiivne. Naine laseb pea norgu, ohkab, ütleb “hea küll siis, küll ma siis saan ise hakkama” ja läheb vaikselt kööki.
See ju ongi passiv-agressiivsus ja mitteverbaalne tänitamine.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõukaajal kerjas arst/kirurg, professor või muidu haritud inimene grillkana leti alt kingapoes.

Ei ????

Muidugi oli noorkarjatalitajal kõrgem palk, aga mingi metsakombinaadi, lihakombinaadi või piimakombinaadi direktori palka (ja muidu hüvesid ???? sa vist ei kujuta ette?

Kui mu mälu ei peta, siis dekaan sai kuskil 700 rubla kandis. Professor, kateedrijuhataja üle 500.

Ära vaidle, palun.

Su mälu petab, dekaan sai 150 millegagi, professor 200 pluss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su mälu petab, dekaan sai 150 millegagi, professor 200 pluss.

Ei. Mina sain isalt alimente 124 rubla. See oli veerand palka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõukaajal kerjas arst/kirurg, professor või muidu haritud inimene grillkana leti alt kingapoes.

Ei ????

Muidugi oli noorkarjatalitajal kõrgem palk, aga mingi metsakombinaadi, lihakombinaadi või piimakombinaadi direktori palka (ja muidu hüvesid ???? sa vist ei kujuta ette?

Kui mu mälu ei peta, siis dekaan sai kuskil 700 rubla kandis. Professor, kateedrijuhataja üle 500.

Ära vaidle, palun.

Su mälu petab, dekaan sai 150 millegagi, professor 200 pluss.

Dekaani palk oli ikka professori omast kõrgem 🙂 Su mälu petab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googles on leitav prof Kri**** palk. 336 algajale kateedri juhatajale pluss teadma hulk professiritöö eest. Palk hiljem tõusis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su mälu petab, dekaan sai 150 millegagi, professor 200 pluss.

Ei. Mina sain isalt alimente 124 rubla. See oli veerand palka.

Kuna said? 80ndate teisel poolel palku oluliselt tõsteti aga enamuse nõukaaega saadi ülikoolides närust palka. Rektor sao 300 millegagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see ju ongi tänitamine. Mitteverbaalne, aga demonstratiivne. Naine laseb pea norgu, ohkab, ütleb “hea küll siis, küll ma siis saan ise hakkama” ja läheb vaikselt kööki. See ju ongi passiv-agressiivsus ja mitteverbaalne tänitamine.

Sinu loogikaga võib ükskõik, mille siis tänitamiseks nimetada. Aga nii see ei ole, tänitamine on ikka konkreetne halvustav tegevus. Passiiv-agressiivsus on üldse väga vaieldav asi ning minu arust pigem vaieldava väärtusega mõiste ning taandub pigem objekti tajule. Kui see naine ongi õnnetu ning laseb pea norgu ja ohkab ning ütleb omaette, et hea küll, teen siis ise, siis on see tema vaatenurgast emotsiooni välja laskmine, kuid mees, kellele seda öeldakse, võib oma tujust sõltuvalt seda tajuda agressioonina. Kumma taju on õige, pole võimalik öelda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googles on leitav prof Kri**** palk. 336 algajale kateedri juhatajale pluss teadma hulk professiritöö eest. Palk hiljem tõusis.

Jah, 80ndate lõpul juba tõesti, kui intelligentide palku tõsteti kordades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googles on leitav prof Kri**** palk. 336 algajale kateedri juhatajale pluss teadma hulk professiritöö eest. Palk hiljem tõusis.

Jah, 80ndate lõpul juba tõesti, kui intelligentide palku tõsteti kordades.

See peaks olema tekst 1967. – 1968. aastast. Minu lugu on 70. aastatest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänitamine on ikka pidev teise inimese kallal võtmine. Näiteks: mis need sokid siin jälle vedelevad? miks sa nõusid pole pesnud? miks sa poest õiget juustu ei toonud? jälle sa vahid seda telekat, tee midagi kasulikku? jälle on su saapad kõik esikus laiali, pane ilusti ukse kõrvale? miks kraanikauss jälle su habemekarvu täis on, vastik lihtsalt? jne jne.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu tähelepanu äratas see koht, et võite päevade kaupa vaikida. Seda tüüpi passiiv-agressiivsus on üks kõige mürgisemaid asju suhtes.

Ja tavaliselt üks ikka üritab teisega rääkida ja üks on suurem vaikija. Halvemal juhul ootavadki mõlemad pooled päevi selle rusuva vaikimise lõppemist, aga kumbki ei taha vaikust katkestada. Sest see on nagu enda süüdi tunnistamine.

Ma leian, et kui üks läheb teisega rääkima, siis peakski teine kohe laskma end sulatada, mitte edasi mossitama.

Teema autor, juhul kui sina oled suhtes see vaikimist harrastav pool, on sellest suhtlusvormist loobumine esimene samm parema suhte suunas. Kui oled otsustanud, et lahku te ei lähe, siis ei peaks aega tuulde laskma selle vaikimise peale.

Saad olla ka see osapool, kes vaikimise lõpetab juhul kui mõlemad ootavad. See pole ju enda süüdi tunnistamine. Ei pea minema sõnadega, et räägime nüüd suud puhtaks ja tõestama, et mul oli õigus. Võid lihtsalt teatada, et lähed jalutama ja küsida kas teine tahab kaasa tulla. Näiteks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma leian, et kui üks läheb teisega rääkima, siis peakski teine kohe laskma end sulatada, mitte edasi mossitama.

Miks? Päriselt?

Ütleme, et sul on abikaasaga hommikul kell 6 terav lahkarvamus. Räägite, aga siiski ära rääkida ei jõua. Vahetate ka paar kergemat teravust. Mõlemad lähete järele mõeldes näiteks kell 8.30 tööle. Mõlemad tunnete, et asi vajab settimist, sest olete haiget saanud. Kas sõnades või tegudes.
Sa jõuad kell 9 tööle ja kell 9.02 helistab su mees ja lobiseb rõõmsasti tulevast nädalavahetusest, siis sina pead KOHE olema laksust valmis oma mõtlemisajast loobuma? Niimoodi nupust sa arvad, et üks naine peakski kohe rõõmust pakatama, kui mees suvatseb talle mugaval ajal tulla sõbrustama? Näiteks et saada seksi või suppi või niisama.

Mina ei nõustu. Mõlemad pooled peavad saama oma tunnetes selgusele, siis saab alles lõpuni rääkida. Mitte nii, et teine peab ka kohe saama üle, kui esimene tahab. Miline rumalus.

Mina küll ei kavatse elada selle järgi, et NÄITEKS kui mees unustab lapse lasteaeda hoolimata mitmest meeldetuletusest ja ma solvun. Ütlen mehele, et kui sul mälu jupsib, palun kasuta kalendrit (ja siis tema solvub). Ja siis kui tema tuleb rõõmsalt lõõritades 20 minuti pärast oma uut kalalanti näitama, siis mina kohe pean ka särama kui väike päike. Nagu miks.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma leian, et kui üks läheb teisega rääkima, siis peakski teine kohe laskma end sulatada, mitte edasi mossitama.

Miks? Päriselt?

Ütleme, et sul on abikaasaga hommikul kell 6 terav lahkarvamus. Räägite, aga siiski ära rääkida ei jõua. Vahetate ka paar kergemat teravust. Mõlemad lähete järele mõeldes näiteks kell 8.30 tööle. Mõlemad tunnete, et asi vajab settimist, sest olete haiget saanud. Kas sõnades või tegudes.

Sa jõuad kell 9 tööle ja kell 9.02 helistab su mees ja lobiseb rõõmsasti tulevast nädalavahetusest, siis sina pead KOHE olema laksust valmis oma mõtlemisajast loobuma? Niimoodi nupust sa arvad, et üks naine peakski kohe rõõmust pakatama, kui mees suvatseb talle mugaval ajal tulla sõbrustama? Näiteks et saada seksi või suppi või niisama.

Mina ei nõustu. Mõlemad pooled peavad saama oma tunnetes selgusele, siis saab alles lõpuni rääkida. Mitte nii, et teine peab ka kohe saama üle, kui esimene tahab. Miline rumalus.

Mina küll ei kavatse elada selle järgi, et NÄITEKS kui mees unustab lapse lasteaeda hoolimata mitmest meeldetuletusest ja ma solvun. Ütlen mehele, et kui sul mälu jupsib, palun kasuta kalendrit (ja siis tema solvub). Ja siis kui tema tuleb rõõmsalt lõõritades 20 minuti pärast oma uut kalalanti näitama, siis mina kohe pean ka särama kui väike päike. Nagu miks.

No sama rumal on tite kombel mossitamine. Nagu see mõne probleemi lahendaks või olukorra parandamisele kuidagi kaasa aitaks. Nõme käitumine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma leian, et kui üks läheb teisega rääkima, siis peakski teine kohe laskma end sulatada, mitte edasi mossitama.

Miks? Päriselt?

Ütleme, et sul on abikaasaga hommikul kell 6 terav lahkarvamus. Räägite, aga siiski ära rääkida ei jõua. Vahetate ka paar kergemat teravust. Mõlemad lähete järele mõeldes näiteks kell 8.30 tööle. Mõlemad tunnete, et asi vajab settimist, sest olete haiget saanud. Kas sõnades või tegudes.

Sa jõuad kell 9 tööle ja kell 9.02 helistab su mees ja lobiseb rõõmsasti tulevast nädalavahetusest, siis sina pead KOHE olema laksust valmis oma mõtlemisajast loobuma? Niimoodi nupust sa arvad, et üks naine peakski kohe rõõmust pakatama, kui mees suvatseb talle mugaval ajal tulla sõbrustama? Näiteks et saada seksi või suppi või niisama.

Mina ei nõustu. Mõlemad pooled peavad saama oma tunnetes selgusele, siis saab alles lõpuni rääkida. Mitte nii, et teine peab ka kohe saama üle, kui esimene tahab. Miline rumalus.

Mina küll ei kavatse elada selle järgi, et NÄITEKS kui mees unustab lapse lasteaeda hoolimata mitmest meeldetuletusest ja ma solvun. Ütlen mehele, et kui sul mälu jupsib, palun kasuta kalendrit (ja siis tema solvub). Ja siis kui tema tuleb rõõmsalt lõõritades 20 minuti pärast oma uut kalalanti näitama, siis mina kohe pean ka särama kui väike päike. Nagu miks.

Mees peab lapse lasteaiast ära toomisi kalendrist järgi vaatama? Kell 6 hommikul vaevalt keegi juba tülitseda jõuab. Minu arvamus on, et solvuda ja vait olla on õigus sellel, kes tülis pole kaasa löönud. Kui mees ärkas vasaku jalaga ja hakkas hommikul kell 6 määgutama, unustas õhtul lapse lasteaeda, siis ilmselt oleksin ka suurest vihast vait õhtul mehega. Kui aga ise määgutasin vastu või üldsegi algatasin tüli, pole ka mul mõtet solvuda ja vaikimise mänge mängida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sama rumal on tite kombel mossitamine. Nagu see mõne probleemi lahendaks või olukorra parandamisele kuidagi kaasa aitaks. Nõme käitumine.

Mossitamine on üsna rumal jah. Täiskasvanud inimene peaks siiski suutma rääkida asjadest.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab lapse lasteaiast ära toomisi kalendrist järgi vaatama? Kell 6 hommikul vaevalt keegi juba tülitseda jõuab. Minu arvamus on, et solvuda ja vait olla on õigus sellel, kes tülis pole kaasa löönud. Kui mees ärkas vasaku jalaga ja hakkas hommikul kell 6 määgutama, unustas õhtul lapse lasteaeda, siis ilmselt oleksin ka suurest vihast vait õhtul mehega. Kui aga ise määgutasin vastu või üldsegi algatasin tüli, pole ka mul mõtet solvuda ja vaikimise mänge mängida.

Jumal küll, need olid ainult näited. Lülita oma haritus, kogemused, elutarkus korraks sisse, palun.

Kas sinu mees kunagi pole mitte midagi olulist unustanud? Aga sina ise? Ja teil pole kunagi olnud tüli, kus mõlemad pooled on süüdi? Üks näiteks millegi tahtmatus kaotamises, milles iganes ja teine ütleb midagi läbimõtlematult liiga teravat. Ja esimene ütleb samamoodi vastu?

Teil pole kunagi olnud väikest kätsatamist omavahel mehega, kui varahommikul lapsi riidesse ei saa topitud või on kell 4.30 vaja kõikide kodinatega taksosse saada, et lumetuisus lennuväljale jõuda? NB! Need on ka vaid näited.

Kui sul pole olukordi elus olnud, siis sa ei saa ka mingit nõu anda, sest oled purgis elanud.

Mina isiklikult tõesti arvan, et ükskõik kumba pidi oli SÜÜ ( 🙂 ) , ei saa mina mehelt ega mees minult nõuda, et teine oleks nagu Jack-in-the-Box, et kui rõõmsalt nuppu vajutad, teine kohe kripsti-krapsti kohe ka rõõmus. Nagu marionett siis?

Ütleme, et Tiina teeb midagi halba. Näiteks ta omast hooletusest paneb küünlaga ämm õmmeldud kardina põlema. Kustutab ise ära ka. Mees pahandab ja vangutab pead ja peab 25 min loengu sellest, kui hooletu Tiina seekord oli ja kui pahasti see kõik oleks võinud lõppeda ja kui armas oli see kardin. Lõpetab sõnadega, et Tiina, sa ei saa nii lohakas olla! Ja jääb solvununa vait. Et paari tunni pärast minna sinna akna juurde, vedada näpuga mööda aknapõske ja raskelt ohata ja edasi vaikida.

Tiina omakorda solvub, et no mida on tänitada. Põleda jõudis 2 ruutcm kardinat. Palus vabandust ju ja koristas, juba on kardingi käsitsi ilusaks õmmeldud ning Tiina tegi ka järeldused.

10 min hiljem on mees unustanud ja valmis seksiks. Aga Tiina on solvunud. Mina arvangi, et ei pea elama marionetiga, kes kohe oma tuju muudab, kui teine tahab.

Su maailmapilt on vast veidi kitsas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peab lapse lasteaiast ära toomisi kalendrist järgi vaatama? Kell 6 hommikul vaevalt keegi juba tülitseda jõuab. Minu arvamus on, et solvuda ja vait olla on õigus sellel, kes tülis pole kaasa löönud. Kui mees ärkas vasaku jalaga ja hakkas hommikul kell 6 määgutama, unustas õhtul lapse lasteaeda, siis ilmselt oleksin ka suurest vihast vait õhtul mehega. Kui aga ise määgutasin vastu või üldsegi algatasin tüli, pole ka mul mõtet solvuda ja vaikimise mänge mängida.

Jumal küll, need olid ainult näited. Lülita oma haritus, kogemused, elutarkus korraks sisse, palun.

Kas sinu mees kunagi pole mitte midagi olulist unustanud? Aga sina ise? Ja teil pole kunagi olnud tüli, kus mõlemad pooled on süüdi? Üks näiteks millegi tahtmatus kaotamises, milles iganes ja teine ütleb midagi läbimõtlematult liiga teravat. Ja esimene ütleb samamoodi vastu?

Teil pole kunagi olnud väikest kätsatamist omavahel mehega, kui varahommikul lapsi riidesse ei saa topitud või on kell 4.30 vaja kõikide kodinatega taksosse saada, et lumetuisus lennuväljale jõuda? NB! Need on ka vaid näited.

Kui sul pole olukordi elus olnud, siis sa ei saa ka mingit nõu anda, sest oled purgis elanud.

Mina isiklikult tõesti arvan, et ükskõik kumba pidi oli SÜÜ ( ???? ) , ei saa mina mehelt ega mees minult nõuda, et teine oleks nagu Jack-in-the-Box, et kui rõõmsalt nuppu vajutad, teine kohe kripsti-krapsti kohe ka rõõmus. Nagu marionett siis?

Ütleme, et Tiina teeb midagi halba. Näiteks ta omast hooletusest paneb küünlaga ämm õmmeldud kardina põlema. Kustutab ise ära ka. Mees pahandab ja vangutab pead ja peab 25 min loengu sellest, kui hooletu Tiina seekord oli ja kui pahasti see kõik oleks võinud lõppeda ja kui armas oli see kardin. Lõpetab sõnadega, et Tiina, sa ei saa nii lohakas olla! Ja jääb solvununa vait. Et paari tunni pärast minna sinna akna juurde, vedada näpuga mööda aknapõske ja raskelt ohata ja edasi vaikida.

Tiina omakorda solvub, et no mida on tänitada. Põleda jõudis 2 ruutcm kardinat. Palus vabandust ju ja koristas, juba on kardingi käsitsi ilusaks õmmeldud ning Tiina tegi ka järeldused.

10 min hiljem on mees unustanud ja valmis seksiks. Aga Tiina on solvunud. Mina arvangi, et ei pea elama marionetiga, kes kohe oma tuju muudab, kui teine tahab.

Su maailmapilt on vast veidi kitsas.

Toon näite. Mina arvan, et süüdi on see, kes sai alguses jamaga hakkama, mitte see, kes seda märkas. Oli mees või naine, oleneb olukorrast. Süüdi pole see, kes ütles, et kle sa said ikka ühe korraliku jamaga hakkama, kas tead ka, mis jama oleks võinud sinu jamast veel omakorda tulla jne. Jama ajal vaevalt keegi heas tujus oleks, aga peale jama lõppemist ja loengu ärakuulamist, kuidas nii ei tohi, peaks küll tuju paremaks minema ja pole see mingi marionett ja ei pea rohkem mossitama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toon näite. Mina arvan, et süüdi on see, kes sai alguses jamaga hakkama, mitte see, kes seda märkas. Oli mees või naine, oleneb olukorrast. Süüdi pole see, kes ütles, et kle sa said ikka ühe korraliku jamaga hakkama, kas tead ka, mis jama oleks võinud sinu jamast veel omakorda tulla jne. Jama ajal vaevalt keegi heas tujus oleks, aga peale jama lõppemist ja loengu ärakuulamist, kuidas nii ei tohi, peaks küll tuju paremaks minema ja pole see mingi marionett ja ei pea rohkem mossitama.

Okei. Siis sa ei ole tõesti kunagi näinud ega kuulnud olukorda, kus mõlemad pooled on süüdi. Üks kapitaalse jamaga hakkamasaamises, teine näiteks talle seejärel “mine persse, idioot” ütlemises või kõrvakiilu andmises.

Seega on sinuga rääkimine mõttetu. Ära siis unusta elus iial kohe õitsvalt rõõmsaks hakkamast, kui mingi käki kokku juhtud keerama kasvõi hajameelsusest ja teine sind seepeale purulollakaks lehmaks nimetab. Ning ta siis rõõmsalt tuleb seksi küsima või tahab oma märgikogust lobiseda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nagu päriselt öeldakse oma mehele/naisele “mine persse, idioot”?

Mulle pole kubagi öelda ja ise pole ka öelnud. Ka mitte loll, imbetsill, saamatu jne

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toon näite. Mina arvan, et süüdi on see, kes sai alguses jamaga hakkama, mitte see, kes seda märkas. Oli mees või naine, oleneb olukorrast. Süüdi pole see, kes ütles, et kle sa said ikka ühe korraliku jamaga hakkama, kas tead ka, mis jama oleks võinud sinu jamast veel omakorda tulla jne. Jama ajal vaevalt keegi heas tujus oleks, aga peale jama lõppemist ja loengu ärakuulamist, kuidas nii ei tohi, peaks küll tuju paremaks minema ja pole see mingi marionett ja ei pea rohkem mossitama.

Okei. Siis sa ei ole tõesti kunagi näinud ega kuulnud olukorda, kus mõlemad pooled on süüdi. Üks kapitaalse jamaga hakkamasaamises, teine näiteks talle seejärel “mine persse, idioot” ütlemises või kõrvakiilu andmises.

Seega on sinuga rääkimine mõttetu. Ära siis unusta elus iial kohe õitsvalt rõõmsaks hakkamast, kui mingi käki kokku juhtud keerama kasvõi hajameelsusest ja teine sind seepeale purulollakaks lehmaks nimetab. Ning ta siis rõõmsalt tuleb seksi küsima või tahab oma märgikogust lobiseda.

Siis tasuks endalt küsida, miks selles suhtes ollakse, kus on normaalne üksteist sõimata ja kõrvakiile jagada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka mitte. Aga se ei tähenda, et ma ei teaks, et selliseid juhuseid inimestel on.

Kuule, sind pole ilmselt ka jalaga löödud või näkku sülitatud, aga sa ei saa ju ometi olla nii loll, et arvata, et maailmas toimub ainult see, mis sinuga on toimunud. PKs ka on palju teemasid, kus mees käratab naisele, et ära mölise, mis sa kaagutad, kradi paksmagu, tõmba leelet, mokk maha, mine persse või tõmba uttu. Üldiselt inimesed õpivad ka teiste kogemusest, mitte ei arva, et nende kogemus ongi kogu maailm.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tasuks endalt küsida, miks selles suhtes ollakse, kus on normaalne üksteist sõimata ja kõrvakiile jagada.

No täpselt. Mitte ei peaks üks pool kohe suu kõrvuni vedama, nagu eespool eluvõõriku poolt soovitati, kui teine, rohkem eksinud pool, tuleb jutustama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei keela nii kaua mossitada kui süda ihkab. Mossitage terviseks. Aga selline suhtumine või mõte, et ma olen pahane ja siis peabki kõik ülejäänud jutud mossis ja vingus näoga ära lahendama on…ma isegi ei oska sellele nime anda…äkki oskamatus sellisest tülitsemise mustrist välja tulla. Kui inimest armastada, siis see kui teine halvasti käitub, ei muuda teist kohe koletiseks, lihtsalt tema käitumine oli ebasobiv. Mina oskan sellisest vaikimise hetkest nii üle saada, et hakkan mingi suvalise asja kohta tobedat nalja tegema või lähen ja kallistan oma kaaslast. See on minu jaoks, minu enda emotsionaalse mustri lõhkumine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tasuks endalt küsida, miks selles suhtes ollakse, kus on normaalne üksteist sõimata ja kõrvakiile jagada.

No täpselt. Mitte ei peaks üks pool kohe suu kõrvuni vedama, nagu eespool eluvõõriku poolt soovitati, kui teine, rohkem eksinud pool, tuleb jutustama.

Seda suu kõrvuni vedamist räägid sa siin ise ju. Räige sõim ja kõrvakiilud, peale seda seksi tahtmine, on muidugi täiesti ekstreemsed ja vägivaldsed näited ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis värk naistel selle seksiga on? Miks tekib iga leppimise peale nagu kramp, et appi nüüd ta seda seksi tahab? Aga ma talle ei anna, sest ta oli paha. See on ju karistus nagu lapsevanem karistab last mingi asja ära võtmisega. Naised ja mehed on selles suhtes erinevad: mees tahab seksi ja siis suudab/tahab tüli lahendada, naine tahab tüli lähendada ja alles siis suudab seksi peale mõelda. Kindlasti on ka teistmoodi, aga suures plaanis on ilmselt ikka sedapidi, et seks ja lahendus, lahendus ja seks. ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 154 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui pikk suhe (25+) läheb aina keerulisemaks